Dr Skin Clinic, Masełko do ust

Dr Skin Clinic, Masełko do ust

Cena PLN 14.90

Zawiera regenerujące oleje roślinne: ze skórki mandarynki, słodkich migdałów, masłosza, marula, rycynowy, kokosowy. Wzbogacone o odżywczą wit. E oraz fermentowany ekstrakt z papai, który delikatnie złuszcza i wzmacnia efekt wygładzenia naskórka.
Regeneruje, wygładza, nawilża, przeciwdziała przesuszeniu skóry ust oraz redukuje spierzchnięcie naskórka. Dodaje blasku, pozostawia usta aksamitnie gładkie.

wygładzające, regenerujące, nawilżające, ochronne
zapachowa
w słoiczku
balsam do ust

Taki sobie

Balsamik dorzuciłam do koszyka podczas zakupów ulubionych produktów na stronie przy okazji jakiejś promki. Malutki słoiczek wraz z obietnicami producenta zachęcił do dodania go do listy, ponieważ jako posiadaczka bardzo suchych i zwykle spierzchniętych ust( niezależnie od pory roku) próbuję wszystkiego, co tylko napotkam na swojej drodze i wydaje się sensowne.Duet masła mandarynkowego oraz delikatnie złuszczającego fermentu z papai wydawał mi się dobrym zawodnikiem. Konsystencja produktu jest zbita właściwie bez szczególnego zapachu, co mnie mocno zawiodło. Aplikacja palcem nie jest uciążliwa, produkt dobrze rozprowadza się po skorze. Dodatkowo jest wydajny.Stosuję go głównie na noc, mam wrażenie, ze wcale nie nawilża tylko po prostu zostaje na zewnątrz i dodatkowo nabłyszcza. Dość mocno kojarzy mi się ze zwykłą wazeliną. Choć będzie to trwało to wykorzystam do końca łącznie ze skórkami dłoni i niestety ponowny raz się nie zdecyduję