Nam Professional by Wibo, Blending Brush (Pędzel do makijażu oka)

Nam Professional by Wibo, Blending Brush (Pędzel do makijażu oka)

Cena PLN 24.99

Wegański pędzel do makijażu zaprojektowany z myślą o makijażu oka. Jego delikatne włosie świetnie sprawdzi się przy blendowaniu - rozcieraniu cieni.

do oczu
pojedyncze
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajny pędzelek

Pędzelek, ktory kupilam w Rosmannie na jakiejs promocji.

Lrkki, dobrze wyważony, wlosie miekkie, sorezyste i delikatne hednoczesnie. Dobrze blenduje cienie.

Latwy w pielegnacji/myciu. Wlosie ciagle na swoim miejscu. Nic nie wypadlo. Trzenek plastikowy, dosc ladny.

Jak za niespelna 20 zl to byl dobry zakup.

• Design produktu: 4

Mistrz

Rewelacyjny pędzel, taki użytkowy. Z reguły na powieki nakładam 1-2 cienie i tylko ten 1 pędzel robi całą robotę. Pięknie rozprowadza każdy cień, czy to matowy suchy, czy te bardziej lotne sypkie, ale także dobrze przenosi błysk foliowych cieni. Włosie ma miękkie, nie ma mowy u jakimś kłuciu. Sprężysty, więc nie ciągnie powieki, co jest plusem przy skórze dojrzałej. Trzonek jest grubszy, więc dobrze się go trzyma.
Jednak odejmuję gwiazdkę za to, że trzonek jest wykonany z lekkiego plastiku, brakuje temu pędzlu nieco ciężkości, by jeszcze stabilniej trzymać go w dłoni.
Mimo to polecam!

Kapitalny pędzel

Ten pędzel to prawdziwy gamechanger. Jest miękki, sprężysty, dobrze nabiera cień i robi piękną chmurkę na oku. Nie drażni delikatnej skóry powiek. Ma bardzo ładny design i świetne wykonanie, do tej pory nie wyleciał ani jeden włosek, pomimo częstego mycia. Kształt włosia to takie małe jajko, bardzo ładnie przycięte włosie. Może służyć również jako pędzel do rozświetlacza. Sam w sobie nie jest drogi, ale co i rusz można kupić go w promocji -50%. Kupiłam już z 3 sztuki i pewnie na tym nie poprzestanę ;)

Uważam, że NAM robi jedne z najlepszych pędzli na rynku i mam szczerą nadzieję, że ich linia będzie się dalej rozwijać, bo jest super :)

• Trwałość / wykonanie: 4

Świetny pędzel

Kupiłam go w Rossmannie za 17 zł. Akurat była jakaś przecena, regularna cena to 25 zł co uważam że jest ciut za dużo.
Zapakowany był w kartonik w odcieniach brązu.
Pędzel ma beżową plastikowa rączkę która z daleka wygląda ok natomiast po przyjrzeniu się z bliska okazuje się że to leciutki tandetny plastik. Gdyby trzonek był drewniany byłoby super.
Włosie mimo że syntetyczne jest delikatne, miękkie i lekko sunie po skórze. Jest kolorystycznie cieniowane w odcieniach beżu. Wygląda profesjonalnie.
Nie drapie powieki. Idealnie rozciera cienie czy to matowe czy satynowe. Główka pędzla jest większa niż brata z serii Get Wet.
Idealnie się nim operuje wokół oka.
Podczas mycia włosie nie wypada i nie odkształca się. Często używam kolorowych cieni a pigment łatwo się wymywa z włosków i ich nie zabarwia.

Jestem zadowolona z zakupu .Pędzel się sprawdził. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem pędzla do rozświetlacza z tej serii :)