L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Eye Cream (Krem pod oczy `Wypełniająca kuracja nawilżająca`)

Linia produktów Hyaluron Specialist to idealne rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris na pierwszą pielęgnację anti-age. Formuła wzbogacona o 2 rodzaje kwasu hialuronowego:
- wielkocząsteczkowy, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry
- drobnocząsteczkowy, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw skóry

w tubce
krem
10 – 50ml

Krem pod oczy

Kupiłam cała linie tych kremów i z tego wszystkiego krem pod oczy wydaje się najlepszy, aczkolwiek hitem moim nie jest. Stosuje od dwóch tygodni, plusem jest to że niepodraznia oczu. Nie zauważyłam aby zmarszczki były wygladzone, do tego dosyć długo się wchlania.

Najlepszy

Gdy tylko pojawiła się ta seria kremów w drogeriach stwierdziłam że warto spróbować. A więc poszłam kupiłam i jestem zachwycona. Krem na dzień i na noc jest super. Ale krem pod oczy to dopiero strzał w 10, próbowałam już kilku, ale ten jest najlepszy dla mnie. Naprawdę bardzo polecam

Cudowna kuracja naprawcza

Krem bardzo dobrze nawilżył skórę wokół oczu. Opakowanie, konsystencja kremu bardzo wygodna. Zapach bardzo delikatny. Zmarszczki zostały zminimalizowane. Krem szybko się wchłania.

Dobry krem pod oczy

Krem dobrze nawilża skórę pod oczami. Widoczność zmarszczek jest zmniejszona. Efekty nie są spektakularne, ale z pewnością widoczne. Opakowanie produktu jest poręczne i ładne. Konsystencja kremu w porządku, szybko się wchłania. Zapach delikatny.

Niestety nie dla mnie

To produkt nie dla mnie, krem dosyć dobrze się wchłaniał ale nie zmniejszał a wręcz jakby podkreślał opuchliznę, do której mam tendencje oraz nie dawał efektu ukojenia, co jest dla mnie kluczowe jeśli chodzi o kosmetyki używane pod oczy.

Rewelacyjna linia na pierwsze oznaki starzenia

Kremu pod oczy uzywam od okolo miesiaca i jestem zaskoczona jak rewelacyjnie dziala na moja sklonna do przesuszen skore, przede wszystkim super nawilzaja ale po miesiącu widze tez efekty jesli chodzi o pierwsze zmarszczki, ktore juz u mnie wystapily. Wedlug mnie sa mniej widoczne także moge z czystym sumieniem polecic wszystkim ta serie, na pewno kupie jeszcze te kremy

Produkty, które dbają o moją skórę!

Krem spełnił moje oczekiwania, konsystencję ma odpowiednią i bardzo dobrze się wchłania. Jak dla dojrzałej skóry to idealny, bo pięknie napina skórę, nawilża, zmarszczki jakby mniej widoczne.Po dłuższym stosowaniu, trochę łzawiły mi oczy ale po odstawieniu na kilka dni wszystko było w porządku.Bardzo odpowiada mi opakowanie w postaci tubki.

Lekki nawilżający

Dostałam ten krem do przetestowania dzięki uprzejmości wizaz.pl. Krem faktycznie dobrze nawilża, ma fajną lekką konsystencję, spełnia swoje zadanie. Zapakowany w wygodną stojącą tubkę , dzięki której krem spływa na dno i łatwo go wycisnąć. Wydajny. Wystarczy tylko kropla. Polecam

Godny polecenia

Krem pod oczy ma bardzo fajną konsystencję, bardzo ładnie się rozprowadza i niweluje niewielkie zmarszczki. Ma przyjemnych zapach i bardzo dobry skład. Osobiście jestem na tak!

Najlepszy z całego zestawu

Najlepszy z całego zestawu, ale co z tego jak reszta była bardzo przeciętna. Nie podrażnił mnie co jest dużym plusem przy mojej skórze skorej do podrażnień. Konsystencję ma lekko żelową, opakowanie wygodne a zapach neutralny. Efektów jednak brak

Mega ulga dla okolic oczu

Bardzo, bardzo nawilża okolice oczu i taki efekt utrzymuje się bardzo długo. Krem delikatnie usuwa sińce pod oczami, z korektorem współgra idealnie. Zapach wg mnie jest przepiękny ale delikatny i nie przeszkadza.

Bez spektakularnych efektów

Używałam wcześniej L’Oréal Paris Revitalift Filler i mogę szczerze napisać, że krem ten należy do moich ulubieńców ponieważ robi to co obiecuje. Natomiast krem pod oczy L`Oreal Paris Hyaluron Specialist w moim przypadku nie zrobił nic co sprawiłoby że czuję się nim oczarowana. Obietnicą jest widoczne nawilżenie i napięcie skóry a ja nic takiego nie zauważyłam. Miałam wrażenie lekkiego przesuszenia tej wrażliwej okolicy wokół oczu i to właściwie wszystko. Może moja skóra jest za bardzo wymagająca ale u mnie niestety krem się nie sprawdził.