Bioderma, Sebium H2O (Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu, do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej)

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.89/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Perfumeria Platinium
Średnia ocena: 4.90/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym do oczyszczania twarzy.
- Mieszanej i tłustej
- Trądzikowej
- Trądzikowej poddanej kuracji wysuszającej
- Podrażnionej wskutek nadmiernego rogowacenia naskórka, zwłaszcza przy ujściach mieszków włosowych

DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI:
- Reguluje pracę gruczołów łojowych
- Posiada właściwości kojące i łagodzące
- Nie narusza hydrolipidowej warstwy ochronnej skóry
- Bardzo dobrze tolerowany
- Nie wysusza skóry
Może być używany jako preparat do demakijażu.

Bioderma sebium płyn micelarny

Najlepszy najwspanialszy. Wyleczył mi trądzik pięknie pachnie dobrze oczyszcza nawet mocno pomalowane oczy. Wydajny. Używam dwóch wacików. Opakowanie ma teraz fajna pompkę wcześniej niestety w opakowaniach 500ml notorycznie urywała się zakrywka.

Bioderma sebium h2o

Skuteczny i wydajny

Bardzo dobry płyn do oczyszczania przetłuszczającej się cery. Używam go w strefie T, gdy mam pogorszenie stanu skóry i zwiększone wydzielanie sebum. Natomiast do zmywania makijażu oczu używam płynu Sensibio H2O i to już od ok. 15 lat.
Sebium H2O jest delikatny lecz skuteczny, ściąga pory – co dla mnie jest zaletą, mojej skóry nie wysusza. Nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, w przeciwieństwie do tańszych płynów z drogerii.

Idealny dla mojej skóry

Płyn micelarny w prostej i poręcznej buteleczce. Wystarczy nanieść odrobinę na wacik aby zmyć cały makijaż. Idealny dla mojej skóry, nie wysusza ale też sprawia że skóra jest nawilżona. Stosuję odrobinę i jedno opakowanie starcza mi na ok. 2 miesiące czyli jest bardzo wydajny. Dobra jakość i w dobrej cenie. Myślę że kupuje ponownie.

Bioderma, Sebium H2O

Sébium H2O to jak dla mnie wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Sébium H2O reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza skórę i działa przeciwbakteryjnie, dzięki zawartości glukonianu cynku i siarczanu miedzi.

To dane ze strony producenta - ale zgadzam się z nimi w 100%! Każdy kto ma cerę trądzikową - wie, że z czasem kosmetyki wysuszające, regulujące wydzielanie sebum - mogą zacząć podrażniać (i tak już przemęczoną cerę). A czasem prowadzą do nadmiernego wysuszenia cery! Bioderma Sebium H2O - idealnie usuwa mój makijaż, jak i wszystkie zabrudzenia - pozostawiając cerę świeżą, a co najważniejsze nie podrażnioną.
Idealnie przygotowuje cerę do kolejnych kroków pielęgnacyjnych.

Lekko wysuszający średniak

Lubię produkty Biodermy, jednak ten płyn niczym nie wyróżnia się od drogeryjnych płynów micelarnych. Zmywa makijaż, lecz skóra po nim jest napięta i lekko przesuszona. Konieczne jest nałożenie kremu nawilżającego.

Sebium h2o

Sébium H2O to wyjątkowy płyn micelarny do oczyszczania skóry tłustej i mieszanej, w pełni kompatybilny ze skórą. Dzięki temu idealnie usuwa makijaż nawet z bardzo wrażliwej skóry, nie zaburzając jej naturalnej równowagi. Sébium H2O reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza skórę i działa przeciwbakteryjnie, dzięki zawartości glukonianu cynku i siarczanu miedzi. Opatentowany naturalny kompleks podnosi próg tolerancji skóry.

Dobrze oczyszcza

Jestem posiadaczką cery wrażliwe z cerą mieszaną. Mam skłonność do przetłuszczania się strefy T. Musze przyznać, że dobrze matowi skórę i odświeża ją. Nie miałam po nim wysypu niechcianych pryszczy czy wągrów. Jest bardzo wydajny, starcza na dość długo. Dodatkowo myślę, że spodoba się zwolennikom kosmetyków bezzapachowych:)

Co do oczyszczania skóra nie mam zastrzeżeń dobrze sobie z tym poradził. Skóra po nim czysta i odświeżona oraz gotowa do dalszej pielęgnacji. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił.

Najlepszy do cery tłustej i mieszanej

Idealnie oczyszcza, nawilża i matuje cerę dzięki czemu zawsze moja twarz wygląda bardzo swierzo. Jest wydajny i delikatnie pachnie. Używam go od wielu lat. Polecam wszystkim, a przede wszystkim facetom.

Oczekiwałam od niego o wiele więcej niż otrzymałam.

Markę Bioderma poznałam już dawno temu podczas terapii Izotekiem,kiedy to moja skóra potrzebowała wyjątkowo delikatnej pielęgnacji. O ile zachwyciłam się wersją płynu do cery wrażliwej , o tyle na zielonym wcieleniu się nieco zawiodłam. Jestem posiadaczką cery wrażliwej,mieszanej z dużą skłonnością do przetłuszczania w strefie T,przez co finalnie postanowiłam wypróbować ten produkt. Moja skóra twarzy ostatnimi czasy mocno się przetłuszcza, a co za tym idzie pojawia się więcej wyprysków. Postanowiłam działać i tak w moje ręce wpadła duża butla płynu Bioderma. Generalnie na co dzień jego cena regularna jest dość wysoka i przyznam,że bez promocji nie opłaca się go kupować. Mi udało się go dostać za śmieszną cenę 20 zł :) No żal było nie spróbować !

Jak już wspomniałam produkt otrzymujemy w okazałej ,przeźroczystej butelce ze skromną szatą graficzną. Jest to typowy,prosty w formie i wyglądzie kosmetyk. Kojarzy mi się zdecydowanie z aptecznym ,profesjonalnym produktem. Możemy z powodzeniem kontrolować stopień zużycia płynu ,co w tym przypadku jest dla mnie szalenie istotne. Płynu micelarnego nigdy nie może zabraknąć w mojej łazience :) Jego formuła jest bezzapachowa i w 100% transparentna. Według mnie to najlepsze rozwiązanie,gdyż zazwyczaj zapachowe płyny są naładowane chemią. Duża pojemność (500ml) gwarantuje prawie 2 miesiące regularnego stosowania ,co czyni go naprawdę wydajnym. Jeśli chodzi o opakowanie to nie mam żadnych zastrzeżeń,aplikuje się go bez problemu.

Jak już wspomniałam jestem nieco rozczarowana z zieloną wersją płynu. Dlaczego ? Przede wszystkim z tego powodu,że wysuszał on moją cerę w okolicach oczu i na policzkach. Są niezwykle wrażliwe miejsca na twarzy,które w moim przypadku naprawdę trudno nawilżyć, a tutaj taka niemiła niespodzianka... Co więcej miałam wrażenie ,że nie przynosił on tak bardzo pożądanego komfortu dla skóry. Po jego aplikacji miałam poczucie ,że muszę koniecznie wygładzić i nawilżyć dodatkowo skórę. Być może jest dla mnie za mocny? Dodatkowo według mnie nie spełnia on obietnic producenta w kwestii regulacji sebum. Nie zauważyłam by moja strefa T mniej się przetłuszczała, a szkoda ! Żebyście jednak mnie źle nie zrozumieli,nie jest to żaden bubel. Po prostu nie spełnił moich oczekiwać. Jego główną zaletą natomiast jest to ,że szybko i naprawdę skutecznie usuwa makijaż jak i wszelkie zanieczyszczenia. Możemy w łatwy sposób oczyścić skórę i spokojnie przejść do kolejnego etapu oczyszczania. Według mnie najlepiej sprawdzi się właśnie jako pierwszy element wieczornej pielęgnacji. Sprawdzi się u osób z wrażliwą skórą gdyż nie podrażnia i nie uczula. Możemy śmiało przemywać nim oczy,bez obaw o szczypanie. Ode mnie otrzymuje 4 gwiazdki za skuteczny demakijaż,ale na jednym spotkaniu kończymy naszą przygodę. Na pewno już do niego nie wrócę . Moim numerem 1 na ten moment pozostaje Bioderma do cery wrażliwej.

Działa jak powinien

Działa tak jak powinien - wprawdzie może sam jakoś cudownie nie naprawi cery (Bioderma ma skuteczniejsze "narzędzia", też z linii Sebium), ale to płyn micelarny. Dla mnie najważniejsze, że skutecznie oczyszcza, odświeża, no i mimo, że przeznaczony jest do cery trądzikowej nie zauważyłam przesuszenia skóry, co niestety jest częstym skutkiem ubocznym produktów do oczyszczania cery trądzikowej.

Świetnie oczyszczona cera trądzikowa.

Mój ulubiony produkt do oczyszczania twarzy. Jest ze mną od prawie dwóch lat( kolejne butelki). Super oczyszcza, nie podrażnia i jest antybakteryjny. Bardzo wydajny. Polecam szczególnie wersję z pompką. Na wyjazdy świetnie sprawdzi się podręczna butelka 100 ml.