L`biotica, Biovax, Intensynie regenerujaca maseczka `Keratyna + jedwab`

L`biotica, Biovax, Intensynie regenerujaca maseczka `Keratyna + jedwab`

Maseczka odnowia zarówno na powierzchni, jak i w ich warstwach. Maseczki to woskowa konsystencja oraz odżywcza receptura. Składniki oraz brak substancji drażniących umożliwiających regenerację i ochronę włosów. Maseczka Biovax zawiera Pro2Kera Silk - zespól białek, który dzięki zestawieniu niskocząsteczkowych aminokwasów i wysokocząsteczkowych protein wykazuje szerokie spektrum działania zarówno na poziomie rdzenia, jak i na powierzchni włosa. Aminokwasy jedwabiu wnikają do włókna włosa, wypełniając ubytki strukturalne w jego warstwach korowych. Wiążą wodę, utrwalając efekt nawilżenia. Proteiny jedwabne tworzą na powierzchni włosa delikatny biofilm, który utrzymuje wilgoć w jego wnętrzu oraz chroni go przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Keratyna uzupełnia niedobór naturalnych składników budulcowych osłonki włosa, plombując jej uszkodzone miejsca.
Ekstrakt z henny ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki.

Moja ulubiona

Niezastąpiona, ulubiona. Jedyna taka. Działa cuda. Włosy są jak nowe. Miękkie, lśniące, zdrowe. Pięknie pachną. Nakładam ją na pół godziny po umyciu włosów, a jeśli mam więcej czasu to na całą noc. Włosy po niej są tak piękne, że nawet fryzjer zwrócił uwagę na poprawę kondycji włosów. Nie wpływa na szybszy wzrost włosów czy mniejsze wypadanie, ale nie to obiecuje producent.

Wykorzystała: kilka próbek

szkoda ale nie

bardzo entuzjastycznie podeszłam to tej maski, po pozytywnych doświadczeniach z biovaxem pomarańczowym, z proteinami mlecznymi, z maliną moroszką liczyłam, że i ten biovax przypasuje moim zdrowym, średnioporowatym, cienkim i podatnym na obciążenie włosom, jednak bez względu czy nakładany przed myciem, czy po, na długo, na krótko, pod czepek, bez czepka, za każdym razem dawał taki dziwny efekt smętnych włosów, bez objętości, blasku, takie jakby sztywne, cienkie druty, zdecydowanie nie dla mnie, ponadto wzmagał przetłuszczanie, mimo porządnego wypłukiwania za każdym razem, zapach dość przyjemny, niezbyt intensywny, wydajność okej, ale co z tego skoro efekt gorszy niż gdybym umyła włosy szamponem familijnym i nic na nie nie nakładała, u mnie się nie sprawdził, nie polecam

Dla mnie super

Włosy grube, z natury suche, po kilkukrotnej zmianie koloru. Obecnie baaardzo suche, uwrażliwione, ciężko im dogodzić. To jest obecnie jedyna maseczka, po której wyglądają znośnie po wysuszeniu. Łatwo je rozczesac, są gładkie i dociążone, nie zabijają się w strąki, nie fruwają dookoła twarzy.
Gdyby nie ta maska pewnie musiałabym je już dawno obciąć.

Ratunek dla włosów rozjaśnianych

Długo minęło zanim dostrzegłam, że moje włosy potrzebują intensywnej regeneracji, jeśli nie chcę zostać łysa. Na szczęście, gdy to się stało - trafiłam na maskę biovax i to zupełnie przypadkowa, wybrałam ją na podstawie dobrego składu, nie chciałam moich włosów dociążać i przesuszać niepotrzebnymi alkoholami i innymi tego typu składnikami.
Marka zaoferowała fajną maskę i ładnym i szczelnym opakowaniu. Aby uzyskać pożądany efekt należy odżywkę trzymać na włosach około 15minut w cieple. Używam jej 2-3 razy w tygodniu i uważam, że efekty są świetne. Włosy są wygładzone, widocznie nawilżone i układają się w ładną taflę. Minimalizuje widok odstających włosków na całej długości, co jest bardzo na plus.
Myślę, że jeszcze lepiej sprawdzi się na włosach, które nie są w aż tak tragicznym stanie jak moje - tam efekt na pewno będzie większy, lecz ja jestem bardzo zadowolona i na pewno nie skończy się u mnie na jednym opakowaniu :)
Co do zapachu - nie utrzymuje się zbyt długo, lecz jest całkiem przyjemny, lekko słodki.

Bardzo dobrze nawilżająca maska

Tej maski używałam głównie w celu nawilżenia i wygładzenia moich sianowatych włosów podczas zimy i byłam z niej zadowolona bardzo. Efekt mnie wręcz zachwycał. Maska ma lekką, kremową konsystencję, słodkawy zapach, przyjazny dla nosa i przyjemnie się jej używa. Cieszę się że dostałam w zestawie czepek - sama bym go nie kupiła a okazało się, że naprawdę można "wyciągnąć" z kosmetyku do włosów więcej. Plus za dobre wykonanie - używałam go już kilkanaście raz, płukałam, kosmetyk się skończył a czepek dalej w użyciu z innymi. Efekt na moich cienkich włosach był naprawdę okazały - włosy były nawilżone, jedwabiste i sypkie, pięknie się rozczesywały, a przy tym były lekkie dalej. Maski z Biovaxu stają się moim pewnikiem w pielęgnacji włosów - świetne działanie, dobre składy, cena przystępna. W zapasach czekają kolejne maski Biovax.

Świetny wygładzająco-nawilżający efekt

Kilka lat temu byłam prawdziwą fanką maseczek do włosów Biovax. Jestem niemal pewna, że przetestowałam wszystkie, jakie tylko odnalazłam w drogeriach. Po tym czasie zaczęłam eksperymentować z innymi produktami do pielęgnacji włosów, od których nie ukrywajmy, wręcz uginają się sklepowe półki. Z jednych byłam zadowolona, z innych mniej, ale mój sentyment do marki L'biotica pozostał. W związku z tym w ostatnim czasie znów odświeżam swoją pamięć (i włosy) i po kolei kupuję kolejne maseczki. Tym razem chciałabym podzielić się moją opinią na temat intensywnie regenerującej maseczki "Keratyna i jedwab". Za produkt o pojemności 250 ml zapłaciłam 14 złotych.

Maseczka posiada kartonowe opakowanie, w którym jako gratisy umieszczono foliowy czepek oraz próbkę innego kosmetyku - to miły ukłon w stronę klienta, gdyż takie drobiazgi na pewno cieszą. Kosmetyk posiada plastikowe opakowanie w formie niewielkiego słoiczka z zatrzaskiem. Dozowanie jest dość wygodne, nie mam w tym przypadku żadnych zastrzeżeń. Sama maseczka jest natomiast koloru białego, posiada ponadto gęstą, woskową konsystencję. Świetnie rozprowadza się na włosach oraz z nich nie spływa. Dobrze się spłukuje i nie pozostawia na włosach nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Co istotne, maska jest typowo proteinowa.

Regularnie rozjaśniam włosy, przez co stale zmagam się z ich niedostatecznym nawilżeniem, łamliwością, kruszeniem się końcówek. Zdaję sobie jednak sprawę, że nadmiar protein może im mocno zaszkodzić oraz uwidocznić wszelkiego typu uszkodzenia. Przeproteinowane włosy są sianowate i napuszone, są niezdyscyplinowane i prezentują się fatalnie. Dlatego też po maskę z tej serii sięgałam nie częściej niż raz w tygodniu, zawsze po umyciu włosów szamponem. Stosowałam ją pod foliowy czepek oraz ciepły ręcznik. Zwykle spędzałam tak 20-30 minut, po tym czasie spłukiwałam produkt z włosów.

Jeżeli mowa o efektach, to jeżeli używamy maseczki raz w tygodniu, jest całkiem całkiem - włosy po jej zastosowaniu są wygładzone, miękkie w dotyku i pięknie pachnące. Dobrze się układają i nie powodują puszenia się. Pięknie się błyszczą i są sypkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni po zastosowaniu, nie jest więc doraźny i krótkotrwały. Pomimo dość niewielkiej pojemności i moich długich włosów, maska wystarczyła mi na prawie 2 miesiące. Myślę jednak, że gdybym stosowała ją 2-3 razy w tygodniu - a zazwyczaj tak stosuję maseczki - skończyłaby się w tempie ekspresowym. Pomimo tego daję jej 5 gwiazdek, gdyż bardzo przypadło mi do gustu jej wygładzająco-nawilżające działanie. Spełniła moje oczekiwania :)

Dobra maseczka proteinowa

Intensywnie regenerująca maseczka "Keratyna + jedwab" to jedna z moich ulubionych. Ma gęstą, treściwą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów i dobrze się ją nakłada. Mimo, że nie zawsze miałam wystarczająco dużo czasu, aby trzymać ją pod czepkiem, efekty przerosły moje oczekiwania. Włosy stały się miękkie w dotyku, sypkie i niesamowicie lśniące. Zauważyłam także, że regularne stosowanie tej maski przyczyniło się do wzmocnienia i pogrubienia kosmyków. Problem plączących się pasm został zażegnany.

Dobra

To była jedna z pierwszych maseczek jakie kupiłam po rozjaśnieniu włosów. Używałam jej też kilka razy na przestrzeni lat.
Używałam jej w ten sposób - raz czy dwa razy w tygdniu po umyciu włosów osuszałam je ręcznikiem, nakładałam maskę pasmo po paśmie i suszyłam je. Po bliżej nieokreślonym czasie (jak już mi się znudziło xD ) spłukiwałam. I voila. Włosy błyszczące, mocne, nie puszące się, dociążone, układające się i ogólnie cud, miód, pomidorki z majonezem. W ten sposób utrzymuję rozjaśniane w domu włosy w stanie na tyle dobrym, by fryzjerki zawsze były mocno confused, że nie rozjaśniałam ich w super uber salonie przy użyciu super uber bond-naprawiaczy-dostępnych-tylko-w-salonach-za-miliony-simoleonów.
Also, przyjemny zapach, cholernie złe opakowanie.

Maska Intensywnie regenerująca keratyna + jedwab, L`biotica, Biovax

Kolejna świetna maska L`biotica, Biovax
Rewelacyjnie działa na moje farbowane na blond cienkie włosy :)
Nakładam 1-2 razy w tygodniu na 15-20 minut
używając przy tym termocapu który był dodany jako prezent wraz z małą porcją serum wzmacniającym A+E
a wszystko wraz z maską było estetycznie zapakowane w kartonowe niebieskie pudełeczko.
Maska ma śliczny zapach , gęstą kremową konsystencję i jest bardzo wydajna.
Po zastosowaniu maski włosy świetnie się rozczesują są nawilżone i zregenerowane, przyjemnie gładkie i miękkie w dotyku
nie elektryzują się, nie przetłuszczają.
Maska stworzona dla moich włosów :)

Swietna maska

Sprawdza mi sie.Uzywam jej 2-3 razy w tygodniu i za kazdym razem jestem zadowolona.Wlosy są miekkie w dotyku i nie plączą się.Produkty L'biotica stały się moimi hitami!

Średnia (ale jako produkt do golenai rewelayjna;))

To była moja pierwsza przygoda z maskami Biovax i raczej ostatnia. Maska jak maska - trochę odżywiła i dociążyła mi włosy, dobrze się po niej rozczesywały, ale nie zachwyciła mnie. Miała gęstą konsystencję, dzięki czemu była wydajna. Miałam wobec niej duże oczekiwania, ale wyszło jak wyszło. W połowie się poddałam, bo znalazłam lepszą, ale reszta znakomicie sprawdziła się jako produkt do golenia ;)

Bardzo dobra

Bardzo dobra maseczka proteinowa. Produkt jest mega wydajny i treściwy. Przy częstym stosowaniu może przeproteinować włosy lub jeżeli włosy nie lubią protein w większych ilościach, może się nie sprawdzić. Zapach niezbyt przyjemny ale na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.