WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Spraye do włosów

Marion Termoochrona, Mgiełka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury 

star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
4,1 (346)
79 hitów!
64% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
4,1 na 5
Wydajność:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Zgodność z opisem producenta:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
Stosunek jakości do ceny:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Opakowanie:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Zapach:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
Kupi ponownie: 64% osób
Nasi użytkownicy zostawili 346 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    3 / 5
    30 maja 2026 o 13:02
    Jest ok, ale szukam czegoś lepszego
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Moje włosy-długie, w dosyć dobrej kondycji, nie mam problemów z przesuszaniem czy łamliwością. Z natury są proste, gładkie i niskoporowate. Dosyć gęste, ale niezbyt grube, skłonne do obciążania oraz strączkowania. Niefarbowane, w naturalnym kolorze(średni brąz) Skóra głowy przetłuszczająca się(włosy myję codziennie wieczorem) i dosyć wrażliwa na czynniki typu stres, zmiana wody/klimatu. Bez skłonności do łupieżu. Jest to produkt który w dużej mierze bazuje na glicerynie-włosy, które nie przepadają za humektantami od razu to odczują. Moje akurat się z tą grupą składników lubią plus tego sprayu używam raz na jakiś czas gdy mam ochotę z włosami zrobić coś więcej niż wysuszyć letnim nawiewem z głową w dół(czyt. wysuszyć na szczotce lub odpalić wyższą temperaturę w suszarce gdy się spieszę). To moja pierwsza termoochronna, używałam jej jeszcze jako nastolatka gdy nic innego w sklepach oraz drogeriach nie było, a już zwłaszcza w rozsądnej cenie. Także nie mam tak dużego rozeznania i porównania, aczkolwiek z Mariona jestem zadowolona w stopniu umiarkowanym. Łatwo jest nim włosy przeciążyć, przynajmniej moje. Atomizer rozpyla mocno rozproszoną mgiełkę(to akurat na plus, lepsze to niż wielkie oblepiające krople spadające na malutki obszar), ale trzeba wyczuć ilość produktu na swoich włosach, aby uniknąć smętnego strączkowania. Wygładza oraz ułatwia rozczesywanie, jednak nie robi tego z efektem wow. Porównywalnie do większości odżywek w sprayu. Ochrona przed wysoką temperaturą jest dla mnie średnia-zdarza mi się sporadycznie sięgnąć po naprawdę ciepły nawiew i po użyciu tej termoochrony pukle na początku są takie nieswoje, jakby nieco spuszone i potrzebują czasu by się ,,ułożyć". A właśnie w tym celu sięgam po tego typu kosmetyki-by uniknąć takiego efektu. Nie odnotowałam po tym sprayu jakiegoś większego nabłyszczenia czy miękkości. Na plus-niweluje elektryzowanie zimą, użyty w rozsądnych ilościach dociąża pasma nie sklejając ich przy okazji. Zapach-całkiem przyjemny, pudrowy i kojarzący się z kosmetykami fryzjerskimi :D
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 / 5
    11 maja 2026 o 20:17
    Super termoochrona do włosów
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Termoochrona doskonale chroni włosy przed gorącem z suszarki, prostownicy, karbownicy i lokówki. Nie klei się. Kupię ponownie. Zużyłam kilka opakowań.
    Zalety:
    • Wydajny nabłyszcza włosy
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 lutego 2026 o 11:14
    W porządku
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Mgiełka zamknięta w wygodnej butelce z atomizerem, który do końca działał bez zarzutu. Mam poczucie, że faktycznie chroniła włosy przed ciepłem. Używałam tylko przy suszeniu włosów suszarka ze średnim ciepłem i się do tego sprawdzała. Nie stylizuje włosów połówkami czy prostownica mi więc nie wiem jak sprawdza się przy wyższej temperaturze. Była bardzo wydajna i ma przystępną cenę.
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lutego 2026 o 19:09
    Tania, chroni ale coś mi w niej nie pasuje
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańw trakcie pierwszego opakowania
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Teoretycznie spełnia wszystkie kryteria - chronić chroni i jest tania. Przeszła też test paragonu - nie wiem czy to bujdy czy nie, ale nie wszystkie moje poprzednie produkty do termoochrony ten test przeszły. Jednak jej zapach nie do końca mi się podoba, coś w nim jest takiego jakby brudnego? Po użyciu tej mgiełki mam też wrażenie, że włosy robią się bardziej szorstkie i suche na końcówkach.
    Zalety:
    • chroni
    • przeszła test paragonu
    • tania
    Wady:
    • średni zapach
    • włosy są po niej matowe i bardziej szorstkie
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 sierpnia 2025 o 19:56
    Niezastąpiona wszystko mi w niej pasuje
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Pierwszą mgiełkę do włosów termochrona Marion dostałam do przetestowania,tak mi się spodobała, że następną zamówiłam sobie przez internet. Mgiełkę używam po każdym myciu włosów przed wysuszeniem suszarką rozpylam mgiełkę na mokre włosy. Zdarzyło mi się raz użyć też do prostowania włosów z ciekawości,ale wtedy użyłam mgiełkę na suche włosy. Nam włosy do ramion, nisko porowate, które są proste,trudne w stylizacji i podatne na obciążenia kosmetykami,ale w przypadku tej mgiełki nic złego się nie dzieje, bo to fantastyczny specyfik chroniący przed działaniem wysokiej temperatury. Co mi się w tej mgiełce podoba ? Jednym słowem wszystko,ale troszkę rozwinę swoją myśl. + mgiełka jest lekka i nie obciąża moich włosów + preparat nie skleja włosów + bardzo łatwa aplikacja -wystarczy wstrząsnąć buteleczkę i rozpylić na włosy + buteleczka plastikowa dobrze dopasowana do dłoni z atomizerem, który wyrzuca delikatny obłoczek preparatu + ładna kolorystyka opakowania rzucająca się w oczy, łatwo odnaleźć ją wśród kosmetyków + włosy po użyciu mgiełki dobrze się rozczesuje + włosy są pięknie wygładzone + fantastycznie niska cena
    Zalety:
    • zapewnia wysoką termoochronę
    • nie skleja
    • przyjemny zapach
    • wydajna
    • cena
    Wady:
    • Brak
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj