Rexona, Women, Sure Maximum Protection (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Zobacz oferty

prostezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dezodorant antyperspiracyjny z zaawansowaną technologią stworzony specjalnie, aby zapewnić optymalną ochronę przed poceniem. Zawiera formułę z TRIsolidTM dzięki której gwarantuje 48-godzinną ochronę przed poceniem się, walczy z przykrym zapachem i nie wysusza skóry pod pachą.
Wskazówka: Dla optymalnego efektu, nanieść na pachy wieczorem przed snem. Podczas snu, formuła TRIsolidTM nabudowuje warstwę ochronną. Ochrona ta trwa cały następny dzień, nawet po porannym prysznicu. Rexona Maxiumum Protection może być również stosowana z rana. Rekomendowana ilość kosmetyku to 2 kliknięcia.

Najlepszy z drogerii

Używam go od jakiś 2 lat i uwielbiam pod względem działania. Zużyłam masę opakowań i jestem przekonana, że już pisałam jego recenzję, no ale jej nie ma...

Jest to według mnie najmocniejszy antyperspirant z drogerii. Jest w formie szyftu. Mocno zakleja pachy i to czuć. Skóra w dotyku jest taka tępa i nawet przy wieczornej kąpieli ciężko to zmyć. Można nałożyć za dużo i wtedy roluje się pod pachą w załamaniach skóry, więc umiar przede wszystkim.

Producent zaleca użyć go na noc by przez dzień już działał. Ja nakładam rano po prysznicu.

Pachnie ładnie. Taki mydlany, czysty zapach. Nie czuć go na skórze i w ciągu dnia.

Sztyft chroni przez cały dzień nawet w mega upały po 35 stopni. Pachy są przyjemnie suche i to w nim uwielbiam. Także chroni świetnie przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień.
Działa na miarę blokera, więc naprawdę wow.

Przy takim regularnym codziennym stosowaniu trochę sprawia, że ta skóra się robi lekko sucha i swędzi, więc jak coś takiego zaczyna się dziać, to po prostu używam go co 2/3 dni a w resztę dni psikam się wersja w sprayu która jest niemal tak samo dobra.

Dla mnie to totalne must have na lato mimo że nie jest może mega komfortowy w stosowaniu, to działanie to wynagradza.

Swietny

Używam go od niedawna, wcześniej używałam z tej samej serii czerwonego i byłam bardzo zadowolona. Po czasie jednak zauważyłam, że być może skóra się do niego przyzwyczaiła i postanowiłam kupić inny. Padło na ten, a działa tak dobrze jak poprzedni. Nie czuć przykrego zapachu nawet po treningu, który jednak wymaga sporego wysiłku. Naprawdę długo utrzymuje ochronę, przy zwykłych dezodorantach, czy to w sprayu czu sztyfcie - nawet po 2 godzinach już czułam się nieświeżo. Przy tej serii od Rexony czuje sie spokojna i jestem w stanie zapłacić więcej za tę ochronę. A jak skóra się przyzwyczai - wrócę do czerwonego, bo jak do tej pory nie znalazłam nic innego, co by dawało ochrone przez tak długi czas. Jedyna wada jaką znalazłam to to, że niestety brudzi ubrania. Na szczęście jestem w stanie to przeżyć, biorąc pod uwagę, że większość dezodorantów, które mają nie brudzić według zapewnień producenta - też brudza :)

Zwykły dezodorant

Kupiłam skuszona pozytywnymi opiniami i jestem trochę zawiedziona. Jak dla mnie to zwykły antyperspirant w kremie. Próbowałam kilka razy posmarować się nim z jednej strony i innym produktem z drugiej i nie było większej różnicy poza ceną. :/ Rekomendowane 2 kliknięcia to chyba jednak za dużo, bo trochę się wałkował. Cena jest dla mnie za wysoka biorąc pod uwagę te wady. W dodatku denerwuje mnie to opakowanie, które próbuje oszukać nasze oczy, bo produkt znajduje się tylko w malutkiej środkowej części, przez co na darmo marnuje się miejsce w kosmetyczce. Po co mi tyle zbędnego plastiku?

Najgorszy

Nie mam problemu z potliwością a po tym sztyfcie mam wrażenie, że śmierdzę. Zapach dodatkowo jest lekko duszący, mdły. Zakładałam, że wyższa cena to lepsze działanie.

Jeden z najlepszych

Ostatnio kupiłam rexone, bo lady w żelu już mi sie znudził. I jestem miło zaskoczona, bo jest naprawde skuteczny, nie podraznia, ladnie pachnie przede wszystkim no i nie zostawia zoltych sladow co jest ogromna zaleta bo wiadomo jakie bywaja antyberspiranty tego typu. Na pewno kupie po raz kolejny

Nie wiem..

