Pojemność 10 szt

Podpaski Naturella Ultra Normal Camomile, ze skrzydełkami pomagającymi utrzymać wkładkę na miejscu, oferują miękkość oraz dodatkową ochronę dla Twojej skóry w okolicach intymnych w czasie miesiączki o nasileniu od umiarkowanego do obfitego. Jako jedyne produkty higieniczne dla kobiet zawierają Dermacrem, unikalny, chroniący skórę suchy balsam o dowiedzionym klinicznie działaniu zapobiegającym podrażnieniom. Podpaski Naturella Ultra Normal mają 2 mm grubości oraz rumiankową kompozycję zapachową. Zostały wyposażone w specjalny system chłonny układający się w kwiatowy wzór – flower power! Dodatkowo, podpaski zawierają superchłonne perełki żelowe, które odprowadzają i odciągają płyny od skóry, dzięki czemu będziesz czuła się sucho i komfortowo. Podpaski Naturella zapewnią Ci dodatkową ochronę, której potrzebujesz podczas okresu, przy zachowaniu niezawodnej delikatności dla skóry i jej pielęgnacji. Dla większej ochrony nocą wypróbuj Naturella Ultra Night.

Komfort i dodatkowa ochrona w ciągu dnia podczas okresu o natężeniu od umiarkowanego do obfitego
Podpaski zaprojektowane, aby zapewniać ochronę przy jednoczesnym zadbaniu o najdelikatniejsze partie skóry
Zawierają kojący dermacrem, który pokrywa skórę cienką warstwą ochronną, zapobiegającą podrażnieniom
Ekstramiękka warstwa wierzchnia ze specjalnym systemem chłonnym zapobiegającym przeciekaniu
Subtelna kompozycja zapachowa na bazie rumianku, która przeciwdziała przykrym zapachom pojawiającym się podczas miesiączki
2 mm grubości dla komfortu i dyskrecji oraz niezależne opakowanie każdej sztuki, dzięki czemu ochrona i pielęgnacja dostępne są w każdym momencie
Dermatologicznie zatwierdzone przez proDERM (niemiecki instytut dermatologiczny o międzynarodowej renomie)

Naturella

Podpaski posiadają intensywny zapach, chwilami drażniący . czasami podrażniają . skrzydełka posiadają bardzo mocny klej., a skrzydełka są długie, często sklejają się i ciężko zerwać. według mnie dużo plastiku nie potrzebnego

Słabo kleją

Podpaski bardzo dobre, zapach dość intensywny, czuć go już przez opakowanie, ultra cienkie jednak słabo przyklejają się do bielizny,a dla mnie jest to priorytet, dlatego za to duzyyy minus.

Bardzo dobre podpaski

Podpaski te są bardzo dobre, stosuje je od kilku lat i są moimi ulubionymi. Nigdy mnie nie uczuliły, a jestem osobą, która ma bardzo delikatną skórę. Podpaski firmy Naturella są bardzo cieniutkie, posiadają piękny kwiatowy zapach, formuła jest naprawdę dobra dla skóry. Opakowanie jest klasyczne niczym innym nie różni się od firm konkurencyjnych.

Super

Nie za grube, podczas używania ich nie czuć dyskomfortu. Chlonne, co jest ich największą zaletą. Miękkie, raczej nie ma na co narzekać. Cena jest ok warto kupić

Najlepsza marka

Jak dla mnie najlepsza marka, jeżeli chodzi o produkty higieniczne! Czy to podpaski, czy wkładki - bardzo lubię. Duży plus za to, że podpaski są cieniutkie, nie zbijają się, nie przesuwają, nie odklejają - jest komfort przy noszeniu. Zapach bardzo przyjemny i dobrze zbierają. Może nie należą do najtańszych, ale warto je kupić.

czasem po nie sięgam

Po naturellę sięgam od czasu do czasu, dla odmiany ;) Są jednymi z moich ulubionych. Jeżeli chodzi o grubość to są optymalne. Nie należą do najcieńszych ale nie przeszkadzają w noszeniu. Zapach jest przyjemny. Dobrze zbierają wilgoć. Przez cały czas użytkowania pozostawiają uczucie świeżości. Są wszędzie dostępne, nie ma problemu z ich zakupem. Cenowo też są przystępne.

Naturella, Ultra Normal Camomile, Podpaski higieniczne

Ja zmęczyłam dwa opakowania i wystarczy. Są to podpaski które z każdej strony są pokryte ceratą, z tą różnicą że wkładką od góry są pokryte mini otworami. Nie neutralizuje zapachów, więc więcej zużywasz bo zostawia dyskomfort. Są bardzo cienkie i tylko tu widzę plusy. Pokryte są jakąś aplikacją zieloną, co także nie służy higienie, nie rozwijając dalej tematu. Po za tym po co komu takie długie skrzydełka, do jakich to majtek są dostosowane? Klej tak trzyma, ze trzeba je odrywać, aż w całym mieszkaniu słychać. Nie przypadły mi do gustu.

Pachnąca cieniutka podpaska

Dużym plusem jest to, że jest cienka, ślicznie pachnie i ma skrzydełka (przynajmniej ta opcja)
Pomimo tego, że przez swoją grubość może się wydawać, że sobie nie poradzą z większym krwawieniem, są chłonne.
Fajnie dopasowują się do ciała i do bielizny (przez grubość) i nie czuć ich w ogóle.
Są osobno pakowane, CHOCIAŻ NIE ROZUMIEM, DLACZEGO ZNÓW W JAKIŚ NIEEKOLOGICZNY PAPIEREK - PRZECIEŻ ILE ŁADNIEJ BY WYGLĄDAŁ ZWYKŁY PAPIER, to można wrzucić do torebki.

Raczej na lżejsze dni.

Skusiła mnie promocja na paczkę xl, bo jako tako produktów naturelli nie kupuję już od dawna - wersja klasyczna "nie-ultra" jakoś mi nie podeszła.

Moje miesiączki są takie, że niejedna kobieta może mi ich zazdrościć: 1-2 dni mocniejszego krwawienia, co prawda z silnym bólem brzucha, ale pozostałe dni to zupełny lajt.

Te podpaski zupełnie nie sprawdzają się u mnie w te najgorsze godziny - w czasie lżejszych dni sprawują się dobrze. Mam wrażenie, że nie nadążają z wchłanianiem płynu, szczególnie, gdy nadchodzi fala - na pewno każda kobieta wie, o czym mówię ;) Często gdzieś z przodu czy z tyłu jakaś kropla się wydostanie poza strefę ochrony i później mam efekt a'la flaga Japonii (●´⌓`●)
Natomiast, gdy więcej się ruszam, to podpaska jakby zbija się w jednym miejscu, albo zwyczajnie przesuwa z tyłu, pomimo tego, że jej rozmiar jest dość standardowy - 22 cm.

A teraz plusy: są bardzo komfortowe w noszeniu, miękkie, cienkie, niemal niewyczuwalne. Koperta dyskretka na plus, jak zawsze. Lekko pachną, choć nigdy nie wyczuwałam ich zapachu na odległość (nie odniosę się więc do różnych historii typu: idzie kobieta i wiesz, że ma okres, bo czujesz naturellę).
Klej trzyma się dobrze, ale wszystko tu zależy od rodzaju bielizny - mam kilkanaście par majtasów, gdzie wiem, że żadna wkładka czy podpaska się po prostu raczej nie odklei.
Kolejna zaleta to niska cena i skład wypisany na opakowaniu, mimo, że nie jest idealny (bht). Nigdy jednak żadne podpaski mnie nie podrażniły, ani nie spowodowały infekcji.

Wolę jednak podpaski z Belli lub z biedronki, a na ten najcięższy czas wybieram ewentualnie dłuższe egzemplarze lub tampony.
Tych już zapewne nie kupię, chyba, że nie będzie nic innego.

Tak wygodna, że jej nie czuć

Bardzo lubię te podpaski, właśnie dlatego, że są tak super cienkie.
Mimo swojej delikatności są bardzo chłonne i poradzą sobie z większym krwawieniem.
Fajnie dopasowują się do ciała i do bielizny. Są tak wygodne, że nie czuję kiedy ich używam, Warstwa klejąca trzyma bardzo dobrze.
Są osobno pakowane więc można wrzucić do torebki. Mimo, że są tak precyzyjnie, cienko złożone nie ma problemu z wyprostowaniem.

Ładnie pachną przez cały czas ;) <3

(Nie zaufałabym przy bardziej aktywnym trybie, jednak w tym wypadku raczej żadnej podpasce aż tak bym nie zaufała, dlatego z tego powodu nie odejmuję punktów :D )

Na delikatne krwawienia

Podpaski Naturella, kupuje od czasu do czasu. Używam ich zazwyczaj gdy krwawienie jest mniejsze. Podpaski są dosyć cienkie ale mimo to chronią przed przeciekaniem i uwalnianiem się nieprzyjemnego zapachu. Rumiankowy zapach chroni przed nieprzyjrmnymi zapachami. Niepodrażniają skóry i są delikatne.

Produkt idealny.

Ja: Używam zarówno podpasek jak i tamponów. Raczej nie mam ulubionej marki, sporo testuję. Jednak chętnie wracam do swoich pewniaków.

Oczekiwania: Dobra chłonność, niezawodne przyleganie do bielizny, bez wywijania się.

Opakowanie: Podpaski są pakowane w standardowe opakowania foliowe, gdzie każda podpaska jest zapakowana w osobną kopertkę. Z punktu ekologicznego nie jest to najlepsze, ale z Puntu higienicznego świetne. Bez problemu można wrzucić do torebki jedną taką kopertkę, nie otworzy się, nie przetrze, a podpaska zawsze będzie bezpieczna. Producent zapewnia opakowania klasyczne (10 sztuk) jak i wielopak, który jest bardziej ekonomiczny. Mają przyjemną dla oka, zieloną, szatę graficzną.

Wrażenia: Podpaski są bardzo cienkie, dobrze się trzymają bielizny. Podczas noszenia nic się nie przesuwa, wszystko zostaje na miejscu. Są bardzo chłonne, nie przeciekają nawet podczas bardziej obfitej miesiączki. Bardzo cienkie, nie powiem, że nie są wyczuwalne, bo to nie jest możliwe. Ale nie odznaczają się pod ubraniami. Łatwo je założyć i ściągnąć, klej nie zostaje na bieliźnie. Delikatne, miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Pachną dość mocno, a zarazem delikatnie. Ładnie maskuje nieprzyjemne zapachy, ale nie przebija się nadmiernie. Pachną jak żadne inne podpaski dostępne na rynku, za to je najbardziej cenię. Są bardzo dobrej jakości – nie podrażniają ani nie uczulają. Plus za łatwą dostępność i niewygórowaną cenę. Zawsze chętnie wracam i bardzo polecam ten produkt, bo dają poczucie bezpieczeństwa.