Bosphaera, Hydrolat z róży damasceńskiej

Bosphaera, Hydrolat z róży damasceńskiej

Woda różana działa stymulująco, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia i uszczelnia naczynka krwionośne, tonizuje i równoważy skórę. Ma właściwości nawilżające, przeciwzapalne, łagodzące i ściągające. Jest doskonałym dodatkiem do kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, wrażliwej, naczynkowej i zanieczyszczonej.

Dzięki niepowtarzalnemu, pięknemu, kwiatowemu zapachowi wpływa nie tylko na warstwę kosmetyczną produktu, ale również na sferę duchową, kusząc zmysły i odprężając.

Hydrolat polecany jest do kosmetyków redukujących obrzęki i spękane naczynka, drenujących oraz poprawiających ogólne krążenie. Stanowi ciekawy i wartościowy składnik kosmetyków. W czystej postaci doskonale sprawdza się jako oczyszczający i tonizujący lotion, może być dodawana również do kremów do twarzy, maseczek, produktów do demakijażu, mleczek i balsamów do ciała, mydeł i wielu innych.
-pobudza
-ściąga
-działa antyseptycznie
-pobudza mikrokrążenie
-wzmacnia
-tonizuje

Woda różana to podstawa mojej pielęgnacji

Wodę różaną mam zawsze w szufladzie w łazience. Ta od Bosphaery ujęła mnie z kilku powodów. Po pierwsze - pięknie pachnie, a jednak różnie to bywa z hydrolatami do 25zł.. Po drugie, jest w szklanej buteleczce i po trzecie świetnie się "psiuka" ;p - chodzi o to, że rozproszenie hydrolatu jest spore i jedno psiuknięcie dosłownie obejmuje całą twarz. Ja używam tego produktu na wiele sposobów. Psiukam twarz, włosy, stosuję jako tonik i mgiełkę w ciągu dnia.