Iwostin, Age Lift, Krem pod oczy

Iwostin, Age Lift, Krem pod oczy

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Poznaj IWOSTiN AGE LIFT krem pod oczy na dzień i na noc dedykowany pielęgnacji wszystkich typów skóry. Lekka formuła produktu głęboko nawilża, chroni i wzmacnia naskórek, widocznie redukując zmarszczki.
Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy zapewnia długotrwałe nawilżenie, uelastycznia i koi skórę, opóźniając oznaki starzenia.
 Głęboko nawilża, chroni i wzmacnia skórę.
 Krem pod oczy dla cery dojrzałej skutecznie redukuje zmarszczki i kurze łapki.
 Zmniejsza widoczność cieni, obrzęków, przebarwień oraz worków pod oczami.
 Uelastycznia, koi i wygładza strukturę skóry.

Bogaty w kwas hialuronowy i peptydy krem przeciwzmarszczkowy z linii AGE LIFT właściwie pielęgnuje delikatną skórę wokół oczu. Innowacyjna formuła stymuluje produkcję kolagenu, poprawia elastyczność oraz skutecznie zapobiega utracie wody z naskórka.
Kwas hialuronowy – głęboko nawilża okolice oczu.
Peptydy – spłycają zmarszczki, redukują cienie i obrzęki wokół oczu.
Niacynamid – wygładza i rozjaśnia skórę, redukując przebarwienia.
Masło Shea i Pantenol – wykazują działanie kojące i łagodzące.

Produkt został przebadany dermatologicznie i okulistycznie.

wygładzające, przeciwzmarszczkowe, przeciw cieniom / opuchnięciom, kojące / łagodzące, nawilżające
w tubce
kremy pod oczy

Fajny, Lekka formuła

Bardzo fajny kosmetyk. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła sprawia że skóra pod oczami nie ma lepkiej mazi - mi to odpowiada. Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. Uelastycznia i wzmacnia, długotrwale nawilża, zauważalnie wygładza zmarszczki i zmniejsza cienie.

Lekki krem dla niewymagających

Krem przyjemny w użytkowaniu, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Jednak dla mojej dojrzałej skóry jest zbyt lekki. Trzeba go użyć naprawdę dużo, żeby osiągnąć oczekiwany efekt. Po nałożeniu na noc rano skóra pod oczami jest już sucha. Po nałożeniu rano pod korektor jakoś zawsze jest go za mało, korektor ciężko rozprowadzić i trzeba bardzo uważać, żeby nie nałożyć go zbyt dużo, bo po jakimś czasie obsycha i tworzy nieładny efekt maski, uwydatniając przy tym zmarszczki. Używając innego kremu pod oczy ten sam korektor pięknie się wtapiał w skórę. Gdyby krem był choć odrobinę bardziej tłusty, odżywczy, to byłby dla mnie świetnym produktem. Na pewno sprawdzi się u kobiet, które nie mają zmarszczek i oczekują tylko nawilżenia skóry pod oczami. Dla mnie jest za słaby, nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu w kwestii redukcji zmarszczek. Zużyję na noc, bo krzywdy nie robi, ale pod makijaż muszę dokupić coś bardziej treściwego.

Fajny lekki kremik

fajny, lekki krem, miłe uczucie i zadowalający efekt ale bez jakiegoś wow. widze delikatną poprawę po każdym użyciu , ale nic postępującego czy jakiekolwiek efekty poprawy po zużyciu całego opakowania. moja skóra nie wydaje mi się wymagająca, a jednak ten krem nie do końca jest na mojej liście do kupienia ponownie.

Lekki krem pod oczy na dzień i na noc

Krem ma przyjemną, lekką konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. U mnie jest to krem pod oczy na dzień i na noc. Podoba mi się w nim to, że głęboko nawilża i wzmacnia naskórek, uelastyczniając go. Zmarszczki stają się wygładzone, mniej widoczne. Krem zmniejsza widoczność cieni, obrzęków oraz worków pod oczami. Koi skórę i pozostawia miękką w dotyku, nawilżoną na długi czas.

