Bielenda, Camellia Oil, Luksusowe serum odmładzające w mikroperłach

Bielenda, Camellia Oil, Luksusowe serum odmładzające w mikroperłach

Luksusowe serum o innowacyjnej formule olejkowych, odżywczych mikroperełek zawieszonych w nawilżającym żelu zapewnia skórze pielęgnację wzorowaną na najlepszym koreańskim modelu dbania o urodę. Serum skutecznie poprawia wygląd i kondycję cery dojrzałej. Głęboko nawilża, wspomaga rewitalizację i odżywienie naskórka. Wygładza zmarszczki, zapobiega wiotczeniu, poprawia strukturę i sprężystość skóry. Przywraca cerze piękny koloryt, promienność i blask.

Maksymalizacja mocy działania serum następuje na skórze w momencie aplikacji. Aktywne mikroperełki pękają na skórze i uwalniają odżywczą moc zamkniętego w nich oleju kameliowego.

Jedno z fajniejszych serum

Moja cera jest non stop narazona na niedogodności - niewyspanie, dzień w ciąglym biegu to przyklady z brzegu. Co gorsza, po mojej twarzy widać to niemal od razu bo skora robi się poszarzała, zmęczona a wory pod oczmai to juz w ogole jakiś dramat. I tutaj przyszlo mi w pomocą recenzowane serum, które za stosunkowo niewielką cenę (ok. 20 zł) oferuje mi typową buteleczkę o pojemnosci 30 ml. Całosc sprawia bardzo estetyczne wrażenie, zwłaszcza dzięki przezroczystemu, różowo-perłowemu kolorowi samego serum. Sam zapach jest też bardzo ładny. Po posmarowaniu skóry środek świetnie się wchłania i nie zostawia lepkiego filmu. Samo działanie jest silnie ujędrniające, nawilżajace i poprawiajace kondycje skóry. Ponadto kosmetyk nie zapycha i nadaje sie świetnie pod makijaż.

Mój hit i cud

Od lat, od zawsze w zasadzie mam ogromny problem z dobraniem kosmetyków do nawilżania skóry twarzy. Każde, choćby najlżejszy krem powodował zapychanie porów, wysypy na twarzy i wszystko czego na skórze chcieć nie chcemy. Nie dawałam temu serum jakichś dużych szans, ale zakupiłam je, gdyż uwiodły mnie z tej linii maska w płachcie i masło. Serum okazało się strzałem w 10. Mam skórę mieszaną, która lubi się zapychać olejami. A tu? Olejek kameliowy rzekomo dla cery dojrzałej wstrzelił się w moją pielęgnację idealnie. Stosuję je raz dziennie, tyle mi wystarcza, Skóra jest gładka, świetlista, nawilżona i bez cienia skazy. Serum jest wodniste i sporo trzeba go zużyć, by pokryć całą twarz. Produkt nie jest wydajny, ale super skuteczny. I przed 30 - tką sprawdza się świetnie.

Luksusowe serum

Jak sama nazwa wskazuje jest to odrobinka luksusu.. pięknie pachnie, delikatnie rozświetla twarz,nawilża.
Nakładam rano pod makijaż i tu sprawdza się bardzo dobrze. Delikatna formuła szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Polecam zapoznać się z tym produktem

Kocham!

Serum zakupiłam po tym jak świetnie sprawdziła się u mnie maska w płachcie z tej samej serii. Serum ma świetny skład, pięknie pachnie i świetnie działa. Mimo tego, że to olejek, to nie zapycha, a cudnie nawilża, koi i odżywia. Stosuję je tylko na noc i bez kremu a moja skóra błyszczy zdrowo, jest przyjemnie napięta i bez skazy.

Perełka

Na noc stosuje głównie sera olejkowe. Jednakże na co dzień - pod krem z spf / krem na dzień i makijaż, który noszę przez ok 12 godzin -potrzebuje zastrzyku nawilżenia, kosmetyku który błyskawicznie się wchłonie i zgra się doskonale z podkładem, pudrem itd.

