Nanolash, Odżywka do Rzęs

Nanolash, Odżywka do Rzęs

Nanolash działa bardzo szybko: pierwsze efekty widoczne już są po dwóch tygodniach, wydłużenie rzęs o połowę widać po miesiącu. Poza zwiększeniem długości, Nanolash odżywia i wzmacnia rzęsy, zagęszcza je, pogrubia i przyciemnia. Podobnie odżywka wpływa na stan brwi.

Odżywka do rzęs nie powoduje żadnych uczuleń, nie wywołuje alergii; działa ochronnie i kojąco na okolice oczu i delikatną skórę powiek. Ze względu na ochronne działanie Nanolash polecany jest osobom z wrażliwymi oczami i noszącym soczewki.

Nanolash posiada pędzelek – aplikator, dzięki któremu nałożenie odżywki jest szybkie, precyzyjne i proste.

Zalety:
• Dłuższe, grubsze i ciemniejsze rzęsy po miesiącu stosowania
• Rzęsy zregenerowane, odżywione i wzmocnione
• Szybka i bardzo prosta aplikacja
• Naturalne składniki
• Zero podrażnień i alergii

Wachlarz rzęs i odrodzenie brwi!

Zawsze byłam sceptyczna co do produktów mających zapewnić efekt sztucznych rzęs, czy odbudowę brwi. Do tej pory byłam zadowolona ze swoich rzęs - dosyć długie, podatne na podkręcanie, po wytuszowaniu dobrym tuszem prezentowały się naprawdę fajnie. Dlatego, gdy dostałam tą odżywkę od męża niespecjalnie się nią zainteresowałam, użyłam kilka razy i odłożyłam w przepastne głębiny mojej kosmetyczki. Wróciłam do niej po kilku miesiącach z zamiarem zużycia na brwi, których praktycznie nie mam w skutek błędów młodości ;)
Stosuje regularnie na brwi i rzęsy od ok 2 miesięcy i to co się zadziało przerosło moje najśmielsze oczekiwania, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej!
Z moich rzęs zrobił się wachlarz! Jest ich 2-3 razy więcej, wprost nie mogę ich okiełznać tuszem. Są grube, mocne, zdecydowanie dłuższe i gęstsze! To samo z dolnymi rzęsami. Jak je dobrze wytuszuje (a przy takiej ilości to nie takie proste) to wyglądają jak sztuczne!
ALE! Piękne rzęsy to nie wszystko! To co ta odżywka zrobiła z moimi brwiami to jest jakaś magia ???? W młodzieńczych szalonych latach, tak uporczywie wyrywałam brwi, że w niektórych miejscach po prostu przestały rosnąć. Przez wiele lat miałam tylko początki brwi, bo ogonki nie odrosły. Ratowałam się kredkami, cieniami, w ostatnich latach makijażem permanentnym. Niestety z różnych względów nie mogę obecnie wykonać ponownego zabiegu, a to co zostało staje się coraz bledsze i bledsze. Jednak odkąd stosuję tą odżywkę, zauważyłam, że zaczynają wyrastać mi nowe włoski w miejscach, gdzie nie było ich od kilkunastu lat!!! Jestem po prostu zachwycona! Co prawda, są to na razie pojedyncze włoski, ale przy odpowiednim makijażu pomadą i żelem w końcu nie widać łysych, nieestetycznych placków! Mam nadzieję, że przy dalszym regularnym stosowaniu uda mi się choć trochę odzyskać dawny kształt i gęstość brwi!

Zaskakujący efekt

To moja pierwsza odżywka do rzęs. Skusiłam się na użytkowanie, nie oczekując spektakularnych efektów, chcąc jedynie polepszyć nieco wygląd rzęs.

Stosowanie odżywki wplotłam w wieczorną rutynę. Odżywkę nakłada się szybko i prosto, nie spływa. Opakowanie ma estetyczne i poręczne. Nie kojarzę sytuacji w której by mnie jakkolwiek podrażniła.

Po jakimś czasie, mniej więcej miesiąca, nagle zaczęłam zbierać ochy i achy za rzęsy. Makijażystka się zachwycała, koleżanki wypytywały, a ja zauważyłam że lepiej odpuścić malowanie dolnych rzęs tuszem by nie uzyskiwać przerysowanego efektu - tak były długie, gęste i ciemne.

Nie można odmówić odżywce spektakularnych efektów, uwierzcie są.

Drugie podejście do odżywki zrobiłam gdy efekt wydłużenia rzęs zniknął po tym jak odżywione rzęsy wypadły i zaczęły rosnąć już normalnych rozmiarów. Tak się złożyło, że byłam wówczas w ciąży i dla bezpieczeństwa sprawdzałam składy wszelkich kosmetyków. Okazało się, że kobiety w ciąży nie powinny stosować tej odżywki. Doczytałam również iż zawiera pochodne bimatoprostu (Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide) - stąd zapewne ten efekt.

Naprawdę działa!

Powiem tak, kupując tę odżywkę, nie do końca wierzyłam w jej skuteczność. Ale stwierdziłam, że warto spróbować, najwyżej więcej jej nie kupię. Cena nie jest niska, ale teraz uważam, że ta odżywka jest tego warta.
Nadmienię, że zanim ją kupiłam, odżywiałam swoje rzęsty regularnie olejem rycynowym od ponad roku. Dlatego nie oczekiwałam cudownych rezulatatów, bo wiem, że olej rycynowy już sam w sobie je wzmocnił.
Jakież więc było moje zdiwienie jak po około 1.5- miesiącach regularnego stoswania, codziennie na noc, moje rzęsy stałe sie o wieeeeele dłuższe. Nie wierzyłam, że mogą aż tak się wydłużyć. Nawet bez wytuszowania wyglądają bardzo ładnie. A po wytuszowaniu wręcz dosięgają lini brwi, co wydawało się niemożliwe. Dodatkowo dolne rzęsy są o wiele gęstsze i dłuże. Co więcej, nie wiem czy to sprawka tej odżywki, moje rzęsy są o wiele ciemniejsze, niczym po hennie. Czasem wieczorami mam wrażenie, że niedokładnie wykonałam demakijać oka, bo rzęsy są zbyt ciemne. Jednak to nie resztki tuszu, tylko moje piękne naturalne rzęsy <3
Jednym słowiem działąnie tej odżywki przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
Teraz stosują ją profilatycznie, raz na kilka dni.

Wcale nie taki drogi

Moja ulubiona odzywka do rzęs! Nie testowałam ich co prawda jakoś wiele, na tej się zatrzymałam. W przeciwieństwie do L4L (o tych co wcale nie działały nie wspominam) odzywka nie tylko wydłuża, ale również pogrubia i kondycjonuje rzęsy. Nie wyglądają jak plątanina cienkich włosków, a pięknie się układają. Chyba również lekko je przyciemnia, ale nie jestem tego w 100% pewna.
Mam czasami jednak wrażenie, że moje rzęsy się do niej przyzwyczajają. Wtedy zmieniam chwilowo produkt. Mogę się doszukiwać, do ładnej oprawy oczu łatwo się przyzwyczaić.
Nigdzie nie znalazłam informacji, by odżywka zawierała sterydy, tak często występujące w tego typu produktach. Przekłada się to na fakt, że po nanolash nigdy nie miałam podrażnień czy zaczerwień , a niestety po innych się to zdarzało. Nie drażni również oczu, nie powoduje łzawienia.
Ale dlaczego nie taka droga? Jedno opakowanie na spokojnie wystarcza mi na 5-6 miesięcy stosowania. W przeliczeniu wcale nie wychodzi tak drogo :)
Opakowanie do tego jest ładne, eleganckie i porządnie wykonane. Nie jest to żaden tani plastik i nigdy nie udało mi się go uszkodzić :D
Jedyny minus opakowania jest taki, że chyba nie ma żadnego zabezpieczenia przed wylaniem sie produktu. Raz sobie obróciłam je do góry nogami i trochę się polało... no nie polecam tak się bawić :D

Działa!

Jest to moja druga odżywka do rzęs, którą używałam.
Sprawdziła się w każdym calu. Zdecydowanie wydłużyła mi rzęsy (do tego stopnia, że podczas spania zahaczają o poduszkę i potrafią się przez noc niefortunnie powyginać). Pogrubienie już nie jest takie spektakularne, ale mam wrażenie, że mam więcej rzęs.
Na pierwsze efekty trzeba czekać ok miesiąca, ale później idzie jak burza ;).
Nie uczula co było dla mnie ważne. Nie trę oka i nie piecze (co miało miejsce przy Long 4 Lashes).
Właśnie kończę pierwsze opakowanie i pewnie zakupie kolejne.

Cudo!

