Alessandro, Pro White French (Lakier do franuckiego manicure)

Alessandro, Pro White French (Lakier do franuckiego manicure)

Lakier do paznokci z formułą wybielającą Alessandro Pro White French o mlecznej, naturalnej barwie. Sprawia, że paznokcie są rozświetlone, nabierają blasku i świeżego, zdrowego wyglądu.

Cudo!

W lakierze do paznokci szukam trzech rzeczy: trwałości, naturalnego efektu i rozjaśnienia. Wszystko to znalazłam u Alessandro. Lakier kupiłam w serwisie aukcyjnym, w zasadzie nawet nie wiem, gdzie można go u mnie kupić stacjonarnie, nigdzie nie widziałam.

ładny efekt

Lakier ten daje świetny efekt, nie jest to zwykły jasny lakier, a robi z paznokciami cos \'magicznego\'. Za to lubie lakiery i paznokcie zelowe alessandro. Ze mozna im malo zarzucic, sa dobrej jakosci i kazdy zachwala kiedy cokolwiek mam zrobione wlasnie z Alessandro.
Absolutnie nie oczekiwalabym wybielenia paznokci po nalozeniu tego lakieru, on ma poprawic wyglad. I robi to swietnie. Paznokcie pomalowane tym lakierem maja jasny kolor frencha, sa blyszczace, wygladaja jak zdrowe naturalne, lekko rozjasnione. Jedyne za co odejmuje mu gwiazdke to to ze ciezko sie go rozprowadza, ja ogolnie mam problem z rozprowadzaniem lakierow marki Alessandro, natomiast moja kosmetyczka robi to doskonale. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Lubię

Lubię jak moje paznokcie wyglądają świeżo a ten lakier mi to zapewnia.
Paznokcie wyglądają schludnie. Nie mam problemu z żółtymi paznokciami i nie oczekuję od allesandro, że mi je wybieli więc może dlatego go lubię.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

słaby

Naturalna , delikatna mleczna barwa sprawia efekt świeżości ale to wszystko .... bowiem nic a nic nie wybiela . Po zmyciu nadal są przebarwienia, a trwałość też nie jest najlepsza..

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

rewelacji nie ma

Tak jak w opisie wybielający albo raczej zabezpieczający przed żółknięciem,ponieważ jeśli się to już przydarzy to lakier zakrywa problem ale go nie niweluje-wystarczy zmyć i prawda wychodzi nawierzch.Odcień mleczny,dyskretny.

Używam tego produktu od:3 mies.