KWC LogobyWIZAŻ logo
Maski do włosów

Schwarzkopf Gliss Performance Treat, Protein + Shea Butter, 4-in-1 Nutrition Mask Odżywcza maska do włosów 4w1

4,5 na 5179 opinii
flame12 hity!
70% kupi ponownie

Porównaj ceny

TAGOMAGO.PL
Gliss Performance Treat 4-in-1 Nutrition Mask maska odżywcza do włosów Protein + Shea Butter 400ml
19,69  zł
Schwarzkopf Performance Treat 4-in-1 Nutrition Mask maska odżywcza do włosów Protein + Shea Butter 400ml
27,85  zł

Kupi ponownie: 70% osób
    asjaa98
    5 / 5
    2 września 2020 o 12:25
    Kolejna drogeryjna odżywka, która jest godna uwagi.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Na nowe maski od Schwarzkopf polowałam dłuższy czas, w sumie to od momentu kiedy zaczęło się o nich dość głośno robić. Jako, że jestem maniakiem włosowym często kupuje i testuje nowe maski, aby podreperować kondycję włosów i znaleźć jakąś perełkę. Ten produkt kupiłam online w jednej z drogerii, zapłaciłam za niego ok. 15 zł. Maska jest zamknięta w plastikowym opakowaniu o żółtej kolorystyce, skupiającej wzrok na sobie. Wybija się kolorystyką spośród innych produktów. Kolory odpowiadają przeznaczeniu i tak właśnie w tym wypadku maska skierowana jest do włosów zniszczonych. Opakowanie jest zakręcane, a pod zakrętką znajdziemy od razu produkt, nie ma on żadnego zabezpieczenia. Pierwszą rzeczą jaką można zauważyć, a nawet i wyczuć po otwarciu to zapach. Jest on bardzo intensywny, niektórym osobom może on nawet przeszkadzać. Dla mnie jest on przyjemny, aczkolwiek chciałabym żeby nie był aż tak mocny. Zapach jest typowy jak dla wszystkich produktów z masłem shea w swoim składzie. Po umyciu i wysuszeniu włosów nie czuć go prawie wcale. Konsystencja produktu jest odpowiednia, nie jest ani lejąca, ani za gęsta. Włosy chętnie wpijają je w siebie, więc troszkę więcej trzeba jej na włosy nałożyć. Wspomnę, że mam długie włosy i wydajność u mnie będzie mniejsza jak u innych. Produkt można stosować na 4 sposoby, jednak z doświadczenia wiem, że u mnie sprawdza się tylko jako odżywka i maska więc na ten temat tylko się wypowiem jakie osiągnęłam efekty. Włosy po wyschnięciu są miękkie, delikatne, łatwiej się je rozczesuje. Są przyjemne w dotyku i delikatnie błyszczą. Na pewno można zauważyć efekt odżywienia, włosy wyglądają na mniej zniszczone. Ogólnie efekt jest ładny. Trzeba jednak uważać na ilość maski jaką nałożymy na włosy ponieważ zbyt duża ilość obciąża je i mogą się szybciej przetłuszczać. Co do wydajności... U mnie na chwilę wystarczyła, używam jej na zmianę z innymi produktami i myślę, że na około dwa miesiące regularnego używania ona wystarcza. Nakładam ją od połowy włosów, a jak już wspomniałam mam długie więc szybko zużywam maski. Reasumując, jestem zadowolona z jej używania i efektów jakie udało mi się z nią wypracować. Maska ma dobrą cenę i wydajność. Myślę, że jest to dobra i ekonomiczna decyzja o jej zakupie. Efekty są zauważalne. Myślę, że jeszcze wrócę do tej maski, ale najpierw wypróbuje kolejne dwie z tej serii.
    Zalety:
    • włosy łatwiej się rozczesują,
    • są miękkie i przyjemne w dotyku,
    • nie są obciążone,
    • ładnie się błyszczą,
    • są wygładzone,
    • maska jest wydajna,
    • ładny zapach,
    • dostępność,
    • cena.
    Wady:
    • dla mnie zbyt intensywny zapach, który nie utrzymuje się poźniej na włosach,
    • przy zbyt dużej ilości włosy mogą się szybciej przesuszać.
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 września 2021 o 22:04
    Jest ok, włoski ładnie wyglądają, są mięciutkie i błyszczące, ale mogłaby bardziej nawilżać
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kiedy zobaczyłam tę maskę na regale w Biedronce pomyślałam, że to coś dla mnie. W końcu jest dedykowana cienkim zniszczonym włosom, a moje niestety można do właśnie takich zaliczyć. Są cieniutkie i delikatne. Mimo że nie farbuję to są podatne na zniszczenia, czy przesuszenie. 400 ml słoik kosztował nieco ponad 10 zł , więc cena dodatkowo zachęca do zakupu i wypróbowania. Opakowanie to poręczny jak na swoje rozmiary, plastikowy słoik w kolorze żółtym z czarną nakrętką. Aplikacja jest bardzo łatwa, nakrętkę bez problemu można odkręcić mokrą dłonią. Maska ma dosyć gęstą, masełkowatą konsystencję . Łatwo wydobyć odpowiednią ilość produktu, który, bez problemu rozprowadza się na włosach. Wystarczy niewielka ilość, żeby dokładnie wetrzeć we włosy. Momentalnie stają się miękkie i wygładzone. Produkt ten ma słodki, nieco sztuczny, ale przyjemny i nienachalny zapach, który pozostaje jeszcze przez chwilę na włosach. Maskę łatwo się spłukuje. Po jej zastosowaniu włosy łatwiej się rozczesują , nie plączą tak. Są wygładzone, ale jednocześnie nie są obciążone. Maska chociaż nie okazała się moim hitem i tak jest całkiem dobra. Używam jej od 1,5 miesiąca, więc mogę już się wypowiedzieć co do działania i efektów jakie dała na moich wysokoporowatych, blond włosach. Fajnie, że produkt można używać na różne sposoby. - Jako odżywkę nakładając na chwilę po umyciu włosów - Jako maskę zostawiając na włosach na 3-15 min dla bardziej intensywnej regeneracji - Jako ochrona i pielęgnacja - nakładając na włosy przed każdym myciem - Jako odżywkę bez spłukiwania do końcówek włosów, do ujarzmienia i wygładzenia fryzury W każdym z tych sposobów spisuje się nieźle. Sprawdza się nawet do używania na sucho. Nie skleja włosów i nie sprawia, że wyglądają nieświeżo. Jednak ja najbardziej lubię ją używać właśnie jako maskę trzymając po umyciu min 10 minut , no i obowiązkowo przed każdym myciem. Dzięki swojej pojemności jest bardzo wydajna, więc nie ma potrzeby używania bardzo oszczędnie. Ogólnie maska ta okazała się całkiem przyjemna i dająca fajne efekty na moich włosach. Mimo, że nie jest najlepsza i oczekiwałam od niej więcej to i tak ją lubię. Włosy dzięki niej wyglądają zdrowiej, ładnie się układają. Mają połysk i są mięciutkie. Nie są obciążone, a uniesione i odbite od nasady. Jednocześnie są wygładzone i nie puszą się ta bardzo. Jest lekka i sprawdza się do stosowania na co dzień w pielęgnacji włosów. Jedynie te końcówki.... No właśnie Minus za to, że mimo , że stosuję regularnie już około 1,5 miesiąca końcówki cały czas wyglądają na suche i bez życia. Może nieco mniej niż wcześniej, ale niestety cały czas potrzebują większego nawilżenia. mimo używania tej maski są ciągle przesuszone... Tutaj oczekiwałam od tego produktu większych efektów. Mimo wszystko jest warta wypróbowania, ale ja teraz będę czaić się na jej różową siostrę ;))
    Zalety:
    • cena
    • konsystencja
    • zapach ok
    • opakowanie
    • nie obciąża włosów
    • dobrze wpływa na wygląd cienkich włosów
    • nabłyszcza i wygładza
    Wady:
    • nie nawilża tak bardzo jakbym tego oczekiwała
    W hipermarkecie
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Medea05
    5 / 5
    19 maja 2020 o 21:46
    Oczarowana!! Fale tam, gdzie ich nie było
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Jestem oczarowana maską! To jest mój ostatni hit! Mam włosy suche, przetłuszczające się, ze skłonnością do wypadania. Maskę stosowałam dzięki uprzejmości klubu recenzentki Wizaż. I jestem zachwycona! Maskę przestestowalam na wszystkie proponowane sposoby: 1. Przed myciem 2. Odżywka po myciu 3. Maska po myciu 4. Kuracja bez spłukiwania na końcówki. Najbardziej przypadła mi do gustu wersja z użyciem maski przed myciem. Najpierw maska, potem mycie, potem odżywka bez spłukiwania. I to co robi ta maska to jakieś cudo! Moje włosy są gładkie, lśniące, nie plączą się przy myciu. Wzrosła ich objętość a one same zaczęły falować! Przy good Hair day jestem w stanie teraz uzyskać naturalne fale jak z reklam szamponów do włosów :) i ładna objętość, bez spuszenia. A moje włosy z natury sa raczj proste, jesli sa jakies fale to bardzo nieregularne. Można by rzec - randomowe. Wygląda na to, że moje włosy nie potrzebowały jakichś tam protein (do tej pory używałam jako proteiny Kallos protein lub też dodać dobra maskę cien z lidla) - potrzebowały protein soi gliss! Nie spodziewałam się, że mogę włosy mogą tak wyglądać. Jestem przeszczesliwa, że mogłam to testować. Teraz zamierzam kupić i sprawdzić pozostałe wersje! I może... może kiedyś uda mi się uzyskać na moich wlosach naturalny skręt;) Przy stosowaniu po myciu radziłabym uwazać - maska jest dość ciężka. Końcówki ok, ale jako klasyczna odzywa bez splukiwania - raczej nie przy przetluszczajacych sie wlosach. Choc maska pieknie pachnie, stosujac ja po myciu mozna miec pieknie pachnace wlosy! ;) Fajnie, ze maska jest w dosc duym opakowaniu, choc osobiscie preferuje tubki - sa latwiejsze do nakladania. Ale generalnie bardzo fajne dzialanie! Szczerze polecam!
    Zalety:
    • nawilza
    • wygładza
    • odzywia
    • dodaje objestosci wlosom (bez przeiazenia w przypaku uzycia przed myciem)
    • pojawiaja się fale
    Wady:
    • opakownie - wolę tubki
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    26 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 czerwca 2024 o 23:58
    Super nawilżenie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska do włosów pięknie pachnie, super odżywia włosy, nie wysusza ani nie podrażnia skóry głowy jeśli się dostanie. jest bardzo wydajna. Ma duże opakowanie, cenowo też jest ok. Ogólnie bardzo fajna. Polecam
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 maja 2024 o 18:17
    Jest ok
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska do włosów ma piękny zapach, jest wydajna, już po pierwszym użyciu widać efekty włosy znacznie lepiej sie rozczesyja, sa gladsze a końcówki nawilzone. Opakowanie jest super. Cenowo tez. Polecam wszystkim
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną