Syoss, Keratin, Heat Spray (Termochronny spray do włosów)

Syoss, Keratin, Heat Spray (Termochronny spray do włosów)

Spray termoochronny zawierający identyczną jak w strukturze włosa, upłynnioną keratynę. 3 dni kontroli stylu i ujarzmiona fryzura dzięki formule aktywowanej temperaturą. Zapewnia ochronę przed gorącym powietrzem suszarki do 230°C. Sprawia, że włosy są odporne na wilgoć, likwiduje puszenie. Zawiera 2 razy więcej keratyny (w porównaniu z podstawową linią Syoss Keratin).

Mega termoochrona

Produkt moim zdaniem bardzo dobry. Stosuję go przed każdym suszeniem i prostowaniem włosów, a robię to bardzo często w sumie praktycznie codziennie suszarka albo prostownica idzie w ruch.
Spray bardzo ładnie pachnie, nie skleja włosów, bardzo wygodnie się go rozpyla i przede wszystkim jest bardzo wydajny.
Włosy po jego użyciu nie puszą się - ja mam problem, że zawsze po użyciu suszarki włosy były suche i się puszyły. Po użyciu tego produktu ten problem zniknął właściwie już od pierwszego użycia włosy u nasady nie wyglądały na zniszczone. Przy kolejnych użycia problem znikał na kolejnych partiach włosów. Także naprawdę jestem z niego zadowolona.

Termoochrona

Niestety bardzo nijaki produkt

Wygodne i fajne opakowanie, atomizer w delikatny sposób aplikował produkt na moje włosy. Zapach delikatny, na mnie osobiście nie zrobił żadnego wrażenia, zwłaszcza, że po wysuszeniu włosów nie utrzymywał się na nich.
Produkt pomagał mi w rozczesywaniu mokrych włosów i tutaj sprawdził się bardzo fajnie.
Niestety po wysuszeniu moje włosy bardzo się puszyły i elektryzowały. Przy wilgotnej pogodzie następował natychmiastowy skręt.
Czy zauważyłam skuteczną ochronę moich włosów przy suszeniu? Niestety nie bardzo, wydawało mi się, że moje włosy są bardziej suche i szorstkie w dotyku.

Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę...

Spray do włosów od Syoss nie jest taki zły, w porównaniu do innych produktów, które mają chronić przed temperaturą ten produkt jest bardzo dobry.
Spray dobrze się rozpyla na wlosach, ma bardzo przyjemny, delikatny, nienachalny zapach. Produkt bardzo dobrze radzi sobie z włosami, nie przesusza ich, ładnie wygładza i nadaje im blasku ! Włosy się lepiej stylizują po użyciu tego produktu :)
Lecę szukać dalej swojego ideału, bo ten już mi się kończy (ok. 3 mies. Stosowania, więc wydajny) a ten produkt mogę śmiało polecić!

Piękny zapach

Stosowałam go na mokre włosy tuż przed suszeniem. Super się rozpyla i według mnie posiada piękny zapach. Używałam go na włosy od uszu w dół. Po wysuszeniu włosy nie są takie przesuszone, łatwiej się rozczesują oraz delikatnie błyszczą.
Jeżeli ktoś nie jest przekonany, polecam zakupić go na promocji :)

KIT

Często prostuje włosy, mam ich niewiele na głowię, więc chciałam je trochę ochronić przed gorącą temperaturą prostownicy. Jak producent zalecił suche włosy spryskałam na całej długości włosów, a następnie wyprostowałam. Pierwszym błędem było to, że spryskałam je całe, bo pomimo że użyłam produktu bardzo mało, włosy u nasady mi się posklejały i wyglądały na tłuste. Po wyprostowaniu końcówki włosów były jakby "lepkie".
Moim zdaniem kompletnie nie chroni włosów przed temperaturą, a tylko je obciąża i skleja. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ułatwia rozczesywanie, ujarzmia fryzurę

Spray bardziej niż w ochronie termicznej sprawdził się u mnie w celu łatwiejszego rozczesania włosów oraz redukcji puszenia się włosów. Stosowałam go na suche włosy, czekałam aż się wchłonie i wtedy używałam prostownicy. Spray jest wygodny w użyciu z uwagi na atomizer - ładnie się rozpyla w postaci mgiełki. Posiada lekki, przyjemny zapach. Trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo produktu, aby nie obciążyć włosów. Co do ochrony termicznej widać, że włosy po prostowaniu nie są mocno wysuszone, a raczej ładnie się błyszczą i są miłe w dotyku.

Kolejna ściema od Syoss

Nabrałam się już na kilka produktów do włosów marki Syoss, których opis obiecywał ochronę, nawilżenie, objętość czy naprawę włosów. W ani jednym przypadku się nie udało, w tym jest podobnie...

Wcale nie uważam, żeby ta ochrona cokolwiek dawała... Włosy po wysuszeniu wyglądają tak, jakbyśmy go w ogóle nie użyli... Nadal się puszą, nadal są suche. Co do suchości, to nawet chyba są bardziej suche niż po innych podobnych produktach, ale co się dziwić, alkohol w składzie na drugim miejscu...

Ponadto, produkt skleja włosy, obciąża je... Jak dla mnie 3 razy na nie.

Klej do włosów

Ten spray to totalna porażka. Na początku używałam go na świeżych, umytych i wysuszonych włosach podczas prostowania no i niestety - już nie miałam świeżych włosów tylko posklejane strąki. I nie, nie spryskałam obficie włosów, powiedziałabym nawet, że byłam oszczędna.
Próbowałam go używać na różne sposoby: na mokre włosy, na suche włosy. Efekt zawsze był taki sam. Poklejone pasma włosów. Nie polubiliśmy się i to bardzo.
Byłby ok do doklejania brokatu na włosy na Sylwestra.
I to w zasadzie tyle z jego 'zalet'.

Sklejka

Zachęcił mnie do kupna tego produktu opis,gdzie producent podkreśla, że w składzie znajduje się 2x ilość kreatyny, jest oczywiście *(w porównaniu do innych produktów syoss z kreatyna). Niestety zawiodłam się, ponieważ strasznie niszczy włosy dodany do kosmetyku alkohol denat. Susza na głowie, przy okazji ciężko się je rozczesuje bo tworzy się na nich taki nie przyjemny filtr który skleja włosy. Zapach też pozostaje dużo do życzenia. Bardzo lubię produkty z Syoss, ale ten mnie strasznie rozczarował.

Niby działa, ale czasami przesusza wlosy

Jak moje włosy mają dobry dzień, to rzeczywiście włosy po użyciu tego sprayu na mokro i po wyprostowaniu suszarką są gładkie i lśniące. Ale są takie dni, że włosy po użyciu tego stają się sztywne, matowe i potrzebują godziny zeby się z powrotem pokręcić. Więc tak 50/50, powiem szczerze. Będę dalej szukać kosmetyku tego typu.

Zbyt obciąża włosy

Kupiłam go zachęcona ceną i się rozczarowałam. Spray zbytnio obciąża włosy, po wysuszeniu są suche i lepkie (nawet po użyciu niewielkiej ilości). Co do ochrony przed gorącem, to też średnio spełnia swoje zadanie.