Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.89/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.68/5

REKLAMA

Sébium H2O to wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Nie wymaga zmywania wodą.

Rewelacja

Wodę micelarną otrzymałam wraz z peelingiem z tej serii w prezencie od koleżanki z pracy.
Koleżanki wiedzą że lubię testować kosmetyki więc przy jakiś okazjach zawsze mnie nimi obdarowywują.
Zacznę od tego że moja cera jest mieszana miejscami sucha, miejscami tłustą i od czasu do czasu pojawiają się na niej niemile niespodzianki.
Płyn mieści się w plastikowej przezroczystej butelce z zielona nakrętką typu klik.
Posiadam opakowanie o pojemności 250 ml.
Lubię rozwiązanie przezroczystych opakowań bo dzięki temu możemy na bieżąco kontrolować ile produktu zużyliśmy .
Etkieta bardzo butelce w kolorze białym z czarno zielonymi napisami .
Napisy szczegółowe czytelne lecz w obcym języku.
Na tylnej etykiecie znajduje się naklejka w języku polskim .
Płyn o wodnistej konsystencji.
Płyn w delikatnym odcieniu błękitu.
Płyn o delikatnym świeżym zapachu.
Płyn nakładam na płatek kosmetyczny następnie zmywam nim makijaż lub oczyszczam nim skórę przed położeniem kremu.
Płyn porządnie oczyszcza skórę.
Nie ściąga skóry.
Pozostawia uczucie świeżości.
Płyn nie wywołuje pieczenia skóry .
Plyn sprawia że skóra produkuje mniej sebum.
Płyn przygotowuje moja skórę do dalszej pielęgnacji.
Płyn bardzo wydajny wystarczy odrobina by przemyć nim twarz .

Bardzo dobry

Jest to naprawdę dobry płyn. Skutecznie oczyszcza skórę, usuwając bez problemu makijaż, jednocześnie nie powodując szczypania w oczy, czy podrażnień. Daje efekt zmatowania skóry, pomaga w regulowaniu wydzielania sebum, ale na szczęście nie daje uczucia ściągnięcia. Wydajność na plus.

Dobre oczyszczenie

Płyn świetnie oczyszcza skórę tłustą i mieszaną. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Polecam wszystkim osobom z problemem "świecącej się" skóry twarzy.

Bardzo dobry do skóry z niedoskonałościami

Bardzo lubię ten płyn zarówno do oczyszczania twarzy jak i zmywania makijażu. Mam cerę z niedoskonałościami a on sprawdza się u mnie idelanie. Wszystko domywa, nie szczypie w oczy i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Ponadto jest bardzo wydajny. Mój faworyt.

mój ulubiony

Bioderma Sebium to bardzo dobry płyn micelarny który jest dedykowany skórze mieszanej i tłustej z tendencją do trądziku.
Kupiłam go bo był w największym opakowaniu 2x 500ml.
Uważam że to była dobra decyzja płyn lekko matowi cerę i usuwa makijaż a także nie podrażnia, czyli mogą go stosować osoby z wrażliwą skórą.
Płyn micelarny zawiera siarczan miedzi który działa antybakteryjnie i wspomaga regenerację.

Rewelacja

Stosuję ten kosmetyk już od dłuższego czasu i nie zamienię go na żaden inny. Doskonale oczyszcza skórę i nawilża. Skóra jest promienna. Polecam inne produkty z tej serii.

bez zachwytu

Promocyjną buteleczkę tego płynu dostałam przy okazji zakupu innych kosmetyków Bioderma i to kilka razy. Służył mi głownie w podróżach jako podręczny płyn do demakijażu.
Nie był to produkt zły ale też nie zachwycił. Ogólnie wiele razy próbowałam się przekonać do tej formy demakijażu zarówno z markami drogeryjnymi jak i aptecznymi. Płyn Bioderma wypadał lepiej niż np Garnier/ Nivea , był bezzapachowy, domywał makijaż w sposób dokładny . Mankament jaki zauważyłam i to jest chyba główny powód dla którego nie przepadam za płynami micelarnymi : zawsze pozostawiają wrażenie ściągniętej skóry. Nie mam cery wrażliwej a mimo to zawsze po użyciu odczuwałam pilna potrzebę nawilżenia skóry. Daję 4 gdyż na tle wypróbowanych konkurentów wypada lepiej, sale po prostu nie jest to pielęgnacja dla mnie.

Oczyszcza i pielęgnuje skórę, a przede wszystkim nie wysusza

Płyn otrzymałam w gwiazkowym prezencie w wielkiej butli 500ml z pompką i pomocnym dozownikiem w kształcie płatka kosmetycznego. Bardzo ułatwia mi to codzienne użycie!Doceniam też fakt, że butelka jest przeźroczysta i na bieżąco mogę kontrolować ilość produktu.
Co do działania:
☑Płyn nie podrażnia mojej skóry i wrażliwych oczu- nie powoduje szczypania, dyskomfortu i innych tego typu historii,
☑Ma przyjemny, delikatny zapach, który dodatkowo potęguje uczucie czystości i odświeżenia skóry
☑skóra po użyciu płynu jest miękka, delikatna, odczuwalnie świeża i ukojona
☑nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia napięcia i potrzeby nawilżenia skóry kremem
☑Odczuwalnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń
☑zmniejsza wydzielanie sebum w ciągu dnia, pozostawia tłusta skórę suchą
☑W moim odczuciu zmniejszył widoczność i częstość pojawiania się wykwitów skórnych
Z powyższego wynika, że ten płyn to strzał w dziesiątkę przy mojej tłustej i trądzikowej skórze. W połączeniu z kremem z serii Bioderma Sebium widocznie poprawił kondycję skóry problematycznej.

okej

Produkt reguluje wydzielanie sebum. Bardzo dokładnie oczyszcza twarz z makijażu, a dodatkowe ją nawilża. Nie podrażnia skóry ani nie uczula. Płyn jest delikatny dla cery. Płyn ma dużą pojemność, bo aż 500 ml i jest bardzo wydajny. Opakowanie wygodne w użyciu.

Super

Płyny micelarne Biodermy są bardzo często polecane, nie miałam okazji stosować innych wariantów, ten jest pierwszy. No i powiem tak, sprawdza się. Zmywa makijaż bez wysiłku, nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia na twarzy, jest delikatny i bardzo wydajny. Jedynie nie zauważyłam obiecywanej regulacji wydzielania sebum.

Godny polecenia

Bardzo dobry płyn micelarny, który pozwala dokładnie zmyć nawet bardzo oporny makijaż. Nie wysusza skóry ani nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest przyjemnie oczyszczona, nie zostawia warstwy tłustego filmu. Produkt idealnie się sprawdzi u osób noszących soczewki kontaktowe. Polecam!

Oczyszczanie bez niespodzianek

Płyn micelarny, który dokładnie zmywa makijaz? Który nie podrażnia? Po którym nie wyskakują żadne niespodzianki? Ktory nie pozostawia oblepionej skory swoim filmem? Oto on!:) Dzięki swoim składnikom nie tylko pielęgnuje, ale też łagodzi podrażnienia. Dla mnie hit.