KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
4,2 na 5
Kupi ponownie: 68% osób
  • 9 kwietnia 2021 o 8:45
    W końcu znalazłam świetny płyn micelarny dla cery mieszanej.
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Z płynem micelarnym Bioderma miałam przyjemność się zaznajomić po wygranej w konkursie. Przyszła do mnie ogromna buteleczka (500ml) , która wyglądem nigdy w życiu by mnie nie przyciągnęła. Opakowanie wygląda bardzo aptecznie, lekarsko, jest zwykłe klasyczne. Plastikowa buteleczka posiada zamykanie na zatrzask, a dzięki temu, że jest przeźroczysta można kontrolować ilość zużytego produktu. Jak już jestem przy zużyciu, to powiem tak, ten płyn jest tak wydajny, że człowiek w pewnym momencie się zastanawia "kiedy Ty się skończysz?". Produkt ma subtelny zapach, w sumie dla mnie mało wyczuwalny, więc czytając poniższe recenzje, myślę sobie "o kurczę, to on był zapachowy?" :D Płyn dobrze współpracował z wacikami. Aplikacja przebiegała bezproblemowo, a podczas niej można było odczuć przyjemny chłód i ukojenie. Ja każdy płyn micelarny zmywam, ale tutaj nie miałam takiej konieczności, więc raz zmywałam a raz nie. Chciałam sprawdzić czy producent mówi prawdę, owszem mówi :) Mam cerę mieszaną z przetłuszczającą strefą T i skłonnościami do podrażnień. Ten produkt sprawił, że stała się ona wyciszona, ujednolicona, moje pory zostały zwężone oraz zredukowane zostało wydzielanie sebum. Pragnę dodać, że przy takich efektach płyn mnie nie przesuszył. Zauważyłam również, że powstaje mi mniej niedoskonałości. Zmycie makijażu przebiegało równie bezproblemowo, nawet te najcięższe fiolety i czernie. Wszystko umyte co do milimetra :) Dla mnie to HIT! Cena w tym przypadku nie gra roli, ponieważ wolę zapłacić więcej za tak wydajny płyn ale wiedzieć, że moja cera to lubi :)
    Zalety:
    • wyciszył cerę
    • zredukował wydzielanie sebum
    • oczyszczone pory
    • dokładnie zmywa makijaż
    • nie przesusza
    • nie podrażnia
    Wady:
    • Brak :)
    Otrzymałam w prezencie
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 grudnia 2021 o 21:24
    Oczyszcza i pielęgnuje skórę, a przede wszystkim nie wysusza
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Płyn otrzymałam w gwiazkowym prezencie w wielkiej butli 500ml z pompką i pomocnym dozownikiem w kształcie płatka kosmetycznego. Bardzo ułatwia mi to codzienne użycie!Doceniam też fakt, że butelka jest przeźroczysta i na bieżąco mogę kontrolować ilość produktu. Co do działania: ☑Płyn nie podrażnia mojej skóry i wrażliwych oczu- nie powoduje szczypania, dyskomfortu i innych tego typu historii, ☑Ma przyjemny, delikatny zapach, który dodatkowo potęguje uczucie czystości i odświeżenia skóry ☑skóra po użyciu płynu jest miękka, delikatna, odczuwalnie świeża i ukojona ☑nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia napięcia i potrzeby nawilżenia skóry kremem ☑Odczuwalnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń ☑zmniejsza wydzielanie sebum w ciągu dnia, pozostawia tłusta skórę suchą ☑W moim odczuciu zmniejszył widoczność i częstość pojawiania się wykwitów skórnych Z powyższego wynika, że ten płyn to strzał w dziesiątkę przy mojej tłustej i trądzikowej skórze. W połączeniu z kremem z serii Bioderma Sebium widocznie poprawił kondycję skóry problematycznej.
    Otrzymałam w prezencie
    26 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 maja 2021 o 20:54
    super
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Na co dzień i przeważnie używam Sensibio H20, ale że mam cerę mieszaną , skłonna do zaskórników, wągrów i rozszerzonych porów, pewnego dnia postanowiłam wypróbować zieloną wersję- Sensibio. Od razu zakupiłam wersję 500 ml- Bioderma to jakość , za którą trzeba zapłacić, a czesto większa pojemność to lepsza cena. Opakowanie- przezroczysta butelka, zielony korek z zamykaniem na kilk,w którym znajdziemy małą dziurkę przez którą wydobywamy płyn. Jest ok . Szata graficzna biało , zielono , czarna- prosto i przejrzyście. Wszystkie ważne informację zostały umieszczone na etykiecie. Płyn jest przezroczysty i delikatnie zielonkawy, morski. Pachnie jak cała gama Sensibio- świeżo i przyjemnie, osobiście kojarzy mi się z czystością i bardzo go lubię. Płynu używam do oczyszczania twarzy po nocy, a także do oczyszczania twarzy z makijażu. Spełnia swoje funkcję idealnie, świetnie zmywa makijaż, pozostawiając skórę czystą, świeżą i ukojoną. Ja używam go na wacik. I potem myję jeszcze płynem/żelem. Dla skóry działa znakomicie, usuwa wszelkie zabrudzenia, nawet po porannym oczyszczaniu wacik przyciąga burd nie widoczny gołym okiem. Sprawia też, że pory nie są tak widoczne, a na skórze nie pojawiają się niedokoskonałości . Do mojej cery jest znakomity, ale przy demakijaży oczu zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie Sensibio. Sebium jest mniej skuteczny w usuwaniu tuszu i cieni od Sensibio, ale nadal robi to lepiej niż większość płynów micelarnych. Jedyna rzecz, która mniej mi sie podoba to cena. Ale wiem za co płacę i dlatego ponoszę ten koszt. Dla mojej skóry ten płyn jest niezwykle ważny.
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
    RudaB
    5 / 5
    12 maja 2024 o 8:20
    Swietne uzupełnienie pielegnacji w lini Sebium
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Bardzo lubie produkty Bioderma , szczegolnie moge polecic linie Sebium płyn micelarny z tej serii jest kolejnym produktem ktory sprawdzi sie ze jezeli masz cere mieszana z wyraznym T nawet jezeli jest cera bardzo wrazliwa , jak w moim przypadku. Delikatnie konczy moj proces oczyszczania skory z makijazu ( pierwszy krok to gel z tej serii).
    Zalety:
    • wbrew opisowi ze jest do skory tlustej, tradzikowej sprawdzi sie tez swietnie dla mieszanej nadwrazliwej cery
    • rozsadna cena
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    gwiolka
    5 / 5
    22 kwietnia 2024 o 18:26
    Świetny preparat
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Bardzo dobrze zmywa makijaz,nie wysusza skóry, nie podrażnia. Po zastosowaniu skóra jest świeża i gładka a dodatkowym atutem jest ekonomiczne opakowanie, które wystarcza na bardzo długo Polecam
    Zalety:
    • Super oczyszcza
    • Ekonomiczne opakowanie
    Wady:
    • Brak
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne