Carefree, Plus Original Light Scent Pantyliners (Wkładki higieniczne o delikatnym zapachu pojedynczo pakowane)

Pojemność 20 szt
Pojemność 56 szt

Wkładka w regularnym rozmiarze. Zapewnia uczucie jeszcze większej ochrony i kontrolę zapachu aż do 12 godzin dzięki zaawansowanej technologii. Każda wkładka jest pojedynczo pakowana, dzięki czemu możesz łatwo zabrać je ze sobą, gdzie tylko chcesz i czuć się czysto i świeżo.

Dobra chłonności

Wkładki to jedne z moich ulubionych produktów do ochrony przed i po miesiące. Wkładki nie czuć podczas noszenia więc są wygodne i przede wszystkim chłonne. A do tego ładnie pachną więc możemy czuć się nie tylko bezpiecznie ale i pachnąco.

ZALETY:
+ wygodne
+ ładny zapach
+ chłonne

WADY: ciężko dopasować do bardziej wycięte bielizny

Przyjemniak.

Zazwyczaj denerwuje mnie kiedy produkt jest pakowany w wiele warstw plastiku. Nie jest to korzystne dla naszej planety, ale w tym wypadku jest to uzasadnione. Po pierwsze pakowane osobno wkładki idealnie nadają się do wrzucenia do torebki czy kieszeni. Jest to świetna alternatywa kiedy wkładki chcę wrzucić do torebki. Nie muszę szukać kosmetyczki ani myśleć jak mam zabezpieczyć produkt by był czysty. Same wkładki delikatnie pachną, są chłonne i dość cienkie. Nie powiem żebym kompletnie ich nie czuła podczas użytkowania, ale nie przeszkadzają i nie sprawiają bym czuła się niekomfortowo. Jeżeli chodzi o klej no niestety lubią się wywijać i nie zawsze dobrze trzymają się bielizny. Za to przy usuwaniu nie niszczą.
Może nie jest to produkt idealny, ale myślę, ze wart wypróbowania.
Na pewno na korzyść przemawia cena i dostępność.

Delikatny zapach

Wkładki są bardzo chłonne, zabezpieczają przed zapachem, świetnie trzymają się bielizny i dają poczucie komfortu i świeżości na długo. Na stałe zagoszczą w mojej torebce i łazience . Polecam, bo są wyjątkowe.

Wkladki

Jak kazda kobieta lubie czuc sie mega komfortowo. Dzieki tym wkladkom czuje sie komfortowo. Sa fajnie chlonne, ladnie pachna, cene maja super, latwa dostępność produktu w sklepie. Bez nich nie ruszam sie z domu

Bardzo chlone

Pare dnj temu kupiłam , i jestem bardzo zadowolona i wiem że sprawdzily moje oczekiwania.zapewniają długotrwale uczucie czystości i świeżości oraz długotrwałą kontrolę nad zapachem.

Carefree Plus Long Fresh Scent

Jestem bardzo zadowolona z nowych wkładek Carefree. Znakomicie sprawdzają sie w trzecim trymestrze ciąży.
Niesamowity zapach sprawia, ze mają dla mnie wiele zastosowań. Stosuje je już od dlugiego czasu i nie mam na razie zamiaru zmieniać ich na inne. Zdecydowanie jako HIT ❤

Godne polecenia

Jestem bardzo zadowolona z tych wkładek są bardzo chłonne a jednocześnie cienkie. Mają przyjemny zapach. Przez cały czas utrzymują się na swoim miejscu. Ich dodatkowym atutem jest to, że mogę je wszędzie ze sobą zabrać. Bardzo lubię tę formę pakowania wkładek.

Super wkładki

Wkładki są rewelacyjne. Wykonane z miękkiego materiału, jak na takie maleństwo dobrze chłoną, posiadają piękne nadrukowane wzorki, bardzo delikatnie przyjemnie pachną. Bardzo się cieszę że są one pakowane osobno że względów higienicznych jak również wygody noszenia w torebce. Maja idealny ksztalt dopasowany do naszych kobiecych potrzeb. Na pewno zakupie kolejne opakowanie!

Już nie kupię.

Nie powiem, że są złe, ale dla mnie wszystkie aromatyzowane wkładki czy papiery toaletowe odpadają! Już nie tylko z powodu moich, pojawiających się po użyciu, infekcji i uczuleń, ale też jestem za naturalnością, a zwłaszcza w takich miejscach!
Dlatego już na wstępie wielkie NIE.

Ale same wkładki bardzo cieniutkie. Jak dla mnie aż za bardzo, ponieważ nie są stabilne na bieliźnie. Fakt, ze niemal ich nie czuć, ale za mało spełniają swoją rolę. Mam wrażenie że są takie "zabawkowe", lub dla młodych dziewczyn-dziewczynek wręcz, które jeszcze nie mają się o co obawiać ;)
Pakowanie każdej sztuki owszem-może się okazać przydatne, ale nie aż tak, żeby przez to generować wyższe koszty produktu.

Cena przystępna. Dobrze się odrywają od bielizny, klej nie zostaje.

Bardzo wygodne

Wkładki otrzymałam od wizaż w ramach testowania. Zacznę od opakowania - każda wkładka jest pojedynczo pakowana, co jest pomocne, np. przy wyjazdach, albo bez problemu możemy włożyć je do torebki. Zapach jest delikatny, długo się utrzymuje, jednak co do super chłonności to mam wątpliwości. Wydaje mi się, że słabo chłoną - przez to momentami można poczuć się niekomfortowo.
Do niczego więcej nie mogę się przyczepić. Kształt i rozmiar jest ok, wkładki są małe i dobrze trzymają się bielizny.

Zalety:

- delikatny zapach
- wygodny kształt i rozmiar
- dostępność
- nie odpadają od bielizny
- pojedynczo pakowanie

Zalety:

- słabo chłoną

Fajne ale nie dla mnie

Wkładki Carefree tak jak obiecuję producent utrzymują swój zapach bardzo długo. Są miłe i przyjemne w noszeniu lecz mam obiekcje co do oddychania i ich chłonności. Moim zdaniem opis jest mocno naciągany i nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić. Nie wyobrażam sobie ich nie zmieniać przez cały dzień. W przypadku innych wkładek nie czuje ich przy noszeniu zupełnie, tutaj tak nie było. Plus jednak muszę przyznać za mocne trzymanie się bielizny i za pojedyncze pakowanie każdej sztuki gdyż jest to faktycznie nowość, aczkolwiek dla mnie mało ważna kwestia w wyborze, a więcej śmieci jeśli chodzi o ekologię. Rozmiarowo ciut za małe.

Wygodne, cienkie i pięknie zapakowane.

Zazwyczaj nie jestem wybredna w sprawie wkładek higienicznych, jednak sa pewne warunki które muszą spełnić. Jest to grubość i zapach. Te, które otrzymałam w ramach testu od Carefree są ekstra, bo są cienkie i praktycznie wcale ich nie czuć, nie odklejają się, a dodatkowo mają delikatny zapach, który niweluje ten nieprzyjemny. Zachwyciło mnie także pakowanie ich osobno, bo jest to świetna opcja zabrania ich wszędzie. Jednak możnaby zmienić coś w tym kierunku, aby nie były to foliowe opakowania, w trosce o środowisko. Jedno jest pewne, zostaną ze mną na dłużej , bo skusze się na kolejne opakowania