Nivea, Fresh Rose Touch, Anti-perspirant Spray 48h (Antyperspirant w sprayu dla kobiet)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.83/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Odkryj wyjątkowy antyperspirant od NIVEA. Fresh Rose Touch to wyjątkowo świeży i pobudzający zapach przywodzący na myśl letnie wspomnienia. Pozwól unosić się delikatnemu zapachowi róży wokół Ciebie przez cały dzień! Dodatkowo zapewnij sobie skuteczną 48-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Poczuj się pewnie dzięki ochronie od NIVEA. Antyperspiranty NIVEA pielęgnują skórę, nie zawierają alkoholu etylowego a ich łagodność jest potwierdzona dermatologicznie.

Jeden z moich ulubieńców!

Od wielu lat byłam wierna dezodorantom Dove, natomiast od jakichś dwóch stosuję je na przemian z Niveą. Spodobały mi się do tego stopnia, że miałam już chyba wszystkie a jeżeli pojawi się jakiś nowy to od razu biegnę do sklepu:). Tak było w przypadku Fresh Rose Touch.

Antyperspirant zamknięty jest w standardowym metalowym opakowaniu o pojemności 150 ml. Dozownik i jego zamykanie jest dobrze przemyślane i bardzo wygodne. Wystarczy przekręcić i nacisnąć. Nigdy mi się nie zepsuło, dozuje odpowiednią ilość produktu.
Design opakowaniu jest bardzo ładny, delikatny i elegancki. Biała butelka z różami dobrze się kojarzy.
Zapach bardzo przypadł mi do gustu. Nie jest to typowy, mocny zapach róż tylko delikatny pudrowo-różany aromat. Zapach utrzymuje się nawet przez cały dzień na ciele. Jest bardzo trwały.

Jako antyperspirant produkt zachowuje się bardzo dobrze. Jest bardzo delikatny dla skóry a przy trym skuteczny w działaniu. Spokojnie można go stosować po depilacji, nie podrażnia i nie piecze. Na początku użytkowania zdarzało się że na ciemnych ubraniach pozostawały białe ślady, lecz metodą prób i błędów doszłam do perfekcji i teraz nie boję się ciemnych ubrań:). Ważna jest odległość psikania.
Dezodorant stosowałam w letnie upały i sprawdził się znakomicie. Zapach utrzymywał się a ochrona była perfekcyjna. Czułam się z nim dobrze i byłam bardzo zadowolona.
Mogę go tylko polecić. Ja obecnie testuję już inną wersję zapachową:)

Od lat używałam jednego, sprawdzonego anti-perspirantu marki od innej popularnej marki. Od lat uważałam, że tylko ten jeden, oryginalny kosmetyk jest w stanie sprostać moim potrzebom i dostarczyć mi odpowiedni komfort pielęgnacji.

Z uwagi na pozytywne opinie recenzentek, postanowiłam spróbować innego dezodorantu. Wierzcie mi na słowo, że zmiana anti-perspirantu wymagała ode mnie nie lada odwagi :). Nie mam problemów z intensywną potliwością, dlatego też postanowiłam zaryzykować.

Już po pierwszym użyciu odczułam powiew świeżości, dotyk kremu i zapach róży. Nie ukrywam, że to połączenie bardzo mi przypadło do gustu, ponieważ daje mi ogromne poczucie komfortu i właściwej pielęgnacji.
Zabieg depilacji pach wykonuję co dwa dni i właśnie po depilacji potrzebuje szczególnie delikatnej pielęgnacji. Na szczęście nawet wtedy kosmetyk świetnie się sprawdza-koi i łagodzi podrażnienia, nie szczypie i nie uczula, a co najważniejsze walczy z potem i niweluje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo dobrze współgra z perfumami.
Według mnie "Dotyk Róży" jest kosmetykiem godnym polecenia i zgodnym z opisem producenta.

W miarę skuteczny i faktycznie różany

Osobiście wybieram antyperspiranty o możliwie najbardziej neutralnej nucie zapachowej, kremowe lub o minimalnie świeżej woni, aby nie łączyły się z perfumami w przedziwny sposób. Tak się jednak złożyło, że produktem Nivea mnie i rodzicielkę uraczyła ciocia "zobaczcie, chyba nowe, w promocji było", do dziś mamy podejrzenia, że to jakaś grubymi nićmi szyta (i niczym nie poparta) sugestia :D

Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda czy jakoś tak, więc przyszło mi zużyć opakowanie czegoś bardziej wonnego niż zwykle. Żeby nie było - zapachowi nic nie dolega, rzeczywiście różany (według wzmianki na sprayu, konkretnie woda różana), po prostu jest bardziej intensywny niż jestem do tego przyzwyczajona i z perfumami niekoniecznie się dogadywał. Atomizer nie zawodzi, rozpyla odpowiednią ilość produktu, nie zacina się. Ciekawe jest to, że można zablokować rozpylanie, nic niechcący nie psiknie pomimo braku nasadki. Szata graficzna opakowania przyjemna, bez szaleństw i pstrokacizny, pod tym względem Nivea zwykle plusuje.

A zatem antyperspirant ładnie wygląda, nienajgorzej pachnie, a jak się sprawdził jako preparat ograniczający wydzielanie potu? W sumie to nieźle. Używałam Nivea na skraju różnych temperatur - zaczęłam w upały, skończyłam teraz, gdy na osi z trudem można zobaczyć 20 stopni. W końcówce stosowania nie miałam mu nic do zarzucenia, ale siłą rzeczy było to spowodowane mniejszą już potliwością. Nie będę czarować, że przy ponad 30 stopniach zapewniał całodniową ochronę i mogłam zapomnieć o poceniu się. Niestety nie, ale przez kilka godzin dobrze radził sobie z problemem, więc summa summarum wypada dość korzystnie.

Fresh Rose Touch to dobrej jakości drogeryjny antyperspirant, przy dużej potliwości bądź w tropikach nie zatrzyma niechcianych strużek na czort wie jak długo, ale przez parę godzin można się czuć bardziej komfortowo. Ponadto na skórze jest przezroczysty, nie zostawia pudrowych śladów i szybko wysycha. Jest dobrze.

Rewelacja !!! Wysoka skuteczność i przepiękny zapach :)

Antyperspirany Nivea od zawsze są moimi ulubionymi produktami do ochrony przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. W swojej ofercie posiadają mnóstwo różnych wariantów. Jakiś czas temu, skusiłam się na antyperspirant Fresh Rose Touch. Muszę przyznać, że kolejny raz się nie zawiodłam, a wybur tego zapachu to był strzał w dziesiątkę.

Antyperspirant Nivea Fresh Rose Touch łatwo się rozpyla na skórze. Szybko się wchłania w moją skórę pod pachami, dzięki czemu mogę od razu się ubrać. Nie pozostawia białych śladów, ani nie bryluje pod pachami w ciągu dnia.
Bardzo skutecznie chroni mnie przez cały dzień przed poceniem i przykrym zapachem. Ten produkt jest najskuteczniejszy ze wszystkich wariantów Nivea jaki do tej pory używałam. Posiada przyjemny różany zapach z lekką nutką perfum. Nie jest drażniący ani uciążliwy, wręcz przeciwnie zdecydowanie pozytywnie wpływa na nastrój w ciągu dnia. Zapach utrzymuje się spokojnie kilka godzin, a na ubraniach czuć go jeszcze dłużej. Nie podrażnia skóry, nadaje się do stosowania nawet po depilacji. Wielki plus za brak alkoholu etylowego w składzie. Wydajny i przyjemny w stosowaniu.
Opakowanie w formie smukłej metalowej puszki, dobrze leży w dłoni, a atomizer bez problemu rozpyta odpowiednią ilość kosmetyku. Sama szata graficzna jest minimialistyczna, dzięki czemu prezentuje się bardzo ładnie. W atomizerze zastosowano blokadę przed naciśnięciem. To fajna opcja, kiedy nosimy antyperspirant przy sobie, minimalizuje to przypadkowe psiknięcie prodyktu np. w torbie.

Podsumowując, uważam że to najlepszy antuperspirant z całej serii od Nivea. Zapewnia skuteczność i suche paszki przez długi czas. Świetnie się sprawdza w stresujących sytuacjach kiedy pocenie jest bardziej wzmożone. Dla mnie to produkt idealny :) Polecam gorąco :)

Używa produktu od: próbka

Antyperspirant jest mało wygodny, bo w sprayu.

Antyperspirant w sprayu dla kobiet Nivea, Fresh Rose Touch, ma bardzo intensywny zapach ale nie utrzymuje się długo. Opakowanie jest ładne i estetyczne ale dla mnie mało wygodne.
Nie wybrałabym już antyperspirantu w sprayu.

