Colostrum Dermo Therapy, Forte, Maseczka do pielęgnacji cery trądzikowej

Colostrum Dermo Therapy, Forte, Maseczka do pielęgnacji cery trądzikowej

Pojemność 1 szt

Maseczka Colostrum Dermo Therapy Forte jest unikalnym preparatem, przeznaczonym do pielęgnacji cery trądzikowej. Innowacyjny skład maseczki bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach, bez konserwantów i substancji syntetycznych. Wyjątkowa skuteczność wynika z wykorzystania bioaktywnego colostrum bovinum. Jedną z najbardziej spektakularnych właściwości Colostrum jest naturalna ochrona przed infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi. Colostrum pobudza i dynamizuje skórę, wspomaga jej rewitalizację i regulację wydzielania łoju oraz normalizuje złuszczanie wrażliwej skóry. Maseczka Colostrum Dermo Therapy Forte łagodzi powstałe zmiany. Pozostawia skórę nawilżoną i wygładzoną.
W zestawie 4 maseczki i 4 ampułki z solą fizjologiczną.

w saszetce
krem
<50ml
klasyczne

Lubie to!

zis uzyłam perwsz raz, maseczka ma dziwną konsystenje, troche ciezko naklada sie na twarz.

zapach mi wogóle nie przeszkadza, wiec to kwestia gustu :)
maseczka zsycha na twarzy dośc mocno poczas tych 20 minut, potem troche cięzko ja zmyc, ale era jest jasniejsza i miła w dotyku.

na opakowaniu pize ze najlepsze efekty sa przy stosowaniu 2 razy w tygodniu, niesety nie mnie to oceniac bo kupiłm tylko jedną ze względu na cene, bo zapłaciłam 8 złoty.
og,olnie wrazenie dobre :)

Używam tego produktu od: 1 dzien

sama nie wiem...

Hmm...kupiłam jedną maseczkę na próbę...zmieszłam z płynem, jakoś nałożyłam na twarz...smród maseczki nie do zniesienia...pomyślałam, że jakoś wytrzymam te 20 minut..ale nie, nie wytrzymałam i zmyłam. Więc tak na prawdę nie wiem czy działa czy nie...po zmyciu twarz może i nieco gładsza..ale generalnie komfort stosowania zerowy. Na razie odstawiłam na półkę..może jak pogorszy mi się cera, to się przeprosimy....ale póki co NIE!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednej saszetki

Pierwszy skuteczny specyfik w walce z trądzikiem

Jestem zachwycona !! Od 10 lat walczę z pryszczami... brałam suplementy, antybiotyki... kupowałam najróżniejsze kremy i maści aż tu nagle pomogła mi maseczka!!!
Zapach, tak to prawda, nie należy do przyjemnych.
Konsystencja też nie jest cudowna ale za to działanie jest rewelacyjne!!
Już po pierwszym użyciu skóra była wygładzona, obecne zmiany się zmniejszyły i od tej pory nic nie wyszło nowego !! Wszystko się szybko goi i znika!!

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 3 maseczki

Warto spróbować

To naturalny produkt i wspomaga leczenie trądziku. Wolę śmierdzieć przez 20 minut i trochę się pomęczyć ze zmywaniem wstrętnej papki niż całe dnie swiecić ludziom w oczy bąblami na twarzy. Widzę różnicę w wyglądzie mojej skóry. Używałam już tylu kosmetyków, byłam u tak wielu lekarzy i starciłam wiele lat na walkę z trądzikiem. Dla mnie każda rzecz która pomoże na to świństwo choć trochę jest bezcenna. Wiem że mozna zupełnie wyleczyć trądzik ale wymaga to mnóstwo wysiłku, ale tez znam uczucie pięknej gładkiej skóry. Niestety po kilku latach trądzik wrócił (po odstawieniu pigułek hormonalnych) i zaczyna się wszytko od początku. Leczenie jest trudne, peelingi chemiczne nie należą wcale do przyjemnych, są okropne, bolesne. Ale niestety w moim przypadku tylko to pomaga tak naprawdę. A po takich przejściach moja skóra potrzebuje czegoś naturalnego i łagodnego. Wydaje mi się że to colostrum takie jest. Czekam też na efekt kapsułek bo dopiero zaczęłam jes stosować. Do tego mam leki przepisane przez dermatologa, czas ostatniego leczenia to 4 miesiące. Pozbyłam się ropnych krost ale zostały zaksórniki blizny i przebarwienia oraz gdzie niegdzie jeszcze niedogojone strupki. Colostrum dobrze temu robi. Pomaga skórze się goić. Do tego stosuję jeszcze propolisol.

nie

coś okropnego, co oni sobie myśleli produkując coś tak śmierdzącego a w dodatku nie przynoszącego żadnego efektu. Po pierwsze prawie nie można tego nałożyć na twarz bo te grudy strasznie drapią twarz. Po drugie jak już się uporasz z nałożeniem zmycie tego czegoś graniczy z cudem a do tego boli. MASAKRA

Używam tego produktu od: 1 tyg

Nigdy więcej

Kupiłam i żałuję. Efekt - żaden ( chociaż użyałam tylko 2 maseczek )

Nie jestem w stanie wytrzymać 20 minut dekliatnie mówiąc ZAPACHU tej maseczki ( mi przypomina kwas chlebowy, drożdze piwne). Nie pomaga żółto brązowa konsystencja z grudkami . Opis na ulotce : siara pobrana od krowy w czasie 10 h od porodu również.

&quot;zapach&quot; nie do zniesienia, powoduje odruch wymiotny u mnie

Używam tego produktu od: 2 sztuki
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki