Alterra, Mizellen-Wasser Bio-Cranberry (Płyn micelarny `Żurawina Bio`)

Alterra, Mizellen-Wasser Bio-Cranberry (Płyn micelarny `Żurawina Bio`)

Alterra Płyn micelarny żurawina BIO Do wszystkich rodzajów skóry. Skutecznie usuwa makijaż i oczyszcza skórę. Kosmetyki naturalne Alterra z ekstraktem z białej herbaty BIO. Każdy rodzaj skóry wymaga indywidualnej pielęgnacji. Płyn micelarny Alterra o zapachu morelowym usuwa rozpuszczalny w wodzie makijaż z powiek, rzęs, twarzy i ust oraz oczyszcza skórę. Dzięki innowacyjnej technologii micelarnej płyn czyni to w szczególnie delikatny sposób.

Jestem na TAK

Bardzo lubię! Kupiłam skuszona samymi dobrymi recenzjami i nie zwiodłam się. Używam zamiennie z Sylveco (lipowym). Alterra wydaje się mniej delikatna, ale bardziej skuteczna w działaniu.

Cudowny zapach

Nie jestem zwolenniczka płynów micelarnych, ale zdarzy mi sie użyć. Kupiłam w Rossmanie za nieduże pieniądza. Zapach ma obłędny! Długo pozostaje na skórze twarzy.
Super skład, aczkolwiek zawiera alkohol.
Płyn super oczyszcza, nie trzeba sie męczyć, trzeć twarzy mocnymi ruchami. Skóra jest gładka i nawilżona, daje mocne uczucie świeżości. Nie wysusza skory. Dla mnie jedyna wada jest to, ze szczypie w oczy, czego nienawidze! Ten fakt przekreślił juz go u mnie na zawsze

Miłe zaskoczenie

Nigdy nie miałam nic z Alterry ale teraz szukając płynu micelarnego postanowiłam, że wypróbuję tą właśnie markę ze względu na cenę no i ładny skład.
Już po pierwszym użyciu polubiłam ten płyn. Mam cerę mieszaną (tłusta w strefie T) i nic mnie nie uczuliło, nie było żadnego zaczerwienienia ani szczypania w oczy. Zapach jest cudowny, mega intensywny i nie chemiczny. Już niewielka ilość produktu na płatku potrafi dobrze zmyć makijaż. Nie trzeba trzeć oczu aby zmyć dokładnie tusz do rzęs. Płyn wchłania się po chwili w skórę i pozostawia uczucie świeżości na twarzy, a nie każdy płyn to potrafi. Ogólnie miłe zaskoczenie i jak najbardziej polecam wypróbować :)

Fajny, ale nie do oczu.

zapach jest bardzo przyjemny, niezbyt intensywny

plastikowa butelka, z zamknięciem na zatrzask.

Płyn bardzo przyjemnie pachnie, więc demakijaż jest przyjemnością. Nawet gdy jestem zmęczona ten zapach dodaje energii.

Produkt bardzo dobrze sobie radzi z demakijażem, nawet wodoodpornym. Nie musiałam mocno pocierać, bo wszystko się ładnie rozpuszczało. I ładnie ,,wchodziło" w płatek kosmetyczny, a nie rozcierało się po twarzy, jak to czasami się zdarza.

Po demakijażu twarz była odświeżona, pachnąca i nie klejąca.

Niestety nie było tak pięknie, bo płyn strasznie szczypał w oczy.

Świetny świeży zapach

Zanim zacznę recenzję powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie używałam płynu micelarnego o tak pięknym zapachu.
Ten zapach roznosi się po twarzy w trakcie rozprowadzania i skóra przepięknie nim przesiąka.
Ten płyn nadaje się do wszystkich rodzajów skóry i skutecznie usuwa makijaż a także oczyszcza skórę w bardzo delikatny sposób, nawet rozpuszcza wodoodporne kosmetyki. Po użyciu nie mam uczucia ściągnięcia tak jak przy innych kosmetykach tego typu.
Ponadto ma całkiem niezły skład pomijając zawartość alkoholu.
Dodatkowym atutem jest cena. W drogerii Rossmann można go kupić w całkiem przystępnej cenie.
Mnie się on spodobał ze względu na odświeżenie skóry. Moja skóra pięknie pachnie po jego użyciu i jest przyjemna w dotyku. Poza tym nie podrażnił mi skóry ani nie wywołał u mnie alergii.
Płyn należy bardzo powoli aplikować aby zbyt duża ilość nie wylała się na raz.
Uważam że warto go wypróbować aby przekonać się o jego świetnych właściwościach. U mnie się sprawdził.

Szczypie w oczy

Płyn nie jest zły.
Ma naturalny skład ale zawiera też alkohol co powoduje pieczenie oczu gdy sie do nich dostanie ale nie czuć alkoholowego zapachu tylko przyjemny owocowy
Dobrze zmywa kosmetyki ale pozostawia lepiącą warstwe na skórze
Cena przystępna ok9zł
Dostępnośc- no właśnie nie ma go w każdym Rosmannie tylko w tych dużych dobrze zaopatrzonych
Nie podrażnia skóry , nie uczula ani nic z tych rzeczy.
Bardzo przyjemny produkt ale moim ulubieńcem o naturalnym składzie jest Bielenda Botanic Spa:)

Niby robi co ma robić

Produkt ma niezły skład, który zachęca aby go chociaż przetestować, natomiast cena na promocji stanowi dodatkową zachętę. Staram się zawsze kupować produkty o dobrych składach, dobrym działaniu ale równocześnie przystępnej cenie. W tym przypadku płyn jest raczej dobry ale nie idealny z uwagi na to, że może nieco szczypać zwłaszcza właścicielki cer wrażliwych. Ładnie zmywa makijaż, nie trzema się szczególnie gimnastykować aby rozpuścił tusz, oporną szminkę czy cięższy podkład. Zdecydowanie może podrażniać i w słabszych momentach mojej cery kiedy była przesuszona lub miała zbyt bliskie spotkanie ze słońcem był nieprzyjemny. Polecam dla oszczędnych, sprawdzających składy ale zdecydowanie dla cery normalnej.