Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Yope, Naturalny olejek do pielęgnacji włosów `Orientalny ogród`

Orientalny Ogród Olejek 3w1 do włosów łamliwych i zniszczonych 98% składników naturalnych.

Potrzeba: Wszechstronny produkt dla najbardziej wymagających, zniszczonych włosów. Taki, który jednocześnie pielęgnuje i ułatwia stylizację. W efekcie powstał olejek, który jednak wbrew nazwie nie jest kolejnym zwykłym olejkiem.

Działanie: Intensywnie odżywia, wzmacnia, wygładza i nabłyszcza najbardziej wymagające zniszczone i łamliwe włosy. To niezwykłe: Połączenie najwyższej jakości rzadkich olejków amla, kardamonowego, macadamia i kokosowego i oraz ekstraktów roślinnych z lawendy, kwiatu jaśminu, róży.

Skład: Zawarte w olejku proteiny ryżowe i keratyna roślinna wypełniają i odbudowują uszkodzenia oraz chronią włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Kosmetyk można nakładać zarówno przed, jak i po myciu. Na mokro i na sucho, na całe włosy lub końcówki.

olejek
wygładzające, nabłyszczające, regenerujące / odbudowujące, odżywiające
z pompką

Dobrze nawilża.

Dużym minusem jest problem z działaniem pompki w opakowaniu olejku. Konsystencja nie jest oleista, a rzadka jak woda, trzeba uważać przy stosowaniu, ale dobrze nawilża i odżywia moje włosy, jest wydajny.

brak pozytywnych efektów

Olejku używałam do olejowanie włosów, ponieważ solo za bardzo obciążał moje włosy. Do tego potrzebna jest minimalna ilość a ja zawsze przesadzam z ilością produktów. ;)

Opakowanie jest słabym ogniwem tego olejku. Zużyłam cztery buteleczki i z każdym miałam ten sam problem. Pompka po prostu nie działa, psika strugi produktu, nierównomiernie i opornie. Dlatego później już tylko odkręcałam buteleczkę.

Aplikacja jest łatwa, ale ryzykowna. Jak już wcześniej wspomniałam z olejkiem bardzo łatwo przesadzić z ilością nakładaną na suche włosy. Konsystencja nie jest oleista, a rzadka jak woda. Trzeba uważać by nie spłynął na podłogę bo zostaną tłuste plamy.

Co do działania, niestety nie zauważyłam efektu wow, uważam go za zupełnie przeciętny produkt do włosów. Nie wpłynął dobroczynnie na ich nawilżenie czy wygładzenie. Używałam go wiele razy na kilka sposobów, a efekty były mierne.

Zapach przypominał mi zapach parafiny, chociaż jej nie ma składzie. Wydajność olejku gdy używałam go do olejowania wystarczał na około cztery aplikacje.

Wydaje mi się, że produkt jest wycofany ze sprzedaży bo nie zauważam już go w sklepach. Po zużyciu czterech buteleczek nie wróciłabym do niego.

Jest super

Używam od kilku lat nieprzerwanie . Uwielbiam ten produkt. Dla moich włosów z tendencją do puszenia idealny. Polecam Przetestowałam wiele olejkow ale ten jest najlepszy

Orientalna przygoda

Z tym olejkiem do włosów, każda pielęgnacja jest piękna. Cudowny - orientalny zapach, sprawia, że chętnie sięgam po ten olejek. Doskonale działa na moje włosy. Nawilża je i odżywia. Sprawia, że są pełne blasku i życia. Kocham taki efekt na włosach, dlatego szczerze polecam go wszystkim, będziecie zaskoczeni i zadowoleni, tak jak ja!

Nie obciąża włosów, jest lekki, a bardzo wydajny.

Ciekawy

To naprawdę nietypowy olejek. Niby dociąża, ale na dobrą sprawę jest lekki. Trudno z nim przesadzić. Jest bardzo wydajny. Mam go chyba od roku? Atomizer też działa w porządku. Dla moich średnioporowatych włosów jest naprawdę dobry.

Dobry wybór

Jeden z bardziej wyróżniających się kosmetyków popularnych do włosów. Na plus działa naturalny skład bez substancji chemicznych, parabenów, konserwantów i silikonów. Piękny zapach w połączeniu z konsystencją daję fajne efekty. Trzeba jednak uważać z dawkowaniem, bowiem w nadmiarze nie tylko nie odżywia, ale wręcz natłuszcza kosmyki. Dostępność, atrakcyjna cena i opakowanie sprawiają również, że produkt powinien znaleźć się w Twojej kosmetyczce.

Jest ok

Olejek do włosów jest dosc wydajny, fajnie pachnie a wlosy sa nawilżone szczególnie koncowki. Niestety minus to cena bo dosc drogo. Opakowanie jest praktyczne w uzyciu. Super jakosc produktu

Mój olejkowy przyjaciel ^^

W swoim życiu przetestowałam naprawdę mnóstwo olejków do włosów. Nigdy jednak nie trafiłam na taki jak ten :D.

Zacznijmy od konsystencji.
Olejki, które zwykle stosowałam posiadały dość gęstą formułę przez co skutecznie obciążały moje cieniutkie i delikatne włosy. W końcu zrezygnowałam z pielęgnacji tego typu produktami.
Tutaj tego nie zaobserwowałam. Olejek jest niezwykle lekki i bardzo wydajny. Wystarczy dosłownie jedna pompka, aby dostatecznie pokryć końcówki ^^.

Kolejne jest jego świetne działanie oraz wszechstronność.
Różnie go używam, przed kąpielą lub na sucho, ale najbardziej preferuję wgniatanie go w mokre włosy po kąpieli. Świetnie wydobywa naturalny skręt i nie skleja przy tym pasm. Cudo! :)

Jedyne co mi w nim nieco przeszkadza to zapach...
Kocham aromat serii orientalnego ogrodu, ale tutaj go totalnie nie wyczuwam. Pachnie takimi naturalnymi olejami połączonymi z naftą kosmetyczną i delikatnym perfumem, który próbuje to chyba zatuszować.
Niestety nieudolnie :/.
Jest to trochę uciążliwe, ale na szczęście występuje tylko przy bardzo dużych ilościach. Przy 1-2 pompkach da się przeżyć.

Mimo to uwielbiam ten produkt i naprawdę z czystym sumieniem go polecam :D.

ładnie wygładza ale ten zapach...brr

Ogólnie super olejek, czy na mokro czy na sucho.
Konsystencja - jak dla mnie za lejąca.

Mój główny problem - zapach. Może jestem jedyną osobą- ale on pachnie jak areozol do nosa Bioparox! Jak nakładam- to powraca dziecięcy horror i aż czuję gorycz areozolu na gardle xd

Jest OK

Produkt kupiłam spontanicznie, ponieważ przeważnie używam naturalnych olejków z apteki. Zapach produktu jest przepiękny! Moje włosy po nim są miękkie i odżywione jednak czasem potrafi mi skleić pasma włosów, jednak to może być kwestia moich włosów, które są dosyć kapryśne.

Ratuje moje włosy

Z rozdwojonymi końcówkami zmagam się praktycznie od zawsze. Ten olejek je ratuje! Zazwyczaj używam na sucho, choć zdarzało się i po umyciu. Zapach jednym może przypaść do gustu innym nie.

Cudowny!

Szukałam olejku do końcówek i na fali mojej wielkiej miłość do marki Yope padło na ten produkt.
Jak wszystko inne tej marki kosmetyk ma piękny zapach, który utrzymuje się długo na włosach i jest mocno wyczuwany.

Formuła olejku jest dość bogata a może to tylko moje odczucie gdyż włosy obecnie z powodu zmian hormonalnych mocno mi się przetłuszczają i kilka razy zdarzyło mi się przesadzić z ilością przez co włosy zaraz po umyciu i wysuszeniu wyglądały już nieświeżo. Udało mi się jednak znaleźć optymalną jego ilości i nakładać go na same końcówki włosów i jest ok. Olejek cudownie wygładza włosy, "skleja" końcówki, wizualnie poprawia stan włosów i mocno ułatwia ich rozczesywanie. Jest wydajny bo używam go regularnie już długo a ubytek jest naprawdę niewielki. Konsystencja jest bardziej wodnista (stąd aplikacja w formie sprayu zamiast butelki z pompką) niż typowo olejkowa. Ale to nie przeszkadza w żaden sposób. Produkt ma super skład i zamknięty jest w typowym dla Yope opakowaniu z charakterystyczną szatą graficzną, którą de facto uwielbiam :)

Olejek na pewno zostanie ze mną na dłużej. Gorąco polecam.