Przyjemnie nawilża

Jak na nasze drogeryjne standardy to serum wyróżnia się zdecydowanie, istna perełka :) Na uwagę zasługuje przyzwoity skład i przyjazna cena.
Opakowanie to szklana buteleczka z pompką, nic wyrafinowanego, ale jest bardzo wygodne. Serum ma konsystencję rozwodnionego żelu i bladoróżowy kolor. Zapach bardzo subtelny, nie przeszkadza,
Na twarz używam minimum dwie pompki, na szyję dodatkowo jedną i w mojej ocenie nie jest to wydajny kosmetyk :) Zawartość buteleczki to 30 ml i znika szybko. Po nałożeniu na skórę czuć nawilżenie, moja skóra "pije" serum z wielką łapczywością. Po kilku minutach nakładam jeszcze krem i czuć pod palcami gładką i nawilżoną cerę.

Stosuję na noc z olejkiem z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona

Serum w mikroperełkach stosuje od około miesiąca wieczorem a efekty poczułam niemalże od razu po pierwszym zastosowaniu.

Serum zamknięte jest przeźroczystej butelce z pompką i zatyczką. Szklana buteleczka jest dosyć i upuszczona na płytki może się rozbić- mi spadła na dywan- przetrwała. Pompka działa sprawnie, a plastikowa zatyczka działa również bez zarzutu.

Serum w buteleczce wygląda jak różowy, rzadki żel, w którym zanurzone są nieco ciemniejsze oleiste kropelki. Po wyciśnięciu serum za pomocą pompki ukazuje się wodnisty żel, który po wklepaniu na twarz tworzy warstwę przypominającą zroszoną trawę. Zapach piękny, kwiatowy, delikatny. Po chwili wchłania się pozostawiając gładką powłokę z natychmiastowym uczuciem wygładzenia skóry. Po serum nakładam olejek z tej samej serii aby efekt był jeszcze lepszy.

Wracając do serum. Rano moja skóra jest gładka i promienna. Uczucie pulchności i elastyczności twarzy jest widoczne a skóra w ciągu dnia jest dłużej nawilżona . Wieczorem widać, że moja skóra twarzy jest mniej zmęczona . Mimo, że serum stosuję wieczorem to zauważyłam, że serum delikatnie wygładza drobne zmarszczki, które w ciągu dnia są mniej widoczne. Wydajność produktu jest niesamowita. Wystarczą dwie pompki aby rozsmarować serum na całą twarz. Po miesiącu stosowania w butelce wciąż znajduje się około 60% produktu.
Serum jest bardzo delikatne i nie zapycha mojej podatnej skóry. Stosowany wraz z olejkiem daje bardzo dobre korzyści, które widać niemalże natychmiast.

Bardzo dobry kosmetyk dla skóry zmęczonej, pozbawionej jędrności

Brak dostatecznej ilości snu, intensywny tryb życia, często niewłaściwe odżywianie oraz mało uważna pielęgnacja, mogą przyczynić się do pogorszenia stanu cery. O moją skórę staram się dbać każdego dnia, szczególnie, że jestem wprost zafascynowana koreańską pielęgnacją. Bywają jednak okresy, w których choruję, jestem zmęczona lub po prostu skrajnie niewyspana, co w ekspresowym tempie odbija się na mojej twarzy. Wraz z początkiem astronomicznej zimy moja skóra stała się wiotka, pozbawiona jędrności oraz promiennego, świeżego wyglądu. Musiałam działać szybko - ratunkiem okazało się być luksusowe serum odmładzające w mikroperełkach, lubianej przeze mnie marki Bielenda. Za opakowanie o pojemności 30 ml zapłaciłam nieco ponad 20 złotych na jednej z promocji, a zatem bardzo niewiele jak za tego typu produkt.

Serum zostało umieszczone w eleganckim, czarno-różowym kartoniku z dokładnym opisem działania, dzięki czemu może posłużyć także jako prezent dla bliskiej osoby. Wewnątrz kartonika umieszczono śliczną, szklaną buteleczkę z uroczo wyglądającą, pudrowo różową, płynną zawartością. Naprawdę, producent bardzo się postarał, kosmetyk prezentuje się pięknie! Wspomnianą buteleczkę wyposażono w wygodną pompkę, dzięki której prędko odmierzymy pożądaną ilość kosmetyku. Samo serum jest niemalże przezroczyste, ma wodnistą konsystencję oraz widać w nim mikroskopijne perełki, o których wspomina producent. Ponadto ślicznie pachnie, co zdecydowanie umila jego stosowanie.

Serum stosowałam codziennie rano i wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu skóry, przed zastosowaniem kremu. Buteleczka wystarczyła mi na dość długo, gdyż na około 2 miesiące. Kosmetyk świetnie się wchłania, dzięki czemu już po chwili skóra jest w pełni przygotowana do dalszych etapów pielęgnacyjnych, tym bardziej, że nie zostawia nieprzyjemnej, lepkiej warstwy. Jest idealne pod makijaż, nie roluje się, ponadto odnoszę wrażenie, że minimalnie przedłuża trwałość makijażu. Ponadto wspiera działanie nawilżającego kremu, z którym tworzy idealny duet. Podczas stosowania kosmetyku zaobserwowałam znaczne zwiększenie jędrności skóry, odżywienie, świetne nawilżenie i nawodnienie oraz wizualną poprawę wyglądu skóry w postaci przywrócenia blasku, promienności. Skóra stała się miękka i aksamitna w dotyku, jej koloryt został wyrównany. Po 8 tygodniach stosowania zaobserwowałam także delikatne zmniejszenie zmarszczek w okolicach czoła, oczu i nosa (zmarszczek mimicznych). Skóra stała się jędrniejsza, bardziej napięta, chyba mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że gęstsza. Ponadto nie zapycha i nie uczula, nie powoduje także zaczerwienia. Kosmetyk na tyle przypadł mi do gustu, że zaopatrzyłam się już w kolejne opakowanie. Polecam!

Kolejne dobre serum od Bielendy

Serum to jeden z kosmetyków do pielęgnacji twarzy, który stosuję regularnie od kilku lat i najczęściej stawiam właśnie na sera od Bielendy, jakoś bardzo pasuje mi ich formuła i to w jaki sposób działają na moją skórę. Podobnie jest z Luksusowym serum odmładzającym. W przeciwieństwie to tych, które stosowałam poprzednio to serum zamknięte jest w buteleczce z pompką (a nie pipetką), co jest wygodną opcją aplikacji. Ma ono bardzo lekką, wodnistą/żelową konsystencję, którą szybko można nanieść na skórę twarzy przez co równie szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego, nieprzyjemnego filmu - nałożone rano sprawdza się świetnie jako baza pod makijaż, wieczorem zaś jako baza kremu na noc. Skóra od razu po aplikacji jest nawilżona i wygładzona, jednak najlepsze efekty widać po minimum dwóch tygodniach regularnego stosowania - kolor skóry jest wyrównany, jest ona bardziej promienna, gładka i miękka. Dodatkowo czuć nawilżenie, a moje suche plamki, które czasami pojawiają się na policzkach zniknęły. Serum w żaden sposób nie podrażniło mojej skóry, nie spowodowało zaczerwienień, swędzenia, pieczenia czy niedoskonałości. Nie do końca potrafię ocenić jego wpływ na wygładzenie zmarszczek, ponieważ poza kilkoma mimicznymi wokół oczu nie mam jeszcze z nimi problemu. Jest wydajne - dwie pompki wystarczą na całą twarz, używane dwa razy dziennie, codziennie starczyło mi na 5 tygodni stosowania. Moim zdaniem jest to kolejne bardzo dobre, godne polecenia serum od Bielendy.

Świetnie nawilża skórę

Serum używam już przeszło miesiąc i za moment je skończę. Aplikowałam zarówno wieczorem jak i rano, zwykle jednorazowo 2-3 pompki (nie żałowałam sobie). Wydajność produktu: buteleczka 30 ml wystarcza mi na 5-6 tygodni używania 2x dziennie.
Opakowanie jest wygodne i praktyczne. Dzięki pompce można bezpośrednio na twarz zaaplikować serum. Design przyjemny dla oka. Opakowanie jest szklane, wygląda porządnie i ładnie, a dzięki temu że jest przeźroczyste, to widać ile jeszcze produktu zostało. Dodatkowo było jeszcze opakowane w kartonik i ofoliowane.
Serum jest półprzezroczyste, lekko różowe, pod światło widać w nim drobinki. Pachnie przyjemnie. Ma dosyć rzadką konsystencję, ale nie jest nazbyt wodniste, bardzo powoli ścieka po skórze.
Po oczyszczeniu twarzy używam toniku, a następnie esencji, wtedy na tak przygotowaną cerę aplikuję serum od Bielendy. Przyjemnie się go używa. Porządnie nawilża skórę. Po zaaplikowaniu moja twarz wygląda świetliście i zdrowo, jest nawilżona i lekko odżywiona, ale bez efektu przekarmienia. W dotyku skóra robi się sprężysta, bardziej elastyczna. Serum po chwili się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Jest dobre pod makijaż. Rano na serum nakładam bazę pod makijaż albo bezpośrednio krem BB, natomiast wieczorem aplikuję krem na noc.
Polubiłam ten produkt i zamierzam kupić następne opakowanie. Mam mieszaną cerę 30+, skóra na policzkach i bokach twarzy jest sucha, a strefa T szybko się wyświeca. Przy stosowaniu tego serum nie zauważyłam żeby pogorszył się stan skóry, nie pozapychało mnie.
Nie jest to produkt który w tydzień wygładzi zmarszczki i zrobi na twarzy jakieś cudowne czary-mary. Jego skuteczność opiera się w mojej ocenie na regularnym stosowaniu, wtedy skóra jest dzień po dniu porządnie nawilżona i poprawia się tym samym jej kondycja, z czasem drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Polecam. Fajne serum w dobrej cenie. Jego skład też mi się podoba.

Przyjemne

Wodna konsystencja, chociaż wskazuje na cięższą formułę. Doskonale nawilża, nie obciążając jednocześnie. Skóra po nałożeniu wygląda promiennie. Świetnie nadaje się pod makijaż. Dla mnie super.

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja!

Mialam okazje przetestowac wczesniej, zanim pokazalo sie w drogeriach.
Serum ma postac polplynnej, bialej, kremowej emulsji i przyjemnym zapachu i konsystencji ktora ulatwia rozprowadzanie na skorze. Szklana buteleczka zaopatrzona w plastikowa, sprawna pompke.
Jesli chodzi o dzialanie-jest swietne! Sklad zapowiadal skutecznosc i wygladzenie zmarszczek, oleje, skwalen j wysoko w skladzie olej kameliowy tak ceniony na Dalekim Wschodzie. Skora jest aksamitna, nawilzona, promienna, nie pojawiły sie zadne niedoskonalosci. Naturalny filtr UV jest w sam raz na jesienne dni.
Serum jest wydajne (mimo 15ml pojemnosci ledwo widac ubytek), przyjemnie sie uzytkuje i dobrze wspolgra z innymi kosmetykami. Moja skora go lubi, mimo ze jest dedykowane dojrzalym paniom.
Bielenda ma u mnie (kolejny) duzy plus za pomysl, sklad i wykonanie :)