Lekka formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie i ukojenie

Na mojej skórze widać oznaki starzenia czyli drobne zmarszczki w okolicy oczu czyli tzw. kurze łapki. Moja skóra jest sucha i mało elastyczna. Poznałam na własnej skórze linię przeciwstarzeniową AGE Lift od marki IWOSTIN. Krem pod oczy to mój hit!! Jego lekka formuła zapewnia długotrwałe nawilżenie i uczucie ukojenia skóry. Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i wchłania ekspresowo. Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Jego działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające, odżywcze oraz ochronne w pełni mnie przekonują.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dla mnie najlepszy z serii

Skora wokół oczu jest delikatna i najszybciej się "starzeje". Mam dość sporo zmarszczek wokół oczu więc staram się poświęcać skórze pod oczami więcej uwagi. Krem pod oczy z serii Iwostin, Age Lift z kwasem hialuronowym i peptydami to jak dla mnie petarda. Swietnie nawilża, odżywia, skóra po nim wydaje się napięta i wygładzona.

Lekki krem pod oczy

Krem pod oczy doskonale uzupełnia działanie pozostałych kremów, moje cienie pod oczami były bardzo wyraźne, po nieprzespanych nocach z uwagi na maleństwo, po miesiącu widzę dużą poprawę, są znacznie mniej widoczne a moje oczy wyglądają na wypoczęte, minusem jest malutkie opakowanie jak to zwykle bywa z kremami pod oczy, ale jest dość wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajowy na cienie pod oczami

Przyjemny w aplikacji krem z bogatym składem, ale bez tępości wielu kremów o formule "olej w wodzie". Ma konsystencję galaretki, zostawia tłusty film, mimo tego wchłania się błyskawicznie.
Aktualizacja
Po dwóch miesiącach używania zaświadczam, że naprawdę robi to, co obiecuje odnośnie cieni pod oczami. Rzeczywiście je zmniejsza. Zmarszczki mimiczne mam, bo mam, i realistycznie nie oczekuję, że krem sprawi, że znikną. Worków pod oczami ani opuchlizny (jeszcze) się nie dorobiłam, więc nie mogę się wypowiadać, ale szarości podoczne zniknęły!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepszy krem pod oczy z kwasem hialuronowym i peptydami.

Krem pod oczy od IWOSTIN po prostu spadł mi z nieba jest rewelacyjny moje zmarszki wokół oczu są zredukowane, wygładził oraz nawilżył skórę, worki i cienie pod oczami znikły. Obrzęki znikły a skóra wygląda dużo młodziej i promiennie ???? przy mojej suchej skórze rewelacja a krem zostaje że mną na zawsze. Konsystencja i wchłanianie na najwyższym poziomie.

Świetny

Krem z całej testowanej czwórki najbardziej przypadł mi do gustu
Konsystencja średnio gęsta, komfortowa, wchłania się dobrze i nie roluje korektora pod oczy.
Mam wrażenie, że krem poprawił u mnie stan delikatnej okolicy oka. Świetnie nawilża, wygładza i rozświetla skórę.
Co ważne, nie spowodował żadnych podrażnień i łzawienia, co zdaża mi się często przy kremach pod oczy.

Polecam i kupię ponownie, bo jest efekt.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Moja wymagającą skora pod oczami go polubila

Moja skora okolicy oka jest bardzo wymagającą. Borykam sie z cieniami i przesuszenia tej strefy. Jednocześnie skora jest bardzo wrażliwa. Szukam kremów które świetnie nawila, zniwelują cienie, rozjaśnia ta strefę a także wygładza zmarszczki. Te wszystkie wymogi spełnia wlasnie ten krem :)

Jestem ogromnie wdzięczna ze mialam okazję go poznać bo dzięki temu skora wokół oczu wyglada na zadbaną :)

Dawno nie mialam tak dobrego produktu pod oczy

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam, rewelacja, super nawilżenie. Super blask

Krem uznaję jako numer jeden. Pozostanie ze mną na dłużej. Już po kilku dniach zauważyłam że moje kurze łapki i delikatne zmarszczki uległy spłyceniu. Skora wokół oczu jest super nawilżona i nabrała blasku. Zauważyłam również redukcję cieni pod oczami. Polecam