Naturella, To Go Plus, Wkładki higieniczne

Naturella, To Go Plus, Wkładki higieniczne

Pojemność 20 szt
Pojemność 42 szt

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, wkładki higieniczne Naturella To Go zapewnią Ci uczucie świeżości każdego dnia. Oddzielne opakowanie pojedynczych sztuk jest wygodne, higieniczne i umożliwia zabranie wkładek ze sobą, dzięki czemu będziesz czuć się świeżo bez względu na to, gdzie się udasz.

pakiet
ochronne
zapachowa

Ultra wygoda

Te wkladki sa cudowne. Maja delikatny ladny zapach, sa bardzo cienkie i wygone. Po zalozeniu w ogole ich nie czuc, nie przeszkadzaja ani nie obcieraja. Jest to dobre rozwiazanie na delikatne plamienia. Dodatkowo nie zostawiaja kleju na majtkach, a wczesniej mi sie czasem to zdarzalo. Nie odklejaja sie. Gdy je nosze czuje sie czysto i swiezo. Dzieki nim czuje sie komfortowo nie wazne co robie. Nadaja sie idelanie do cwiczen.

Malutkie, idealne do torebki

Wkładki od dawna goszczą w mojej łazience:
- są nieduże, cienkie, bardzo dyskretne;
- przyjemnie pachną;
- dają poczucie czystości świeżości;
- mają dobry klej, trzymają się na miejscu;
- każda wkładka jest osobno zapakowana, przez co są idealne do noszenia w torebce;
- plusem jest również dość niska cena i szeroka dostępność - ja kupuję je w drogerii Super Pharm.

Ogółem: są to wkładki, które zawsze mam w torebce 1-2 sztuki, tak w razie czego. Nie zajmują dużo miejsca, a często są bardzo pomocne poza domem. Kupuję od dawna i z pewnością kupię ponownie. Oceniam na 5 gwiazdek

Świetne!

Nie wyobrażam sobie codzienności kobiety bez takich wynalazków jak wkładki higieniczne, najczęściej sięgam po tańszą opcję,jednak na wyjazd potrzebowałam wkładek które są zapakowane w kieszonki jak podpaski,a te są chyba jedyne na rynku które nadają się do transportu jako pojedyncze sztuki.
Widzę że w katalogu widnieje też opcja wyboru ilości 42 szt niestety ale nigdzie się z nią nie spotkałam,za to wkładki To Go są świetne,wszystkie zapakowane są w zieloną folię,dzięki temu że zostały umieszczone w pojedyncze folijki można wrzucić je ze sobą do torebki czy bagażu.

Powłoczka jest bardzo miła w dotyku i miękka,wkładki są bardzo komfortowe,posiadają wygodny kształt i ładny zapach,dopasowują się do ciała,podczas użytkowania nie migrują po majtasach,klej także trzyma wkładkę na miejscu nie niszcząc bielizny,do tego przy wysokich temperaturach nie odparzają nawet przy długiej jeździe na skuterze :),po prostu trzeba koniecznie przetestować,polecam.

Trochę grube ale i takich czasami potrzebuje

Ogólnie wkładki są bardzo dobre, są grubsze od standardowych tej marki, co nie przeszkadza w użytkowaniu bo czasami kobieta potrzebuje grubszych wkładek np pod koniec miesiączki. Zapach jest delikatny, sama wkładka jest bardzo delikatna dla skory. Cena jest niska co tez jest dużym plusem. Podoba mi się również to ze każda wkładka jest zapakowana w oddzielne opakowanie. Ogólnie polecam

Moje ulubione

Wkładki Naturella towarzyszą mi już od bardzo dawna. Noszę je zawsze ze sobą w torebce. Są chłonne i niezwykle cieniutkie, prawie niewyczuwalne. Skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy. Są bardzo komfortowe w noszeniu.

Czy ja już mówiłam, że uwielbiam Naturellę..?

Słowem wstępu: Naturella jest moją ulubioną towarzyszką od dawien dawna. Jej podpaski są dla mnie niezastąpione i niezawodne.
Z wkładkami też się polubiłam, choć przyznaję szczerze, że na co dzień używam tańszych zamienników, recenzowane zaś tutaj są moim niezbędnikiem torebkowym.

W malutkiej paczce, otrzymujemy 20 wkładek - oddzielnie opakowanych charakterystyczną zieloną folią pojedynczych wkładek, co jest bardzo higienicznym rozwiązaniem.
Te filigranowe kopertki wprost idealnie nadają się do torebkowej kosmetyczki, czy każdej kieszonki, można je zatem śmiało zabrać wszędzie ze sobą.

Same wkładki są bardzo cienkie i miękkie, a przez to komfortowe, kompletnie ich nie czuć w bieliźnie.
Nie podrażniają ani nie odparzają, co mnie się akurat czasem zdarza przy ultracienkich podpaskach.
Co ważne, wkładki nie odklejają się, nie rolują, nie przemieszczają, wręcz idealnie dopasowują do bielizny.
Wkładki mają jakby dwie strefy wchłaniania - od zewnętrznej strony są cieniuteńkie by dobrze się przykleić do bielizny, a centralna warstwa jest mocniejsza.
Świetnie nadają się w okresie pomiędzymiesiączkowym, są lekkie i przyjemne, dając uczucie świeżości, bez nieprzyjemnej wilgoci.
Na czas menstruacji, nawet w ostatnie dni są zbyt słabe.

