Inaessentials, Organiczna woda lawendowa

Inaessentials, Organiczna woda lawendowa

★Nasza woda lawendowa jest unikalna, dla tego że zawiera 0,06% olejku lawendowego - więcej niż jakakolwiek inna woda lawendowa na rynku. Wynika to z faktu, że dobywamy naszą wodę lawendową poprzez destylację 100% organicznego olejku lawendowego. ★

Organiczna woda lawendowa otrzymana przez destylację z parą wodną kwiatów lawendy (Lavandula Angustifolia)

• Wyprodukowana w sposób całkowicie naturalny ✔
• Prosto z pola lawendowego Bułgarii w Twoich rękach✔
• Tradycyjny produkt bułgarski✔
• 100% organiczna✔
• 100% przyjemność dla zmysłów✔
• Zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu po 2 tygodniach użytkowania✔

Cierpisz na trądzik albo masz zaskórniki? ????
Nie martw się ... My w Inaessentials oferujemy rozwiązanie dla Ciebie. ???? Rozwiązanie, nad którym pracujemy przez cały rok. Od sadzenia naszych ogrodów lawendowych ????, poprzez biologiczne uprawianie i sposób hodowania ???? ... aż do zamknięcia buteleczki 200 ml ????, która jest prawdziwym darem natury ???? Wierzymy, że dzięki biologicznej metodzie hodowania woda zachowała swoje właściwości oczyszczać pory skóry, a tym samym zapobiegać trądzikowi i zaskórnikom ✨✨✨ Od lutego 2019 r. do tej pory woda lawendowa stała się najbardziej pożądanym produktem organicznym przeciw trądzikowi. Cieszymy się jeszcze bardziej, że pomimo oferowanej gwarancji satysfakcji i zwrotu pełnej kwoty za zamówienie w przypadku braku efektów, po wysłaniu ponad 14 000 butelek zostało zwróconych mniej niż 10. Jesteśmy naprawdę dumni z takiego rezultatu.