Marion, Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.60/5

Mgiełka bez spłukiwania stworzona została specjalnie do ochrony włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki. Unikalna formuła zawiera kopolimery, które pozostawiają na włosach specjalny film zabezpieczający włosy przed wysuszeniem, dzięki czemu stają się one mocniejsze, sprężyste i są łatwiejsze do modelowania.
- włosy są miękkie i elastyczne
- nadaje im zdrowy wygląd i aksamitny połysk
- zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
Aby wzmocnić termoochronne działanie , stosować wraz z mleczkiem chroniącym włosy przed działaniem wysokiej temperatury z serii termo-ochorona.

termoochronne, nabłyszczające, wygładzające
termoochrona
zapachowa
w sprayu
lekkie

Gdyby nie suche i rozcapierzone końcówki po użyciu byłaby hitem

Mgiełkę kupiłam dawno temu w drogerii internetowej Ezebra za około 5 zł.
Kosmetyk znajduje się w buteleczce o pojemności 130 ml z atomizerem, która jest wykonana z nieprzejrzystego czerwonego plastiku i jest oklejona etykietą z prostym, ale ciekawym graficznym złotym wzorem. Atomizer jest zabezpieczony przezroczystą nakładką (łatwo gubiącą się i pękającą), dobrze rozpyla produkt tworząc kropelkową mgiełkę otulającą pasma, niewielka ilość pozwala na pokrycie wszystkich pasm; w ciągu kilkunastu użyć w czasie ostatnich kilku miesięcy zużyłam połowę zawartości buteleczki.
Zapach przypomina mi lotony utrwalające, szczęśliwie wietrzeje po kilku minutach od wysuszenia włosów.
O ile ochrona od nasady po długości jest odczuwalna w postaci miękkości, wygładzenia i lekkiego nabłyszczenia to końcówki są suche, trochę usztywnione i spuszone, nie chcą się trzymać w poszczególnych lokach (sięgających już do pasa w formie mokrej i rozczesanej), tworzą się takie miotełki na końcach, co jest zadziwiające biorąc pod uwagę, że końcówki podcinałam dwa tygodnie temu a wyglądają już jakby znów tego potrzebowały.

UWAGA HIT

Chcesz mieć ładne i zadbane włosy? Przed każdym suszeniem/prostowaniem użyj sprayu chroniącego twoje włosy przed wysoką temperaturą.

Opakowanie jest ładne, dziewczęce. Zapach przyjemny, a cena przystępna.
To moje kolejne opakowanie. Polecam!

jak za taka cene bajka

kupujac ta mgielke nie mialam duzych wymagan, jednak jestem mile zaskoczona.

mgielka spelnia swoje zalozenia, dobrze zabezpiecza wlosy, ktore staja sie nieco bardziej miekkie.
niestety dosyc elektryzuje wlosy, ale nie jest to duzy minus

polecam do wyprobowania :)

Najlepsza termoochrona jaką miałam!

Na mgiełkę z Marion skusiłam się dzięki polecajkom z grup włosingowych w social mediach. Był to zdecydowanie trafiony zakup :)
Mgiełka zamknięta jest w czerwonej, plastikowej buteleczce z atomizerem. Atomizer działa bez zarzutu i idealnie rozpyla produkt na włosach. Zapach jest mega przyjemny! Co najważniejsze - mgiełka naprawdę chroni włosy przed działaniem wysokich temperatur (u mnie głównym źródłem jest suszarka). Po wysuszeniu włosy są miękkie, gładkie, nie puszą się ani nie są przesuszone.
Obecnie nie wyobrażam sobie suszenia włosów bez tego produktu. :)

nie na zimę

Praktyczna, wygodna w użyciu butelka z atomizerem. Zapach płynu delikatny i przyjemny, preparat wydajny. Wydawałoby się, że nie ma nic lepszego - kilka psiknięć na wilgotne włosy i już. Codziennie myję włosy i korzystam z suszarki prawie za każdym razem, zawsze stosuję jakąś ochronę przed temperaturą. Po tej mgiełce włosy łatwo się rozczesują, dość sprawnie można ułożyć fryzurę. Na szczęście nie zauważyłam przesuszenia końcówek, na co zwracała uwagę któraś z Wizażanek. Ale mgiełka posiada jeden ważny, jak dla mnie, mankament. Moje włosy bardzo się po niej elektryzują i zimą przy czapkach i kapturach jest to niezwykle kłopotliwe. Chyba zostawię ten specyfik na sezon bezczapkowy.

Tania termoochrona

Produkt Marion to chyba jeden z najtańszych ale też i szeroko dostępnych produktow do ochrony kosmyków przed działaniem wysokiej temp. Spray kupiłam w pobliskim sklepie za jakieś 12 zł i to kolejna buteleczka ponieważ mimo korzystania z innych produktów zwykle do tego że wzgl na cenę głównie wracam. Buteleczka jest bardzo pojemna a sam produkt bardzo wydajny ponieważ na moje cienkie włosy trzy rozpylenia wystarcza do pokrycia całości. Używam go głównie do suszarki czyli średnio co 2 dni. Po zastosowaniu włosy u nasady mocniej błyszczą ale rzeczywiście końce troszkę zrobiły się suche. Staram sobie z tym radzić nakładając na osuszone ręcznikiem włosy a przed nałożeniem Marionu jakiegoś treściwego olejku lub serum. I jak na razie jest ok. Myślę że za taką cen warte wypróbowania.

Sprawdza się

Dopiero zaczęłam takie kosmetyki używać, ponieważ zaczęłam używać codziennie prostownicy, przez rozjaśniane włosy.
Trudno mi stwierdzić czy jest to świetny produkt, bo zaczynam z tym przygodę.
Natomiast włosy nie są (na razie) szczególnie zniszczone czy też wysuszone.
Postawiłam na ten produkt ponieważ jest to klasyka.
Mgiełka jest ok, rozprowadza się po włosach bez zarzutów.
Zapach jest delikatnie malinowy, tak mi się kojarzy.
Starczył całkiem na długo.
Skład nie jest za idealny, wydaje mi się, że będzie trudno coś takiego znaleźć w naturalnym składzie.
Kosztuje mniej niż 10 zł.

Może być

Mam włosy do ramion, średniej grubości. Myję i suszę włosy suszarką co 2 dni, a prostownicę i lokówkę używam bardzo rzadko. Ogólnie podczas suszenia prostuję sobie włosy szczotką i gorącym powietrzem z suszarki, dlatego kupiłam tę mgiełkę do ochrony.
Opakowanie jest w porządku, spryskiwacz się nie zacina. 130 ml buteleczka jest poręczna, a sam produkt jest bardzo wydajny (przynajmniej w przypadku mojej długości i grubości włosów).
Mgiełka na pewno nabłyszcza i delikatnie wygładza, a włosy są miękkie w dotyku. Natomiast nie zauważyłam, żeby mniej się puszyły i elektryzowały. Dodatkowo podczas używania tej mgiełki (nie wiem, czy to przypadek, ale widzę, że u innych pojawił się podobny problem) moje końcówki bardzo szybko się rozdwoiły i przesuszyły.
Cena ogólnie w porządku (w moim przypadku 11 zł w Sparze, ale widzę, że można ją kupić nawet za 6 zł), skład za to średni. Raczej nie kupię ponownie.

Chroni przed temperaturą, ale wysusza końcówki

Mgiełkę kupiłam w Rossmanie i kosztowała coś około 6 zł, więc cena jest bardzo przystępna. Widziałam ją też w innych drogeriach, więc z jej dostępnością nie ma problemu.

Produkt znajduje się w małej poręcznej buteleczce, która jest cała czerwona, ale pod światło możemy kontrolować zużycie produktu. Buteleczka ma atomizer, który znacznie ułatwia aplikację. Dzięki niemu aplikujemy odpowiednią ilość kosmetyku. Atomizer jest zabezpieczony bezbarwną skuwką.

Mgiełka ma bardzo ładny zapach, który zostaje na włosach.

Produkt faktycznie chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Dzięki mgiełce włosy zostają gładkie w dotyku i lśniące. Mgiełka nie obciąża włosów, ale zauważyłam że przesusza końcówki przez co nadmiernie się rozdwajają.

Produkt jest bardzo wydajny, używam ją już drugi miesiąc i jeszcze mam połowę opakowania.

Ulubiona

Moja ulubiona mgiełka termoochronna!
Po pierwsze pięknie pachnie, nie skleja włosów, nie usztywnia, jest jakby neutralna a mimo to działa. Myślę że to m.in. dzięki temu produktowi, którego używam przed każdym gorącym zabiegiem włosy nie rozdwajają się i nie niszczą się tak jak kiedyś...
Dodam że psikam intensywnie na długości, a tylko pare psiknięć u nasady, bo jednak moje włosy lubią się przetłuszczać... Pompka działa u mnie bez zarzutu. Właśnie kupiłam kolejne opakowanie:) Koszt w drogerii to 7zł wiec czego chcieć więcej?:P
Szkoda tylko że zapach nie utrzymuje się dłużej, ale to nie mgiełka zapachowa a termoochronna, więc wybaczam;)

Ma plusy i minusy

Mgiełkę zakupiłam przez przypadek. Skusiła mnie niska cena i brak swojego ulubionego kosmetyku do ochrony włosów. Kosmetyki termo ochronne są dla mnie ważne bo przy długich włosach nie chcę dopuścić do jakichkolwiek zniszczeń czy spalonych końcówek.

Mgiełka ma piękny zapach, jest w bardzo poręcznej butelce. W łatwy sposób rozpyla się na włosach. Włosy są miękkie, gładkie i w pełni ochronione.
Także wygładzone na całej długości ale mam wrażenie, że nie dba o końcówki. Moim zdaniem mgiełka ich nie nawilża. Po spryskaniu ich większą ilością kosmetyku stają się sztywne i suche.

Więc jeśli jesteście posiadaczkami zdrowych końcówek produkt jest jak najbardziej dla Was!

Ochrona i pielęgnacja

Zawsze przed używaniem ciepła , spryskuję nią włosy. W zasadzie nie wiem czy je chroni , ale wolę jej używać, niż nie używać. Ma super zapach , sama mgiełka otula włosy i dzięki niej włosy są ładnie błyszczące , miękkie i gładkie w dotyku, nie przeciąża ich i nie powoduję przetłuszczania włosów. To już moje drugie opakowanie. Muszę powiedzieć, że mgiełka jest naprawdę wydajna. Dodatkowo jest tania , także warto z niej korzystać