Cell Fusion C, Papaya Enzyme Peels (Peeling enzymatyczny z ekstraktem z papayi)

Cell Fusion C, Papaya Enzyme Peels (Peeling enzymatyczny z ekstraktem z papayi)

Preparat w postaci pudru witaminowego przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej. Zapewnia głębokie oczyszczenie bez ryzyka wystąpienia podrażnień. Zawiera ekstrakt z Papai, wit. C oraz minerały, delikatnie usuwa martwe komórki naskórka. Kontroluje wydzielanie sebum i poprawia jędrność i elastyczność. Skutecznie wygładza i nawilża poprawiając teksturę i koloryt skóry.
Wskazania:
- Skóra szorstka
- Skóra tłusta
- Skóra z tendencją do powstawania zaskórników
- Głębokie oczyszczenie skóry

Sztosik

Świetny peeling ! Zawsze wolałam peelingi mechaniczne, ze względu na porządne złuszczenie, i uczucie świeżości. Nie byłam przekonana do skuteczności peelingów enzymatycznych to teraz !
Peeling w formie granulek, dozujemy tyle ile potrzebujemy, mieszamy z wodą i masujemy twarz (ja zwykle pozostawiam na 2-3min. na twarzy i dopiero zmywam). Po użyciu skóra miękka, gładka jak pupa niemowlaka, i dogłębnie oczyszczona.
Peeling oczyszcza naprawdę dobrze, nadaje się do wszystkich rodzajów cery.
Ja mam cerę problemową i sprawdza się znakomicie.
Dobry skład, wygodny w użyciu.
Nie podrażnia - czego się obawiałam i nie uczula.

Kanebo Silk w niższej cenie

Mam cere dojrzała, wypielęgnowaną, bezproblemową. Grzecznie znosi moje wszystkie zachcianki i testy nowości - pilingi mechaniczne wszelkiego typu, enzymatyczne, czy kwasowe. jest w dobrej kondycji, więc nie wiem, na ile ją w ten sposób poprawiam, ale przecież jakiś piling musi być :D
Kiedys stosowałam enzymatyczny piling kanebo, sympatyczny w uzyciu, wydajny, tylko bardzo drogi. Zuzyłam jakies 1,5 opakowania ( licząc tez próbki), więc mam pole do porównan. Jak dla mnie - nie ma różnicy miedzy Kanebo i Cell Fusion. Oczywiście nie sprawdzałam składu - mówie o wyglądzie, działaniu i efektach. W buteleczce mamy tu i tu biały proszek, który po dodaniu odrobiny wody pieni się nam na twarzy. ładnie wygładza skóre i oczyszcza, jest przyjena w dotyku i gotowa na przyjecie kolejnych kosmetyków. Jeśli ktoś nie ma parcia na marke Kanebo i nie musi wydawac 240 bodajże - kupi to samo za mniej niż połowe kwoty.
Polecam testy.

Używam tego produktu od: miesięcy

Bardzo dobry peeling do codziennego mycia twarzy rano i wieczorem

Ten peeling polecono mi w gabinecie medycyny estetycznej. Zrobiono mi próbkę i bardzo mi się ten produkt spodobał. Myłam tym twarz co dzień. Robię tak, że najpierw myję twarz wodą z mydłem a później wysypuję trochę peelingu na rękę i myję twarz w taki sposób aby produkt się spienił. Ten produkt jest bardzo wydajny. Na jedno nałożenie potrzebna jest dosłownie szczypta tego proszku. Produkt wygładza skórę, nie ma niczego na rynku lepiej wygładzającego do mycia. Skóra robi się bardzo gładka i naprawdę warto używać co dzień tego peelingu.
\\n
\\nPeeling nie uczula, nie jest szczypiący czy drażniący. Przy dłuższym stosowaniu wydaje mi się, że reguluje sebum i skóra się mniej przetłuszcza.
\\n
\\nPolecam ten produkt ponieważ mimo wysokiej ceny ( 100 zł obecnie) jest bardzo dobry przede wszystkim dlatego, że domywany idealnie nim skórę za każdym razem kiedy myjemy twarz. Zwykłym produktem do mycia twarzy nie domyjemy twarzy dobrze. Ten produkt to dwa w jednym, raz że domywa i złuszcza martwy naskórek a dwa wygładza i reguluje pracę skóry.
\\n
\\nPlusem jest, że produkt jest w postaci proszku do prania i można łatwo mniejszą ilość odsypać i zabrać gdzieś w podróż czy basen żeby nie brać całego opakowania.
\\n
\\nTrzeba pamiętać, że produkt należy spienić na skórze z dodatkiem wody a później wmasować kilka minut w taki sposób żeby utrzymać tą pianę.
\\n
\\nBędę ten produkt stosowała stale. Jak na razie mnie nie uczula ani nie mam żadnych skutków negatywnych przy jego stosowaniu.

Wow!!!!Ekstra!!!

Ten peeling będzie należał do moich faworytów!zajmuje miejsce Bielendy.Ma postać białego proszku który się rozrabia z wodą i tu jest jedna wada-nie lubie sie bablać,wole po prostu gotowce,no ale już trudno,oceniam jego działanie.Po rozrobieniu takiej papki nakładam na twarz,kilka minut trzymam a później zaczynam masować wilgotnymi rękami,po zmyciu efekt jest niesamowity!twarz jak u niemowlaka,skóra rozjaśniona i odmłodzona,a na koniec nakładam maseczke witaminową z tej samej serii,co tu pisać cud,miód orzeszki,szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super peeling

Używam tego peelingu od prawie 2 miesięcy, 2 razy w tygodniu. Kupiłam go bo ciekawiła mnie jego postać w proszku:) byłam ciekawa czy działa:)
Jest bardzo delikatny, skóra po jego zastosowaniu jest miękka, delikatna i przez pierwsze kilka godzin jakby lepiej napieta. Mnie nie uczulił ani nie podraznił skóry. Jestem z niego bardzo zadowolona. Moja skóra wyglada na zdrowszą i młodszą:)

Używam tego produktu od:2 miesiace