Golden Sun, Mgiełka do ciała z drobinkami złota

Golden Sun, Mgiełka do ciała z drobinkami złota

Mgiełka do ciała z drobinkami złota. Intensywnie nawilża, chłodzi i pielęgnuje skórę. Zawarte w produkcie drobinki złota, delikatnie rozświetlają, a efekt brązujący utrwala i podkreśla opaleniznę.

koloryzujące, nawilżające
zapachowa
w butelce
50 - 100ml

Slabiaczek

Podczas krotkiego wyjadzu latem zdalam sobie sprawe, ze nie zaopatrzylam sie w nic podrkeslajacego opalenizne, postanowilam wiec zakupic na szybko jakis maly produkt (pelnowartosciowy zostawilam w domu). Do zakupu mgielki Golden Sun przekonalo mnie malutkie opakowaie, w sam raz na pare razy, i obietnica drobinek zlota.

Niestety, byl to zawod na calej linii. Legendarne drobinki zlota wystepuja w ilosci znikomej. Najbardziej komiczny jest atomizer - cos a la dezodorant, ktory wypsikuje na nasze cialo strumien smierdzacej alkoholem wody. Po rozsmarowaniu cieczy nie pozostaje na ciele doslownie nic - poza kilkoma lichymi drobinkami.

Sprobowalam pare razy, produkt jednak ani nie podkresla opalenizny drobinkami zlota, ani tez nie czyni nic dobrego dla naszej skory (alkohol!!!). Naprawde nie widze celu uzywania go i tym samym zapisuje go w mojej pamieci jako kompletna klape.

bubel

No cóż, ta mgiełka okazała się bublem kosmetyczny. Drobinki po psiknięciu na skórę naprawdę fajnie się prezentowały jednak tylko krótką chwilę. Opakowanie małe starcza na kilka dosłaownie użyć niestety. Zapach nic specjalnego zapach jak zapach. Cena kosmetyku to około 4.99 więc jak na kilka użyć to za dużo.

Nie za dobrze.

Kupiłam ją przez przypadek.
No cóż, nie mogłam jej zwrócić, więc w czasie majówki, jak byłam już opalona psikałam się tą mgiełką na nogi. Niby wszytsko dobrze, ale...
- drobinki złota / brokatu szybko znikały, jednak przez tą chwilę jak utrzymywały się na nogach robiły dobre wrażenie
-Mała wydajność - starczyło mi raptem na 3 użycia TYLKO NA NOGI, a nogi mam szczupłe i nie za długie (wzrost tylko 160 cm)
- Zapach neturalny
- Cena, jak na tak małą wydajność cena 6 zł to trochę za dużo.
Na pewno nie kupię więcej, chyba, że znowu przez pomyłkę. Wolę dolożyć 5 zł i kupić olejek z Avon ze złotymi drobinkami - wystarcza mi na całe wakacje i pięknie pachnie

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Fajneeeeee :)

Fajny kosmetyk, w niskiej cenie :) doskonały na letnie imprezy, nadaje skórze zdrowy odcień, całkiem długo się utrzymuje, nie zawiera wielkich drobin brokatu, tylko coś podobnego do złotego pyłku. Na pewno warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Super:)

Zgłosiłam,więc najwyższa pora ocenić:)
Mgiełkę kupiłam miesiąc temu,oczywiście mając na względzie zbliżające się wakacje i wiele wyjazdów z nimi związanych:)
Mgiełka ślicznie podkreśla opaleniznę,a także nawilża i chłodzi podrażnioną po kąpieli słonecznej skórę.
Nawet,jeżeli stosowałam ją świeżo po depilacji,to krzywdy mi nie robiła;)
Drobinki nie są bardzo duże,chociaż wolałabym,żeby były trochę mniejsze i nie rzucały się aż tak w oczy(gdyby były takie,jak w Balsamie z poświatą Kolastyny,to byłabym wniebowzięta:D),więc za to gwiazdkę mniej.
Co do sposobu użycia mgiełki: ja,zamiast rozpylać ją i czekać,aż wyschnie,wolę delikatnie rozprowadzić ją dłońmi-dzięki temu udaje mi się zebrać choć trochę tych drobinek i nie wyglądam jak bombka choinkowa:P).
Kosmetyk ma ładny zapach,fajne opakowanie(takie typowo wakacyjne:D),jest wydajny i niedrogi.
Czego chcieć więcej?:)

Używam tego produktu od:miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1