Tołpa, Pure Trends, Orient, Żel - olejek do demakijażu

Tołpa, Pure Trends, Orient, Żel - olejek do demakijażu

Żel - olejek:
• zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego,
• jest 100% wegański,
• znajdziesz w ekologicznym opakowaniu z recyklingu.

Wykorzystuje potencjał naturalnych składników aktywnych, by dbać o skórę. Rozpuszcza i usuwa makijaż twarzy, oczu i ust, nawet wodoodporny. Oczyszcza skórę z nadmiaru sebum, potu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Koi skórę, nawilża i przywraca komfort. Nie wymaga użycia wacika, po dodaniu wody delikatnie się pieni i łatwo się zmywa.

Żel - olejek umieszczono w ekologicznym opakowaniu z recyklingu:
• butelka w 100% z plastiku z recyklingu, niebarwiona,
• materiał etykiety w 95% z etanolu z trzciny cukrowej.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua* (woda oczyszana), Glycerin* (gliceryna pochodzenia roślinnego), Decyl Glucoside* (biodegradowalny surfaktant pochodzenia roślinnego), Acrylates Copolymer**, Peat Extract* (torf tołpa®), Nelumbo Nucifera Flower Extract* (ekstrakt z tygrysiej trawy), Propylene Glycol**, Parfum** (kompozycja zapachowa bez alergenów), Sodium Hydroxide**, Disodium EDTA**, Phenoxyethanol**, Methylpropanediol**, Caprylyl Glycol**, Sodium Benzoate**, Potassium Sorbate**, Benzoic Acid**. *składniki pochodzenia naturalnego – 97% **pozostałe składniki odpowiadające za trwałość receptury i przyjemność używania – 3%.

Cudooo

Kocham ten olejek od pierwszego użycia :) kupiłam to w rossie zaraz gdy tylko nowa seria tołpa weszła do sprzedaży i był w cenie 9.99. Spontanicznie, chciałam coś żeby móc zmywać makijaż pod prysznicem bez zabawy w waciki i płyny micelarne. To cudo zmyje wszystko, nawet mocny wodoodporny makijaż oczu, Double weara wszystko! Jeżeli mam mocniejszy makijaż używam go 2 razy po czym myje twarz żelem że szczoteczka soniczna, moja cera jest idealnie oczyszczona i gotowa na pielęgnację. Jestem tym produktem zachwycona. Żaden specyfik jakiego do tej pory używałam nie rozpuszczał tak szybko i tak efektywnie makijażu jak ten. Będę kupować nawet po pełnej cenie bo za taka jakość i tak jest to stosunkowo tani produkt. Gorąco polecam :)

zostaje na dluzej

1 butelke produktu dostalam w prezencie i super sie sprawdza , domywa twarz po makijazu nawet wodoodpornym i nie podraznia skory co jest dla mnie wazne. Plus ze jest w dobrej cenie i kupilam kolejne opakowanie na promocji w rossmanie

wow

Pierwsze moje wrażenie po użyciu olejku było WOW, ale oczyszcza! Próbowałam wielu olejków, ale nie każdy dobrze się sprawdzał w zmyciu makijażu. Po przetarciu skóry wacikiem z płynem micelarnym wacik był prawie czysty.

+ design, skuteczność, cena
- na razie brak

Przyjemny

Bardzo przyjemny zapach, wydajność całkiem niezła, domywa makijaż i pozostawia skórę przyjemnie oczyszczoną. Mógłby być też sprzedawany w większym opakowaniu.
Niestety smutna wiadomość dla ekoludków - nie jest ekologiczny, w składzie mamy acrylates copolymer, czyli mikroplastik, który zanieczyszcza oceany.

Fajny produkt

Z opóźnieniem bo był urlop ale jest i moja recenzja :)
Jestem bardzo zadowolona w tego produktu bardzo dobrze zmywa makijaż przy tym świetnie emulguje z wodą , bardzo łatwo pod jej wpływie go zmyć z twarzy.
Ładnie pachnie i jest przyjemny dla skóry.
Używam wylewając na dłonie i tak masuje twarz ale również wylewam na wacik i dokładniej czyszczę okolice oczu. Bardzo dobrze domywa bez podrażnień.
Skura jest po nim odżywiona, nie ma uczucia napięcia.

