TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

Zapewnia ochronę przed wysokimi temperaturami, jednocześnie zapewniając lepszy efekt stylizacji. Wygładza i nabłyszcza włosy. Bez dodatku alkoholu.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Must have!

Długo szukałam własnie takiego sprayu zeby łączył te właściwości w jednym. Termoochrona jest bardzo ważna przy codziennej stylizacji a jezeli przy tym wygladza i utrwala fryzure , nadmiernie jej nie obciazając i nie sklejając to moj ideał. Codzienne układanie włosów z tym kosmetykiem to przyjemnosc. Polecam.

Nie rozczarował i nie zachwycił

Spray kupiłam zachęcona duża ilością pozytywnych opinii na jego temat. Muszę dodać, że w mojej kosmetyczce to nemiemal produkt niezbędny, ponieważ włosy susze i prostuję po każdym myciu aby uniknąć efektu " Poirytowanego Chopina". Spray zamknięty jest w dosc dużej nieprzezroczystej, czarnej butece z charakterystyczną fioletową szatą graficzną. Plus za świetny atomizer - rozpyla on faktycznie delikatną mgielkę, która otula ładnie włosy. Zapach jest dość delikatny i nie utrzymuje się długo na moich włosach. Co do działania... Sądzę, że pomaga ochraniać włosy przed wysoką temperaturą, tyle że są one z natury suche więc nie jest to efekt spektakularny. U mnie znacznie lepiej sprawdziła się seria czerwona, ale też zdecydowanie nie wyrządził mi szkód!

Rewelacja!

Rewelacyjny produkt! Mam niepokorne, lekko falowane włosy, które dość często poskramiam prostownicą, co niestety odbijało się na ich kondycji. Mogę śmiało powiedzieć, że żaden inny termoochronny spray nie utrzymywał ich w tak dobrym stanie. Odkąd go używam, widzę znaczną poprawę. Co więcej, włosy są dużo bardziej wygładzone i błyszczące. Produkt jest wydajny i starcza na długie miesiące stosowania. Zdecydowanie na tak!

Kupujcie bez wahania!

Sam spray termoochronny jako krok w pielęgnacji włosów, odmieni życie waszych pukli, a gdy jeszcze będzie tak dobry jak ten to już cud, miód i orzeszki!
Praktycznie codziennie suszę włosy, więc tego typu produkt w mojej pielęgnacji jest po prostu koniecznością. Zanim jednak wybrałam coś dla siebie, przejrzałam wiele recenzji, czytałam opinie, skupiłam się na tym, żeby nie miał alkoholu, nie obciążał włosów, niósł za sobą jakieś korzyści.
I mam go! Dzięki temu produktowi moje włosy są błyszczące, mięciutkie, czuję, że są odpowiednio chronione. Polecam z czystym sumieniem, bo spełnia swoje zadanie i dodatkowo upiększy wasze włosy. W swojej kategorii - mistrz! Supcio! ♡

Jak mogłam go nie używać?!

Produkt zamówiłam chwilę po tym, jak wyrzuciłam prawie całą buteleczkę innego termosprayu, dostępnego w drogerii... Nie wierzyłam, że cokolwiek zmieni w mojej pielęgnacji włosów, a jednak zmienił na tyle, że boję się użyć prostownicy nie aplikując go wcześniej :)
Oczywiście pierwsze tygodnie to była obserwacja. Na tyle spodobała mi się jego aplikacja i właściwości, że postanowiłam kontynuować eksperyment.
Przy pierwszym kontakcie zauważyłam dobrze działający atomizer, który wypuszcza idealną mgłę - obfitą, ale równomierną. Nie ma mowy o wielkich kroplach, lejących się wszędzie, tylko nie na fryzurę. Produkt wygładza włosy, bo nawet jeśli zapomnę nałożyć odżywkę, to i tak są po nim miękkie i błyszczące. Co baaardzo istotne - nie obciąża włosów i nie przyspiesza ich przetłuszczania - tego najbardziej się obawiałam przed zamówieniem go.
Zapach ma delikatny, nie czuć go na włosach - to dobrze!
Wydajność jest znakomita. Używam go codziennie od wielu miesięcy i mam jeszcze dobrze ponad pół butelki.
Prawdziwe działanie ochronne zauważyłam jednak po ścięciu najgorzej wyglądających końcówek, które rozwarstwiały się nawet na 3-4 części. Kilka dni po wizycie u fryzjera, doszła do mnie paczka. Od chwili rozpoczęcia używania tego sprayu, na moich włosach nie pojawiają się nowe rozdwojone końcówki! Są jakieś pojedyncze, ale tak było zanim jeszcze w ogóle sięgnęłam pierwszy raz po prostownicę. Jestem wniebowzięta, bo nie wyobrażam sobie nie prostować włosów, a za chwilę nie miałabym już co prostować... Spray niestety nie nawilża, bo jak końce miałam suche, tak są dalej, ale nie tego oczekiwałam. Najważniejsze, że chroni je przed niszczeniem temperaturą. Gdyby jeszcze dało się go kupić w Polsce...

Kolejny świetny produkt tej firmy.

Szczerze przyznam, że jestem zakochana w tej marce i bardzo chętnie testuję ich nowości. Gdy tylko przeczytałam na jednym z urodowych blogów o tym sprayu wiedziałam, że muszę go mieć - do tego zdarzyła się promocja w Rossmanie na produkty Tresemme więc czym prędzej pobiegłam do sklepu.
Produkt jak cała linia zamknięty jest w poręcznej, eleganckiej i czarnej buteleczce. Po pierwszym użyciu użyłam nieco za mało produktu a przy drugim użyciu przestraszyłam się nieco, że spray przetłuści mi końcówki ale nic z tych rzeczy. Po wysuszeniu włosów końcówki były jakby nowe - lejące, lśniące, sypkie i wyglądały mega zdrowo. Ważne aby dostosować indywidualnie ilość psiknięć aby efekt był idealny do naszych potrzeb.
Jedno psiknięcie uwalnia delikatną mgiełkę otulającą nasze włosy i wnikającą dogłębnie i chronią je przed szkodliwym działaniem temperatury. Do tego zapach sprayu jest bardzo ładny i delikatny. Szkoda, że nie było tego produktu gdy byłam nastolatką i codziennie katowałam włosy prostownicą ;)
Moim skromnym, osobistym zdaniem marka Tresemme jest najlepszą marką dostępną na rynku w bardzo przystępnej cenie.

Najlepszy z najlepszych!!

Niezastąpiony w ochronie przez ciepłem. Włosy wyglądają po kilku psiknięciach jak po wizycie w salonie. Sypkie, mięciutkie, gładkie, lejące, pięknie pachną.

Uwielbiam!!!

Uwielbiam ten spray i cieszę się, że jest już dostępny w polsce! Super produkt wart swojej ceny. Bardzo dobrze chroni moje włosy które są po nim lśniące i takie gładkie. Używam od paru lat i będę nadal

Ochrona przed zabiegami termicznymi

Termoochronny spray do włosów nie ma w swoim składzie alkoholu. Pochodzi z linii oznaczonej fioletowym kolorem, który przypisany jest produktom do stylizacji oraz ochrony włosów przed działaniem wysokich temperatur z suszarek, prostownic czy lokówek. Znajduje się w estetycznej, poręcznej butelce w czarnym kolorze, zakończonej wygodnym i sprawnie działającym atomizerem. Po jego naciśnięciu pojawia się gęsta, ale delikatna mgiełka, otulająca włosy ochronnym płaszczem oraz bardzo przyjemnym zapachem.Mgiełka sprawia, że gorąco płynące z prostownicy nie wysusza włosy, pozwala im utrzymać należne nawilżenie. Po jej użyciu włosy są wygładzone, miękkie, elastyczne i fajnie się układają. Nie są sztywne, tylko sprężyste i żyją własnym życiem.Są przy tym zdyscyplinowane, nie elektryzują się, a sam spray ich nie przetłuszcza.

Cudenko

Bardzo fajne opakowanie które będzie służyło długi czas nawet w podróży. Produkt rzeczywiscie chroni włosy przed szkodliwymi działaniem ciepła np.od suszarki czy prostownicy.
Po zastosowaniu włosy są miękkie w dotyku,pełne blasku i nawilżone .
Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajny.

Nie zachwycił mnie

Spray otrzymałam w prezencie i niestety ale okazał się totalnym nie wypałem. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych i zaskakujących mnie efektów . Mogę nawet stwierdzić że jakością jest na równi z tymi tanimi o tym samym działaniu. Po zastosowaniu moje włosy były sklejone choć nie nie nałożyłam dużej ilości. Zupełnie nie podpadł moim włosom . Po wyprostowaniu włosy szybko zrobiły się tłuste. Fryzura nie trzyma się długo, włosy są oklapnięte. Kolejnym minusem jest fakt że włosy są splątane i uciążliwe w rozczesywaniu. Nie zauważyłam żadnej ochrony . Jedyny plus za opakowanie , które jest wygodne w użyciu.

???

Niestety - zupełnie się nie sprawdził, totalna porażka. Kupiłam go, zachęcona pozytywnymi opiniami - ale sama nie mam nic dobrego do napisania, szkoda słów... zachwyty pozostaną dla mnie wielką niewiadomą ;)

Spray trudno usunąć i dosyć szybko nadbudowuje się, nawet przy oszczędnym używaniu - co z tego że chroni przed przegrzaniem (a jak to sprawdzić?) skoro włosy są w efekcie nieestetycznie obciążone.

Od dawna stosuję naturalną pielęgnację i wyraźnie widzę, że kosmetyki tego typu tylko chwilowo wygładzają włosy (silikony), a na dłuższą metę nie przyczyniają się do poprawy ich stanu, wręcz szkodzą.