Carefree, Plus Large Fresh Scent Pantyliners (Wkładki higieniczne o świeżym zapachu)

Pojemność 20 szt
Pojemność 46 szt

Nowe, ulepszone wkładki higieniczne Carefree® Plus Large. Są dłuższe i szersze od zwykłych wkładek Carefree®. Zapewniają jeszcze lepszą ochronę i kontrolę zapachu do 12 godzin. Dostępne w wersji zapachowej i bezzapachowej, a także w wariancie aloe.

Sprawdzają się

Tę wkładki higieniczne są nieco większe, niż te które dotychczas stosowałam.
Wielość ta zupełnie mi nie przeszkadza , zależy mi przede wszystkim na ich właściwościach.

I tu śmiało mogę powiedzieć, że całkowicie spełniły swoją funkcję:
- są miękkie, delikatne
- są chłonne
- nie przesuwają się w trakcie użytkowania
- nie rolują się
- są dyskretne
- nie powodują podrażnień
- łatwo dostępne
-cena
Mają same zalety i spełniają swoje zadanie .

Jedne z lepszych

Ogólnie podczas całej ciąży używam wkładek i tak jak przed ciąża wolałam jak najmniejsze i najcieńsze to w przypadku ciąży jest odwrotnie. Te są moje ulubione i z nimi w tym okresie czuje się komfortowo i świeżo i bezpieczenie.

Wkładki są zdecydowanie szersze i dłuższe niż małe cienkie tej marki. Klej bardzo dobrze trzyma, podczas użytkowania nie przesuwają się co jest ważne. Te Wkładki używam w kilku wersjach i zapachowych i bez zapachowych oprócz delikatnego zapachu nie widzę po między nimi różnicy.

Super wkładki

Bardzo dobre wkładki, jedne z lepszych na rynku.
Przede wszystkim dlatego, nie w ogóle ich nie czuję, nie przemieszczają się, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu ( w zasadzie żadnego zapachu), są bezszelestne (np. podczas kucania lub siadania ;) i co ważne - po paru godzinach, po wchłonięciu wydzieliny nie kurczą się, ani nie odkształcają.

Są rewelacyjne pod każdym względem . W dodatku cena nie jest wygórowana i do tej pory były dostepne w każdej drogerii.
Polecam!

Na plus

Wkładki są świetnie, bardzo dobrze przylegają do bielizny, nie przekręcają się, dają uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień, nie podrażniają, mają delikatny subtelny zapach. Mają wszystko czego oczekuję od wkładek higienicznych. Są moim hitem. Polecam.

Dobre

Wkładki znajdują się w ładnym różowym opakowaniu które przyciąga wzrok i zachęca do zakupu
Jest ich aż 46 sztuk i idealnie sprawdzą sie ma początku i pod koniec okresu.
Wkładki są miękkie dobrze wyprofilowane ,super trzymają się bielizny, dzięki temu zapewniają swobodne ruchy bez obawy że się przesuną lub zrolują. Zapach jest intensywny i przyjemny mi się osobiscie podoba ,gdyz ja lubie używać pachnących wkładek. Dobrze chłoną i nie ma obawy że coś przecieknie.

ZALETY:
-ładny zapach
-dobry klej
- nie odklejają się, nie zwijają, nie rolują
- dobre przed i na koniec okresu
-miękkie wkładki
- ładne opakowanie
-dostępność
-cena

Są super

Wkładki idealnie dopasowują się do bielizny. Idealnie nadają się na wyczekiwaną miesiączkę, ale też na upławy. Cena jest adekwatna do jakości. Używam ich już od kilku miesięcy i jestem zachwycona.

Niestety produkt nie jest dla mnie..

Wkładki higieniczne Carefree Plus Large Fresh Scent Pantyliners kupiłam, ponieważ poszukiwałam wkładek w rozmiarze L.

Wkładki faktycznie są dość duże, średniej grubości, są chłonne i mają delikatny zapach. Jednak minusem w nich jest to, że nie przepuszczają powietrza, skóra nie oddycha, a materiał wkładki nie jest bawełniany a strasznie sztuczny.

Jest to produkt który ma styczność bezpośrednio ze skórą i szczególnie w "te dni" powinien być jak najbardziej naturalny.. ;/ A w tym przypadku jest na odwrót.

Wkładki są chłonne, spełniają swoje zadanie, jednak są strasznie sztuczne..

Produkt oceniam na: 3!

Duża chłonność

Wkładki są dość spore, nieco grubsze dzięki czemu dla mnie nadają się idealnie na dni wyczekiwanej miesiączki, jako zabezpieczenie oraz na końcówkę menstruacji. Zapewniają wtedy odpowiednią ochronę i mam pewność, że nic nie przecieknie, a nie muszę już nosić normalnych podpasek, co jest wygodniejsze. Wkładki dobrze trzymaja się bielizny i pomimo rozmiarów nie są wyczuwalne. Dobrze się noszą i zapewniają odpowiednią higienę.

Obecnie ulubione

Wkładek higienicznych używam na co dzień od dawien dawna i nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez nich, szczególnie jeśli są dobrze dobrane do moich oczekiwań- tak jak te. Lubię czuć się "tam" czysto i świeżo, a wiadomo, że nie zawsze (powiedziałabym wręcz, że rzadko) można zmieniać bieliznę w szybki i bezproblemowy sposób prowadząc normalny tryb życia, pracując, będąc w biegu. Nie trzeba mieć problemów natury intymnej czy "ostatnich podrygów" okresu, żeby docenić zalety tej formy ochrony, choć w takich sytuacjach przydają się one tym bardziej. Upały, podróż, praca w systemie dwunastogodzinnym bez wkładek- niewykonalne.

Wkładki Carefree są moimi ulubionymi. Gdy byłam szczuplejsza wybierałam standardowy rozmiar, obecnie "trochę mi się przytyło" i do większych majciochów lepiej pasuje Plus Large ;).

Recenzowane wkładki mają od spodu sztywniejszą (ale nie typowo sztywną) powierzchnię, dzięki czemu idealnie przylegają do bielizny, nie zaginają się, nie rolują, nie odklejają, nie przylepiają do ciała. Z wierzchu są milutkie, "bawełniane" w dotyku. Nawet jeśli ich krawędzie wystają poza majtki, wystarczy je zagiąć w dowolnym miejscu i trzymają się- piszę o wersji zwykłej, nie Flexiform. Nie tworzą "efektu sauny", ale też nie przepuszczają wilgoci na bieliznę. Łatwo je usunąć, nie pozostawiają kleju ani żadnych resztek. Przyjemnie, delikatnie pachną. Są cienkie, niewidoczne i niewyczuwalne.

Polecam!

Przyjemniak

Wkładki mają 2 rozmiary opakowań za co ogromny plus. Można zdecydować się na kupno większego i mniejszego, wedle potrzeb. Opakowanie papierowe, w środku wypełnione po brzegi produktem. Wkładki faktycznie są bardzo duże, ale trzymają się bardzo dobrze bielizny. nic się nie przemieszcza, ani nie wywija. Czuć je odrobinę przy użytkowaniu, bo nie są ultracienkie. Chłonność jest naprawdę dobra. Zapach jest ładny i dobrze maskuje. Sama powłoka wkładki nie obciera, nie uczula. Myślę, że te wkładki spokojnie sprawdzą się przy zadaniach specjalnych takich jak upławy, plamienia, koniec okresu czy nawet nietrzymanie moczu. Na pewno jest to dobra alternatywa dla podpasek, które czasem są po prostu za duże i mniej komfortowe. Dostępność również jest w porządku - w każdej większej sieci drogerii można je bez problemu dostać, czasem i w dużych sklepach typu Auchan czy Carrefour. Cena jest adekwatna do jakości produktu.

carefree

Nie wyobrażam sobie codziennosci bez wkładek higienicznych te sprawdziły sie na 100 %. Są miękkie,długie oraz pachną. Już nie krępuje sie codzienności

Bez większego wow

Wkładki faktycznie utrzymują swój zapach bardzo długo. Są miłe i przyjemne w noszeniu lecz mam wątpliwości co do oddychania. Nie wyobrażam sobie ich nie zmieniać przez cały dzień jak jest w opisie. W przypadku innych wkładek nie czuje ich przy noszeniu zupełnie, tutaj tak nie mam. Mocno trzymają się bielizny to fakt. Rozmiarowo osobiście dla mnie za duże.