GLISS, Performance Treat, Protein + Babassu Nut Oil, 4-in-1 Shine Mask (Dodająca blasku maska do włosów 4w1)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.63/5

REKLAMA
Cena PLN 20.00

Nabłyszczająca maska do włosów4w1 z proteinami soi i olejem z orzechów babassu do zniszczonych i farbowanych włosów. Nadaje ekstra blask, pomaga zachować żywy kolor włosów i pielęgnuje je. 96% składników pochodzenia naturalnego*.
*w tym woda

bogate
>250ml
Skóra głowy
normalna
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych

Kupiony w: W hipermarkecie

• Opakowanie: 5

Jest bajeczna, zdecydowanie najlepsza z tej trójki od Gliss

Moje niskoporowate włosy kochają takie formuły- treściwe, mocno odżywcze.
Jest to jedna z najbardziej udanych masek od Gliss która daje świetne efekty od razu.
Z pozoru wydaje się być dość mała, ale jest na tyle gęsta i wydajna, że wbrew pozorom, na przykład przy moich włosach prawie do pasa, starcza na jakieś 12 aplikacji.

Włosy po jej użyciu są wygładzone, dociążone, lśniące, łatwo się rozczesują. Polecam zostawić na włosach na minimum 5 minut.

To wysokiej jakości produkt w całkiem przystępnej cenie- w promocji nawet za 15 zł. Zdecydowanie ją polecam. Zielona wersja jest też bardzo przyjemna.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Zgodność z opisem producenta: 4

Zdecydowanie polecam

Maska zamknięta jest w wygodnym pojemniku. Ma dużą pojemność i przyjemny zapach. Jej konsystencja jest w sam raz ani za gęsta ani za rzadka i dobrze rozprowadza się na włosach. Można nakładać ją na kilka sposobów jako maskę, odżywkę z spłukiwaniem lub bez albo tylko na same końcówki.
Włosy po umyciu są błyszczące, gładkie, łatwo się rozczesują, są też lekko uniesione u nasady. Już po pierwszym użyciu czuć znaczną poprawę, włosy zdecydowanie wyglądają na zdrowsze.

Cena jest korzystna a produkt bardzo wydajny. Na pewno jeszcze do niej wrócę. Polecam.

Kupiony w: Inna drogeria

Bardzo dobra maska

✔️Maska znajduje się w dosyć sporym słoiczku o pojemności 250 ml. Jest dosyć ładną szatą graficzna w kolorku różowym, a z tyłu są zawarte najpotrzebniejsze informacje.
✔️Ma fajną kremową konsystencję, która jest całkiem gęsta co bez żadnego problemu nakłada się na włosy jak i równomiernie.
✔️Zapach jest bardzo ładny a do tego lekko wyczuwalny. Na włosach zapach utrzymuje się jeden dzień.
✔️Po masce włoski są bardzo gładziutkie, mięciutkie w dotyku, bez żadnego problemu się rozczesują jak i ładnie pachną.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ojj, lubięęę.

Bardzo lubię maskę Gliss Protein. Przede wszystkim za to, że zmiękcza moje średnioporowate włosy. Są po niej pachnące, wygładzone, ale wciąż puszyste i miłe w dotyku. Konsystencja nie spływa mocno z dłoni, niewielka ilość maski wystarcza by odczuć jej działanie. Extra, ja na pewno kupię ponownie bo to moje przypadkowe odkrycie włosowe. Zaryzykuję stwierdzenie, że to najlepsza maska drogeryjna bo w końcu kupiłam coś, co działa na moje włosy. Zapach delikatny, ryżowo- kwiatowy. Fajny. Hit.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Opakowanie: 5

Dobra maska dostępna nawet w Biedronce.

Mam włosy niskoporowate, które czasem lekko puszą się na końcach (mam długie włosy). Potrzebuję produktu, który zrobi taflę bez obciążania.

GLISS Performance Treat Protein + Babassu Nut Oil 4-in-1 Shine Mask to produkt, który wzbudził moją ciekawość ze względu na obietnice pięknego blasku i wygładzenia włosów.

Maska znajduje się w wygodnym słoiczku, co ułatwia wykorzystanie produktu do ostatniej kropli. Kremowa, dość gęsta konsystencja sprawia, że aplikacja jest prosta, a produkt równomiernie rozprowadza się na włosach. Jednak to, co od razu zwraca uwagę, to piękny zapach odżywki. Nuty babassu oraz innych składników tworzą przyjemną i subtelną kompozycję zapachową, która pozostawia włosy delikatnie pachnące po każdym użyciu.

Maska bez wątpienia działa jako wygładzający produkt. Po jej zastosowaniu włosy stają się bardziej gładkie i miękkie w dotyku, co ułatwia ich układanie i stylizację.

Niestety, głównym ograniczeniem tego produktu jest obecność silikonów w jego składzie. Silikony mogą sprawić, że włosy na początku wyglądają niesamowicie, nadając im blasku i zdrowego wyglądu. Jednak niestety, efekt ten okazuje się krótkotrwały, znikając już po pierwszym myciu włosów. Dla wielu osób, zwłaszcza tych stawiających na długotrwałe efekty, może to być rozczarowujące.

Dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim szybki efekt i chwilową poprawę wyglądu włosów, maska ta może być dobrym wyborem. Jednak osoby zwracające uwagę na skład i długoterminowe rezultaty mogą poszukać innych opcji na rynku.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Hebe

Pozytywne zaskoczenie

Nie wiem czemu, ale zawsze jakoś przechodziłam obojętnie obok regałów z produktami marek typu Schwarzkopf, Syoss, L'Oreal i tym podobnych, bo wydawało mi się że wszystkie te produkty wyglądają i działają tak samo, są za drogie na swoją jakość i ogólnie niczym mnie nie przyciągają. Tę maskę kupiłam na jakiejś promocji na stronie Hebe, bo zobaczyłam że jest wysoko oceniana i teraz przyznaję że w pełni zasłużenie. Jest to moje ulubione połączenie, czyli emolienty z proteinami (i mega plus za to że roślinnymi). Po tej masce mam zawsze good hair day, włosy są wygładzone, ale z zachowaniem objętości. Zużyłam już z 5 opakowań i na pewno będę kupować kolejne.

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Maska dobra ale bez efektu wow

Mam włosy rozjaśniane, regularnie je farbuje do tego są one wysokoporowe.
Zakupiłam ta maskę jako podtrzymanie efektu koloryzacji i nadanie blasku
Stosuje ja jako pierwsze O lub solo a na końcu serum lub olejek.

Maska jest w wygodnym różowym opakowaniu z nakretką. Konsystencja gęsta ale nie zbita, maska nie spływa z włosów. Do tego jest wydajna i stosunkowo tania.
Zapach dla mnie prawie nie wyczuwalny.

Efekty:
Moje włosy po niej są bardziej sypkie i błyszcząca, uniesione u nasady i poprawia się mój naturalny skręt.
Dużo łatwiej mi rozczesac włosy, są bardziej miękkie wyraźnie wygładzone, choć na efekt tafli u mnie nie ma co liczyć. Maska również nie obciąża włosów a skład jest np proteiny ryżu czy owsa są ok.
Podsumowując to dobra maska, jednak znam lepsze i raczej nie kupię jej ponownie.
Na moje zniszczone włosy działa zbyt słabo.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kupię ponownie

Odżywkę dostałam bardzo dawno temu w ramach testów. Odżywka jest bardzo wydajna,w dużym opakowaniu. Wygodnie się ją wybiera i nic się nie marnuje dzięki opakowaniu z zakretką. Moje włosy bardzo się z nią polubiły jest to moja ulubiona proteinowa odżywka. Można nakładać ja na kilka sposobów. Jako maska,odżywka z spłukiwaniem lub bez albo na same końcówki. Mimo iż moje włosy niezbyt lubią odżywki bs to po tej nie są obciążone.
Włosy bardzo dobrze się roczesują, dobrze układają,są błyszczące, puszyste,uniesione od nasady. Odżywka pozostawia na włosach śliczny zapach. Jej konsystencja jest w sam raz ani rzadka ani gęsta,dobrze rozprowadza się na włosach,nie spływa z nich. Nie przeciąża, nie przetłuszcza włosów. Jest łatwo dostępna i cena w miare przystępna.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 4

bardzo fajna

Mam długie do pasa, raczej grube średnioporowate włosy. Maska świetnie je wygładzała. Sprawiała, że włosy były miękkie, sypkie i się błyszczały. Na moich włosach ciężko uzyskać efekt tafli ale efekty po tej masce były naprawdę temu bliskie.
Maska zawiera wszystkie elementy równowagi PEH, dlatego jak dla mnie nie nadaje się do użycia co mycie. Włosy po użyciu jej dwa razy pod rząd były niestety postrączkowane, oblepione jakby tłuste.
Maska jest opakowaniu typu słoiczek, co pozwala na zużycie jej do końca. Jest gęsta, a więc wystarczy na długo i ma piękny zapach.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Nie dla Mnie

Jednym pasuje, drugim nie. Mam włosy średnioporowate z lekkim skrętem. Po użyciu tej maski jedynym efektem był przyklap.. Mi się nie sprawdziła i tyle.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Rewelacja

Maskę do włosów dostałam w prezencie na urodziny wraz z innymi kosmetykami tej firmy.
Koleżanki z pracy wiedzą że lubię testować kosmetyki więc przy jakiś okazjach zawsze mnie nimi obdarowywują.
Maska mieści się w dość sporym opakowaniu typu słoiczek.
Opakowanie o pojemności 400ml.
Opakowanie w kolorze różowym takim cukierkowym z czarna nakręcana nakretką.
Etykieta z czarnymi napisami oraz rozmazanymi biało rożowymi maziajami.
Napisy czytelne w obcym języku.
Maska skradała moje serce bo jest w bez SLS i SLEs.
Maska koloru białego.
Maska o konsystencji maselkowej gęstej.
Maska pachnie bardzo delikatnie nie nachalnie.
Maskę stosuje jako maskę czyli trzymam około 15 minut na głowie potem spłukuje i po takim zabiegu włosy są miękkie, błyszczące i dobrze się rozczesują.
Wyraźnie poprawia wizualnie stan włosów.
Włosy również są nawilżone i odbudowane od środka.
Włosy już się tak nie łamią i są zabezpieczone przed kolejnymi uszkodzeniami.
Maska nie obciąża włosów.
Włosy są wygładzone i bardzo błyszczące jak tafla.
Maska warta uwagi.
Maska nie wywołuje reakcji alergicznej ani podrażnień skóry głowy.

Kupiony w: Nie podano

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Nie dla włosów cienkich

Jeżeli ktoś boi się mocnego obciążenia włosów przy jednoczesnym przyklapie - to jest ta maska. Wiadomo, są przeróżne włosy. Moje są cienkie, średniporowate, 2a. Miałam po tej masce jednocześnie delikatny puch, jak i przyklap. Jak to możliwe? Przyklap dotyczył 3/4 długości, a puch końcówek. Maska była wydajna, ale cieszę się, że już ją zużyłam. Faktycznie jakby plątała włosy (nawiązując do opinii o niemożności rozczesania włosów przy stosowaniu jej). 2/5 tylko dlatego, że mimo wszystko są gorsze maski, które potrafią przyczynić się do tragicznego stanu włosów (np. niektóre ziołowe, po których trzeba przez tydzień nakładać masę silikonów).