NYX Professional Makeup, Shimmer Down Pigment (Pigment sypki)

NYX Professional Makeup, Shimmer Down Pigment (Pigment sypki)

Pojemność 1.5 g
Cena PLN 28.00

Sypki pigment NYX Professional Make Up Shimmer Down Pigment pomoże Ci błyszczeć niczym gwiazda na każdej imprezie. Kosmetyk spełni oczekiwania nowoczesnej kobiety, która pragnie podbić świat swoją urodą.

sypkie
pojedyncze
Efekt
brokatowe

Multifunkcyjny kosmetyk za dobre pieniądze

Zdziwiona jestem wielce, że ten kosmetyk ma tutaj tak mało opinii gdyż jest to świetna alternatywa dla drogich pigmentów drogich marek kosmetycznych. Kosmetyk może kojarzyć się głównie z produktem przeznaczonym głównie do makijażu oka ale jak już wspomniała poprzednia komentująca, pigment ten można wykorzystać w wielu innych przypadkach.

Sama zakupiłam go kiedy potrzebowałam na szybko pigmentu do oczu i nie ważne było dla mnie po jakiej marki produkt sięgnę. Promocja uczyniła co swoje więc zdecydowałam się na ten uroczy pojemniczek. który sam w sobie wykonany jest rewelacyjnie i bardzo ładnie prezentuje i reklamuje produkt. Oczywiście jak zawsze mam lekkie zastrzeżenia co do aplikatora- szczytu produktu który jest dość nieintuicyjny i łatwo przedawkowuje nam produkt ale to tylko drobna dygresja gdyż jeśli będziemy trzymać produkt stojąco to nic mu się złego nie przydarzy.

Jak każdy pigment najlepiej naklejać go palcem lub zwilżonym pędzelkiem na wilgotną powiekę. Pigment trzyma się ładnie cały dzień i nie opada na dolną powiekę ani policzki. Produkt można budować jednak osobiście nigdy tego nie robię gdyż lubię lekki efekt. Pigment pięknie opalizuje i się błyszczy w przypadku mojego różowatego odcienia. Nie wiem jakie efekty mają inne odcienie.

Również dodaję produkt np do hydrolatu lub mgiełki opalającej żeby zrobić sobie sama kosmetyk rozświetlający. Ładnie współgra z balsamami i daje się rozprowadzić w akompaniamencie innych kosmetyków. Nie podrażnia skóry a i ładnie się z niej spłukuje. Polecam wszystkim którzy szukają dobrego i taniego pigmentu.

Super pigment

Super pigment, ktory ma wiele zastosowan. Nie tylko jako czesc makijazu, ale rowniez jakos ozdoba do ciala.
Jeden z tych pigmentow zmieszalam z olejkiem do ciala i szczerze? Sprawdzil sie znakomicie!
Najlepsze efekty daje z baza NYX, ale zastosowanie samego korektoru rowniez sie sprawdzi. Nie wazne czy sie go naklada palcem czy pedzlem!
Troszke sie osypuje, ale efekt jaki daje jest wart tego osypu!
Pieknie sie mieni, utrzymuje praktycznie caly dzien, nie odbija sie, nie osypuje po aplikacji, nie roluje i nie zbiera w kacikach oka.
Idealne dopelniene makijazu!
Mozna go wymieszac z naszym ulubionym balsamem do ciala lub tak jak ja dosypac go do olejku i spryskac nim skore.
Jest bardzo wydajny i na prawde nie trzeba go duzo uzyc, zeby uzyskac spektakularny efekt!
Jesli jest na przecenie, to brac wszystkie kolory!