BIC, Pure3 Lady, Golarka dla kobiet

BIC, Pure3 Lady, Golarka dla kobiet

Pojemność 4 szt

Trzyostrzowa golarka dla kobiet z paskiem nasączonym aloesem i wit. E. Wąska główka golarki umożliwia dotarcie do wrażliwych miejsc w łatwy i bezpieczny sposób, zapewniając idealnie gładką skórę. Do kupienia pojedynczo lub w opakowaniach 3+1 lub 4+2.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Całkiem ok

Maszynka ma 3 ostrza, które są bardzo ostre. Z jednej strony dzięki temu jednej golarki możemy użyć nawet 3-4 razy, jednak z drugiej łatwo zrobić sobie nią krzywdę. Pasek nawilżający nadaje maszynce poślizg, ale nie spełnia swojego zadania. Dla mnie nie miało to większego znaczenia, lecz podejrzewam, że osoby z bardzo wrażliwą skórą mogą nabawić się podrażnień przy używaniu tak ostrej golarki, w której pasek nawilżający szwankuje. Rączka maszynki została tak wyprofilowana, żeby ułatwić używanie jej, natomiast u mnie osiągnęło to odwrotny efekt, przez co zdarzyło mi się zaciąć tą maszynką.

Zwykła niewyróżniająca się maszynka

Jest to dla mnie niczym nie wyróżniająca się maszynka. Nie należy do tych najgorszych. Spełnia swoje zadanie.
Jest tania.
Za tą cenę jak najbardziej polecam.

Najgorsza golarka pod słońcem

Bardzo dawno nie miałam do czynienia z takim bublem, te golarki to prawdziwy koszmar.
Okropnie podrażniają skórę. Pasek - rzekomo nawilżający - jest tam umieszczony chyba tylko dla ozdoby, bo nie daje kompletnie nic.
Depilacja nie jest mi obca, używałam już wielu produktów do tego przeznaczonych (w tym niezliczonej ilości przeróżnych jednorazowych golarek) i nigdy, przenigdy nie zrobiłam moim nogom takiej krzywdy, jak przy użyciu tego badziewia. Dramat, wolałabym już chyba golić się samą żyletką.
Nie ważne czy skórę wysmarujemy pianką do golenia, żelem, kremem czy czymkolwiek innym co dawałoby poślizg - nic nie pomaga. Bez podrażnień, zaczerwienień i zadrapań się nie obejdzie.
Jeszcze kilka tygodni temu zastanawiałam się jak to w ogóle możliwe, żeby pociąć sobie nogi podczas golenia, ale po pierwszym użyciu tej maszynki już wiem.
Nie polecam, najgorsza golarka jakiej w życiu używałam. Kupiłam opakowanie z 5 sztukami, zużyłam dwie, reszta ląduje niestety w śmietniku.

Mega ostra

Użyłam ja raz i miałam całe nogi we krwi.
Strasznie ostra i ciężko było mi się nią obsłużyć. Zawsze lubiłam maszynki z Bic ale ta mnie nie przekonała.

Łatwo się zaciąć

Używałam kilka sztuk i za każdym razem się pozacinałam. Maszynka jest solidna, nie łamie się tak łatwo. Wydaje się, że jest hmm za ostra? Po użyciu zdarzały mi się podrażnienia. Mimo ruchomej główki (co zwykle jest dla mnie plusem) ta maszynka się u mnie nie sprawdziła.

KOSZMAR

Dziewczyny uważajcie na tą maszynkę to jest zło w czystej postaci. Ta maszynka jest okropna przez nią miałam wiele zacięć na nogach i do tego po pierwszym użyciu nadawała się do kosza. Moja włoski nie są ani cienkie ani grube są takie średnie, ale nawet z nimi ta maszynka sobie nie poradziła. Jedyny plus tego zła jest cena i na tym się kończy. Nie polecam !

Najlepsza z jednorazówek

Wśród maszynek jednorazowych jest dla mnie nr jeden, co nie oznacza, że nie posiada wad. Nie wygląda na tandetę, plastyk wytrzymały, jeśli chodzi o jakość wykonania nie ma co się czepiać. Potrójne ostrza i pasek nawilżający bardzo dobrze sobie radzą podczas golenia. Jest bardzo ostra, trzeba uważać, żeby się nie zaciąć, ale i starcza nie na jeden raz. Przystępna cena.

Może być !

W mojej ocenie nie jest to zła golarka. Ostrze na początku jest bardzo ostre więc można się szybko zaciąć. Golarka starcza nawet na 3 razy. Cena jest bardzo niska. Golarkę można zakupić w każdym jednym sklepie.

Trzeba bardzo uważać

Należy bardzo uważać gokąc się tą maszynka bo naprawdę bardzo łatwo można się zaciąć i nie raz zdążyło się że podrazniła mi skórę, nie jest droga ale ja już na pewno nie skuszę się zakupić ją ponownie.

Okropna

Maszynkę zakupiłam kilka razy w bardzo niskiej cenie w Rossmannie. Ze względu na to, że posiada aż trzy ostrza, pasek nawilżający oraz mocną, dobrze wykonaną rączkę (nie wygląda na najtańszy plastik), miałam nadzieję, że się polubimy. Niestety, tak się nie stało.

Posiadam wrażliwą skórę, której pielęgnacja jest niezwykle wymagająca. Depilacja to coś, co spędza mi sen z powiek - podczas tego zabiegu najłatwiej o podrażnienia i skaleczenia, które wyglądają bardzo nieestetycznie. O ile zimą, pod grubą odzieżą nie widać podrażnionej skóry, o tyle latem trudno jest zamaskować zaczerwienienia i zacięcia. Po użyciu tej maszynki przez kilka gorących dni męczyłam się w długich spodniach...

Ostrza, pomimo użycia pianki lub żelu do golenia, nie do końca dobrze suną po skórze. To znaczy, nie obchodzą się z nią delikatnie - podrażniają, mocno zacinają i pozostawiają skórę w opłakanym stanie. Pasek nawilżający nie spełnia swojej funkcji, mogłoby go tak naprawdę nie być. Maszynka szybko się zapycha, wystarcza na około 2-3 użycia i nadaje się do wyrzucenia.

Stopień zgolenia włosków również jest bardzo słaby - następnego dnia należy ponownie wykonać zabieg depilacji, gdyż skóra nie jest już gładka. Dałam szansę kilku maszynkom i każda z nich działała tak samo kiepsko, niestety.

Wizualnie maszynka wygląda na naprawdę porządnie wykonaną, dlatego też jestem nią bardzo rozczarowana. Więcej na pewno do niej nie wrócę.

BIC

Niezbyt dobra golarka dla kobiet. Dość łatwo zacina skórę dlatego trzeba uważać kiedy się nią golimy. Szybko się zapycha. Pasek nawilżający dość kiepski i nie ułatwia golenia. Nie jestem jej zwolenniczką.

Spełnia swoje zadanie

Jednorazówka w niskiej cenie. Wyrzucam ją ze względów higienicznych zanim się stępi, starcza jednak na dość długo. Nie zacina, ma dość dobry poślizg, nie powoduje podrażnień ani krostek. Kupuję ją zawsze w Naturze i spełnia moje oczekiwania, może być jednak nieodpowiednia dla bardziej wymagających osób.
Design nie jest powalający, jednak nie uważam, aby było to istotne.