Z ich dostępnością jest różnie, ja ich akurat zbyt często stacjonarnie nie widuję. Cenowo średnia półka, ale warto ponosić ten koszt dla wygody torebkowego niezbędnika.

Idealne w transporcie

Na co dzień nie używam wkładek higienicznych - wbrew nazwie aż takie higieniczne nie są, znacznie zdrowiej jednak zrezygnować z dodatkowego "podkładu". Idealnie się za to sprawdzają tuż przed okresem albo na jego końcówce, gdy już podpaski nam niepotrzebne, ale jednak pewniej czujemy się z małą wkładką.

Wkładki Naturella są perfumowane - nie jestem wielką fanką tego rozwiązania, bo to jednak dodatkowa chemia pakowana w okolice intymne, może powodować uczulenia lub podrażnienia. Mi osobiście nigdy się to nie zdarzyło, jednak wolałabym chyba, żeby wkładki były bezwonne. Dla kogoś innego może to być jednak atut, jeśli pewniej się czuje z maskowaniem naturalnych zapachów za pomocą kosmetyków.

Dalej już są same zalety - mają odpowiednią wielkość (do fig będą idealne, ale do stringów uprzedzam nieco za wąskie), mocny klej, nie odklejają się ani nie przesuwają w trakcie noszenia. Są dość chłonne, spokojnie powinny wytrzymać plamienie przed lub końcowomiesiączkowe. No i ich największy plus - pakowanie każdej w osobną "kopertkę". Serce mnie boli, bo wiadomo, to dodatkowy plastik w środowisku, ale jednak przy braniu takiej wkładki "na wynos" do torebki to jedyne dobre rozwiązanie. Nawet plastikowe puzderka na pojedyncze wkładki lub podpaski w mojej ocenie nie są tak higieniczne jak fabrycznie pakowanie środków higieny osobistej w plastikowe zawiniątko. Wkładki transportowane w ten sposób nie otwierają się, pozostają czyste i świeże aż do użycia.

Opakowanie 20 sztuk kosztuje chyba 3-4 zł, jest to jak najbardziej akceptowalna cena, a jeśli nie używa się wkładek codziennie tylko kilku w miesiącu, to praktycznie nieodczuwalna w domowym budżecie.

Ja zdecydowanie będę je kupować właśnie w charakterze mini podpasek na początek i koniec okresu.

Produkt idealny

Zazwyczaj wkładki higieniczne są pakowane w jeden kartonik i umieszczone jedna obok drugiej bez dodatkowego zabezpieczenia. Nie Przeszkadza mi to absolutnie kiedy używam ich w domu, natomiast w przypadku gdy chciałabym je zabrać gdziekolwiek ze sobą muszę brać kosmetyczki i myśleć jak je transportować, żeby się nie zabrudziły czy nie pogięły. Tutaj nie mam tego problemu, bo wkładki są pakowane każda z osobna w kolorową folię. Niewiele zajmują i mieszczą się do kieszeni. Są cienkie i chłonne jak na wkładki. Mają dobry klej, na tyle mocny, że trzyma się bielizny i nic się nie przesuwa, ale łatwo się go usuwa. Do tego jak w przypadku wszystkich produktów tej firmy, nienachalny zapach, który ładnie maskuje.
Dla mnie ten produkt ma same plusy i na pewno będę regularnie wracać po kolejne opakowania.

Pięknie pachną !

Super cienkie wkładki, doskonale się przyklejają. Bardzo ładnie pachną. Są dość chłonne jak na wkładki. Doskonała jakość+doskonała cena= zadowolenie ;) Polecam serdecznie.

Używam od lat, są ok

Używam od lat, bo są chłonne, nie przeciekają i nie ma dyskomfortu podczas ich noszenia. Nie są zbyt grube, tylko w sam raz. Dodatkowo mają ładny i delikatny zapach. Opakowanie kosztuje grosze, jest dostępne właściwie w większości sklepów, cenowo bardzo przystępne.

Bardzo fajne

Jestem wielbicielką wkładek higienicznych, dzięki nim czujemy się czysto i świeżo każdego dnia. Nic się nie przydarzy nieoczekiwanego.
Te wkładki kupiłam jako nowość z Naturelli. Często kupuję wkładki jak i podpaski tej firmy.
Wkładki są pojedynczo pakowane, co jest świetne bo możemy wszędzie zabrać ze sobą jedną sztukę i nic się z nią nie stanie,nie ubrudzi się lub nie porwie. Mieści się w kieszeni.
Wkładki są cieniutkie co daje maximum dyskrecji. Nic nigdzie nie odstaje. Mają dobry klej bo nie rolują się i nie zwijają, co przydarzyło mi się przy użyciu wkładek innej firmy.
Zapach jest ładny, rumiankowy, bardzo mi się podoba.
Mogę tylko polecić te wkładki, jakościowo są super.