Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Zobacz oferty

douglas.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.50/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała bruno banani Pure Woman! To zapach dla niepokornych, zmysłowych kobiet, które lubią uwodzić z błyskiem w oku. Piękna orientalno-kwiatowa kompozycja, która miesza lekką frezję z zieloną mandarynką i czarną porzeczką. Mango podkreśli ognistą namiętność i zmysłowość zapachu. Pikantna i upajająca wanilia z ambrą napełni Cię uczuciem radości i zachęci do upajania się zapachem. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Nuty zapachowe:
• Nuta głowy: mango, czarna porzeczka, mandarynka.
• Nuta serca: cyklamen, frezja, piwonia, nuty drzewne.
• Nuta bazy: wanilia, ambra.

Podoba Ci się ten orientalno-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody perfumowanej.

zapachowa
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Wykorzystała: kilka próbek

super

Mgiełka do ciała cudownie pachnie nie wietrzeje aż tak szybko, Opakowanie mgiełki od Bruno Banani jest dość duże, dlatego jej zapachem będzie można cieszyć się dłużej. Plastikowe opakowanie gwarantuje bezpieczny transport mgiełki, cena jest ok można kupić na promocji

Słabsza wersja pięknych perfum

Polubiłam zapach perfum, natomiast mgiełka dobrze sprawdzi się na lato.
Duża pojemność zachęca do wielokrotnego spryskiwania swojego ciała.
Zapach jest słodki, przyjemny i lekko zmysłowy - ale nie utrzymuje się tak dobrze jak perfumy.
Chętnie sięgam po nią latem i polecam innym też spróbować :)

Świetna mgiełka na lato

Zapach lata:) Mgiełki zapachowe to idealny produkt na letnie upały kiedy chcemy ładnie pachnieć ale nie zbyt mocno i męcząco. Mgiełka ta ma śliczny, letni, świeży, owocowy zapach. Jest delikatny, nie duszący ale wyczuwalny. Utrzymuje się na skórze zaskakująco długo. Plusem tego produktu jest jego duża pojemność a także to, że można go dopsikiwać kiedy tylko mam na to ochotę:) Dodatkowo daje uczucie odświeżenia i ochłodzenia.
Śliczna różowa buteleczka z atomizerem to wygląda naprawdę ładnie.
Mgiełka jest również idealna na stworzenie fajnej atmosfery i delikatnego zapachu w mieszkaniu. Wystarczy popsikać koc czy poduszkę:) Super się sprawdza.
Zapach bardzo mi się podoba! Poprawia mi nastrój. Niewykluczone, że rozejrzę się za wodą perfumowaną w tej nucie zapachowej:)

Słodka przyjemość

Mgiełkę kupiłam w Rossmannie, ponieważ szukałam czegoś lekkiego na lato.
Ta mgiełka jest idealna dla osób, które lubią słodkie, owocowo - kwiatowe zapachy. Mocno wyczuwalne są nuty porzeczki i kwiatów.
Mimo swojej dość dużej ceny warto zaopatrzyć się w nią na lato, będzie lżejsza niż perfumy. Zapach utrzymuje się do 5h, jak dla mnie bomba.

mgiełka w sam raz na lato

Mgiełkę otrzymałam w ramach testu od wizaż :) za co bardzo dziękuję bo ja mgiełki kocham ...byłam w szoku bo mgiełka z tzw "wyższej półki" według mnie. Nigdy nie posiadałam akurat zapachów od Bruno Banani...więc miałam okazję przetestować..a już po pierwszym psiknięciu czyli oczywiście zaraz po wyjęciu z pudełka wiedziałam że to strzał w dziesiątkę z zapachem bo należy do moich ulubionych nut zapachowych. :) pojemność mgiełki czyli aż 250 ml na pewno pozwala na używanie jej dłuższy czas z czego jestem zadowolona .
po pierwszym psiknięciu przez parę chwil utrzymuje się bardziej intensywny zapach nawet lekko duszący...ale wystarczy odczekać kilka chwil więcej aby można było się cieszyć cudownym lekkim i świeżym zapachem! zapach czuć przez ok 4-5 h...pózniej można sobie dołożyć i nadal "kusić"zapachem...według mnie najbardziej wyczuwalny jest zapach frezji ale z dodatkiem takiego lekkiego świeżego zapachu i wanili. idealne połączenie.
oprócz zapachu na skórze...tak samo długo utrzymuje się na ubraniu...ja uwielbiam spsikiwać nim swoją apaszkę na wyjście np.do sklepu i wtedy cały czas zapach czuję "w powietrzu";)

Mgiełka jak marzenie :)

Do tej pory nie używałam zbyt wielu mgiełek do ciała - częściej stawiałam na wody perfumowane czy toaletowe, nawet w lato. Gdy w moje ręce wpadła mgiełka Bruno Banani Pure Woman okazało się, że... można inaczej! ;)

Opakowanie: jak dla mnie dużym plusem jest plastikowe opakowanie - o wiele lżejsze niż szklane, a także zmniejszające ryzyko potłuczenia się, w torebce czy gdziekolwiek indziej.
Zapach: jak marzenie! Delikatny, kwiatowy, orzeźwiający... Mogłabym go wąchać i wąchać aż do zawrotów głowy ;)
Pojemność: 250 ml to naprawdę sporo! Dzięki tak dużej pojemności mgiełka z pewnością starcza na długo.

