Pharmaceris, N, Puri-Capimil (Delikatne mleczko oczyszczające do twarzy)

Pharmaceris, N, Puri-Capimil (Delikatne mleczko oczyszczające do twarzy)

Mleczko przeznaczone do oczyszczania skóry z problemami naczynkowymi. Skutecznie zmywa makijaż i usuwa zanieczyszczenia. Nawilża skórę i przynosi uczucie ukojenia. Wyciąg z alg skutecznie zmniejsza zaczerwienienia.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-20, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Allantoin, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Benzyl Alcohol, Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum

Cena: 24,50zł / 200ml

wspaniałe, delikatne

Mleczko bardzo delikatne, ale dobrze zmywa makijaż, szczególnie w polączeniu z żelem do twarzy tej samej serii :) mocno maluję oczy, dlatego najpier ciutką mleczka zmywam makijaz oczu a potem wylewam trochę mleczka na dłoń, nakładam na twarz czekam chwilkę i dopiero zmywam płatkiem buzię, oczywiście delikatnie, wszystko schodzi idealnie a przy okazji buzia jest jaśniejsza, uspokojona i nie uczula, a mam z tym wiele problemów :) POLECAM!

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

bardzo lagodne

Mleczko jest bardzo delikatne i faktycznie jak obiecuje producent zmniejsza zaczerwienienie skory po demakijazu. Makijaz jest usuniety ale dopiero gdzies kolo 3go wacika, co w sumie jest malo wydajne. Zapach ledwie wyczuwalny konsystencja idealna, nie za rzadka i nie za gesta. Opakowanie poreczne, latwe dozowanie produktu. Cena nieco wysoka, dlatego bede szukac czegos tanszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

dobre mleczko

Używam prawie całej serii naczynkowej Pharmaceris. Mleczko jest faktycznie delikatne, całkowicie nieszkodliwe dla cery i oczu. Z tym że makijaż też zmywa delikatnie i czasem muszę przemyć twarz kilkakrotnie aby całkiem się go pozbyć. Zostawia lekką warstwę na skórze, mnie to nie przeszkadza, bo i tak zazwyczaj zmywanie kończę tonikiem, myślę, że dla suchych cer, to nawet lepiej, bo pozostawia skórę nawilżoną i nie ściągniętą. Efekt ukojenia jak najbardziej zauważalny.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobre, delikatne mleczko

W okresie zimowym miałam nawrót manii kupowania kosmetyków do mojej trudnej cery naczynkowej. I tak wybór padł ta mleczko i tonik z serii Pharmaceris N.

Plusy:
+ kremowa konsystencję, którą lubię,
+ uspokaja cerę, łagodzi zaczerwienienia,
+ dobrze zmywa makijaż, choć często potrzebna jest druga aplikacja

Minusy:
- pozostawia błyszczącą, tłustą warstwę (mam cerę mieszaną)

Zaznaczyłam opcję "nie wiem", ponieważ jestem na etapie przestawiania się na płyny micelarne.

Ogólnie mleczko godne polecenia. Myślę, że dla cer innych niż mieszane czy tłuste będzie jak znalazł.

Używam tego produktu od: dwa miesiące