Yope, Mydło kuchenne `Goździk `

Yope, Mydło kuchenne `Goździk `

Delikatne, nawilżające, antybakteryjne, goździkowe mydło kuchenne w płynie marki YOPE, które likwiduje z dłoni intensywne, nieprzyjemne zapachy. Mydło zawiera olejek eteryczny z kwiatów goździkowca, składnik o naturalnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Kosmetyk zawiera też roślinne substancje nawilżające skórę oraz witaminę B5 i alantoinę, które łagodzą podrażnienia naskórka.

Dobrze sie sprawdza

Naprawdę fajny plyn do naczyń i nie tylko. Neutralizuje zapachy no ale nic dziwnego skoro tak intensywnie pachnie goździkiem. Jak dla mnie trochę zbyt intensywnie no ale przynajmniej kuchnia ładnie pachnie. Czasem używam to też do mycia blatów itd też ładnie się sprawdza nie zostawia smug. Po kontakcie z płynem rece nie są wysuszone A gładkie.

Doskonałe w kuchni!

Mydełko jest super. Co najważniejsze - zgodnie z tym co mówi producent neutralizuje zapachy kuchenne - nawet po krojeniu czosnku! Dodatkowo ręce są gładkie, umyte i pachnące goździkami. Zapach jest intensywny a nawet bardzo ale przecież ma neutralizować więc wszystko się zgadza! Jest moim absolutnym hitem w kuchni :)

dołączam do fanów goździka

Owszem, lubię potrawy przyprawione goździkami, ale mają tak intensywny zapach, że łatwo przesadzić. Mydło kupiłam z ciekawości, bo kocham Yope i testuję różne ich kosmetyki. Bałam się jednak odurzającego zapachu. I faktycznie zapach jest mocny! Ale o dziwo w kuchni sprawdza się rewelacyjnie. Niweluje bowiem kuchenne zapaszki oblepiające dłonie po przygotowywaniu posiłków.
Doskonale też myje, usuwając nie tylko zapachy, ale tłuste resztki.
Jest delikatny dla skóry, nie wysusza (jak większość mydeł Yope), po umyciu nie muszę ciągle wklepywać kremu do rąk.
Zapach utrzymuje się do samego dna opakowania, co akurat w produktach Yope nie jest niestety zasadą.
Dotychczas moim ulubionym mydłem kuchennym był Yope miód i bergamotka, a teraz mam dylemat przy kolejnym zakupie, co wybrać?!

Świetnie niweluje zapachy kuchenne

Bardzo lubię markę Yope i korzystam z ich produktów, jestem zadowolona. Mydło jest też ok, skutecznie zabija zapachy na rękach (zwłaszcza czosnek, który ciężko zwalczyć), bardzo wydajne, starcza na dłuższy czas. Zapach też mi bardzo odpowiada :) Nie wysusza dłoni, a po używaniu ich mydła przez dłuższy czas zauważyłam, że są miękkie. Skład super - eko, a w dodatku polska produkcja. Cena mogłaby być trochę niższa, ale często są promocje na ich produkty :)

Wydajne ale zapach zbyt intensywny

No to od kuchenne tej marki jest z pewnością wydajne dobrze się pieni i nie podrażnia .
Zdecydowanie mogę go używać małych dzieci ponieważ jest naturalne i nie alergizuje małych raczek.
Jednak ma zbyt intensywny zapach Goździków co może sprawiać że nie wszystkim będzie się podobał .

Konsystencja jest bardzo Gęsta co powoduje że Mydło jest bardzo wydajne.
Bardzo lubię go używać ponieważ sprawdza się nawet przy większych zabrudzenia i dobrze usuwa brud z rąk .
Niestety nie należy do najtańszych ale można go zamówić w aptece Gemini w sensownej cenie

Niezłe mydło, ale zapach może przeszkadzać

To mydło zamówiłam w aptece internetowej,bo już od jakiegoś czasu miałam ochotę wypróbować mydła Yope. Zamówiłam to mydło i jeszcze dwa inne, ale pozostałe w opakowaniach uzupełniających, więc musiałam zacząć od tego goździkowego. Mimo że to mydło kuchenne na razie trafiło do łazienki.
Mydło ma przyjemną konsystencję. Jest w pewnym sensie wręcz oleiste. Tworzy delikatną pianę i bardzo dobrze oczyszcza ręce. Potrafi doczyścić nawet dziecięce rączki. Jest łagodne dla skóry. Nie pogarsza przesuszenia dłoni. Niestety jego goździkowy zapach jest tak intensywny,że do super przyjemnych nie należy (dzieci uciekły w popłochu z łazienki), więc pewnie nie wrócę do niego. Spróbujemy inne zapachy.
Opakowanie - butelka z pompką - bardzo ładna pod względem graficznym niewątpliwie jest ozdobą łazienki. Pompka dozuje porcje mydła, które są w sam raz, więc mydło jest wydajne.