Delikatny zapach i intensywne działanie

Dla mnie antyperspirant spełnił swoje działanie- chronił przed potem na wystarczającym poziomie. Jednocześnie serio pięknie pachnie i jest delikatny dla skóry. Nie podrażnił mnie, mam wrażenie, że delikatnie nawilża skórę pod pachami

Używa produktu od: próbka

Antyperspirant w sprayu NIVEA Fresh Rose Touch

Jeszcze nigdy w życiu nie miałam reakcji alergicznej na żaden kosmetyk. Niestety nie wiem, jaki składnik to powoduje, ale po ok. tygodniu używania tego antyperspirantu dostałam okropnej reakcji alergicznej.
Antyperspirant faktycznie chroni przez długi czas i przyjemnie pachnie.
Niestety ja więcej po niego nie sięgnę.

Dobry Antepersprant

Moja skóra pod pachami jest wrazliwa antyperspirant jest delikatny ,ma długi świeży zapach , dobrze chroni przed potem nkestety zostawia biale plamy ale mimo to jest genialny ,jest wydajny napewno polecam osobą z dużą potliwoscia napewno ten produkt pomoże

Stał się moim ulubionym antyperspirantem

Antyperspirant Rose Touch od marki Nivea stał się moim ulubionym antyperspirantem. Jest on w sprayu, w dużym wygodnym opakowaniu. Pięknie pachnie, jest bardzo skuteczny i długotrwały. Na pewno po skończeniu opakowania, kupię go ponownie.

Dobry Antepersprant

Spełnia moje oczekiwania. Nie wyróżnia się specjalnie na tle konkurencji, ale nie ma też wad. Przyjemnie pachnie i ma ciekawe opakowanie. To produkt z tych których sie nie docenia, oczekując ze każdy inny sprawdzi się tak samo dobrze, a w rzeczywistość nie wiele innych umie mu dorównać.

Dobry, ale...

Przede wszystkim jestem wielką fanką antyperspirantów Nivea, więc miałam duże oczekiwania wobec tego produktu. Antyperspirant Nivea Fresh Rose Touch według mnie ma piękny, długo utrzymujący się zapach, różany i lekko pudrowy. Dobrze chroni przed nieprzyjemnym zapachem i potem.
Niestety mam dwa "ale".
Po pierwsze: strasznie bieli, więc nie nadaje do użytku, gdy lubi się nosić ciemne ubrania.
Po drugie: nie wiem czy ja tak pechowo trafiłam z opakowaniem, czy przy tym wariancie antyperspirantu tak się dzieje, ale po paru użyciach nie mogłam wydobyć produktu z opakowania, ponieważ aplikator się zatkał. Poradziłam sobie z tym problemem przekładając górę z innej wersji antyperspirantu Nivea.

Porównanie

Jestem wielką fanką antyperspirantów Nivea. Bardzo chętnie po nie sięgam i są moim pierwszym wyborem.
W swojej recenzji bardzo będę opierać się na porównaniu względem innych antyperspirantów wydanych przez markę. Ponieważ Fresh Rose Touch wypada najgorzej na ich tle.
Porozglądałam się za cenami i ten produkt przewyższa swoją ceną wszystkie inne, które wydała Nivea. Nie tylko te w identycznej pojemności, ale i nawet niekiedy te mające 250ml. Więc zarówno minusem są koszty, jak i rozmiar.
Ma zupełnie identyczny kształt pojemnika, co do wcześniej używanych, więc bardzo łatwo mi określić, że jest łatwy i przyjemny w użytkowaniu, nie sprawia trudności. Jak zawsze, schludność etykiety, jasno określone najważniejsze informacje, przyjemne logo. Na plus.
Pierwszy problem, który zauważyłam to pozostawianie białych plam na ciele. Bardzo nieprzyjemny defekt, nie spodziewałam się, że wystąpi taki minus. To przede wszystkim drażni mnie w tym produkcie.
Nie mam problemu z nadmierną potliwością, jest ten problem u mnie zwyczajnie przeciętny. Antyperspirant dobrze wykonywał swoje najważniejsze zadanie i zapewniał mi ochronę.
Zapach jest faktycznie delikatnie kwiatowy i bardzo przyjemny. Ani trochę odrzucający i nachalny.
Podsumowując: ten produkt to dla mnie przeciętniak. "Z braku laku" bym kupiła, jednak mając do wyboru inne antyperspiranty, zdecydowałabym się na inne.