GLISS, Performance Treat, Protein + Shea Butter, 4-in-1 Nutrition Mask (Odżywcza maska do włosów 4w1)

Zobacz oferty

makeup.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 3.55/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 20.00

Odżywcza maska do włosów4w1 z proteinami soi i masłem shea do zniszczonych i cienkich włosów. Odżywia, wzmacnia strukturę włosów i chroni końcówki. 96% składników pochodzenia naturalnego*.
*w tym woda

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, nawilżające
Skóra głowy
normalna

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Jest ok

Maska do włosów ma piękny zapach, jest wydajna, już po pierwszym użyciu widać efekty włosy znacznie lepiej sie rozczesyja, sa gladsze a końcówki nawilzone. Opakowanie jest super. Cenowo tez. Polecam wszystkim

Bardzo dobra

Maska znajduję się w dużym opakowaniu typu słoj dzięki czemu łatwo nabrać odpowiednią ilość produktu. Szata graficzna także jest bardzo ładna i przykuwa uwagę.

Maska charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który utrzymuje się przez długi czas na włosach. Łatwo się róż i bardzo łatwo się spłukuje.

Po zastosowaniu włosy są wygładzone, miękkie i lśniące. Zdecydowanie lepiej wyglądają po zastosowaniu maski niż bez maski.

Nie obciąża włosów oraz jest bardzo wydajna.

• Zgodność z opisem producenta: 4

Ładnie pachnie

Odżywka w plastikowym żółtym słoiku. Konsystencja kremowa, biała o ładnym zapachu jakby perfumowanym. Odżywka fajnie wygładza włosy i pomaga w rozczesywaniu. Zostawia je błyszczące i pachnące. Pomaga w utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Końcówki wyglądają lepiej i nie rozdwajają się. Tania, ale mało wydajna na długie włosy trzeba było jej nałożyć dosyć dużo.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

miękkie, sypkie włosy

Maska o kremowej konsystencji i intensywnym zapachu. Zamknięta w wygodnym pudełku, dzięki któremu możemy zużyć cały produkt bez męczenia się przy jego wykończaniu. Nakładałam ją na ok. 5 minut na umyte włosy, po czym spłukiwałam. Włosy były wyraźnie gładsze, milsze w dotyku. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie. Dobrze sprawdza się na włosach średnioporowatych. Jedynymi minusami jest dość wysoka cena i przeciętna wydajność.

• Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Żółta Maska gliss kur protein+

Uwielbiam tę maskę.
Najbardziej przypadła mi do gustu właśnie jej żółta wersja. Niebieska i różowa mogła by się sprawdzić przy włosach o wyższej porowatości.
Mam włosy długie, cienkie pomiędzy nisko a średnioporowatymi, które po lecie - słońcu, morskiej i chlorowanej wodzie potrzebują więcej pielęgnacji i odżywienia.
Maska ma intensywny, budyniowy zapach długo utrzymujący się na włosach.
Ładnie dociąża włosy, sprawia ,że są sypkie, mięsiste, pozbawione przyklapu i strąków. To z pewnością zasługa protein sojowych oraz masła shea, które moje cienkie włosy bardzo lubią.
Na plus oceniam działanie, dużą pojemność i gęstą konsystencję.
Cena mogła by być trochę niższa, aktualnie w Biedronce wynosi 25 złotych za 400 ml, ale starcza mi na długo przy stosowaniu raz na kilka dni.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

Nic ciekawego, nudna i męcząca, nie widzę żadnych pozytywów wynikających z jej stosowania

