KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do brwi

Regenerum Regeneracyjne serum do rzęs i brwi (nowa wersja)

4,4 na 566 opinii

5 / 5
    1 stycznia 2024 o 8:13
    Naprawdę działa
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum do rzęs i brwi marki Regenerum dostałam w prezencie, produkt ten ma dwie końcówki jedna to serum ze szczoteczką która świetnie wydłuża rzęsy i ogranicza wypadanie oraz serum z eyelinerem która pogrubia i stymuluje włoski do wzrostu, obie wersje są bezzapachowe i nie powodują łzawienia ani podrażnień, już po tygodniu było widać różnicę a rzęsy były o wiele dłuższe, wzmocnione i pogrubione, tusz do rzęs wyglądał na nich o wiele lepiej, plus także za to że nie powoduje opuchnięć powiek ani zaczerwienienia bo nie raz mi się zdarzyło to po takich typu kosmetykach, dlatego wrażliwcy mogą jak najbardziej go stosować.
    Zalety:
    • Pogrubia
    • Wzmacnia
    • Wydłuża
    • Nie powoduje łzawienia ani zaczerwienienia
    • Wydajność
    Wady:
    • Brak
    Otrzymałam w prezencie
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 lipca 2024 o 15:16
    To serum naprawdę działa!
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kosmetyk posiada dwa osobne pojemniczki. W jednym znajduje się 4 ml, a w drugim 7 ml. Bardzo podoba mi się fakt, że mamy tutaj dwa aplikatory, ponieważ umożliwia to oddziaływanie zarówno na cebulki rzęs, jak i na długości włosków. Aplikator przeznaczony do stosowania na linię rzęs ma postać cieniutkiego pędzelka. Osobiście wolałabym, żeby był odrobinę szerszy, bo z powodu jego "skąpości" i giętkości nałożenie odpowiedniej ilości produktu jest utrudnione. Natomiast drugi aplikator to szczoteczka, podobna do tych występujących w maskarach, której nie mam nic do zarzucenia - w łatwy i wygodny sposób nanosi optymalną porcję specyfiku. Serum na linię rzęs jest przezroczyste. Ma dość gęstą, żelową konsystencję, dzięki czemu nie spływa do oczu. Z kolei w drugim pojemniczku mamy biały, nieco bardziej wodnisty kosmetyk. Moje oczy są wrażliwe, a serum w żaden sposób ich nie podrażniło. Dodam tylko, że moje rzęsy są dość długie i gęste. Odżywek używam głównie z myślą o wzmocnieniu oraz ograniczeniu wypadania, a nie ich wzrostu. I tutaj serum pozytywnie mnie zaskoczyło. Pierwsze efekty stosowania specyfiku są widoczne już po niespełna miesiącu. Serum znacznie ogranicza wypadanie rzęs - regularnie pojawiające się włoski na płatkach kosmetycznych podczas demakijażu już nie są tak częste, teraz są to pojedyncze przypadki. Rzęsy stają się wzmocnione i elastyczne. Zagęszczenia nie zaobserwowałam, ale wydłużenie jest zauważalne - po starannym wytuszowaniu rzęs wyglądały niemal jak sztuczne, a nie zmieniałam maskary w tym czasie. Gorąco polecam ten produkt. Jest to najlepsze serum do rzęs, jakie stosowałam do tej pory. Z pewnością do niego wrócę. Polecam wszystkim - zarówno tym, którzy od odżywki oczekują jedynie wzmocnienia, jak również tym, którym zależy na wzroście rzęs.
    Zalety:
    • wydłuża rzęsy,
    • ogranicza wypadanie,
    • wzmacnia,
    • uelastycznia,
    • obecność dwóch różnych aplikatorów,
    • nie podrażnia oczu.
    Wady:
    • nie zagęszcza,
    • pędzelek jest trochę niewygodny.
    W aptece
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 lutego 2023 o 17:17
    Pielęgnacja, przyciemnienie i bardzo delikatne wydłużenie.
