Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Wkładki higieniczne

Bella Medica Panty Normal, Wkładki higieniczne ultracienkie z ekstraktem z zielonej herbaty 

4,3 na 54 opinie
50% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 50% osób
  • Summer
    Summer
    4 / 5
    23 kwietnia 2022 o 19:20
    Wkładki jak wkładki
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Są okej, nie wyróżniają się niczym szczególnym. Używam ich w czasie słabszego krwawienia / plamienia i są wystarczająco chłonne, dobrze się kleją, nie zdarzyła mi się "wpadka". Są cienkie i elastyczne, wygodne dla ciała. Bezzapachowe, co sobie chwalę. Nie powodują podrażnień, ale też i nie miewam tego problemu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 października 2020 o 7:58
    Wkładki bardzo dobrze chronią, dają poczucie świeżości i sprawdzają się idealnie na co dzień.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Lubię cienkie wkładki, które dają mi uczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. Uwielbiam ekstrakty roślinne w produktach pielęgnacyjnych , więc ten wariant szczególnie mnie zainteresował. Wkładki bardzo dobrze chronią, dają poczucie świeżości i sprawdzają się idealnie na co dzień. OPAKOWANIE Opakowanie przypomina inne z serii Medica, różnią się między sobą jedynie pojemnością i napisami sugerującymi konkretny model. Opakowanie to kartonik w wyrazistym, zielono-białym kolorze z grafika przedstawiającą liście zielonej herbaty oraz wizualizację wkładki. Podoba mi się to, że producent umieścił wszelkie niezbędne informacje o produkcie w formie graficznej. Pudełeczko wykonano z trwałej tekturki, może posłużyć do przechowywania wkładek aż do samego końca ich użytkowania. WKŁADKI Wyglądem nie różnią się od innych dostępnych wariantów z tej serii. Każda pakowana jest osobno w białą kieszonkę, co ułatwia przechowywanie i wyrzucanie zużytego produktu. Są naprawdę cieniutkie i wykonane z przyjemnego dla skóry, delikatnego materiału. Wkładki posiadają tłoczenia na całej powierzchni oraz obrzeża z wzorkiem. Zostały wzbogacone ekstraktem z zielonej herbaty mającym działanie antybakteryjne. Wkładki nie posiadają zapachu. Dzięki mocnemu klejowi nie przesuwają się i zapewniają komfort. Dają poczucie świeżości przez cały dzień. Niestety mają jedną wadę - nie będą pasowały do wszystkich typów bielizny, gdyż nie są to wkładki typu multiform. Mimo tego, to świetny produkt w korzystnej cenie. PLUSY + miękki i przyjemny materiał + brak zapachu + są cieniutkie (tylko 2 mm) + dobrze chronią + posiadają ładną stronę wizualną + mają mocny klej + pakowane pojedynczo MINUSY nie dopasują się do wszystkich typów bielizny
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 lipca 2020 o 9:58
    Delikatny zapach, dają uczucie świeżości i dobrze chłoną.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Wkładki bardzo ok, używam od jakiegoś czasu. Delikatny zapach, dają uczucie świeżości i dobrze chłoną. Podczas noszenia nie obcierają i nie powodują podrażnień. Cena bardzo dobra, kupuję za niecałe 4 zł. + nie podrażniają + uczucie świeżości i komfortu + cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 lipca 2020 o 21:46
    Duża przesada
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jak dla mnie nic wyjątkowego. Posiadam wrażliwą skórę i nawracające infekcje, samo określenie Medica kojarzyło się z delikatnym i bezpiecznym produktem, oprócz tego producent pisze o ekstrakcie z liści herbaty redukującym stany zapalne i podrażnienia - duża przesada. Oprócz tego, że podpaski kosztują sporo jak na niewielkie opakowanie i są pakowane każda osobno to nie wyróżniają się niestety niczym szczególnym. Bawełniane, są naprawdę cienkie, więc nie chłoną jakoś bardzo. Nie kupię więcej, tym bardziej przez nieekologiczne pakowanie każdej podpaski osobno. Kartonik jest tekturowy, więc jeszcze bardziej razi taka zawartość.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Wkładki higieniczne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.