Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Bruno Banani, Pure Woman, Body Mist (Mgiełka do ciała)

Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała bruno banani Pure Woman! To zapach dla niepokornych, zmysłowych kobiet, które lubią uwodzić z błyskiem w oku. Piękna orientalno-kwiatowa kompozycja, która miesza lekką frezję z zieloną mandarynką i czarną porzeczką. Mango podkreśli ognistą namiętność i zmysłowość zapachu. Pikantna i upajająca wanilia z ambrą napełni Cię uczuciem radości i zachęci do upajania się zapachem. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Nuty zapachowe:
• Nuta głowy: mango, czarna porzeczka, mandarynka.
• Nuta serca: cyklamen, frezja, piwonia, nuty drzewne.
• Nuta bazy: wanilia, ambra.

Podoba Ci się ten orientalno-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody perfumowanej.

zapachowa
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Cudowna na lato

Kocham ten zapach . Szczególnie w lecie
Jest lekki ,ciepły i taki przyjemny . Mgiełka nie brudzi ciuhow ,zapach utrzymuje się dość długo na ciele. Mgiełka jest wydajna .

Piękny wiosenny zapach

Lubię tą mgiełke szczególnie za pojemności 250 ml można używać i używać zapach jest świeży kwiatowy przebija delikatnie słodki nie jest duszacy lecz konkrety dość trwały jednak do trwałości perfum mu daleko ale taka pojemność nam pozwala na częste użycie szata graficzna tez jest ok butla co prawda nie poręczna do torebki ale mgiełka warta uwagi otrzymałam w prezencie napewno kupię

Pięknie pachnie

Mgiełka do ciała.. piękny świeży zapach. Idealny na każdą porę dnia. Można stosować również zamiast perfum. Bardzo długo zapach utrzymuje się na skórze. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tej mgielki.

super alternatywa na lato

Zapach znany, lubiany a mgiełka to doskonała alterantywa na lato aby nie tłumić sie cięzkimi perfumami, mimo że to tylko mgiełka całkiem długo utrzymuje sie na ciele, nie plami ubrań i opakowanie jest dość wydajne. Lubie takie zastepnmi ładnych zapachów o mniejszej intensywności.

Idealna na lato

Uwielbiam zapach tych perfum, a mgiełka sprawdza się świetnie na lato. Jak na mgiełkę bardzo długo się utrzymuje, więc o trwałość nie musimy się marwtić, zapach jest dosć długo wyczuwalny. Produkt jest też bardzo wydajny, a jego pojemność pozwoli nam cieszyć się nim jak najdłużej!

Wykorzystała: kilka próbek

super

Mgiełka do ciała cudownie pachnie nie wietrzeje aż tak szybko, Opakowanie mgiełki od Bruno Banani jest dość duże, dlatego jej zapachem będzie można cieszyć się dłużej. Plastikowe opakowanie gwarantuje bezpieczny transport mgiełki, cena jest ok można kupić na promocji

Słabsza wersja pięknych perfum

Polubiłam zapach perfum, natomiast mgiełka dobrze sprawdzi się na lato.
Duża pojemność zachęca do wielokrotnego spryskiwania swojego ciała.
Zapach jest słodki, przyjemny i lekko zmysłowy - ale nie utrzymuje się tak dobrze jak perfumy.
Chętnie sięgam po nią latem i polecam innym też spróbować :)

