Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Aloes` do skóry wrażliwej

Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Aloes` do skóry wrażliwej

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w składniki mineralne ekstrakt z aloesu, który koi i łagodzi podrażnienia, intensywnie nawilża i regeneruje skórę, zapobiega jej przesuszeniu.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, ukojony i nawilżony naskórek.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

Skóra
wrażliwa
regenerujące, nawilżające
w tubie
krem
100 – 250ml

Dobry do małej ilości włosków

Krem jest bardzo dobry do depilacji bikini. Nie podrażnia, jest delikatny, ale trzeba go przytrzymać dłużej na ciele niż zaleca producent, inaczej nie daje rady wszystkim włoskom. Mam wrażenie, że po jego użyciu włoski odrastają mniej widoczne i słabsze. Zapach nie jest zbyt przyjemny, ale można się do niego przyzwyczaić. Nadaje się tylko do małej ilości włosów, z nogami raczej sobie już nie poradzi.

Szkoda czasu

Krem nie sprawdził się do depilacji nóg ani pach. Ani jeden włosek nie odszedł, a zostało tylko zaczerwienienie, po którym "ekspresowa depilacja" maszynką, była bardzo nieprzyjemna. Postanowiłam sprawdzić czy może podoła chociaż delikatnym włosom na rękach. Podołał. Włoski odrosły słabsze, mniej widoczne, co prawda oczywiście po goleniu nie było to gładkie bo część włosków została. No i oczywiście podrażnienie na ręku przybrało formę ropnego wyprysku. Brzydko pachnie

Ojej, dramat

Nie wiem czy muszę pisać cokolwiek więcej poza tym, że ten krem w ogóle nie działa, zbiera może 5% włosków, w porywach do 10, szkoda czasu. Spływa, brzydko pachnie, zaczyna działać po tak długim czasie, że pewnie też zaczyna szkodzić skórze.

W porządku

Jak dla mnie ten produkt jest okej. Stosuje go jedynie do usuwania niechcianych włosków na twarzy i w tym miejscu się sprawdza. Co jak co, ale faktycznie trzeba go przytrzymać dłużej na twarzy bo w czasie podanym przez producenta nie wszystkie włoski chcą się poddać. Produkt jest wydajny, ale to może dlatego, że używam go na małej powierzchni swojego ciała. Cena też jest na plus, niska i przede wszystkim produkt jest ogólnie dostępny :D

Krem do depilacji

Całkiem fajny krem do depilacji, korzystam wspólnie z siostrą, jest bardzo wydajny, dla lepszego efektu trzeba dłużej pozostawić na skórze. Bezboleśnie się usuwa. Niedrogi.

Nie polecam!

Kupiłam krem do depilacji przede wszystkim z myślą o okolicach bikini. Wykorzystałam go tez do depilacji nóg i pach. Jednak w żadnym z tych miejsc krem nie sprostał swojemu zadaniu. Zdecydowanie odradzam kupna tego produktu.

Średniak

Producent obiecał zbyt wiele. Krem dokładnie nie usuwa włosków, trzeba go nałożyć naprawdę dużo,aby był efekt,w związku z tym jest niewydajny. Długo też trzeba czekać, aby zadziałał (10 minut to za mało). Natomist rzeczywiście jest to krem dla wrażliwców, nie podrażna, pachnie jak wszystkie tego typuu kremy.

Zawiodłam się

Tak jak producent napisał, wypróbowałam produkt na framgencie ciała. Pozostawiłam na 10 min. Byłam w szoku, że tak usunął włoski. Jednak nie poradził sobie na wiekszym obszarze. Trochę zeszło, troche nie. Ciężko było to zmyć. Jest nie praktyczny i trzeba poprawiać efekt maszynką. Nie tego się spodziewałam.

Jedyny krem który mnie nie uczula

Jedyny krem, który pokonał moje włoski na twarzy tj. wąsik. Pierwszy raz zostawiłam go na 5 min i faktycznie nie wszystkie włoski załapały na krem, ale po około 7-8 minutach było gładko pod nosem :D Nie uczula, zostaje jedynie niezbyt miły zapach, ale to przy każdym kremie tak jest.

Używa produktu od: próbka

dobry

Dzis testowałam na twarzy. Musze powiedzieć, że sie sprawdzil. A mam problem z niechcianymi włoskami szczegolnie na brodzie. trzymałam krem 10min. dla pewnosci. Usuwałam krem za pomoca recznika do twarzy bo szpatułką niestety nie dalo rady. O dziewo produkt za ta cene sie sprawdził w 99% poniewaz nie łapie tych najmniejszych włoskow. Mimo wszystko jestem zadowolona, bo za ta cene warto.

Nie działa

Długo myślałam że źle używam tego kremu lub coś jest nie tak z moimi niechcianymi włoskami. Mimo stosowania dłużej niż zaleca producent, włosy po użyciu nie schodziły, były jedynie nieco osłabione. Stosowany dwukrotnie - tzn nałożenie, zmycie po odpowiednim czasie i ponowne powtórzenie czynności dawało dobre efekty ale nie po to kupuje krem by bawić się z nim godzinę. Dodatkowo po dwukrotnym użyciu produktu trochę zaczynał już podrażniać. Wydajność w takim wypadku jest dość słaba - jednak to dobrze w tym wypadku, nie musiałam się z nim długo męczyć a nie lubię wyrzucać produktów jeżeli mi nie szkodzą. Co do obietnic producenta-skóra po użyciu na pewno nie jest nawilżona, gładka itd. ale też produkt nie wysusza ani nie podrażnia. Może sprawdzić się jeżeli ktoś ma bardzo delikatne owłosienie, jednak dla większości osób jest to produkt praktycznie bezużyteczny.

Nie działa

Niestety cena jest zgodna z jakością. Dokładniej, jej nieobecność. Powoduje alergie, nie usuwa wszystkich włosów, jest bardzo cuchnący. Jeśli nie możesz kupić drogiego kremu, możesz spróbować. Ale więcej mąki z nim niż przyjemności.