Farmona System Professional, Hydra Quest, Deep Moisturising Serum (Serum głęboko nawilżąjace)

Serum głęboko nawilżające to zaawansowany preparat o działaniu intenstywnie nawilżającym, przeznaczony do każdego typu cery, w szczególności suchej, po nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV, opalaniu w solarium, przesuszonej na skutek działania suchego powietrza (klimatyzacja, ogrzewanie w okresie jesienno – zimowym). Wyjątkowe, synergiczne połączenie aktywnych składników nawilżających z przełomową technologią stymulacji akwaporyn, radykalnie i długotrwale zwiększa poziom nawilżenia skóry, zapewniając tym samym jędrność, elastyczność i młody wygląd.

z pompką
<50ml
serum
Cera
sucha
nawilżające

Cudeńko!

Zdecydowanie jest to mój HIT! A kupiłam go przypadkiem. Zobaczyłam sporą promocję, a że potrzebowałam czegoś głęboko nawilżającego na zimę, to zdecydowałam się na kupno.

Kosmetyk zamknięty jest w szklanym ciężkim pudełku, co jak dla mnie dodaje ekskluzywności :) pompka działa idealnie, dozując odpowiednią ilość produktu.
Serum ma delikatny zapach i niezbyt zbitą konsystencję, dzięki czemu dobrze rozprowadza się na twarzy. Szybko się wchłania, stosowane było z kremem innej serii, jednak zauważyłam dużą poprawę w kondycji skóry.
Moja cera jest mieszana. jednak zimą mocno się przesusza. To serum stosowałam na noc i pięknie łagodziło wszelkie podrażnienia.

Wydajne, stosowałam je ok dwóch miesięcy. Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę.