L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Eye Cream (Krem pod oczy `Wypełniająca kuracja nawilżająca`)

Linia produktów Hyaluron Specialist to idealne rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris na pierwszą pielęgnację anti-age. Formuła wzbogacona o 2 rodzaje kwasu hialuronowego:
- wielkocząsteczkowy, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry
- drobnocząsteczkowy, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw skóry

w tubce
krem
10 – 50ml

Szybciej zapobiegnie powstawaniu zmarszczek, niż wypełni istniejące

Krem znajduje się w przyjemnej dla oka, fioletowej tubce. Opakowanie kremu jest zakręcane, higieniczne i zakończone dziubkiem, który pozwala dozować odpowiednią ilość produktu. Tubka zawiera standardowe 15 ml produktu, który należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Krem jest biały i bezzapachowy. Gdy bliżej mu się przyjrzeć można zauważyć, że opalizuje na fioletowo. Ale po roztarciu już tego nie widać. W składzie zawiera rozświetlającą mikę, ale w kremie tego nie widać.

W trakcie aplikacji czuć, że krem jest treściwy. Ale szybko się wchłania. Nie lepi się i nie zostawia tłustej warstwy. Nie obciąża skóry pod oczami. Nie sprzyja powstawaniu opuchnięć. Nie powoduje obciążnia delikatnej skóry pod oczami. Nie roluje się pod makijażem. Nie podrażnia, nie wywołuje łzawienia oczu.
Dobrze nawilża i uelastycznia, ale istniejących, drobnych zmarszczek mimicznych na mojej suchej skórze nie wypełnia. Wydaje mi się, że bardziej chroni skórę przed powstawaniem kolejnych. Odczuwalnie daje silikonowy, pozorny efekt wygładzenia. Jeśli ktoś ma głębokie zmarszczki, które zdąrzyły się już utrwalić się, to używanie tego kremu mija się z celem, jest bez sensu, bo w niczym już nie pomoże. Dla wymagającej skóry ten krem będzie według mnie za słaby.
Stosowany systematycznie rano i wieczorem wystarczył mi na prawie cztery miesiące.

Zalety:
+nawilża,
+uelastycznia,
+nie podrażnia,
+nie obciąża,
+nadaje się od makijaż,
+szybko się wchłania,
+opakowanie,
+konsystencja,
+wydajność.

Wady:
-daje pozorny efekt wygładzenia,
-nie wypełnia zmarszczek.

Dobry

Mimo młodego wieku zauważyłam u siebie delikatne zmarszczki pod oczami, co skłoniło mnie do zakupu tego kremu. Stosuję dłuższy czas i zauważyłam jedynie mniejsze sińce i bardziej nawilżoną, elastyczną skórę. Nie niweluje on u mnie delikatnych zmarszczek, dlatego raczej z większymi też by sobie nie poradził. Ma bardzo fajną konsystencję i wydajność. Jako pierwszy krem pod oczy sprawdzi się raczej dobrze.

bardzo przyjemny

Krem pod oczy jako kuracja nawilżajaca to faktycznie trafne okreslenie, nie zauwazyłam natomiast efektu wypełniającego zmarszczki ale nawet mi na tym specjalnie nie zależało. Tubka wygodna podobna to wszystkich z tego rodzaju, aplikuje sie dobrze w sposób kontrolujący ilość, a ailośc wystarcza niewielka dlatego moge powiedziec że starcza na długo. Konsystencja przyjemna biała i bez zapachu dość szybko sie wchłania i nie pozostawia tłustej wartswy, co bardzo wazne nie uczula i nie podrażnia a z czasem pozostawia naprwde okolice oczu w lepszej kondycji, nawilzone i zdrowsze. Myslę że produkt godny spróbowania

Nawilża i tylko tyle.

Udało mi się kupić krem na promocji. Krem jest wydajny, dobrze nawilża.
Sprawdza się pod makijaż, nie podrażnia.
Przyjemny delikatny zapach.
Jestem świadoma że w magiczny sposób nie wyprasuje nam zmarszczek. Tu pomoże, Retinol oraz tzw,, ciężka altyleria ".
Jako krem nawilżający się sprawdzi i tylko tyle. Jeśli szukamy właściwościach przeciwzmarszczkowych to radzę szukać gdzie indziej. Mam też krem na dzień i na noc.
Też nie jestem w pełni zadowolona. Opakowanie to plastikowa tubka, jest wygodna i higieniczna.
Za samo nawilżenie nie kupię ponowne.

U mnie zadziałał - nie mam zastrzeżeń

Krem pod oczy z serii Hyaluron Specialist udało mi się wygrać w jednym z konkursów organizowanych przez wizaż.pl . Bardzo się ucieszyłam gdyż cała te seria mnie zaciekawiła i miałam wielką ochotę ją przetestować . Na pierwszy ogień poszedł krem pod oczy i u mnie spisał się znakomicie . Właściwie nie ma rzeczy do której mogłabym się przyczepić .

Opakowanie bardzo mi się podoba . Wszystko w nim do siebie pasuje . Zarówno prosta ale estetyczna grafika jak i odcień tubki który jest w odcieniu bardzo jasnego fioletu. Aplikator w kształcie podłużnego dziubka - jak dla mnie bardzo higieniczny oraz nie pękająca zakrętka .

W kremie nie wyczuwam praktycznie żadnego zapachu , jest białej barwy i ma naprawdę leciutką konsystencje która bardzo szybko się wchłania , nie ma również najmniejszego problemu z tym by wklepać krem opuszkami palców. Pod oczami praktycznie go nie wyczuwam - nie zostawia warstewki ani oblepiającej ani też w drugą stronę przesadnie ściągającej . Z tego powodu chociaż zazwyczaj używam go na noc , zdarza mi się po niego sięgać rankiem przed nałożeniem makijażu - podkład sie na nim nie roluje i dobrze współpracuje z korektorami czy pudrami pod oczy . Nie skraca również trwałości makijażu ( ale to tak na marginesie )

Krem ma być taką wypełniającą kuracją nawilżającą i ja się z tym zgodzę .Ale w przypadku kremu pod oczy wszystko zależne jest od potrzeb . Mam 33 lata i nie mam jakiś specjalnie wielkich i widocznych zmarszczek. Zaledwie jakieś mimiczne , pewno widziane tylko przez szkło powiększające - no ale wiecie jak to jest - lepiej nie mieć żadnych zmarszczek niż mieć :D .Dodatkowo ważne jest dla mnie dobre nawilżenie okolicy pod okiem , no i oczywiście delikatny efekt napinający . Na daną chwilę niczego więcej nie potrzebuje , ale jeśli ktoś boryka się z głębokimi zmarszczkami czy bruzdami pod oczami to aż takim wielką entuzjastą tego kremu nie zostanie .

W chwilę po nałożeniu czuje , że skóra pod oczami jest naprawdę dobrze nawilżona ale wcale nie tłusta . Ogółem posiadam mieszaną cerę i nie jest mi znane uczucie przesuszenia tej delikatnej strefy pod oczami , więc dla mnie takie nawilżenie jest wystarczające . Gdy już krem się wchłonie ( a to zaledwie kilka minut ) pod opuszkami palców da się wyczuć takie delikatne wygładzenie . Oczywiście w przypadku kosmetyku takiego typu najważniejsze są efekty codziennego regularnego stosowania i to właśnie one spowodowały , że tak pokochałam ten krem : moja skóra jest naprawdę świetnie nawilżona , gdy potykam tej okolicy opuszkami palców czuję takie delikatne napięcie i wygładzenie co powoduje , że moje minimalne zmarszczki wydają się być jeszcze płytsze. Oczywiście żaden krem nie jest gumką do wymazania zmarszczek , ale jeśli potrafi delikatnie napiąć skórę to efekty są zauważalne . Dodatkowo czuję , że skóra w okolicy oczu jest leciutko zagęszczona - uwielbiam gdy krem właśnie tak działa . Więc jeśli to wszystko co napisałam wcześniej można podpiąć pod obiecane przez producenta wypełnienie - a moim zdaniem można , to nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecić ten krem i oczywiście kupić go ponownie :)

Jest również bardzo wydajny - po ponad miesiącu codziennego stosowania nie zużyłam nawet jeszcze połowy . Dodatkowo nie uczulił , nie podrażnił i nie wywołał łzawienia z oczu . Jak dla mnie to na daną chwilę świetny krem pod oczy i bardzo się ciesze że się poznaliśmy - to będzie dłuższa znajomość :)

Naprawdę dobry krem w rozsądnej cenie

Krem zamknięty jest w wygodnej tubce z bardzo precyzyjnym aplikatorem, z której bez problemu można wycisnąć go do samego końca.
Ma lekko żelową aksamitną konsystencję i delikatny, ledwie wyczuwalny zapach. Jeśli mu się dobrze przyjrzeć, można dostrzec maleńkie połyskujące drobinki. Po nałożeniu pod oko nie widać ich, ale dzięki temu lekko i naturalnie rozświetla te okolice.

Jest wydajny. Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć powierzchnię pod okiem. Szybko i ładnie się wchłania nie pozostawiając lepkiej warstwy. Skóra jest jednak wygładzona, aksamitna i wyczuwalnie nawilżona, a utrzymuje się to przez cały dzień.
Nadaje się pod makijaż. Nie miałam problemów z trwałością, ze zbieraniem się czy ważeniem korektora. Sprawia, że skóra pod oczami wygląda bardzo ładnie, jest gładka i lekko rozświetlona. Przy czym trzeba pamiętać o zachowaniu umiaru przy jego nakładaniu, bo zbyt duża ilość może się rolować.

Szczerze mówiąc trochę nie wierzyłam, że ten krem coś mi da. Od dawna mam problem z suchością skóry pod oczami i cieniami. Nie ma też idealnie gładkiej struktury, choć ze względu na wiek zmarszczek też jeszcze nie ma. Często kremy lekkie okazują się za słabo nawilżające, a znowu bogatsze konsystencje nie nadają się pod makijaż. Ten krem mnie baaardzo pozytywnie zaskoczył. Okazał się być idealny pod makijaż i wystarczający na noc.

Używałam go codziennie rano i wieczorem od otwarcia aż do końca. Już po dwóch tygodniach takiego stosowania zauważyłam widoczną różnicę w kondycji mojej skóry pod oczami. Stała się jędrniejsza, bardziej napięta i gładka. Cienie stały się trochę mniej intensywne. Już nie czułam natychmiastowej suchości po myciu. Skóra została nawilżona i jakby grubsza. Dzięki temu makijaż oczu też wyglądał zdecydowanie ładniej. To działanie jeszcze się potęgowało w miarę używania kremu.
Teraz, kiedy już mi się skończył i od kilku tygodni stosuje inny krem, jego długotrwałe efekty wciąż są widoczne. Póki co moja skóra nie wróciła do stanu sprzed kremu L"Oreal, nadal nie ma problemu z nawilżeniem i jędrnością, i mam nadzieję, że tak zostanie.

Podsumowując, jestem niesamowicie zadowolona z działania tego kremu. Stosowany regularnie przyniósł mi długotrwale widoczne efekty, znacznie poprawił stan mojej jeszcze niedawno wiecznie przesuszonej skóry pod oczami. Na pewno jeszcze będę do niego wracać.
Serdecznie polecam wypróbować na własnej skórze osobom mającym podobny problem!

Super nawilżacz pod oczy

Opakowanie bardzo wygodne. Zapach delikatny a konsystencja lekka dzięki czemu dobrze się rozprowadza. Kolor biały, bezzapachowy.
Dobrze nawilża skórę pod oczami oraz bardzo dobrze się wchłania. Przy regularnym stosowaniu zauwazylam rozswietlenie skóry pod oczami oraz delikatnie mniejsze cienie. Mam dość delikatna strefę pod okiem a krem mnie nie uczulił wiec duży plus.

Zaskakująco dobry

Bardzo fajny, drogeryjny krem pod oczy !
Bardzo lubię go stosować na dzień pod makijaż, ponieważ nie mam problemu z nakładaniem korektora oraz z jego utrzymywaniem.
Skóra po zastosowaniu jest wygładzona, przez co stanowi świetną bazę na powiekach i na skórze pod oczami na przyjęcie korektora, pudru czy też cieni.
Co do właściwości pielęgnacyjnych - to efekt nawilżenia czuć od razu po nałożeniu.
Krem ma dość lekką konsystencję i szybko się wchłania.
Zawiera w składzie kofeinę i kwas hialuronowy, przez co lekko rozbudza spojrzenie nad ranem. Delikatnie działa na cienie - tzn. nie likwiduje ich zupełnie, ale sprawia , że są mniej widoczne.
Mam wrażenie , że pozwala na to , aby szybciej się "rozbudzić".
Niemal 2 tygodnie temu skończyłam 34 lata , więc siłą rzeczy ten kosmetyk z każdym moim problemem sobie raczej nie poradzi.
Na noc wolę używać kremów gęstszych, bardziej odżywczych, działających już typowo przeciwzmarszczkowo. Jednak na dzień jest to dobry wybór , nawet dla cery w moim wieku .
Dużym plusem jest tu również opakowanie - poręczna i lekka, mała tubka.
Nie lubię gdy, produkty trzeba wydziobywać ze słoiczków, mam wtedy wrażenie że jest to mało higieniczne .

Producent zaleca dla tego kosmetyku przedział wiekowy 25-40 , jednak ja uważam , że to idealny krem dla kobiet 20-30, i więcej. ..
Dla osób z mniej wymagającą okolicą pod oczami w sam raz.

ZALETY:
- świetna baza pod korektor,
- produkt nie waży się i nie roluje,
- wygodne i poręczne opakowanie
- bardzo fajnie nawilża
- idealny na dzień
- sprawdzi się na skórze i dwudziestoletniej i trzydziestoletniej

4/5

Bardzo fajna konsystencja delikatnego kremu. Po kilku dniach stosowania zauważyłam ze zmniejszyły mi się worki pod oczami. Pozostawia delikatną jedwabną warstwę. Nie uczula, nie piecze, nie szczypie po zastosowaniu.
Małe zgrabne opakowanie w moim ulubionym kolorze :)
Czy zmniejsza zmarszczki? Tego nie zauważyłam, ale stosuję bo pasuje mi konsystencja

słabo nawilża

Krem dobrze się wchłania, nie jest tłusty, nadaje się pod makijaż, nie uczula.
Obietnice producenta bardzo duże - nawilżanie, jest słabe, wygładzenia brak. Chyba że wygładzeniem nazwiemy ten silikonowy efekt, który zostawia. Ale to jest powierzchowne działanie silikonów, a nie regeneracja skóry i spłycenie zmarszczek. Zresztą, silikony też na dłuższą metę nic nie dają, po tym kremie podkład wchodzi mi w zmarszczki tak samo jak po innych.
Cena niska, ale to taki podstawowy kremik do bardzo młodej i niewymagającej skóry - na pewno nie jest to działanie przeciwzmarszczkowe. Do cery pod 30 letniej, z pierwszymi małymi zmarszczkami nie polecam, będzie za słaby.

Fajny krem

Krem dostałam w prezencie w sumie to nie moja kategoria wiekowa ale z braku laku spróbować nie zaszkodzi. Krem jest w małej zgrabnej tubce. Konsystencja kremowa, przyjemnie się aplikuje i wchłania się szybko. Po kilku stosowaniach widać było poprawę jeśli chodzi o worki pod oczami, naprawdę działa. W kierunku poprawy sprężystości to niewiele było widać efektów, jednak potrzebuje czegoś bardziej odżywczego. Ale ogólnie całkiem niezły.

Żadnych efektów

Krem dobrze się wchłania ale efektów, które wymienia producent nie widać. Owszem nawilża ale na mojej cerze pozostawia po sobie krostki na powiekach i pod oczami czyli tam gdzie jest stosowany.