L`Oreal Paris, Hyaluron Specialist, Replumping Moisturizing Eye Cream (Krem pod oczy `Wypełniająca kuracja nawilżająca`)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.60/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.71/5

zobacz więcej ofertzwiń

Linia produktów Hyaluron Specialist to idealne rozwiązanie ekspertów L'Oréal Paris na pierwszą pielęgnację anti-age. Formuła wzbogacona o 2 rodzaje kwasu hialuronowego:

- wielkocząsteczkowy, aby nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry
- drobnocząsteczkowy, aby przywrócić sprężystość i długotrwałe nawilżenie na poziomie wewnętrznych warstw skóry

w tubce
krem
10 – 50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• AQUA / WATER • DIMETHICONE • GLYCERIN • SILICA [NANO] / SILICA • ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER • PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL • ADENOSINE • CAFFEINE • DISODIUM EDTA • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • SODIUM HYALURONATE • TRIETHANOLAMINE • TOCOPHERYL ACETATE • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE • ISOHEXADECANE • MICA • POLYSORBATE 80 • SORBITAN OLEATE • TIN OXIDE • DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER • DIMETHICONOL • CHLORPHENESIN • PHENOXYETHANOL

Super nawilżenie

Moja skóra pod oczami:
- skłonna do przesuszenia
- bardzo niewielkie zmarszczki mimiczne, jednak moją bolączką są linie spowodowane odwodnieniem skóry w tym miejscu
- 35 lat
- spore cienie, problem powiększający się z wiekiem
- skłonność do opuchnięć

Krem:
- poręczna, zgrabna tubka - nie trzeba paciać paluchami w słoiczku
- niewygórowana cena
- bardzo silne nawilżenie i wygładzenie okolicy pod oczami
- stosowany dwa razy dziennie nadaje świeży wygląd spojrzeniu
- nie zmniejsza dramatycznie opuchnięć, ale żaden krem nie działa na mnie w ten sposób, jedynie masaż rollerem, sen i dużo wypijanej wody pomaga - krem zawiera jednak kofeinę, więc jeśli ktoś nie ma dużego problemu jak ja, zauważy większą różnicę
- nieznaczne zmniejszenie cieni
- nie koliduje z korektorem (używam Armani Power Fabric Concealer lub Infallible L'Oreal, oba mocno kryjące)
- ma ładny zapach, choć dla mnie jakikolwiek zapach w kremie pod oczy jest raczej wadą niż zaletą, wolałabym produkt bezzapachowy
- nie trzeba nakładać dużo, więc biorąc pod uwagę pojemność, jest to produkt bardzo wydajny
- noszę codziennie soczewki kontaktowe - krem nie podrażnił mi oczu

Polecam Paniom raczej młodszym niż starszym (tak do 35 rż), z suchą skórą pod oczami, jako codzienny, pewny krem na te okolice. Na zaawansowane oznaki starzenia nie zadziała, ale nie takie są też jego obietnice. To co ma robić, robi bardzo dobrze.

bez cienia watpliwości

Kupię go ponownie... Doskonale nawilża, redukuje cienie pod oczami. Dobrze sie rozprowadza i szybko sie wchłania Ma wygodne opakowanie, można go nakładać bezpośrednio z tubki pod oczy dzięki aplikatorowi. Jest wydajny i doskonale sprawdził sie na mojej skórze z trądzikiem różowatym.

Nawilża i poprawia estetykę oka

Posiadam suchą skórę pod oczami. Do tego towarzyszą mi wieczne cienie tzw. worki oraz pierwsze zmarszczki mimiczne (jestem 30+). To trio sprawia, że spojrzenie jest ciężkie i dodaje mi lat. Zanim sama wzięłam się za wybór kremu pod oczy (lepiej późno niż wcale...) dostałam jeszcze zimą ten specyfik w prezencie.
Jak się okazało mój darczyńca sprawił mi bardzo trafiony prezent :-).

Całkiem dobry

Krem ten nabyłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Szukałam czegoś co wygładzi drobne zmarszczki, delikatnie napnie skórę i jednocześnie ją nawilży. Tutaj krem marki L'oreal sprawdził się dobrze. Niestety nie zauważyłam w jego działaniu aby redukował cienie pod oczami. Na plus to, że nie wpływa negatywnie na utrzymywanie się makijażu. Jego konsystencja jest bardzo przyjemna w użytkowaniu, gęstość w sam raz. Krem jest zamknięty w wygodnej w użytkowaniu tubce. Na pochwałę zasługują dobra cena (ja akurat trafiłam na promocję za 17.99) i dostępność (praktycznie w każdej drogerii). Dam 5 gwiazdek, jednak jak dla mnie co nieco mu brakuje aby go oznaczyć jako hit.

Dobry krem

Dosyć treściwy, odżywczy i przyjemny w stosowaniu krem pod oczy. Mam wymagającą i wiotką skórę w tych rejonach, a on mi się dobrze sprawdził. Opakowanie wygodne w użyciu - tubka.

Godny polecenia

Krem pod oczy pachnie cudownie, ma bardzo fajną gęstą, ale lekką konsystencję. Nie powoduje podrażnień, produkt jest o bardzo delikatnym zapachu,
Bardzo, bardzo nawilża okolice oczu i taki efekt utrzymuje się bardzo długo.
Jestem bardzo zadowolona z efektu na pewno zostanie ze mną na dłużej .

Dobry krem

Co tu dużo pisać, bardzo dobrze nawilża skórę pod oczami. Używałam go rano i wieczorem (tutaj nakładam grubszą warstwę). Korektor dobrze na nim wyglądał, nie rolował się. Moim zdaniem krem sprawdzi się osobom które szukają czegoś nawilżającego ale nie koniecznie przeciwzmarszczkowego. Tutaj takiego działania nie zauważyłam.

Świetnie nawilża

Kremów pod oczy zaczęłam używać dopiero niedawno, ze względu na przesuszona skórę w tej okolicy. Jednak dopiero ten krem poradził sobie z suchymi plackami pod oczami, także nawilżenie jest naprawdę super.
Jeśli chodzi o działanie przeciwzmarszczkowe to nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ jeszcze mogę nie zwracać na to uwagi aż tak bardzo (mam 24 lata).
Bardzo chętnie wrócę do tego kremu, chociaż zapewne w międzyczasie będę testowała jeszcze inne.

Bardzo dobry krem pod oczy

Moja skóra jest dość wymagająca, po umyciu twarzy skóra staje się nieprzyjemnie ściągnięta i tak naprawdę nie każdy krem potrafi sobie z nią poradzić i zlikwidować to uczucie napięcia / naciągnięcia. Ten bardzo dobrze sobie z tym radzi.

Dobrze nawilża, lecz przegrywa z głębszymi zmarszczkami

Po krem pod oczy z serii Hyaluron Specialist sięgnęłam zachęcona mnóstwem pochlebnych opinii. Nie ukrywam, że spodziewałam się po nim wielkich rzeczy i w dużej mierze się zawiodłam... Bo choć w wieku 31 lat nie mam niewiadomo jak wielkich zmarszczek pod oczami, to jednak kilka z nich spędza mi sen z powiek (głównie dlatego, że z upływem lat będą się przecież pogłębiać).

Po miesiącu użytkowania wyciągnęłam następujące wnioski:
1) krem bardzo dobrze nawilżył obszar pod oczami, skóra w dotyku stała się delikatna i gładsza,
2) kosmetyk nie podrażnia moich wrażliwych oczu, nie powoduje łzawienia, ani pieczenia,
3) delikatna konsystencja, niemalże żelowa, jest miła w aplikacji i daje uczucie komfortu, a brak zapachu oceniam także na plus,
4) mimo dość dobrego nawilżenia nie zauważyłam znaczącego napięcia skóry pod oczami,
5) "kurze łapki" są mniej zauważalne, lecz nieco mocniej zarysowane zmarszczki pod oczami jak były, tak są- ani mniejsze, ani większe,
6) tubka kremu ma wygodny aplikator, wyciśnięty krem nie zasysa się z powrotem do środka, więc jest higienicznie,
7) jakość produktu adekwatna do ceny (ok. 30-35 zł w drogeriach stacjobarnych lub 20-25 zł w sklepach on-line).

Reasumując: nie jest to zły kosmetyk, ale spodziewałam się wypełnienia także tych nieco mocniejszych zmarszczek, które w moim wieku nie są przecież jeszcze aż tak głębokie. Przeszłam lekki zawód, choć krem mogę polecić grupie osób, które chcą zapobiegać piwstawaniu zmarszczek. Jeśli takowe jednak już się pojawiły, to nie ma cudów, ten krem ich znacznie nie zredukuje.

Produkt zużyty w mgnieniu oka

Jestem bardzo zaskoczona w jak szybkim tempie zużyłam ten produkt, ponieważ kremy do oczu o takiej pojemności zwykle wystarczały mi na znacznie dłuższy czas. Fakt ten wynika z tego, że musiałam zaaplikować grubą warstwę kremu, aby poczuć nawilżenie mojej okolicy pod oczami. Nie mogę więc ocenić pozytywnie wydajności tego produktu, ponieważ nakładając tego kosmetyku mniej, nie otrzymywałam oczekiwanych efektów. Przy większej ilości produktu nawilżenie mnie zadowalało. Krem ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, dobrze sprawdza się pod makijaż. Produkt jest biały, po roztarciu bezbarwny oraz bezzapachowy. Tubka jest wygodna, jednak nakrętka po kilku użyciach zaczęła się kręcić dookoła.

Bardzo dobry

Krem pod oczy, na dzień i na noc z linii Hyaluron specjalist L'oreal otrzymałam w wyniku udziału w konkursie na stronie wizaż (konkurs był już dość dawno temu).
Krem zamknięty jest w plastikowej tubce o poj. 15 ml.
Konsystencja jest bardzo delikatna, gładka, lecz treściwa.
Zapach dla mnie w zasadzie jest niewyczuwalny, co jest dużym plusem, ponieważ kosmetyki o mocniejszej nucie zapachowej w tak delikatnej strefie , jaką jest powierzchnia oka mogłyby u mnie wywołać podrażnienie.
W przypadku tego kremu żadne podrażnienie nie wystąpiło.
Krem nawilża bardzo dobrze, napina i wygładza. Dla kobiet bez mocno zaznaczonych zmarszczek mimicznych jest jak najbardziej wystarczający, odżywczy i nawilżający, jednak wydaje mi się, że w przypadku skór bardziej wymagających może okazać się niewystarczający.