Stosuje tę odżywkę już od 5 miesięcy i jestem zachwycona! Słyszę mnóstwo komplementów zarówno od kosmetycznek jak i koleżanek. Na początku używałam jej na noc, jednak często zdarzało mi się o niej zapominać. Aktualnie używam jej codziennie rano przed nałożeniem makijażu. Rzęsy są widocznie dużo dłuższe. Kończę aktualnie pierwsze opakowanie przez co od jakiegoś czasu nie nakładam tak dużej ilości płynu jak na początku i niestety zauważyłam, że rzęsy zaczęły mi wypadać bardziej niż zwykle lecz nie chce obwiniać samej odżywki być może jest to spowodowane czymś innum6

Dobra odżywka ale bez spektakularnego efektu

Od odżywki za taką cenę spodziewałam się dużo. Mizerne efekty zostawiam tańszym odżywką, no bo w końcu coś musi wpływać na cenę.
Odżywkę stosowałam regularnie codziennie. Przy pierwszym użyciu byłam lekko zdziwiona, ponieważ miałam wrażenie, że pędzelek z odżywką jest suchy i nic nie nałożyłam. Jednak po kilku użyciach już to złudzenie minęło.
Odżywka jak na to, że jest jej mało jest nawet całkiem wydajna. Na pewno wystarczyła mi na dobre 1,5miesiąca, jak nie nawet 2.

Ale przejedźmy do meritum- EFEKTY.
Zauważyłam, że lekko rzęsy zostały pogrubione ale nic spektakularnego.
Po jakimś czasie od zakończenia używania odżywki zdecydowałam się na zagęszczenie rzęs i dopiero kosmetyczka uzmysłowiła mi, że jednak odżywka coś dała. Pierwsze pytanie, która zadała mi pani, która zakładała mi rzęsy było o to co stosowałam. Powiedziała, że widać od razu, że używałam czegoś lub byłam na liftingu rzęs, ponieważ moje rzęsy są grubsze i dłuższe niż normalne.

Pani kosmetyczka upewniła mnie w tym, że na pewno odżywka działa i pogrubia i wydłuża rzęsy, choć jak dla mnie efektu wow nie było. Spodziewałam się, że rzęsy będą dłuższe patrząc na niektóre zdjęcia z recenzji.

Odżywka na pewno nie spowodowała zagęszczenia rzęs. Nie zauważyłam by przez stosowanie jej przybyło rzęs więcej niż w naturalnym cyklu.

Polecam choć myślę, że po ściągnięciu rzęs będę szukać innej.

Kosztowna przyjemność

Odżywka naprawdę działa, po 2 miesiącach efekt był bardzo ładny - rzęsy stały się dłuższe, bez karykaturalnego efektu. Nie podrażnia, a oczy o poranku nie są zaczerwienione. Skład również zachęca, jednak nie ma co się łudzić, cena jest dość wysoka.

Fajna ale droga

Sama w sobie odżywka nie podrażnia, nie uczula, oczy mnie po niej nie piekły, ale rano budzilam się mając całe oczy zalepione spiochami... Nigdy wcześniej tak nie miałam... Początkowo rzęsy zaczęły wypadac jak wściekłe... A pozniej rosnąć... Byyl piękne długie czarne oczywiście do czasu aż przestałam używasz odżywki wówczas znów zaczęły wypadac... Ogólnie uważam że są inne tak samo działające odżywki do rzęs a o wiele wiele tańsze

Najlepsza

Ta odżywka wyraźnie wydłuża rzęsy, jednocześnie nie powodując zaczerwienienia powiek (porównując do Revitalash). Mam bardzo wrażliwe powieki, a Nanolash dobrze się z nimi dogaduje. Dodatkowo, aby zminimalizować RYZYKO podrażnień polecam stosować tego typu odżywki na dzień, nie na noc. Jest to świetna odżywka, efekty są spektakularne. Pierwsze długie rzęsy pojawiają się po 3 tygodniach codziennego stosowania. Z pewnością kupię kolejne opakowanie. Polecam!

Uratowała mi rzęsy

Po około pół roku przedłużania rzęs były w opłakanym stanie, odżywkę dostałam na urodziny, szybko było widać efekty, już po kilkunastu dniach. Po około 2 miesiącach rzęsy po pomalowaniu wyglądały jakby były przedłużone. Niestety czasem siedziały mnie powieki. A po odstawieniu rzęsy prawie wróciły do stanu sprzed używania odżywki.

Jestem zakochana!

Naprawdę nie wierzyłam, że taka odżywka może aż tak poprawić długość, grubość i ogólną jakość rzęs! Dzięki niej wyglądałam świetnie na swoim ślubie kilka lat temu, a teraz powróciłam do niej na stałe by rzęsy były fajniejsze.

Od razu napiszę, że nie u wszystkich widać tak dobre efekty, np. moja przyjaciółka nie zauważyła szczególnych korzyści więc pewnie to sprawa trochę indywidualna.