Himalaya Herbals, Under Eye Cream (Krem pod oczy)

Himalaya Herbals, Under Eye Cream (Krem pod oczy)

Krem pod oczy zawierający najwyższej jakości składniki aktywne pochodzenia roślinnego. Redukuje cienie pojawiające się pod oczami i chroni okolice oczu przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo oczyszcza i intensywnie nawilża skórę pod oczami oraz wygładza zmarszczki oraz drobne bruzdy.

Regularne stosowanie kremu zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek.

Wyniki badań wskazują, że już po czterech tygodniach stosowania kremu następuję redukcja zmarszczek pod oczami i drobnych linii mimicznych o 28% oraz redukcja cieni pod oczami o 80%. Kontur wokół oczu staje się jaśniejszy i wygładzony.

Składniki aktywne: Cipadessa baccifera, bergenia (Bergania ligulata),pszenica (Triticum vulgare.

Pierwszy i ostatni zakup

Moda na markę Himalaya zaczęła się jakiś czas temu, na tej fali kupiłam ich krem pod oczy. Teraz jestem sceptyczna wobec tych produktów, ponieważ nie ma efektów, które obiecują, dodatkowo jakość opakowania jest tak niska, że w pewnym momencie uniemożliwia korzystanie z kremu.

Najlepszy z najlepszych

Porządny kremik w sensownej cenie. Cudów nie zdziała, ale ja nie oczekuję ich już od żadnego kosmetyku do pielęgnacji:) Jeśli szukacie czegoś na zimę, ten będzie bardzo dobry. Zdecydowanie dla dziewczyn którym zależy na tym, aby okolica oczu była dobrze nawilżona i natłuszczona.