Biały Jeleń, Mydło micelarne w płynie `Subtelna mżawka`

Biały Jeleń, Mydło micelarne w płynie `Subtelna mżawka`

Cena PLN 9.99

Mydło micelarne w płynie przeznaczone jest do codziennego mycia twarzy, rąk, jak i całego ciała. Dzięki zawartości mikroskopijnych miceli, łagodnie i delikatnie oczyszcza skórę całego ciała z zanieczyszczeń. Podczas użytkowania uwalnia słodki aromat umilający codzienną higienę. Posiada pH przyjazne dla skóry.

mydła
oczyszczające, łagodzące
zapachowa
z pompką
w płynie
wrażliwa, alergiczna / atopowa

Delikatne, ale skuteczne

Prosta, stabilna butla o biało-zielonej szacie graficznej kryje w sobie bardzo dobre mydło. Być może to "sprawka" miceli, ale nie ma tutaj mowy o podrażnieniu czy wysuszeniu skóry dłoni czy ciała (można je bezpiecznie stosować "do wszystkiego").

Mydło ma konsystencję rzadkiego żelu, a mimo to do skutecznego oczyszczenia nie potrzeba go wiele, wydajność na plus. Nie pieni się jakoś szaleńczo, ale wystarczająco, bardzo łatwo się spłukuje. Zapach wersji "Subtelna mżawka" (jest jeszcze "Delikatne muśnięcie") jest naprawdę ładny, ale rzeczywiście subtelny, niedrażniący.

Trafiłam na to mydełko zupełnym przypadkiem, ale jestem bardzo mile zaskoczona jakością i delikatnością. Micelarny Biały Jeleń na pewno jest wart wypróbowania.

Znalazłam mydło, po które będę sięgać do póty do póki będzie dostępne

Mydło micelarne kupiłam na promocji. Nigdy nie stosowałam mydeł micelarnych. Były dostępne dwie opcje zapachowe, wybrałam Subtelną Mżawkę. kupiłam na zapas bo w kolejce było jeszcze kilka innych mydełek.

Moje dłonie nie są specjalnie suche ani wrażliwe jednak stosowanie byle jakich mydeł do mycia rąk może powodować wysuszenie i podrażnienie dlatego staram się dobierać łagodne mydła.
Mydełko micelarne Biały Jeleń można stosować do dłoni, twarzy i ciała WoW!!!
Ja kupiłam do dłoni i na tym pozostanę.

Mydło znajduje się w białej, kwadratowej i bardzo estetycznej butelce. Dla mnie butelka to prawdziwy sztos. Ma pojemność 500 ml wygląda tak schludnie, prosto, że zastanawiam się czy nie zostawię sobie butelki i jeśli tylko będą dostępne większe pojemności przeleję sobie. Jeśli nie to wleję inne mydełko. Prędzej czy później zmieniam mydełka raz na jakiś czas aby nie przyzwyczaić skóry. Do tego mydełka będę wracać, nie ma innej opcji :)
Kwadratowa butelka posiada dozownik w postaci sprawnie działającej pompki. Pompka wydobywa porcje kremowo- żelowego mydełka. Działa sprawnie, nie ocieka z niej mydełko.
Mydełko ma bardzo lekki świeży zapach, nie jest intensywny. W kontakcie z wodą pieni się lekko i bardzo dobrze myje ręce z wszelkich zanieczyszczeń. Lekko zabrudzone dłonie potrzebują jednej pompki mydła micelarnego, mocno zabrudzone dłonie pokryte pudrem, cieniami, ziemią z kwiatów, brudem po zakupach itp. to 2-3 pompki. W trakcie mycia czuć, iż mydełko jest bardzo przyjemne, gładkie. Podczas spłukiwania wodą widać ile brudu spływa z dłoni.
Mydełko jest przy tym bardzo wydajne. Ja i moi najbliżsi stosujemy od 2 tygodni i chociaż biała butelka uniemożliwia podgląd stanu to jak podnoszę butelkę czuje, że jest go sporo.

Oprócz tego, iż mydło micelarne bardzo dobrze myje i oczyszcza dłonie posiada właściwości wygładzające dłonie. Po myciu dłoni i ich osuszeniu czuję, że dłonie są przyjemne w dotyku, nie czuję suchości dłoni więc nie mam potrzeby aby od razu aplikować krem do rąk. Mydełko w żaden sposób nie podrażnia dłoni a wręcz przeciwnie pomaga utrzymać dłonie w dobrej kondycji. Tak jakby były pokryte niewidoczną warstwą ochronną. Czuję, że dłonie po myciu nie wołają o krem. Kiedyś miałam suche i podrażnione dłonie więc i tak musiałabym je dosmarować kremem. Obecnie po zastosowaniu mydła micelarnego Biały Jeleń jeśli nie wychodzę na dwór/ pole xd, to nie czuję takiej potrzeby przez dobrą godzinę. Super sprawa.

Jest to bardzo dobre mydło micelarne. Ktoś, kto zwraca uwagę na intensywność zapachu może się rozczarować bo zapach jest delikatny i blisko skórny, jeśli szuka się dobrego, niepodrażniającego mydła, które oprócz dobrego oczyszczenia chroni dłonie i nadaje im naturalnego uczucia gładkości troszcząc się o nie powinien spróbować tego mydełka. Ja spróbowałam i był to strzał w 10!

Średniak

Mydło biały jeleń kupiłam z zamiarem mycia gąbek oraz pędzli.
Niestety nie radzi sobie zbyt dobrze z domyciem gąbki.
Pachnie bardzo delikatnie.
Słabo się pieni.
Zapach na dłoniach nie utrzymuje się wcale.
Mam wrażenie że delikatnie miejscami wysusza mi skórę rąk.
Podoba mi się wygodne opakowanie z pompką chociaż zajmuje dość dużo miejsca.
Nie polecam.