Girlz Only, Dry Shampoo Dazzling Volume (Odświeżający suchy szampon nadający objętość i pogrubienie)

Suchy szampon Oszałamiająca objętość GIRLZ ONLY™. Natychmiastowo ożywia pozbawione wyrazu i objętości włosy pomiędzy ich kolejnym myciem, pozostawiając uczucie świeżości włosów i nadając im zwiększoną objętość, puszystość i sprężystość. Używaj go także, aby stylizować oszołamiającą fryzurę.

suche szampony
oczyszczające
zapachowa
w spray'u

Całkiem ok

Suchy szampon kupiłam w Hebe, charakteryzuje się dobrym atomizerem, który dobrze rozpyla i nie zacina się .

Suchy szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym, świeżym zapachem. Po rozpyleniu włosy są zdecydowanie świeże.

Suchy szampon skutecznie odświeża i przedłuża świeżość włosów. Nie pozostawia białego nalotu tylko trzeba w odpowiedniej odległości go użyć. Nie skleja włosów. Delikatnie unosi włosy od nasady.

Produkt wydajny.

Brązowa pantera

Uwielbiam używać suche szampony zarówno dla odświeżenia włosów jak i wspomagania stylizacji. Pierwszy raz natomiast spotkałam się z marką Girlz Only w całej gamie swoich kosmetyków. Z pewnością zachęcił mnie dodatkowo efekt volume, którego bardzo podążałam.

Opakowanie wykonane z metalu, średniej wielkości, pompka zabezpieczona plastikowym korkiem.

W zapachu przypomina typowe kobiece perfumy. Nie są to nuty ani owocowe, ani kwiatowe. Są za to z pewnością intensywne i energetyzujące. Osobiście wpadły w mój gust.

Pompka działa sprawnie i lekko, z łatwością możemy rozpylić kosmetyk na włosach. Nie pozostawia białego puchu na włosach oraz nie skleja się w strukturze włosa. Niestety - efektu objętości nie doczekałam się. Głównie w tym celu zakupiłam ten produkt, lecz jedynie na co można liczyć to delikatne podniesienie włosów u nasady. Lecz nawet i w tym przypadku, włosy po zaledwie godzinie natychmiast "spłaszczają się" i stają ulizane. Dobrze natomiast odświeża przetłuszczone włosy, dając naturalny efekt. Wydajność produktu zadowalająca.

Podsumowując: suchy szampon marki Girlz Only sprawdzi się doskonale do naturalnego odświeżenia włosów, natomiast brak tu zupełnie efektu objętości czy pogrubienia struktury włosów.

Baaardzo intensywny zapach

Suchy szampon GIRLZ ONLY zobaczyłam po raz pierwszy w HEBE, był akurat na promocji, więc się skusiłam. Mam do niego naprawdę mieszane uczucia...

Jeśli chodzi o odświeżenie włosów - rzeczywiście zdaje test. Objętości jakoś super nie nadaje, jak obiecuje producent, ale nie ma tragedii.

Szampon według mnie nie jest wydajny, po trzykrotnym użyciu go i to tylko na skalpie czuję, że w opakowaniu nie ma już więcej niż połowy zawartości. Inne suche szampony wystarczały mi zawsze na wiele więcej razy.

Nie da się skomentować tego szamponu bez wspomnienia o zapachu.. No własnie.. TEN ZAPACH. Zapach bardzo intensywny, niektórym się spodoba, niektórym pewnie nie. Mnie osobiście się podoba. Problemem jest natomiast to, że bardzo długo utrzymuje się w pomieszczeniu nawet po użyciu niewielkiej ilości. Myślę, że gdybym mieszkała np. ze współlokatorami nigdy nie używałabym go, gdyby istniało ryzyko, że może ktoś po mnie wejść do łazienki, bo ten zapach może przeszkadzać. Na włosach nie jest aż tak wyczuwalny.