KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

Schwarzkopf Gliss Performance Treat, Protein + Cocoa Butter, 4-in-1 Moisture Mask Nawilżająca maska do włosów 4w1

4,6 na 5170 opinii

• 11 maja 2020 o 21:07
    Świetna maska
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Maskę kupiłam zaraz jak tylko pojawiła się w sklepach. Nie mogłam doczekać się jej użytkowania i nie zawiodłam się. Mam włosy przetłuszczające się u nasady, ale dalej już są bardzo suche po wielokrotnym rozjaśnianiu. I głównie dla nawilżenia właśnie końców kupiłam ten produkt. Maska jest w dużym, plastikowym słoiku. Jest jej aż 400 ml. Opakowanie jest ładne, w kolorze błękitnym z czarnymi elementami i napisami. Duży plus za 98% składników pochodzenia naturalnego. Maska jest koloru białego. Konsystencja jest dość rzadka, trzeba uważać żeby część nie skończyła pod prysznicem. Dość słabo trzyma się włosa. Maska pięknie pachnie, mocno wyczuwalne jest masło kakaowe. Zapach utrzymuje się aż do następnego mycia. Maskę można używać aż na 4 sposoby. Ja stosuję 3 z nich, a mianowicie jako odżywkę dla łatwego rozczesywania, jako maskę dla intensywnej regeneracji i jako kurację na końcówki bez spłukiwania. Wszystkie te 3 sposoby sprawdzają się u mnie rewelacyjnie. Moje włosy dostały zastrzyku nawilżenia. Nie są już przesuszone tylko pełne życia. Wyglądają na zdrowe i zadbane. Są bardzo gładkie i miłe w dotyku. Łuski włosa są zamknięte. Bardzo ładnie się błyszczą, akurat to zauważyli wszyscy domownicy. Włosy ładnie się układają, są sypkie. Jestem bardzo zadowolona z tej maski. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę. Polecam.
    Zalety:
    • Duże, wydajne opakowanie
    • Zapach
    • Super nawilża
    • Odżywia włosy
    • Stają się błyszczące
    • Regeneruje
    Wady:
    • Za rzadka konsystencja
    49 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 września 2020 o 20:37
    Dobra proteinówka z efektem nawilżenia
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maski oraz odżywki do pielęgnacji włosów z proteinami to rzadko kupowane przeze mnie kosmetyki. Moje włosy nie przepadają za tym składnikiem, więc stosuje nie stosuje ich za często, ale mimo to robię to co jakiś czas, średnio co piąte albo szóste mycie, żeby zachować dobrze znaną włosomaniaczką równowagę PEH, a jednocześnie właśnie taka częstotliwość najbardziej mi odpowiada. Kiedyś już miałam styczność z proteinówkami od Gliss z serii Performancje Treat, tamtym razem w wersji różowej. Tamta nie za bardzo przypadła mi do gustu, mimo, że stosowałam jej według potrzeb mojej fryzury. Nie zniechęciło mnie to jednak do wypróbowania wersji z olejem kokosowym. Maska zamknięta jest w jasnoniebieskim, miętowym wręcz słoiczku o pojemności 400 ml. Opakowanie nie jest graficznie jakoś specjalne, widać na nim jedynie logo firmy, nazwa produktu, jego właściwości oraz skład. Pod czarnym wieczkiem znajduje się również delikatnie miętowy kosmetyk o dosyć gęstej konsystencji. Zapach faktycznie przywołuje na myśl tytułowego kokosa, ale niestety takiego sztucznego, nie ma tutaj mowy o naturalnej woni. W rolę protein wchodzą tutaj hydrolizowane proteiny sojowe, które mają właściwości nawilżające, zmiękczające oraz filmotwórcze, a przy tym nie tworzą tłustej powłoki, nadając się zarówno do pielęgnacji skóry jak i włosów. Dalej masło z nasion kakaowca, który stanowi emolient, dobrze nawilża i chroni. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć oleju kokosowego, który nie dogaduje się z wysokoporami, więc trzeba nie niego uważać. Tak jak pisałam wcześniej, proteinową maskę od Gliss stosowałam co piąte, szóste mycie. Zawsze pełniła ona funkcję pierwszego O w metodzie mycia włosów OMO (odżywka/maska - mycie - odżywka/maska). Nakładałam ją na ok. 15 - 20 minut pod czepek oraz czapkę, aby zrobić sobie na głowie ,,mini" saunę i żeby wzmocnić działanie maski. Faktycznie, kosmetyk spełniał swoją rolę, czy wzmacniał włos od góry po same końcówki i nadawał im fajnego blasku, co powodowało, że fryzura wyglądałam na zdrowszą i bardzo dopieszczoną. Dodatkowo, polepsza to ich rozczesywanie i układanie. Z zakupu maski jestem bardzo zadowolona. Sprawdziła się dużo lepiej niż różowa wersja. Na pewno do niej jeszcze wrócę, jak i wypróbuję tę wersje żółtą, która jeszcze mi została. Warto ją wypróbować i dostosować częstotliwość jej używania do potrzeb swoich włosów.
    Zalety:
    • Cena
    • Dostępność
    • Nawilżenie
    • Odżywienie
    • Wydajność
    Wady:
    • Zapach
    38 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Kamisku
    3 / 5
    23 marca 2021 o 20:39
    Gorsza od różowej siostry
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Maskę zdecydowałam się kupić po przygodzie z jej różową siostrą, która ślicznie pachniała i wspaniale nabłyszczała moje włosy i odżywiała. Niestety w moim odczuciu ta wersja wypadła dużo gorzej. Opakowanie standardowe dla serii tych masek, wielki odkręcany słoik, poręczny. Szata graficzna przyjemna dla oka. Konsystencja budyniowa, gęsta, biała, nie spływa z włosów, potrzeba jej niewiele by pokryć moje bardzo długie włosy na plus. Zapach sztuczny ,chemiczny, bardzo słodki, duszący mi osobiście nie odpowiada, wypada dużo gorzej niż wersja nabłyszczająca, która swoją drogą zapach ma piękny. Maskę nakładam na 10-15 min, czasami się zdarza dłużej i obficie spłukuję. Oczekiwania miałam spore, bo to mazidło jest przeznaczone do zniszczonych włosów, dokładnie takie jak moje i myślałam, że wypadnie lepiej, ale niestety. Efekty: Włosy są dociążone, nawilżone, ale nie jakoś spektakularnie i tyle. Żadnego, odżywienia, nabłyszczenia, podatności na układanie. Brak efektu wow. Plusem jest to, że na pewno maska nie przyspiesza przetłuszczania włosów.
    Zalety:
    • cena
    • dostępność
    • opakowanie
    Wady:
    • bardzo przeciętne działanie, za słabe dla zniszczonych włosów
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 stycznia 2024 o 10:21
    Moje włosy ją polubiły
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Przyznam szczerze, że na samym początku stosowania nie byłam do niej przekonana, bo nie widziałam poprawy kondycji włosów. Miałam bardzo przesuszone po utlenianiu włosy I nakładałam ją po każdym myciu. A one jak były suche, tak dalej pozostawały suche. Jednak po jakimś czasie zaczęłam widzieć efekty i następnie zaczęłam ją stosować raz w tygodniu. Wtedy też uzyskiwałam najlepsze efekty. Maska pięknie pachnie kokosem. Ma spore opakowanie, a dodatkowo jest bardzo wydajna. Będę do niej wracać, bo moje włosy ją polubiły.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Konsystencja
    • Pojemność opakowania
    W hipermarkecie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 sierpnia 2023 o 20:50
    Skuteczna maska do włosów suchych
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jej pojemność to 400 ml. Jest gęsta i bardzo przyjemnie pachnie. Nie spływa z włosów i jest wydajna. Moje włosy lubię się przesuszać i muszę powiedzieć, że mi ta odżywka pomagała. Choć uważam, że powinniśmy jeszcze stosować jakiś innym kosmetyk naprzemiennie z tym, aby zachować równowagę PEH. Sama kuracja może okazać się niewystarczająca. Włosy po niej są nawilżone, miękkie, bardziej elastyczne i wygładzone. Dobrze się po niej rozczesuje włosy. Nie obciąża ich. Podsumowując jest to przyjemna kuracja.
    Drogeria internetowa
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną