TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

TRESemme, Heat Defence, Smooth Styling Spray (Spray termoochronny)

Zapewnia ochronę przed wysokimi temperaturami, jednocześnie zapewniając lepszy efekt stylizacji. Wygładza i nabłyszcza włosy. Bez dodatku alkoholu.

termoochrona
zapachowa
w sprayu
Struktura
lekkie

Kolejny świetny produkt tej firmy.

Szczerze przyznam, że jestem zakochana w tej marce i bardzo chętnie testuję ich nowości. Gdy tylko przeczytałam na jednym z urodowych blogów o tym sprayu wiedziałam, że muszę go mieć - do tego zdarzyła się promocja w Rossmanie na produkty Tresemme więc czym prędzej pobiegłam do sklepu.
Produkt jak cała linia zamknięty jest w poręcznej, eleganckiej i czarnej buteleczce. Po pierwszym użyciu użyłam nieco za mało produktu a przy drugim użyciu przestraszyłam się nieco, że spray przetłuści mi końcówki ale nic z tych rzeczy. Po wysuszeniu włosów końcówki były jakby nowe - lejące, lśniące, sypkie i wyglądały mega zdrowo. Ważne aby dostosować indywidualnie ilość psiknięć aby efekt był idealny do naszych potrzeb.
Jedno psiknięcie uwalnia delikatną mgiełkę otulającą nasze włosy i wnikającą dogłębnie i chronią je przed szkodliwym działaniem temperatury. Do tego zapach sprayu jest bardzo ładny i delikatny. Szkoda, że nie było tego produktu gdy byłam nastolatką i codziennie katowałam włosy prostownicą ;)
Moim skromnym, osobistym zdaniem marka Tresemme jest najlepszą marką dostępną na rynku w bardzo przystępnej cenie.

Najlepszy z najlepszych!!

Niezastąpiony w ochronie przez ciepłem. Włosy wyglądają po kilku psiknięciach jak po wizycie w salonie. Sypkie, mięciutkie, gładkie, lejące, pięknie pachną.

Uwielbiam!!!

Uwielbiam ten spray i cieszę się, że jest już dostępny w polsce! Super produkt wart swojej ceny. Bardzo dobrze chroni moje włosy które są po nim lśniące i takie gładkie. Używam od paru lat i będę nadal

Ochrona przed zabiegami termicznymi

Termoochronny spray do włosów nie ma w swoim składzie alkoholu. Pochodzi z linii oznaczonej fioletowym kolorem, który przypisany jest produktom do stylizacji oraz ochrony włosów przed działaniem wysokich temperatur z suszarek, prostownic czy lokówek. Znajduje się w estetycznej, poręcznej butelce w czarnym kolorze, zakończonej wygodnym i sprawnie działającym atomizerem. Po jego naciśnięciu pojawia się gęsta, ale delikatna mgiełka, otulająca włosy ochronnym płaszczem oraz bardzo przyjemnym zapachem.Mgiełka sprawia, że gorąco płynące z prostownicy nie wysusza włosy, pozwala im utrzymać należne nawilżenie. Po jej użyciu włosy są wygładzone, miękkie, elastyczne i fajnie się układają. Nie są sztywne, tylko sprężyste i żyją własnym życiem.Są przy tym zdyscyplinowane, nie elektryzują się, a sam spray ich nie przetłuszcza.

Cudenko

Bardzo fajne opakowanie które będzie służyło długi czas nawet w podróży. Produkt rzeczywiscie chroni włosy przed szkodliwymi działaniem ciepła np.od suszarki czy prostownicy.
Po zastosowaniu włosy są miękkie w dotyku,pełne blasku i nawilżone .
Ma delikatny zapach i jest bardzo wydajny.

Nie zachwycił mnie

Spray otrzymałam w prezencie i niestety ale okazał się totalnym nie wypałem. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych i zaskakujących mnie efektów . Mogę nawet stwierdzić że jakością jest na równi z tymi tanimi o tym samym działaniu. Po zastosowaniu moje włosy były sklejone choć nie nie nałożyłam dużej ilości. Zupełnie nie podpadł moim włosom . Po wyprostowaniu włosy szybko zrobiły się tłuste. Fryzura nie trzyma się długo, włosy są oklapnięte. Kolejnym minusem jest fakt że włosy są splątane i uciążliwe w rozczesywaniu. Nie zauważyłam żadnej ochrony . Jedyny plus za opakowanie , które jest wygodne w użyciu.

???

Niestety - zupełnie się nie sprawdził, totalna porażka. Kupiłam go, zachęcona pozytywnymi opiniami - ale sama nie mam nic dobrego do napisania, szkoda słów... zachwyty pozostaną dla mnie wielką niewiadomą ;)

Spray trudno usunąć i dosyć szybko nadbudowuje się, nawet przy oszczędnym używaniu - co z tego że chroni przed przegrzaniem (a jak to sprawdzić?) skoro włosy są w efekcie nieestetycznie obciążone.

Od dawna stosuję naturalną pielęgnację i wyraźnie widzę, że kosmetyki tego typu tylko chwilowo wygładzają włosy (silikony), a na dłuższą metę nie przyczyniają się do poprawy ich stanu, wręcz szkodzą.

NAJLEPSZY!

Od czasów liceum prostuje i suszę włosy niemal codziennie- taki nawyk.
Testowałam MILIONY sprayów, odżywek, mgiełek zapobiegającym niszczeniu włosów pod wpływem wysokiej temperatury.. jednak to jest cudo!
Spray ma delikatny zapach , bardzo łatwo się rozprowadza, po nałożeniu włosy pięknie się rozczesują i układają dokładnie tak jak tego chce :) Polecam z całego serca :)

super produkt

zgadzam sie z opinia ze to super produkt, wydajny pięknie pachnie i lepiej się prostuje nim włosy niż bez tego produktu. prostownica sunie po włosach jak jedwab. włosy są sypkie i ładnie lśnią

Chyba dobry.

Moje włosy po prostowaniu są miękkie i nawilżone, ale raczej wiążę to z ogólną kondycją moich włosów. Pozostaje mi mieć nadzieję, że ten produkt je ochrania, bo nic złego się z nimi nie dzieje. Zapach mi się jakoś szczególnie nie podoba, ale nie jest zły. Jedna rzecz mi przeszkadza. Mam gęste włosy i muszę użyć sporo środku, aby je całe pokryć. I gdy w jakimś miejscu trochę przesadzę, spray minimalnie skleja włosy.

Numer 1!

Mój, jak dotychczas, ulubiony produkt tego typu. Kiedyś wręcz nałogowo prostowałam włosy i chyba tylko dzięki Heat Defence były w znośnej kondycji ;-).
Stosuję go po dziś dzień - świetnie sprawdza się przy układaniu włosów na szczotkę, lokówkę, czy przy już wspomnianym prostowaniu. Produkt naprawdę chroni włosy przed wysokimi temperaturami. Są miękkie w dotyku, lejące, wręcz da się odczuć, że czują się zadbane i wyglądają zdrowo :-). A w dodatku przepięknie pachnie! Jest ogromna różnica, gdy nie użyję spray'u, włosy są wtedy pozbawione blasku i zwyczajnie "nijakie" - właśnie dzięki temu wiem, że produkt świetnie spełnia swoje zadanie. Bardzo wydajny, każde opakowanie - ku mojej uciesze - zdaje się nie kończyć. Zdecydowanie wart swojej ceny i mój absolutny must have!

fajny

Używałam tego sprayu przez kilka lat. Wydaje się być odpowiedni do mojego typu włosów - cienkich i łamliwych. Dobrze współpracuje z prostownicą - mimo, że niewiele mam objętości do prostowania, ten spray ładnie otulał włosy, przez co stawały się miększe i podatniejsze na ten zabieg. Ładnie pachniał, wypuszczał odpowiednią chmurkę płynu. Wydajny - wystarczał na ok 2 miesiące. Nie powodował uczucia mokrych włosów.