Podsumowując: mgiełka do ciała to idealny wybór na dzień - gdy nie potrzebujemy zapachu mocno duszącego, ale jednak chcemy pachnieć ładnie :)

Mgiełke do ciała bardzo chciałam przetestować w ramach testu wizaż, ale niestety się nie udało, więc postanowiłam sobie samo kupić :)

Powiem szczerze, że nie żałuje! Zapach jest bardzo trwały, idealnie odświeża skórę całegociała pozostawiając ją pachnącą na długi czas. Cena świadczy o jakości więc nie jest tania, ale warta pieniędzy!

Przemiła

Jest to idealny dodatek do każdej codziennej kosmetyczki. Ja bardzo lubię mgiełki bo lubię efekt odświeżenia które dają. Niestety mało mgiełek spełnia moje oczekiwania bo ich zapach bardzo szybko się ulatnia a zapachy często mimo, że powinny być świeże są duszące. Ta mgiełka jest cudownie świeża, zapach jest delikatny i odświeżający co sprawia, że czuję się lekko i przyjemnie. Idealnie sprawdzi się na cieplejsze dni bo ma zapach, której kojarzy mi się właśnie z wakacyjnym czasem ????

Niebiańska rozkosz!

Testowana przeze mnie mgiełka do ciała Bruno Banani, pozytywnie mnie zaskoczyła.????Nigdy nie miałam doczynienia z tą firmą. To było moje pierwsze zetknięcie z czego niezmiernie się ciszę, że miałam okazję przetestować to cudo.???? Przepiękna mgiełka w ślicznym różowym flakonie. ???? Świetny pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku. Zapach bardzo kobiecy, można się nim zaciągać i nie powoduje odrzutu. ???? Idealnie komponuje się z moją skórą. Delikatna, lekka woń pozwala poczuć się niczym na łące pełnej kwiatów. ???? Bardzo zaskoczyło mnie opakowanie, które ma 250ml, to dość sporo jak na mgiełkę. Na pewno starczy na długi czas. ???? Nie koniecznie zmieści się, do każdej torebki ale to nie problem. ☺️Zmysłowy zapach utrzymujący się długo na ciele jak i na ubraniach.???? Bruno Banani pure women to zapach idealny na letnie, ciepłe dni. Jak dla mnie to z całego serca numer JEDEN.❣️

Delikatna i orzeźwiająca

Uwielbiam mgiełki do ciała, przede wszystkim gdy robi się cieplej i potrzebujemy tego orzeźwienia. Nie zawiodłam się na mgiełce BB- zapach utrzymuje się jak standardowa mgiełka, jest kobiecy i kusi słodyczą. Uwielbiam spryskiwać nim ubrania, zauważyłam, że nawet po 5-6h nadal czuć woń mgiełki. Bardzo polecam fankom słodkich, owocowych nut :)

Świetny produkt

Hit na upalne dni. Mgiełka jest niezwykle odświeżająca, chłodzi ciało, jest bardzo lekka. Posiada piękny zapach który długo utrzymuje się na skórze. Jest to bardzo wydajny produkt który warto mniec zawsze przy sobie :)

Mój faworyt w ciepłe dni, idealny, aby poczuć lekko zapach

Opakowanie jest bardzo proste, z atomizerem, który rozpyla odpowiednią ilość produktu i nie pluje, dzięki czemu produkt się nie marnuje. Używałam go głównie przed treningami, bo lubię wtedy ładnie pachnieć. Dwa psiknięcia pozwalały mi, aby poczuć zapach. Podczas treningu w żaden sposób zapach mnie nie przytłaczał, był lekko wyczuwalny i przyjemny. Używałam mgiełki również jako dopełnienie perfum i w tej roli świetnie się sprawdziła tworząc zgrany duet z perfumami. Kilka razy zdarzyło mi się psiknąć moje jaśki ozdobne, aby podczas leżenia czy siedzenia odczuwać lekką, przyjemną woń. Nie mogę się doczekać bardzo gorących dni z tym produktem, ponieważ jego lekka, słodka woń na pewno nie będzie powodowała bólu głowy.