Świetnie zmywa makijaż

Olejek bardzo dobrze zmywa makijaż, nawet tusz wodoodporny. Wystarczy wylać niewielką ilość w dłonie, rozmasować na twarzy i dokładnie spłukać.
Ważne jest by nie zwilżać wcześniej skóry gdyż olejek wtedy gorzej działa.
Wystarczy jednorazowe dokładne wymasowanie nim twarzy by dobrze rozpuścił makijaż. Ponieważ stosuję go jako produkt do demakijażu, używam po nim jeszcze żelu do mycia. Skóra jest dobrze oczyszczona.
Olejek jest dość wydajny i pięknie pachnie.

Cudowny olejek

Świetny olejek do demakijażu, serdecznie polecam. Usuwa nawet wodoodporny makijaż, z pewnością zakupię ponownie. Należy wspomnieć o przyjemnym zapachu jak również o samej przyjemności korzystania z tego produktu. Polecam serdecznie.

Świetne do zmywania makijażu

Żel-olejek Orient jest fantastyczny do zmywania makijażu. Stosuję go jako pierwszy etap oczyszczania. Doskonale radzi sobie ze ściągnięciem warstwy podkładu, pudru, a także makijażu oczu. Nie podrażnia skóry. Mnie nie uczula. Olejek ma zapach, który mnie zaskoczył. Według mnie nie pachnie on orientem, ale takimi nieco "męskimi" kosmetykami. Dla mnie to nie stanowi problemu, ale warto o tym wiedzieć. Bardzo, ale to baaaardzo podoba mi się etykieta, która zawiera rozwinięcie i wytłumaczenie po polsku nazw wszystkich użytych składników. Wydajność olejku jest bardzo wysoka i wystarcza on na długo. Nie zostawia lepkiej warstwy. W swoich kategoriach bardzo dobry produkt

Ciekawy naturalny zmywacz

Do jego wypróbowania zachęcił mnie jego naturalny skład. Olejków do demakijażu używam już od dłuższego czasu i mogę przyznać że ten także spełnił swoje zadanie. Kosmetyk znajduje się w małej plastikowej poręcznej butelce z wygodnym aplikatorem. Konsystencja bardzo przyjemna o delikatnym zapachu. U mnie bardzo dobrze zmywał makijaż. Nie podrażniał skóry ale lekko szczypał w oczy przy czym trzeba uważać. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że skóra jest bardziej oczyszczona i świeża. Nie zauważyłam żadnych reakcji alergicznych ani także mnie nie wysypało. Jestem z niego zadowolona

Używa produktu od: próbka

Świetny! Najlepszy!

Olejkow do demakijażu używam od lat i często zdarzają się takie, które niestety nie sprawdzają się pod względem dobrego oczyszczania. Ten od Tolpa dość, że ma piękne opakowanie, dobra konsystencję to działanie jest przyjemne, nie trzeba trzeć skóry nawet przy mocniejszym makijażu. Zapach jest świetny, czego chcieć więcej?

Świetny :D

Naprawdę świetny produkt do demakijażu twarzy. Wydajny, nie szczypie w oczy, nie podrażnia twarzy jest mega delikatny. Zapach jest genialny bardzo naturalny, nie czuć chemii. Naprawdę szczerze polecam :D

Produkt godny polecenia !!!

Otrzymałam olejek od wizażu i tego samego dnia zabrałam się do testowania! Pierwsze co mnie urzeklo to cudowny zapach !
Nakładam go na twarz dloniami i masuję, dzięki temu nie muszę używać wacików ( EKO EKO EKO !!!).
Nigdy wcześniej nie miałam kosmetyku do demakijażu, ktory od pierwszego razu pozwoli mi pozbyć się Revlonu z twarzy. Ten olejek zdziera wszystko !
Jedynym minusem jest, to że szczypie w oczy i niestety do demakijażu oczu używam innego produktu ( jest to dla mnie na tyle ważne, że muszę odjąć jedną gwiazdkę)
Produkt ze wzorowym składem, nie jest testowany na zwierzetach :) czego chcieć więcej ?