Modena Nails Professional, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Modena Nails Professional, Gel Polish (Lakier hybrydowy)

Pojemność 7,3 ml

Idealna średnio-gęsta konsystencja, nie zalewa skórek oraz nie kurczy się podczas utwardzania.
Doskonałe krycie oraz trwałość koloru pozwolą Ci cieszyć się pięknym manicure przez długie tygodnie!
Płaski pędzelek ułatwi precyzyjne nałożenie lakieru, bez problemu rozpuścisz je w acetonie w około 10 minut.

Najważniejsza informacja to bezpieczna formuła 3 FREE bez dodatków formaldehydu, toluenu i DBP.
Produkt nie był testowany na zwierzętach.

Dobry lakier.

Z Modeny mam w swojej kolekcji kocie oko nr 01 Galaxy. Przyjemnie się nim maluje, nie spływa na skórki. Lakier bardzo dobrze się trzyma i nie ma problemu z przyciągnieciem koloru przez magnes.

bardzo dobre

Mam kilkanaście lakierów marki Modena w swojej kolekcji i bardzo je lubię.Mają ogromną gamę kolorów także każdy znajdzie coś dla siebie.
Lakiery mają świetną konsystencję, taką wg mnie w sam raz czyli ani gęstą ani zbyt wodnistą. Przy wprawionej ręce nie ma mowy o zalaniu skórek. Dość łatwo się nimi maluje zwłaszcza dzięki odpowiednio wyprofilowanemu pędzelkowi. Lakiery bardzo dobrze pokrywają płytkę już przy 2 warstwie, nie smuża(z wyjątkiem pasteli, bo z tymi bywa różnie), nie kurczą się, nie odpryskują, dobrze współpracują z różnymi bazami. Mają niedrażniący zapach i nie uczulają. Odmaczają się w acetonie.Cena bardzo atrakcyjna jak za tak dobry produkt i dość dużą pojemność. Polecam.