Garnier, Ambre Solaire, Sensitive Advanced Kids SPF 50+ (Spray ochronny dla dzieci)

Bardzo wysoka ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVA2 oraz UVB dla skory jasnej, wrażliwej i skłonnej do alergii na słońce.

Hipoalergiczna i wodoodporna formuła. Innowacyjna technologia RESISTO chroni przed przesuszeniem w styczności z solą oraz chlorem. Odporna na piasek i pot.

w sprayu
Filtry
SPF > 50
wrażliwa
kremy przeciwsłoneczne
ochronne

Mam malutkie dziecko, więc latem szukałam dla niego kremu z wysokim filtrem Spf 50+.Krem posiada wodnistą konsystencję przez co bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania w skórę.Ogólnie jestem zadowolona z jego działania i spełnił swoje zadanie.Moja córka nie miała żadnych poparzeń mimo, że sporo przebywała na słońcu.Spray jest bardzo wydajny, bo przez całe lato udało nam się zużyć pół opakowania.Jedynie nie miałam okazji przetestować jak się sprawdzi w wodzie , bo posiada wodoodporną formułę.

Naprawdę działa!

Zacznę od tego, że od zawsze nie lubiłam kremów z SPF nakładać na ciało. Od zawsze źle mi się kojarzyły. Były gęste, klejące, bieliły, brudziły wszystko wokół, trudno się je aplikowało.
Co roku, gdy wyjeżdżam na wakacje testuję inny krem do ciała z SPF. Za każdym razem kończyło się to tak samo. Nie dość, że powielony schemat, który opisałam wyżej, to w dodatku spalona do czerwoności skóra, pomimo reaplikacji co 2 godziny. Jednym zdaniem parę dni wakacji z głowy. Mam skórę bardzo jasną z tendencją do pojawiania się piegów. Do tego lata nie było wakacji, na których nie byłabym spalona.

Bardzo cieszę się, że w tym roku zdecydowałam się na ten krem z filtrem. W końcu znalazłam swojego ulubieńca. Nie wiedziałam, że krem z filtrem na wakacjach można używać z taką przyjemnością.

Opakowanie jest bardzo przemyślane. Atomizer produktu bardzo wygodny. Nie chlapie kremem na wszystkie strony, więc wszystko wokół nie jest brudne. Bardzo spodobało mi się pod dozownikiem zabezpieczenie, aby produkt nieużywany w torbie się nie mógł rozlać. Bardzo praktyczne rozwiązanie.

Konsystencja kremu REWELACJA. Lekki, szybko się wchłania, nie bieli, łatwo się rozsmarowywuje. Nie mam w ogóle zarzutów do samego kremu, bvo co najważniejsze chroni. Podczas naprawdę dużego upału na wakacjach nie spaliłam się wcale. Jest to mój pierwszy raz w życiu. To mówi dużo o tym kremie.

Zapach produktu nie przeszkadza mi, ale też nie powala. Lekko wyczuwalny jest zapach alkoholu, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Dostępność produktu jest tragiczna. Musiałam zamówić go w aptece/ drogerii internetowej. Cena za 300 ml z przesyłką to było jakieś 70 zł.

Podsumowując, znalazłam swój hit, jeżeli chodzi o kremy z spf do ciała na wakacje. Nie będę szukać dalej, bo ten jest idealny. Polecam.

Dobry ale nie nasz faworyt

Produkty Garniera z serii Ambre Solaire to moje odkrycia tego roku, jednak nie wszystkie są hitem. Ten spray a w zasadzie mleczko jest produktem nowoczesnym i poprawnym, ale ma też parę wad. Ja mam opakowanie 200ml. To większe - 300 ml - z pompką z dźwignią na pewno jest nie tylko bardziej ekonomiczne jak i wygodniejsze w aplikacji.

Na plus:
+ bardzo wysoka ochrona SPF50+
+ szerokie spektrum UVB + UVA w kółeczku + long UVA
+ szybko wchłaniająca się formuła
+ nie lepi się, nie przyczepia się do niego piasek
+ przy aplikacji daje odczucie mlecznego otulenia i ukojenia
+ skóra po używaniu po całym dniu jest miękka, nawilżona i natłuszczona
+ wodoodporny
+ hipoalergiczny
+ odporny na sól i chlor
+ niska ścieralność
+ nie szczypie w oczy
+ docelowo praktycznie bezzapachowy
+ nie wyświeca się, zapewnia miękki glow
+ zamknięcie w przekręcanym korku, nie potrzeba zatyczki
+ dobry stosunek jakości do ceny
+ nie podrażnia skóry mimo obecności alkoholu denaturowanego wysoko w składzie
+ wysoko wydajny

Na minus:
- wyraźny zapach alkoholu zaraz po aplikacji - alkohol denaturowany drugi po wodzie w składzie - to on zapewnia lekką konsystencję i szybkie wchłanianie oraz w jakimś sensie dezynfekcję i odparowanie potu
- brak ochrony IR i HEV
- brak info o poziomie ochrony UVA - Garnier stosuje oznaczenie w formie gwiazdek od 0 do 5, tutaj tej info nie ma
- opakowanie 200ml jest dość niepraktyczne - nie wiem po co wytłoczenia na dłonie na butelce, skoro i tak trzeba nacisnąć na korek
- korek ciężko się naciska a spray trzeba aplikować na dłoń i dopiero na ciało
- bezpośrednio na ciało strumień jest bardzo nieprecyzyjny i nieskoncentrowany, rozchlapuje produkt dookoła
- produkt daje odczucie ciężkości na skórze, nie da się o nim całkowicie zapomnieć

Reasumując, produkt jest dobry, nowoczesny i godny polecenia, ale trzeba znać jego plusy i minusy oraz wybrać większe opakowanie, jeżeli to możliwe. Nie został jednak naszym ulubieńcem - wolimy inny równoległy produkt Garniera w pomarańczowym opakowaniu z rybką.

Bardzo dobry i skuteczny!

Sprej trochę kosztowny, ale kupilismy go w lecie, bo szykowaliśmy się na pierwszy wyjazd nad morze z dzieckiem - uznaliśmy, że nie ma co oszczędzac. Opinie były bardzo dobre i spokojnie mogę się do nich przyłączyć. Jest wydajny bo w "psikaczu", dziecku podoba się taka forma aplikacji, można się pobawić udając że to pistolet na wodę i jest zabawa zamiast smarowania tłustym kremem (nie wiem czy lepiej bawił się syn, czy ja). Przebyliśmy przez wakacje bez oparzeń. ale też bez ciuchów uwalanych kremem. Zdecydowanie godny polecenia!

Przypadkowe odkrycie

Pewnego dnia na bardzo słonecznych wakacjach w Chorwacji skończyły mi się oba moje kremy spf. Jako, że nie cierpię opalenizny i cały rok stosuję ochronę przeciwsłoneczną, musiałam szybko popędzić do pobliskiego marketu. Wybór niestety nie był wybitnie szeroki, ale zdecydowałam się na 50 dla dzieci, dlatego że z doświadczenia wiem, iż często mają konsystencję mleczka. Poza tym bardziej im też ufam, myślę że mogą być lepiej przebadane. Opakowanie ma świetną blokadę, co pozwala zabrać spf ze sobą bez strachu, że rozleje nam się w torebce. Poza tym ma ładny delikatny zapach. Szybko się wchłania, ma konsystencję mleczka. Jego rozprowadzanie też jest dzięki temu proste i przyjemne. Bardzo fajny spf do ciała! Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dokładnie to, czego szukam na lato!

