GLISS, Performance Treat, Protein + Cocoa Butter, 4-in-1 Moisture Mask (Nawilżająca maska do włosów 4w1)

Zobacz oferty

makeup.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.55/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 20.00

Nawilżająca maska do włosów z proteinami soi i masłem kakaowym do zniszczonych i suchych włosów. Zapewnia włosom równowagę nawilżenia oraz wzmacnia je i zabezpiecza przed łamliwością. 96% składników pochodzenia naturalnego*. *w tym woda

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, nawilżające
Skóra głowy
normalna

• Opakowanie: 3

Moje włosy ją polubiły

Przyznam szczerze, że na samym początku stosowania nie byłam do niej przekonana, bo nie widziałam poprawy kondycji włosów.
Miałam bardzo przesuszone po utlenianiu włosy I nakładałam ją po każdym myciu. A one jak były suche, tak dalej pozostawały suche.
Jednak po jakimś czasie zaczęłam widzieć efekty i następnie zaczęłam ją stosować raz w tygodniu. Wtedy też uzyskiwałam najlepsze efekty.
Maska pięknie pachnie kokosem.
Ma spore opakowanie, a dodatkowo jest bardzo wydajna.
Będę do niej wracać, bo moje włosy ją polubiły.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Opakowanie: 4

Skuteczna maska do włosów suchych

Jej pojemność to 400 ml. Jest gęsta i bardzo przyjemnie pachnie. Nie spływa z włosów i jest wydajna.

Moje włosy lubię się przesuszać i muszę powiedzieć, że mi ta odżywka pomagała. Choć uważam, że powinniśmy jeszcze stosować jakiś innym kosmetyk naprzemiennie z tym, aby zachować równowagę PEH. Sama kuracja może okazać się niewystarczająca.

Włosy po niej są nawilżone, miękkie, bardziej elastyczne i wygładzone. Dobrze się po niej rozczesuje włosy.
Nie obciąża ich.
Podsumowując jest to przyjemna kuracja.

Najlepsza maska jaką miałam

Opakowanie maski, to duży, plastikowy słoik, wygodnie się z niego wybiera produkt.

Maska jest dość gęsta, jest wydajna, starcza na długo. Ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze rozprowadza się po włosach oraz równie łatwo się spłukuje. Działa bardzo szybko, wystarczy kilka minut ją potrzymać na włosach, żeby było widać efekty.

Moje włosy ja uwielbiają, do tej pory żadna inna maska tak dobrze na nie nie działała. Po jej użyciu na moich włosach robi się piękna, wygładzona tafla. Włosy wyglądają na zdrowsze, pięknie błyszczą i są lejące, mięciutki. Maska bardzo ułatwia rozczesywanie. Używam jej już po raz kolejny i na pewno będę ja nadal kupować.

Cena jest ok, ale można ją bardzo często znaleźć na promocji w Biedronce lub Rossmanie.
Polecam ją wszystkim.

Bardzo dobra maska

Recenzja dotyczy wersji niebieskiej kokosowej. Maska spełniająca swoje zadanie w 100% włosy są mile w dotyku, lepiej się układają i co najważniejsze: maska zastosowana zwłaszcza przed myciem nadal utrzymuje nawilżenie włosów, nie obciąża ich i nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się włosów. Nie jestem włosomaniaczką, zawsze szukam kosmetyków praktycznych bazując na recenzjach użytkowników, a nie na obietnicach producenta. Muszę jednak przyznać, że w tym przypadku 4w1 sprawdza się! Mam włosy przetłuszczające się u nasady i suche na końcach, do tego cienkie i lubiące się łamać, wypadające brzmi jak utrapienie? Oj tak... Ta maska naprawdę ujarzmia czuprynę nie robiąc jej krzywdy i włosy wyglądają po prostu zdrowiej, ładniej :) Próbowałam wersję żółtą, ale nie było efektu Wow jak przy niebieskiej, zapewne z powodu innych właściwości.

• Wydajność: 4

Dosyć dobra

Używam tej maski ponad miesiąc na przemian z innymi odżywkami.
Musze powiedzieć że jest ok.
Mam bardzo suche włosy a po jej użyciu widać że są w lepszym stanie.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Opakowanie: 5

Ciekawe pozycja w dużym, pojemnym opakowaniu

Stosowałam regularnie co kilka dni na zmianę z innymi kosmetykami do pielęgnacji i się sprawdziła. Użyłam też raz bądź dwa jako podkład do olejowania i wyszło bardzo ładnie, włosy mięciutkie, wygładzone i błyszczące. Dosyć przyjemny zapach i konsystencja zamknięte w dużym pojemnym słoiczku. Ciężko się do czegoś przyczepić.

Kupiony w: Inna drogeria

• Opakowanie: 4

jestem na tak!

Moje średnioporowate włosy bardzo polubiły tę maskę. Od pierwszego użycia widziałam efekty - włosy miękkie i odżywione. Używam jej regularnie, w formie odżywki (kiedy brak mi czasu) lub pozostawiając na dłużej na umytych, odsączonych włosach. Włosy pięknie się rozczesują, są sprężyste i błyszczące.
Maska ma dość gęstą konsystencję, która dobrze się rozprowadza. Ma przyjemny zapach. Zamknięta w dużym plastikowym opakowaniu z zakrętką, wydajna.
Dla mnie - HIT :)

Bardzo dobry produkt :)

Na co dzień nie używam produktów od Gliss, ale tę maskę kupiłam ze względu na naturalny skład (lubię naturalne produkty, pozbawione sztucznych zapychaczy dających jedynie złudzenie pielęgnacji włosów) i potrzebę dostarczenia włosom protein. Produkt bardzo przypadł mi do gustu, a raczej moim średnioporowatym włosom. Myję włosy metodą OMO, tę maskę z uwagi na to, że jest to proteinówka stosuję raz w tygodniu jako pierwsze O. Jako drugie O nakładam wtedy emolientowo-humektantowy produkt. Ogólnie maska ma przyjemny zapach, bardzo dobrze nawilża, zabezpiecza, nabłyszcza i wzmacnia włosy, nie obciążając ich. Moje dosyć cienkie włosy po użyciu maski nie puszą się, nie strączkują, są odpowiednio dociążone i nawilżone.
Konsystencja jest dosyć gęsta, taka treściwa moim zdaniem i nie spływa między palcami. Ja nakładam maskę na mokre włosy i wczesuję grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami - taka metoda u mnie świetnie się sprawdza.
Aktualnie jestem w trakcie drugiego opakowania produktu i na pewno kupię ponownie, bo jest to moja ulubiona proteinówka do zachowywania równowagi PEH :)

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Bardzo dobry produkt

Maskę do włosów dostałam w prezencie na urodziny wraz z innymi kosmetykami tej firmy.
Koleżanki z pracy wiedzą że lubię testować kosmetyki więc przy jakiś okazjach zawsze mnie nimi obdarowywują.
Maska mieści się w dość sporym opakowaniu typu słoiczek.
Opakowanie o pojemności 400ml.
Opakowanie w kolorze moim zdaniem miętowym pastelowym z czarna nakręcana nakretką.
Etykieta z czarnymi napisami oraz z zielono metalicznymi i bialymi wstawkami .
Napisy czytelne w obcym języku.
Maska skradała moje serce bo jest w 98% wykonana z naturalnych składników.
Maska koloru białego.
Maska o konsystencji rzadkiej i to jej wielki minus bo spływa po włosach i ładuje w zlewie albo na podłodze.
Maska pachnie intensywnie ale nie dusząco.
Maskę stosuje jako maskę czyli trzymam około 15 minut na głowie potem spłukuje i po takim zabiegu włosy są miękkie, błyszczące i dobrze się rozczesują.
Mimo że maska jest rzadka to jest naprawdę dobra.
Wyraźnie poprawia wizualnie stan włosów.
Włosy również są nawilżone i odbudowane od środka.
Włosy już się tak nie łamią i są zabezpieczone przed kolejnymi uszkodzeniami.
Maska warta uwagi.
Maska nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień skóry głowy.

Kupiony w: Inna drogeria

• Stosunek jakości do ceny: 3

Nie porwała mnie

Maska jest naprawdę ok ale jest zupełnie przeciętna i nie reprezentuje sobą nic co by zrobiło na mnie wrażenie. Są na rynku produkty w lepszej cenie z takim samym działaniem np. Kallosy.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3

Średniaczek, jest ok.

Hmm nie zauważyłam żeby moje włosy po użyciu maski były w jakikolwiek sposób inne, może bardziej jak strączki w dole. Dbam o równowagę PEH, więc nie jest to problem z tym. Sama w sobie maska jest „spoko”, do przetestowania z ciekawości. Nie ma rozczarowania, nie ma wow, jest po prostu w miarę sympatycznie.

• Opakowanie: 5

Mam włosy rozjaśnione ta maska fajnie je nawilża,wygładza i sprawia że wyglądają na zdrowe i błyszczące po aplikacji są mięciutkie i gładkie polecam a na promocji tymbardziej .