Nie potrafię go ocenić. Przez pierwszy tydzień byłam zakochana bo działał idealnie. Nie wiem czy to kwestia cyklu czy jakiś wahań hormonalnych bo mam wrażenie ze obecnie jest jeszcze gorzej niż przed użyciem tej Rexony. Podoba mi się zapach ale to, że brudzi strasznie ubrania już mniej. Moja szafa to głównie czernie i szarości więc usmaruje się nim zawsze. Dam mu jeszcze szansę i dokończę te opakowanie.

Rozczarowanie :(

Producent obiecuje świetną ochronę przed potem - moim zdaniem działa równie skutecznie, co najzwyklejszy dezodorant w sztyfcie Rexona, a jest dużo droższy. Nie jest to zły produkt, ale na pewno niewart swojej ceny.

Plusy:
+przyjemny zapach

Minusy:
-wysoka cena
-średnia ochrona przed potem
-nieprzyjemna konsystencja
-pozostawia uczucie lepkości pod pachami
-bardzo mało wydajny

najlepszy jaki maiałam

Polecam, naprawdę chroni przed potem i przykrym zapachem. Mam duży problem z poceniem się. Próbowałam już wszystkiego, po etiaxil, vichy, ziaja, cristal i dużo, dużo więcej, nic tak nie działa jak Rexona. W ogóle się nie pocę. Polecam wszystkim borykającym się z potem.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

doskonały

recenzja będzie krótka:
to jedyny antyperspirant poza blokerami typu Etiaxil, który mi pomaga. Na dodatek nie piecze, nie podrażnia i ładnie pachnie. Bardzo wydajny.
Wypróbowałam wszystkie dezodoranty od eko poprzez drogeryjne, apteczne i wysokopółkowe.
polecam

Ilość zużytych opakowań: trzy

Brak działania

Nie zauważyłam ŻADNEGO działania deklarowanego przez producenta. Nie mam żadnych specjalnych problemów z poceniem, mimo to nie był w stanie dobrze służyć jako normalny, codzienny dezodorant. Zwyczajne drogeryjne sztyfty i spraye działają na mnie jak powinny. Ten nie. Nie mam pojęcia dlaczego, tyle dobrych opinii...

Używam tego produktu od: 2 msc-y

Drogi odpowiednik nieodżałowanego Secretu

Przez wiele lat używałam Secret Key Platinum Power Cream, do tej pory nie rozumiem czemu go wycofali, nie miał i w sumie nadal nie ma sobie równych :( . Odpowiadała mi konsystencja, zapach i skuteczność, dostępność- wszystko! Odkąd zorientowałam się, że już nie będzie mi dane mieć go zawsze na półce w łazience, rozpoczęłam żmudne poszukiwania następcy, niestety za każdym razem (a "razów" było setki) zakończone rozczarowaniem i porównaniami do nieodżałowanego ideału. Na Rexonę Maximum Protection rzucałam okiem w Rossku (chyba tylko tam jest dostępny), ale odstraszała mnie cena- 25zł?! Obawiałam się dać aż tyle za antyperspirant, który mógł okazać się kolejnym bublem, z resztą ogólnie to wg mnie szalona kwota jak za tego typu kosmetyk. Z radością powitałam więc promocję (18zł) i od tamtej pory nie rozstaję się z tą wersją Rexony, zawsze robię zapasy na wypadek gdyby długo nie było obniżek ;) . Za wady uznaję oczywiście cenę regularną (sic!), słabą wydajność i szybkie kończenie się (używam 3 "kliki", bo zalecane 2 to za mało żeby pokryć pachę), nieidealny choć ładny zapach (nie to, co tropikalny Secret...), kiepski aplikator (przy końcówce nie da się zużyć pozostałości, bo wewnętrzny "mechanizm" jest tak skonstruowany, że nie dochodzi do samej góry, nie to, co w przypadku Secretu, który wyduszało się do samego końca...). Pozytywy- naprawdę dobra skuteczność, kremowa formuła jaką bardzo lubię, no i przede wszystkim ogólne podobieństwo do Secretu, który, wciąż łudzę się nadzieją, być może kiedyś powróci...

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cztery, pięć?

NAJLEPSZA !

Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu.
Nie zawiodłam się. Wręcz przeciwnie - ZNALAZŁAM SWÓJ IDEAŁ !!! :-)

Podsumować mogę w dwóch zdaniach:
Albania, lipiec, jakieś 40 stopni, po plecach leje się pot, a pod pachami - SUCHO !!!! Do tej pory było to dla mnie nie do osiągnięcia z innymi przeróżnymi antyperspirantami, blokerami nawet tymi w mega cenach...

Mam wersję Clean Scent i ona mi odpowiada.

Duuuuży plus za to, że nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje swędzenia.
Gdy stosowałam blokery - myślałam, że zadrapię się na śmierć!

Ładny zapach. Delikatnie brudzi ubrania, ale to mały pikuś :-) Najważniejsze, że działa!

POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 op.