Uwielbiam ten produkt, a wymienianie jego zalet zacznę od opakowania – wygodne, poręczne, z zabezpieczeniem, dzięki któremu w każdej chwili można zablokować atomizer i nic nie wyleje się w torbie. Wygodny spray mocno ułatwia aplikację na ciele. Dodam, że rodzinnie używamy tego produktu wszyscy, łącznie z dorosłymi. Jest wodoodporny i bardzo trwały, zgodnie z obietnicami producenta nie straszne mu zabawy na plaży, w piasku i wodzie. Ma postać lekko płynnej emulsji w spray’u, która błyskawicznie się wchłania (to ważne, kiedy ma się do czynienia z uciekającymi dziećmi). Nigdy nie zawiódł, nawet w pełnym południowym słońcu nad Bałtykiem dobrze zabezpieczył przed promieniami UV (Kasia)

Spray ochronny dla dzieci

Bardzo wygodne opakowanie z aplikatorem w formie sprayu. szybko się wchłania, nie brudzi , skutecznie chroni oraz nie podrażnia skóry mojego maluszka jestem bardzo poztywnie zaskoczona tym produktem

Rewelacyjny

Rewelacyjny krem dla dzieci dzięki łatwemu rozprowadzeniu na skórze, która nie zostaje lepka. Bardzo dobrze się wchłania. Skóra dziecka pozostaje nie opalona. Bardzo fajne rozwiązanie opakowania, dzięki blokadzie można włożyć balsam do każdej torby bez obaw.

Innowacyjne opakowanie i super produkt dla dzieci

Spray do opalania ma super skład. Nadaje się zarówno dla dzieci i dla dorosłych. Do tego ma bardzo wygodne opakowanie. Świetnie się wchłania i łatwo rozprowadza. Produkt szczególnie mnie zainteresował ze względu na opakowanie, dodatkowo ma lejącą konsystencję, co ułatwia rozprowadzanie na skórze dziecka. Dzieci są zainteresowane opakowaniem i chętnie smarują się produktem. Warto używać ten kosmetyk u dziecka, ponieważ chroni młodą skórę przed poparzeniami słonecznymi. Polecam ze względu na jakość produktu.

Jest super!

Mój ponad 2-letni syn uwielbia biegać po dworze, więc filtr 50+ to u nas norma. Niestety jego skora należy do bardzo delikatnych pod względem opalania, więc zdarza się, że pierwsze wyjścia kończą się czerwona skórą.
Nigdy nie używałam kosmetyków do opalania firmy Garnier, dlatego cieszę się, że trafiły w moje ręce!
Po pierwsze, duży plus za formę sprayu. Przy wszędzie biegającym dziecku jest to naprawdę wygodne. Poza tym konsystencja jest lejąca, wygodna w aplikacji. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy. Nie podrażnia i nie uczula, a przy tym wszystkim chroni, nawet po wyjściu z basenu. Nie bieli skóry.

Zdecydowanie polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo wygodna ochrona

Pierwsze co mi się spodobało w tym kosmetyku , to jego sposób aplikacji. Bo spray jest naprawdę wygodny , dzieci są zaciekawione i chętniej dają się nim nacierać. Fakt, liczyłam na to że skoro jest w sprayu to tylko ich spryskam i z głowy ale jednak trzeba to rozetrzeć, bo dawkuje nie mgiełkę ale takie mleczko , które trzeba jeszcze po skórze rozprowadzić . Wchłania się szybko, ma lekką formułę , pozostaje na skórze w postaci ochronnej warstwy .
Zapach ma dość neutralny. Wydajność jest rewelacyjna, na jedna dawka na dość sporą partię ciała można rozprowadzić, nie zdziwię się jak starczy ta butelka na cały sezon.
Wygodna buteleczka z atomizerem, ma 200 ml . Chętnie nie raz jeszcze po nią sięgnę

Spray ochronny dla dzieci

Produkt w butelce o pojemności 200 ml ze spryskiwaczem. Aplikacja produktu łatwa dzięki spryskiwaczowi. Spray ochronny ma dość rzadką konsystencję, ale bardzo treściwą. Produkt jest koloru białego jednak po wchłonięciu nie zostawia białej warstwy.Skóra jest nawilżona. Spray ochronny jest bezzapachowy, co bardzo lubię w produktach dla dzieci. Produkt posiada wysoki filtr. Nie spowodował podrażnień, ani alergii. Dzieci były zadowolone, że aplikacja przebiega szybko.