Rozsławiona i uwielbiana przez wszystkich, mająca czynić cuda w postaci głebokiego odżywienia i wzmocnienia struktury włosów. Dla zniszczonych, osłabionych włosów. No ciekawie.
Plastikowy słoik w kolorze szafranowym z czarną nakrętką, wszystko oklejone etykietami producenta. Na plus informacja o 96% składników pochodzenia naturalnego.
Kupiłam cztery miesiące temu w Biedronce, używam kiedy przypomni mi się, a nie jest to zbyt często, ponieważ po pierwszych 5 użyciach nie zrobiła nic, w żaden sposób nie wpłynęła na kondycję moich włosów, no może oprócz łatwiejszego rozczesywania pasm, to jedyny pozytyw jej działania.
Moje włosy należą do dłuższych, sięgają już blisko talii w formie mokrej, po wysuszeniu kończą się za linią łopatek; kręcone w typach 3a, 3b, 3c i 4a, naturalnie brązowe, w czasie mocnego nasłonecznienia przyjmują ciepłe odcienie, końcówki mają wspomnienia rozjaśniania, są przesuszone i matowe. Staram się zapanować nad grzywą regularnym olejowaniem i stosowaniem dociażających oraz regenerujących kosmetyków zawierających awokado, aloes i masło shea, ostatnie z wymienionych znajduje się w tym produkcie, dlatego myślałam, że może wspomóc mnie w walce o odżywione i lepiej zdefiniowane w skręcie kosmyki.
Zapach podobny do innych masek Gliss, początkowo przyjemny, podczas spłukiwania głowy w dół przyprawia o zawrót głowy i jest uciążliwy, po 4 godzinach od wysuszenia przestaje być uciążliwy.
Konsystencja kremowa pozwala na szybkie i równomierne wczesanie we włosy przy użyciu niewielkiej ilości jak na moją długość włosów, czyli czubatej łyżki.
Nałożona na włosy przed myciem powoduje spuszenie kosmyków do tego stopnia, że wyglądały jak po intensywnym treningu na siłowni lub świeżym powietrzu w trakcie wysokich temperatur i wysokiej wilgotności powietrza.
Aplikowana jako odżywka nadal pozwala na lepsze rozczesywanie, nie robi nic ponad to.
Nie zdecydowałam się na stosowanie na same końcówki bez spłukiwania, bo w związku z ugniataniem loków przed suszeniem produkt wszędzie rozniósłby się wpływając na szybsze przetłuszczanie.
Stosowana jako maska dalej pomaga skuteczniej rozczesać włosy bez ciągnięcia, bo splątania nie występują, ale to by było na tyle.
- nie wpływa na dociążenie kosmyków
- nie nabłyszcza
- nie odżywia
- nie zauważyłam żadnego wzmocnienia pasm
-spuszenie po wysuszeniu uciążliwe w każdym trybie stosowania.
Nie planuję już nigdy do niej wracać, zużyłam dopiero połowę opakowania a efekty nie zachwyciły mnie w żaden sposób, męczę się aby ją zużyć. Nie rozumiem zachwytów nad tym 'cudem', dla mnie jest to zbędny kosmetyk, zajmuje mi jedynie miejsce w szufladzie.

Jestem zadowolona

Skusiła mnie promocja w biedronce i postanowiłam nabyć ten produkt - nie zawiodłam się! Często farbuję włosy na platynowy blond przez co przestały się ładnie błyszczeć. Ten produkt ponownie sprawił, że moje włosy odzyskały blask. Problem kołtunów przy rozczesywaniu również zniknął. Odżywka ma cudowny zapach, jedyne co to martwi mnie jej wydajność, dość szybko się zużywa. Używam jej od dwóch tygodni, a efekty naprawdę są widoczne od pierwszego stosowania. Jestem pewna, że ten produkt zostanie ze mną znacznie dłużej.

Po umyciu włosów i odciśnięciu ich w ręcznik nakładam małą ilość odżywki na włosy - polecam ten sposób!

• Opakowanie: 4

Godna polecenia odżywcza maska

Ta maska jest świetna , zreszta jak dwie pozostałe z serii. Nie wiem która bym wybrała jako tą jedyną
Jest to maska odżywcza z proteinami soi (P) i masłem Shea (E)
Produkt znajduję się w plastikowym żółtym opakowaniu o pojemności 400ml.
Ma gęstą konsystencję i biały kolor .
Zapach słodki ale nie mdły -chyba najbardziej mi się podoba jeśli chodzi o Gliss Kur Permormance Treat
Moje włosy są suche i zniszczone zabiegami fryzjerskimi , końcówki w bardzo złym stanie.
Używałam ją na dwa sposoby; jako szybko maskę 2 minutową albo trzymając dłużej pod czepkiem

Efekty: włosy prezentowały się pięknie, zdrowo, były błyszczące i delikatne w dotyku.
Rozczesywały się bez problemu.

Skład w 96 % naturalny ale raczej skromny..
-olej z moreli i masło Shea – wygładzają , odżywiają
-hydrolizowane proteiny soi- wzmacniaja i odbudowują
-silikon-wygładza, ułatwia rozczesywanie
-fenoksyetanol , metylparaben -unikam ale jeśli chodzi o włosy to przymykam oko

PLUSY
-duża pojemność maski bo aż 400ml
-cena na promocji 14,90 zł więc nic ino brać
-zapach
-konsystencja-nie spada z dłoni i wygodnie się ją nakłada na włosy
-wydajność-na włosy do ramion potrzeba niewiele więc automatycznie maska starcza na długo
-wygładza ale nie przeciąża, ułatwia rozczesywanie
-dodaje zdrowego blasku
-sprawia że włosy są sypkie,
-skład

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Przeciętny produkt

Lubię maski, które nie wymagają ode mnie długiego okresu oczekiwania na swoje działanie. 3 minuty jak dla mnie są adekwatne, szczególnie kiedy się nie ma czasu. Moje włosy: łamliwe, farbowane, suche.
Opakowanie w słoiku mało do mnie przemawia, przecież podczas nakładania to w jakimś stopniu gromadzi się pod paznokciami oraz niewygodnie się dozuje.

Maska jest w kolorze białym. Jest mało wydajna, przez to, że formuła jest gęsta. Jest to treściwy, gęsty krem. Starałam się nakładać cienkie warstwy, ale ogólnie sporo trzeba nałożyć aby pokryć całe włosy. Zapach przyjemny, zostaje na włosach na parę godzin.

Nie oczekiwałam po tej masce cudów, ale ona dosłownie nic nie robi. Obiecana przez producenta łatwość rozczesywania włosów nie do końca się sprawdziła. Mam wrażenie, że maska skleja włosy, nawet 2-3 razy zrobił mi się taki supeł, że nic innego się nie dało z tym zrobić niż go obciąć. Przy innych testowanych produktach nie przypominam sobie takiego zdarzenia. Po wysuszeniu włosy są miękkie i dosyć miłe w dotyku. Świeżość włosów max 2 dni, już na następny dzień każdy włos żyje swoim własnym życiem. Plus, że włosy nie są po niej przesuszone, ale to za mało abym zakupiła ją ponownie.

Kupiony w: Nie podano

Naprawdę ciekawa propozycja

Po przetestowaniu kilku produktów od Gliss zapragnęłam sprawdzić jak działa maska odżywiająca 4w1, ponieważ od pewnego czasu farbuję swoje blond włosy i niestety jak wiadomo włosy delikatnie straciły na witalności. Pozytywne opinie, piękny zapach i dobry skład zachęcił mnie do testów!

Przede wszystkim zdumiała mnie ilość możliwości, które serwuje ten kosmetyk! Wow! Przetestowałam je wszystkie i najbardziej spodobała mi się standardowa wersja maski oraz opcja bez spłukiwania.

Moje włosy po zastosowaniu są miękkie, pachnące, nawilżone i zdecydowanie w lepszej kondycji!
Jestem z niej bardzo zadowolona.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 3

Nic specjalnego

Kupiłam ją, ponieważ szukałam czegoś właśnie protein+, co można by było nałożyć po umyciu szamponem i spłukać po 3 minutach. Raz czy dwa zdarzyło mi się użyć jej przed myciem w formie maski, ale działanie właściwie było takie samo, czyli średnie. Ani jakoś specjalnie dobre, ani też super złe. Dla mnie ta maska była przeciętna i raczej moje włosy nie czuły tam za bardzo tych protein, zachowywały się po produkcie jak po normalnym emoliencie. Zapach taki sobie, typowy dla Glissów, perfumeryjny. Forma podania odpowiednia dla konsystencji, ale pod prysznicem ciężko było wydobyć produkt tak, żeby nie nalać wody do środka. Nie obciążała, lekko dociążała, nie odżywiała i nie zrobiła nic, co sprawiłoby, że zapamiętałabym ją na dłużej.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

Fajna maska

Kupiłam produkt na promocji w Rossmannie ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego do włosów i musze przyznać że ta maska całkiem dobrze się u mnie sprawdziła. Jestem posiadaczką blond włosów o wysokiej porowatości z tendencją do przetłuszczania się u nasady, moje włosy są cienkie.
Maska ma super opakowanie w formie słoika, po otwarciu wita nas śliczny zapach który czuć po wysuszeniu na włosach. Produkt fajnie wygładza moje włosy i sprawia że są odbite u nasady, są sypkie i ładnie lśnią. Polecam używać małej ilości przy włosach podobnych do moich bo można łatwo przesadzić i obciążyć włosy.