Yope, Mydło kuchenne `Goździk `

Yope, Mydło kuchenne `Goździk `

Delikatne, nawilżające, antybakteryjne, goździkowe mydło kuchenne w płynie marki YOPE, które likwiduje z dłoni intensywne, nieprzyjemne zapachy. Mydło zawiera olejek eteryczny z kwiatów goździkowca, składnik o naturalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Kosmetyk zawiera też roślinne substancje nawilżające skórę oraz witaminę B5 i alantoinę, które łagodzą podrażnienia naskórka.

zapachowa, bez alkoholu, bez parabenów
w butelce, z pompką
w płynie
normalna, wrażliwa, sucha
mydła
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające, oczyszczające

Na zmianę z "Mineralnym" z tej samej serii to moje ulubione mydło kuchenne :)

Kosmetyki Yope nigdy mnie nie podrażniły, są naturalne. Mam AZS na dłoniach, przy używaniu mydeł zawsze szybko widzę, czy mnie podrażaniają - tutaj się to nigdy nie stało :) Jednocześnie nie są jakieś wybitnie śliskie, są normalne w dotyku, dobrze się pienią, doczyszczają szybko brud. Są w wygodnych opakowaniach z pompką.

Ja ten goździk bardzo lubię przede wszystkim dlatego, że szybko niweluje wszystkie nieprzyjemne zapachy, i chyba właśnie dlatego to jest mydło kuchenne - no bo spróbujcie obrać palcami czosnek, albo bardziej się ubabrać na przykład właśnie w czymś czosnkowym. To mydło niweluje tego typu zapachy jak żadne inne (nie usuwa całkowicie oczywiście, ale to i tak dużo). Plus dla Yope za tego typu pomysł.

Potencjalny minus - jak nie lubicie goździków, no to nie polecam ;) ten zapach długo utrzymuje się na dłoniach.

Wadą dla mnie jest potencjalnie ciężko dostępny refill, czy nawet samo mydło, bo często muszę zamawiać je przez internet, ale zdarzy się, że jest w Superpharmie. Bardzo polecam :)

Uwielbiam

Słabość mam do tego mydła, bo wyróżnia się, tego nie można mu odmówić. Taki codzienny rekwizyt, często niedoceniany, a tak potrafi ułatwić życie i do tego uprzyjemnić parę chwil. U mnie stoi jak nakazano w kuchni i sprawdza się świetnie.
Jego konsystencja jest po prostu cudowna, nie do podrobienia. Przezroczysty gęsty żel, w dotyku wręcz aksamitny. Bardzo wydajny, nie tylko z racji dużej pojemności. Wystarczy odrobina i faktycznie radzi sobie z uciążliwymi zapachami i nawet tłustym brudem. W trakcie i chwilę po pachnie goździkiem, który dla mnie jest tak naturalny i jakby upiększony, wbrew temu, z czym kojarzył mi się wcześniej, czyli święta, tutaj nie odbieram go tak. To jak ziołowa kąpiel bardziej. Na dłoniach po jego użyciu czuć czystość, dosłownie umyte dłonie, nie wysuszone, wręcz jak wypielęgnowane, nic im nie ujęto i nic im nie dodano, żadnego naruszenia naskórka i żadnej dodatkowej warstwy. Prezentuje się estetycznie, mi taki design odpowiada. Pompka wygodna.

Tylko pomarańczy brak...;)

Mydło swym aromatem idealnie wpasowałby się w okres świąt Bożego Narodzenia. Goździk został tu idealnie odwzorowany. Zapach kosmetyku jest intensywny i dość długo utrzymuje się na dłoniach po ich umyciu. Brakuje mi tu tylko woni pomarańczy do duetu,które zwykle w grudniu goździkami przyozdabiam :) Co prawda aromat goździków nie jest moim ulubionym ,aczkolwiek jego zwolennicy będą naprawdę zadowoleni :)

Mydło ma dość gęstą, żelową konsystencję. Higieniczna pompka dołączona do opakowania dozuje odpowiednią ilość produktu na dłoń. To jest bardzo wydajne, gdyż niewiele go potrzeba aby dokładnie umyć ręce z wszelkich zanieczyszczeń.
Produkt porządnie myje dłonie, nie wysuszając ich przy tym na wiór, nie podrazniajac ani nie uczulając. Świetnie radzi sobie w roli mydła kuchennego, skutecznie usuwając z dłoni zapachy jedzenia. Ogromna pojemność specyfiku oraz przyjazny dla skóry skład jest kolejnym jego dużym atutem, choć jak już wspomniałam wcześniej nie przepadam jakoś super specjalnie za aromatem goździków ,więc nie wiem czy wrócę do niego ponownie...chyba ,że w okresie świąt Bożego Narodzenia,co by podkreślić zapachem ten właśnie grudniowy czas:)

Cudowne!!!

Produkt zamknięty w ładnej butelce z pompką. Piękny goździkowy zapach, idealny na zimowe dni. Bardzo wydajny. Nie wysusza skóry, nawilża, pozostawia delikatny goździkowy zapach. Super produkt. Polecam!

super goździk!

to mydło nie dość, że pięknie prezentuje się w kuchni (a w zestawie z płynami do mycia naczyń i balsamami do rąk marki już w ogóle), to jeszcze rewelacyjnie pachnie goździkiem. serio, po umyciu nim dłoni mam wrażenie, jakbym dopiero co miętoliła w nich goździki. jest na tyle intensywne pod tym względem, że radzi sobie całkiem nieźle z innymi kuchennymi zapachami, których chcemy się z rąk pozbyć (no, raz nie dał do końca rady z wędzonkami, ale nie było źle ;)).

co ważne, kosmetyk nie wysusza mojej wrażliwej skóry, a wręcz pozostawia ją lekko nawilżoną. to działanie nawilżające poprawiam zaraz po myciu rąk balsamem kuchennym o zapachu zimowej herbaty ;) całkiem nieźle się pieni, chociaż potrzeba chwili na wytworzenie tej piany, co zapewne jest zasługą braku wszystkich tych SLS-ów i innych esów w składzie (mam inne mydełko z Yope w łazience i zachowuje się dokładnie tak samo).

opakowanie piękne, o czym już wspomniałam - ogólnie kocham Yope za to. wygodne, bo z pompką - jedna pompka w zupełności wystarczy, aby dokładnie umyć dłonie. fajnie, że jest takie pojemne, bo ma aż 500ml. jest przy okazji super wydajne. cena wyższa, ale warto i często w promocji w różnych sklepach internetowych, a na Allegro stale w dobrej cenie lub w ciekawych zestawach.

wiem, że nie sięgnę już nigdy po inne mydła!

Rewelacja

Próbowałam walczyć z myciem rąk w zlewie przez moich chłopaków, ale to walka z wiatrakami..:) Do łazienki na górę nikomu nie chce się iść:) Tak więc jak zajęta jest ta na dole to ręce mi myją w kuchni. W dodatku tym co jest pod rękę czyli płyn do mycia naczyń:) (w sumie lepsze to niż tabletki do zmywarki:)
Zakupiłam to mydło również z myślą o sobie gdyż czasem jak coś robię w kuchni jest potrzeba aby te ręce jednak umyć i to najlepiej czymś ładnie pachnącym co zmyje zapach jedzenia , które wcześniej przygotowywałyśmy.
To mydełko właśnie takie jest. Pachnie mocno i charakterystycznie . Taki właśnie goździk. Goździk prawdziwy . Taki obok , którego nawet mąż nie przejdzie obojętnie..;)
Butla duża. Pompka działająca bez zarzutu i dozująca mydło prawidłowo.
Mydło mega wydajne. Jedno naciśniecie pozwoli nam umyć dłonie i cieszyć się zapachem.
Mydłem myją ręce moje dzieci i nic złego się nie dzieje. Nie podrażnia ani nie uczula.
Skład bez zarzutu i przeze mnie ostatnio pożądany.
Żałuję tylko jednego, że kupiłam go dopiero teraz...

Wspaniałe

Produkty YOPE są naprawde świetne! Mydło esktra zmywa wszystkie kuchenne zapachy - nie straszny mu czosnek, cebula czy ryba! Nic nie czuć! A dodatkowo, ma bardzo przyjemną konstystencję i nie wysusza.

Świetne mydło do kuchni

Świetne mydło do kuchni, doskonale radzi sobie z mocnymi zapachami, jak na przykład z rybą, czy czosnkiem. Zazwyczaj długo się utrzymują na rękach, ale to mydło genialnie się ich pozbywa. Ma delikatny, goździkowy zapach, nie jest duszący. Dobrze się pieni, jest mega wydajne, wystarczy jedna kropla do umycia rąk. No i ma baaardzo dobry skład, przyjazny zwierzętom jako że mamy w domu zwierzęta, to zwracamy na to uwagę.

Ulubione mydło kuchenne

Mydła marki Yope, zarówno te łazienkowe jak i kuchenne, są moimi absolutnymi ulubieńcami. Produkt spełnia wszystkie oczekiwania - ma dobry skład, ślicznie pachnie, usuwa nieprzyjemny zapach z rąk i jest wydajne. Kolejnym plusem jest opakowanie. Duże, estetycznie wykonane do tego ze świetną grafiką na etykiecie. Yope kolejny raz nie zawodzi :)

Mydło o bardzo dobrym składzie

Mydło o bardzo dobrym składzie, kupiłam kilka razy na promocji. Największy plus - wydajność, wystarczy niewielka ilość, żeby umyć ręce. Zapach goździków przyjemny, ale nie drażniący w nos. Do kuchni sprawdza się idealnie - daje radę nawet z mocnym zapachem ryby :) Tylko cena trochę spora, ale na promocji jest ok.

Uwielbiam

Kocham to mydło! Zimową porą gości w mojej łazience. Produkt dokładnie oczyszcza i nawilża dłonie. Ja nawet czasem stosuję go do mycia całego ciała. Przede wszystkim uwielbiam ten korzenny, zimowy zapach.

Mydełko

Mydełko fajnie sprawdza się w kuchni. Ma ładny korzenny zapach, fajną konsystencję, dobrze się pieni i usuwa nieprzyjemne kuchenne zapachy z rąk ;) spełnia swoje funkcje w 100%