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kilka lat temu przedłużałam swoje rzęsy największą dostępną metodą na rynku, przez 4 lata bez przerwy. Wizyty na uzupełnienie musiałam mieć rozpisane co 2 tygodnie, dużo do przodu Po ściągnięciu ''doczepów'' moje rzęsy wołały o pomstę do nieba. Były słabe, krótkie, przerzedzone, i nie dość że zostało ich licha ilość, to jeszcze wypadały. Ratowałam je odżywkami jakimi mogłam. Aktualnie są średniej długości, dość rzadkie. Po chwilę obecną co jakiś czas używam odżywek regenerująco wzmacniających. Działanie wydłużające i zagęszczające jest mile widziane. Producent opisuje produkt jako regeneracyjne serum do rzęs i brwi z nowym składem intensywnie pielęgnuje i regeneruje włoski, sprawiając, że stają się dłuższe, grubsze i widocznie wzmocnione. Serum ze szczoteczką do stosowania na całej długości rzęs i brwi Serum z eyelinerem do stosowania na linię rzęs W składzie znajdziemy: -Odżywcze lipooligopeptydy, które przyspieszają wzrost rzęs i wraz z prowitaminą B5 zagęszczają i pogrubiają strukturę włosków. -Biotyna wzmacnia rzęsy, ogranicza ich wypadanie i wyraźnie poprawia kondycję. -Arginina pobudzając mikrokrążenie, dostarcza niezbędnych składników odżywczych i stymuluje wzrost rzęs. -Ekstrakt ze świetlika działa kojąco i łagodząco na delikatną i wrażliwą skórę powiek -Żel z aloesu i witaminę E, które nawilżają je i uelastyczniają. -Olej rycynowy wnika we włókna włosków, dogłębnie je wzmacniając. -Matrykina z prowitaminą B5 spektakularnie wydłużają rzęsy oraz zagęszczają brwi, skutecznie ograniczając ich wypadanie. Produkt zamknięty jest w przezroczystym opakowaniu, otwieranym z dwóch stron Z jednej strony mamy serum w formie przeźroczystego żelu z eyelinerem do nakładania na linię rzęs. Z drugiej strony jest serum z klasyczną szczoteczką średniej grubości do nakładania na całą długość rzęs i brwi. Szczoteczka bardzo dobrze rozkłada produkt na rzęsach. Całość wykonana jest solidnie, aplikatory nie uszkadza się i nie przeskakują podczas zamykania. Bardzo podoba mi się przezroczyste opakowanie dzięki któremu możemy zobaczyć ile produktu nam pozostało. Jego pojemności to: Serum z eyelinerem do stosowania na linię rzęs 4ml, Serum ze szczoteczką do stosowania na całej długości rzęs i brwi 7ml Szata graficzna minimalistyczna w bieli, bez zbędnych informacji, grafik, krzykliwych kolorów. Konsystencja średniej gęstości. Nie za wodnista, nie gęsta. Dobrze rozprowadza się zarówno na całych rzęsach, na powiece przy linii rzęs, jak i na brwiach. Zapach jest prawie niewyczuwalny, nie powoduje żadnych podrażnień oczu, jak również nie wywołuje łzawienia, uczucia piasku pod powiekami, puchnięcia powiek itp Produkt używałam trzy miesiące codziennie. Nakładam najpierw na górnej powiece przy linii rzęs, następnie nakładałam szczoteczką produkt na całą długość rzęs i brwi. Zarówno stosowanie na powiece przy linii rzęs, jak i nakładanie na całość rzęs i brwi jest mega wygodne i nie sprawia żadnych trudności. Serum stosowałam regularnie co wieczór po dokładnym demakijażu. Po zakończeniu kuracji byłam dość zadowolona z efektów. Rzęsy i brwi faktycznie zyskały na intensywności koloru. Zauważyłam również delikatne wydłużenie, nie był to spektakularny efekt jak po użyciu kultowej już odżywki, ale dało się zauważyć wyraźniejszy efekt po nałożeniu 2ch warstw tuszu. Rzęsy które zyskały na długości nie były proste jak druty tylko ładnie podkręcały się. Niestety o działaniu pogrubiającym możemy zapomnieć. Zarówno brwi jak i rzęsy znacząco mniej wypadały. Nie było to oczywiście działanie że w ogóle przestały wypadać, ponieważ rzęsy rosną i wypadają w swoim naturalnym cyklu, który trwa 6 do 10 tygodni. Normą jest wypadanie 1 lub 2 każdego dnia. Jego wydajność jest bardzo dobra, na całą kurację 3 miesięczną zużyłam 1 opakowanie. Produkt nie uczulał nie podrażniał. Cena regularna zależy gdzie kupimy, Hebe 49,99zł. Apteka DOZ 35zł. Reasumując, produkt delikatny w swoim działaniu. Pielęgnuje, przyciemnia i bardzo delikatnie wydłuża brwi i rzęsy. Nie znajdziemy tu spektakularnego efektu, jedynie pielęgnacyjno odżywcze.