Świetna mgiełka na lato

Zapach lata:) Mgiełki zapachowe to idealny produkt na letnie upały kiedy chcemy ładnie pachnieć ale nie zbyt mocno i męcząco. Mgiełka ta ma śliczny, letni, świeży, owocowy zapach. Jest delikatny, nie duszący ale wyczuwalny. Utrzymuje się na skórze zaskakująco długo. Plusem tego produktu jest jego duża pojemność a także to, że można go dopsikiwać kiedy tylko mam na to ochotę:) Dodatkowo daje uczucie odświeżenia i ochłodzenia.
Śliczna różowa buteleczka z atomizerem to wygląda naprawdę ładnie.
Mgiełka jest również idealna na stworzenie fajnej atmosfery i delikatnego zapachu w mieszkaniu. Wystarczy popsikać koc czy poduszkę:) Super się sprawdza.
Zapach bardzo mi się podoba! Poprawia mi nastrój. Niewykluczone, że rozejrzę się za wodą perfumowaną w tej nucie zapachowej:)

Słodka przyjemość

Mgiełkę kupiłam w Rossmannie, ponieważ szukałam czegoś lekkiego na lato.
Ta mgiełka jest idealna dla osób, które lubią słodkie, owocowo - kwiatowe zapachy. Mocno wyczuwalne są nuty porzeczki i kwiatów.
Mimo swojej dość dużej ceny warto zaopatrzyć się w nią na lato, będzie lżejsza niż perfumy. Zapach utrzymuje się do 5h, jak dla mnie bomba.

mgiełka w sam raz na lato

Mgiełkę otrzymałam w ramach testu od wizaż :) za co bardzo dziękuję bo ja mgiełki kocham ...byłam w szoku bo mgiełka z tzw "wyższej półki" według mnie. Nigdy nie posiadałam akurat zapachów od Bruno Banani...więc miałam okazję przetestować..a już po pierwszym psiknięciu czyli oczywiście zaraz po wyjęciu z pudełka wiedziałam że to strzał w dziesiątkę z zapachem bo należy do moich ulubionych nut zapachowych. :) pojemność mgiełki czyli aż 250 ml na pewno pozwala na używanie jej dłuższy czas z czego jestem zadowolona .
po pierwszym psiknięciu przez parę chwil utrzymuje się bardziej intensywny zapach nawet lekko duszący...ale wystarczy odczekać kilka chwil więcej aby można było się cieszyć cudownym lekkim i świeżym zapachem! zapach czuć przez ok 4-5 h...pózniej można sobie dołożyć i nadal "kusić"zapachem...według mnie najbardziej wyczuwalny jest zapach frezji ale z dodatkiem takiego lekkiego świeżego zapachu i wanili. idealne połączenie.
oprócz zapachu na skórze...tak samo długo utrzymuje się na ubraniu...ja uwielbiam spsikiwać nim swoją apaszkę na wyjście np.do sklepu i wtedy cały czas zapach czuję "w powietrzu";)

Mgiełka jak marzenie :)

Do tej pory nie używałam zbyt wielu mgiełek do ciała - częściej stawiałam na wody perfumowane czy toaletowe, nawet w lato. Gdy w moje ręce wpadła mgiełka Bruno Banani Pure Woman okazało się, że... można inaczej! ;)

Opakowanie: jak dla mnie dużym plusem jest plastikowe opakowanie - o wiele lżejsze niż szklane, a także zmniejszające ryzyko potłuczenia się, w torebce czy gdziekolwiek indziej.
Zapach: jak marzenie! Delikatny, kwiatowy, orzeźwiający... Mogłabym go wąchać i wąchać aż do zawrotów głowy ;)
Pojemność: 250 ml to naprawdę sporo! Dzięki tak dużej pojemności mgiełka z pewnością starcza na długo.

Podsumowując: mgiełka do ciała to idealny wybór na dzień - gdy nie potrzebujemy zapachu mocno duszącego, ale jednak chcemy pachnieć ładnie :)

Mgiełke do ciała bardzo chciałam przetestować w ramach testu wizaż, ale niestety się nie udało, więc postanowiłam sobie samo kupić :)

Powiem szczerze, że nie żałuje! Zapach jest bardzo trwały, idealnie odświeża skórę całegociała pozostawiając ją pachnącą na długi czas. Cena świadczy o jakości więc nie jest tania, ale warta pieniędzy!