Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki i masła do demakijażu

Czarna Porzeczka & Słonecznik Olejek do mycia twarzy 

5 na 54 opinie
flame4 hity!
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • 23 lutego 2022 o 15:26
    Ulubiony!!!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Naprawdę świetny olejek, który dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu. Przyjemna konsystencja. Praktycznie bezzapachowy. Nie podrażnia, nie uczula, nawet miejsc wokół oczu. Tworzy idealny duet z żelem do mycia twarzy z tej samej serii. Uwielbiam i nie zamienię na żaden inny!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 listopada 2020 o 10:50
    Fantastyczny delikatny olejek
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Z olejkami mam styczność od dłuższego czasu, testuje nowości które wchodzą na rynek. Olejek hydrofilny z tej serii jest godny polecenia. Świetnie radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem, pozostawia buzię bardzo nawilżoną wygładzoną . Dla mnie fajne jest to że nie posiada żadnego zapachu.
    Zalety:
    • design szklanej butelki
    • etykietka
    • bezzapachowy produkt
    • dobrze sobie radzi z makijażem
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Natura
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 listopada 2020 o 13:29
    Olejek 100% natura
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Olejek do mycia twarzy myślę, że odpowiedni dla każdego. Śliczne szklane opakowanie, tak jak w przypadku wszystkich produktów z serii Czarna Porzeczka & Słonecznik. Ekologiczna etykieta i wygodna w użyciu pompka. Olejek pozbawiony jest aromatów zapachowych i sztucznych substancji pieniących. 100% natura. Idealną konsystencją olejku przyjemnie myje się twarz wykonując delikatny masaż. I efekty są wspaniałe. Skóra oczyszczona, ale i nawilżona, po makijażu nie zostaje śladu. Bardzo dobry produkt jeśli ktoś potrzebuje oczyścić twarz, ale i otrzymać efekt miękkiej odżywionej, i gładkiej skóry.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Efekty
    • Wydajność
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 października 2020 o 8:49
    Olejek jakiego jeszcze nie używałam!:)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam małą próbkę tego kosmetyku w osiedlowym sklepiku zielarskim, po przetestowaniu oczywiście wróciłam po zakup pełnowartościowego produktu. Olejek posiadam od kilku miesięcy, jest mega wydajny i bezzapachowy co jest dla mnie super atutem. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem wodoodpornym a co najważniejsze odkąd używam nie mam problemów skórnych typu zaczerwienienie i swędzenie. Bardzo polecam i na pewno zostanie moim faworytem.
    Zalety:
    • bardzo wydajny
    • bezzapachowy
    • szklane opakowanie
    • pięknie się prezentuje w mojej łazience
    Wady:
    • na tą chwilę nie widzę żadnych wad
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.