    Zalety:
    • bardzo wygodne opakowanie 2w1
    • dwa różne aplikatory
    • produkt nie podrażnia
    • nie uczula
    • delikatnie wydłuża
    • przyciemnia
    Wady:
    • brak pogrubienia
    Drogeria Hebe
    30 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 września 2024 o 0:30
    Nie wszystkie obietnice u mnie się sprawdziły
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Regenerum do rzęs i brwi zamknięte w plastikowym „pisaku”. Z jednej strony mamy szczoteczkę, dzięki której nałożymy produkt na rzęsy i brwi, a z drugiej eyeliner do nałożenia bezbarwnego produktu na linie rzęs. Aplikacja przebiega sprawnie, a wydajność jest na bardzo wysokim poziomie. Regenerum stosuję już od 3 miesięcy i mogę powiedzieć że nie wszystkie obietnice zostały spełnione. Z pewnością udało się powstrzymać ich wypadanie i poprawić ich elastyczność. Niestety nie zauważyłam, aby stały się grubsze czy dłuższe. Jakaś poprawa jest ale bez żadnych spektakularnych efektów.
    W drogerii internetowej
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 czerwca 2024 o 15:32
    Poprawa—oprawy oczu OCZYwiście widoczna gołym okiem!! ;D
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Regenerum do rzęs i brwi dostałam w prezencie. Ucieszyłam się, choć nie spodziewałam się spektakularnych rezultatów. A były! Musiałam czekać na nie ok. dwóch tygodni - po trzecim się one utrwaliły. Od razu wspomnę, że nigdy nie miałam doklejonych rzęs, nie przedłużałam w gabinecie kosmetycznym, nie mam też widocznych ubytków. Rzęsy nigdy mi nie leciały ilekroć pomrugałam powieką, nie nazwałabym ich też rzadkimi, ani superkrótkimi (przynajmniej te wyrastające z ruchomej powieki, bo linia wodna to zupełnie inna melodia) - na opisane przeze mnie problemy Regenerum może okazać się za słabe (choć wcale nie musi). U mnie sprawdziło się świetnie! :) Rzęsy stały się mocniej przyciemnione, wyraźnie wydłużone, a nawet zagęszczone. Największą różnicę zauważyłam w poprawie kondycji rzęsek wyrastających wzdłuż linii wodnej oka - bo te od zawsze miałam rzadkie, jasne, delikatne, w zasadzie ich nie było... To prawda, że nie mam wachlarza rzęs, ale jednak... Poprawa—oprawy oczu OCZYwiście widoczna gołym okiem!! ;D Czy jest coś, co mi się nie podobało? Owszem, jest. Po stronie z eyelinerem, został umieszczony tak gęsty żel, że przy każdym poruszeniu pędzelkiem wydawał takie plaskające dzwięki, które mnie wkurzały. :/ Zwykle używałam końcówki ze szczoteczką (wygodniejsza, bardziej precyzyjna, a specyfik mocniej rozwodniony... no trochę chlapie przy zanurzeniu szczoteczki) - szła w ruch zarówno do pielęgnacji rzęs, jak i brwi; z eyelinera korzystałam do poprawek i próby zintensyfikowania efektów. Nie musiałam podkreślać oczu mascarą - Regenerum wystarczyło w zupełności. Rzęsy i brwi nie tylko były poddane pielęgnacji, ale włoski natychmiast zostały uniesione, ujarzmione, rozczesane, przyciemnione i nabłyszczone. Pięknie! :) Rezultaty, których się dorobiłam przy pomocy tego kosmetyku przychodzą szybko i co najważniejsze... są trwałe!
    W aptece
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Odżywki do brwi