Your KAYA, Podpaski na noc z organicznej bawełny

Your KAYA, Podpaski na noc z organicznej bawełny

Pojemność 10 szt

Noc jest od spania, nie od leżenia w pozycji „bezpieczna nieprzeciekająca”. Mamy dla ciebie podpaskę, która pozwoli odetchnąć twojemu ciału i ochroni przed krwawą powodzią. Wystarczająco duża, oddychająca, w 100% z organicznej bawełny. Ich przód wykonany jest z organicznej bawełny niebielonej chlorem. Tył i indywidualne owijki powstały z w pełni biodegradowalnego biopolimeru naturalnego pochodzenia. Zdaje się, że ktoś tu odrobił lekcję z ekologii! Noc to nie tylko reset dla zmęczonej głowy, ale przede wszystkim regeneracja całego ciała. Dbamy o to, żeby żadna sztuczna substancja nie zakłóciła tego procesu. Nasze podpaski składają się w 100% z organicznej bawełny. Nie ma szans na odparzenia i podrażnienia - w końcu możesz oddychać nie tylko pełną piersią, ale całą sobą. Nieważne czy śpisz na boku, plecach, czy brzuchu. Nieważne też czy wiercisz się w nocy, czy śpisz jak kamień. Nasza podpaska dotrzyma ci kroku do samego rana. Jest nieco większa od klasycznej podpaski i zabarykaduje wszystkie drogi ucieczki dla krwi menstruacyjnej.

Skład jest w trakcie moderacji.

• 100 % organiczna bawełna

Ekologiczne podpaski

Cieszę się, że istnieją produkty z dobrym składem. A co ważne to YK nie tylko dba o środowisko, ale także słucha uważnie swoich klientek. Do mojej subskrypcji zostały dodane nowe podpaski, te ulepszone. Wcześniej trochę mogłam ponarzekać na klej lub to, że mogłyby być dłuższe. Wszystko to zostało zmienione. Jestem po pierwszych testach i miłość rośnie

W oczekiwaniu na nową wersję

Zdecydowałam się wypróbować te podpaski ze względu na to, że produkt jest polski i ma być bardziej przyjazny dla środowiska niż standardowe podpaski, których używam od lat (Always Ultra Sesitive 2 - na dzień i Always Ultra Senstive 3 - na noc). Mimo, że mają w nazwie "na noc" dla mnie niestety są za krótkie, mają zbliżoną długość do AUS 2, więc używam ich podczas dnia. Podpaski są odrobinę grubsze od AUS 2, ale są bardziej wygodne i komfortowe w odczuciu niż AUS 2, prawie jakbym w ogóle nie miała żadnej podpaski. Chłonność podpasek jest dobra. Jedyne mankamenty, jaki do tej pory znalazłam to niewystarczająco mocny klej (podpaska czasami traci przyczepność do bielizny w ciągu dnia) i potrafi się troszkę zrolować. Niedługo dojdzie do mnie paczka z nową, ulepszoną wersją tych podpasek, które mają zredukować powyższe wady, więc na pewno dam znać, jak się sprawują.

Ekologiczne podpaski <3

Używam od paru miesięcy na zmianę z https://yourkaya.pl/product/tampony-z-organicznej-bawelny. Na pewno polubią je osoby, które tak jak ja cenią białe prześcieradła :)

Mogą być

Kupiłam miesiąc temu razem z płynem do miejsc intymnych (i do całego ciała). W paczce znajduje się 10 podpasek o długości 27,5 cm. Szerokość po środku 7 cm, szerokość góra i dół 9 cm. Chłonność na stronie marki jest określona jako cztery kropelki na pięć. Nocne innych marek mierzą powyżej 30 cm. Kosztują 18 zł. Skład to 100 % organicznej bawełny. Powierzchnia dosyć szorstka, ciągle czuć wilgoć między nogami. Dziwnie pachną. Tak czy siak w nocy najlepiej używać też drugiej podpaski z tyłu majtek :)