Neutralizator zapachów na dłoniach

Na początku nie mogłam się przekonać do tego mydła ze względu na zapach. Kojarzył mi się z męskim zapachem kosmetyków. Po kilku użyciach pokochałam je. Mydło zawiera witaminę B5 i alantoinę. Jest pozbawione parabenów, SLS-ów i silikonów.

Jest to mydło kuchenne, najpierw używałam je w kuchni, później w łazience i kupię je jeszcze jeden i kolejny raz. ;-) W kuchni - świetnie domywa tłuste ręce oraz neutralizuje zapachy na rękach po mięsie czy czosnku. W łazience - świetnie zmywa dłonie od podkładu czy olejowych kosmetyków.

Mydło jest gęste, przezroczysto - zielonkawe. Jedna pompka dozuje idealną ilość, by umyć ręce. A myje bardzo dobrze, nie wysuszając przy tym rąk. Mam wrażenie, że skóra jest gładka i delikatna, gdy myję ręce tym mydłem.

Opakowanie bardzo wydajne 500 ml z wygodną pompką i ciekawym designem z lisem. ;-)

Goździkowa rewolucja

Mydło zakupiłam z myślą nie do kuchni a do codziennego mycia rąk rodziny.
Pierwsze co zwraca uwagę to zapach goździka (żaden chemiczny), który pozostawia po umyciu rąk bardzo długo. Wpływa to pozytywnie na użytkowanie.
Bardzo dobrze domywa ręce z brudu, kosmetyków (podkład) i innych brudów.
Jestem bardzo zadowolona z tych mydeł w płynie a to pięknie pachnie i prawidłowo działa.

Zaryzykowałam i pokochałam

Mydło w kuchni to u mnie niezbędnik, dlatego kiedy tylko skończyło mi się poprzednie, postanowiłam zaryzykować z tym. Jego opakowanie spodobało mi się o wiele bardziej niż zapach- jest po prostu śliczne i bardzo ozdabia kuchnię. Jest też wygodne w użyciu- dzięki pompce, która zawsze nakłada wystarczającą ilość mydła jest niezwykle wydajne.Mydło ma kremową konsystencję, jest łagodne, nie podrażnia i nie uczula, dobrze się pieni. O dziwo mydło naprawdę neutralizuje nieprzyjemne zapachy, głównie czosnek i cebulę, których używam często. Tak samo pomaga zneutralizować zapach z deski do krojenia, z czego nie raz korzystam. Jest świetne i na pewno kupię kolejne opakowanie, jak tylko wykończę to!

must have w kuchni

Uważam, że mydło kuchenne to absolutny must have, w jaki powinna zaopatrzyć się każda osoba zajmująca się gotowaniem. Wcześniej nawet nie miałam pojęcia o istnieniu takiego produktu, a do mycia rąk używałam zwykle tego samego płynu, co do mycia naczyń, a to skutkowało przesuszeniem skóry dłoni. Teraz stosuję już tylko to mydło, a stan skóry poprawił się, choć nie ukrywam, że po umyciu rąk i tak muszę dodatkowo użyć kremu nawilżającego, bo nadal towarzyszy mi uczucie ściągnięcia skóry. Ponad to, mydło faktycznie neutralizuje inne zapachy, w zamian pozostawiając na skórze zapach goździkowy - jeżeli ktoś lubi przyprawy korzenne, to zapewne będzie zachwycony, dla mnie jednak zapach jest zbyt mdły i trochę mi przeszkadza (dlatego odjęłam jedną gwiazdkę), ale ogólnie jest do zniesienia. Z chęcią wypróbuję inne wersje zapachowe tego mydła i z pewnością odnajdę swój ideał :)

faktycznie likwiduje zapach

Mydło YOPE kupiłam ze względu na piękne opakowanie i naturalny skład. Przed wersją goździkową miałam kilka innych i byłam z każdej równie zadowolona. Mydło goździkowe również mnie nie rozczarowało. Pachnie bardzo miło i przyjemnie, dodatkowo mydło faktycznie usuwa wszelkie zapachy. Świetnie sprawdza się w kuchni ponieważ bez problemu zmywa tłuszcz czy inne zabrudzenia. Kiedyś nawet nie pomyślałabym o tym aby mieć mydło w kuchni (na co mi to??) ale teraz nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. To mydło na prawdę się przydaje :)

Yope zdecydowanie na plus!

Zdecydowanie świetny produkt! Zużyłam już kilka opakowań, bo sprawdza się rewelacyjnie! Pięknie pachnie a do tego neutralizuje "trudne" zapachy, np. czosnek.