Nivea, Volume Care, Pianka do włosów

Nivea, Volume Care, Pianka do włosów

Pianka Voume Sensation:
- podwaja objętość włosów,
- zapewnia utrwalenie przez cały dzień,
- sprawia, że ciepło suszarki pielęgnuje włosy - Thermo Care Formula,
- Vitamin Fix System długotrwałe utrwalenie i poprawa kondycji włosów.

Godna polecenia

Pianka nie skleja włosów i starcza na bardzo długo. Włosy są dzięki niej bardziej podatne na stylizacje, faktycznie zapewnia efekt objętości włosów. Pianka raczej pielęgnuje włosy, na pewno ich nie niszczy, więc jak najbardziej polecam.

Produkt idealny.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Oczekiwania: Podkreślenie skrętu, objętość. Brak szorstkich i matowych włosów.

Opakowanie: Poręczna, aluminiowa, dobrze się nią operuje. Jest łatwa w transporcie, nic się nie otwiera. Nie widać zużycia kosmetyku.

Wrażenia: Nie wiem dlaczego ta pianka ma tak słabe recenzje. Moim zdaniem jest to całkiem przyjemny produkt. Dobrze się nakłada i rozprowadza na włosach. Podkreśla skręt włosów, nadaje objętości. Nie powoduje żeby włosy były matowe, szorstkie. Nie skleja włosów i nie robi efektu mokrej włoszki. Do tego przyjemnie pachnie, a zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo po użyciu. Kolejnym plusem jest niewygórowana cena i dostępność w niemalże każdej sieci drogerii. Ja osobiście jestem fanem i wracam od wielu lat zarówno do tej konkretnej pianki jak i tej dedykowanej włosom kręconym.

Bardzo dobry produkt

To kolejny produkt firmy Nivea, który kupiłam, pokochałam i polecam. Dlaczego?
Otóż, zauważyłam wiele zalet, które poklei Wam wyliczę.
Mam krótkie, gęste włosy i uwielbiam je układać raz na kontrolowany chaos , innym razem na grzeczną damę, a stylizacja włosów pianką Nivea- 4- , umożliwia mi te zmiany. Sama pianka ma lekką konsystencję, na pewno nie skleja/ moczy włosów, a do tego bardzo łatwo się rozprowadza. Natychmiastowo dodaje objętości fryzurze. Zapach- lekki i przyjemny. Taki oryginalny- jak to w tej firmie bywa:) Cena też ok, ja kupiłam w promocji za niecałe 8 zł.Z jej kupnem też nie ma problemu, bo w każdej drogerii i hipermarkecie łatwo na sklepowych półkach ją znajdziecie. ( A mi się zrymowało hi!hi!) Opakowanie- poręczne, super dopasowuje się do dłoni. Zasady stosowania i inne potrzebne informacje znajdziecie na opakowaniu. Kolorystyka- przyjemna, spokojna.Polecam, moim zdaniem na prawdę warto ją przetestować.

ZALETY:
- gwarantowana objętość,
- skuteczność,
- nie skleja włosów,
- włosy są miękkie w dotyku,
- lekka konsystencja,
- bardzo wydajna,
- poręczne, stonowane opakowanie,
- atrakcyjna cena,
- dostępność.

Bardzo lubię

Odkąd ją kupiłam i zaczęłam używać nie wyobrażam sobie , stylizacji włosów bez niej. Sama pianka jest na prawdę bardzo dobra i nie skleja włosów, łatwo się aplikuje, ma fajną konsystencję " w rodzaju musu" starcza na długo. Dodaje objętości a w dodatku bardzo ładnie pachnie i utrwala fryzurę. Polecam na prawdę warto ją przetestować.

Zwyczajna

Dobra pianka, która starcza na dosyć długi czas i ładnie utrwala fryzurę. Wyraźnie podkreśla skręt i nie skleja włosów. Pod koniec dnia bez problemu można ją wyczesać. Nie wydaje mi się,żeby pogarszała stan włosów. Warto ją wypróbować.

Godna polecenia

Pianka zwiększa objętość włosów.Nie skleja i nie obciąża włosów.Zapach jest przyjemny i długo się utrzymuje.Super utrwala fryzurę.Plus za wygodne opakowanie

nie nie nie

Słaba pianka. Strasznie skleja włosy. Wygląda to brzydko, a do tego potem ciężko je rozczesać. Nie nadaje wielkie objętości, bez względu jak dużo jej użyjemy. A do tego pod koniec, gdy kończy się produkt, na dnie robi się woda i wylewa się pianka bez piany. Ładny zapach, wygodne opakowanie, to wszystko. Nie kupię jej już ponownie.

Lekki na dłoni, cięzki na wlosach

Pianka bardzo ładnie utrwala skręt włosów. Kręci loki jakich mało. Użycie małej ilości nie pozwala mi na pokrycie wszystkich włosów, zbyt duża ilosc - skleja włosy. Skleja włosy i to bardzo mocno, jak lakier. Są sztywne, łatwo je łamać i poklejone. Cięzko znaleźć złoty środek do uzycia tego produktu. Opakowanie praktyczne, pozwala na wycisniecie odpowiedniej ilosci pianki. Produkt lekki na dłoni, ale to tylko złudzenie. Na włosach jest calkiem inaczej

Niezła ;)

Pianka ma przyjemny zapach, nie skleja bardzo włosów, jest w miarę tania, faktycznie pomaga podnieść włosy u nasady, jest dostępna w każdej drogerii. Trwałość moglaby być trochę lepsza, ale i tak jest dobrze ;)

Super zwiększa objętość

Super produkt, świetnie zwiększa objętość włosów, nie skleja ich.
Ma ładny zapach, włosy nie są obciążone.
Nie ma problemu z rozczesywaniem włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Tragedia

Nie spełnia żadnej funkcji, jaką powinna spełniać pianka do włosów. Po wyschnięciu nawet jej nie czuję na włosach. Zapach jako taki pozostaje, ale włosy są po niej obleśne, wyglądają jak niedomyte, a o objętości nie ma nawet mowy. Nie lubię jej i wyrzuciłam do śmietnika po drugiej szansie na jakikolwiek mały sukces dla włosów. Badziewie do badziewia.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Nawet całego nie zużyłam

Dobra pianka na objętość

Co roku o zimowej porze, pod wpływem czapki i czynników zewnętrznych moje włosy są oklapnięte oraz pozbawione puszystości. Często wtedy sięgam po ową piankę, która pozwala się cieszyć puszystymi włoskami, bo naprawdę podnosi je u nasady i pozwala cieszyć się objętością. Naprawdę ją lubię :).

Ilość zużytych opakowań: 7 dużych