Herbalife, NouriFousion, MultiVitamin Clarifying Mask (Multiwitaminowa maseczka oczyszczająca)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.59/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Poprawia fakturę i koloryt skóry. Dodaje blasku. Zawiera glinki, które pomagają w usuwaniu nadmiaru tłuszczu i zanieczyszczeń. Oczyszcza skórę z głębszych zanieczyszczeń, usuwa nadmiar tłuszczu. Poprawia wygląd cery. Do wszystkich rodzajów skóry. Zawiera witaminy A, C i E.
Zawiera olejki z pomarańczy i eukaliptusa, jak również oczar wirgiński. Pozostawi przetłuszczoną skórę czystą i promienną, o poprawionych fakturze i kolorycie.

w tubie
>100ml
klasyczne

produkt ok

Ogólnie produkt dobry, ale uważam, że stosunek jakości do ceny jest słaby. Maseczka jest droga i w mojej ocenie nie wybyja się jakością ponad konkurencję. Jeśli już ktoś używa polecam robić to regularnie, wtedy uzyskasz najlepsze efekty.

Do zadań specjalnych

Jestem posiadaczką wersji mini - 50 ml, jednak i ta ilość pozwoliła mi poznać zalety produktu. Maseczka jest łatwa w używaniu (nie trzeba nic odmierzać, mieszać). W nucie zapachowej dominuje drzewo herbaciane. Maseczka zastyga na twarzy, po jej zmyciu skóra jest oczyszczona, pory ściągnięte. Dla mojej mieszanej skóry, nie znalazła zastosowania na całej twarzy, używam jej na strefę T, gdzie czyni cuda. Traktuję ją również jako kurację zasuszającą "niechcianych gości" - wówczas nakładam cieńszą warstwę i trzymam dłużej. Po takiej kuracji, z krostki jakby wyciąga wilgoć, przez co jest ona mniejsza, mniej zaogniona i szybciej znika.
Produkt solidny, ze smutkiem patrzę, że tubka się prawie całkiem wyczerpała...

nic specjalnego

Nie wiem co mnie skusiło do kupienia tej maseczki. Miałam chyba chwilę słabości, ponieważ nigdy nie kupuję takich drogich masek. Nie zrobiła na mniej żadnego wrażenia jak za taką cenę. Stosowałam ją raz w tygodniu, ale nie dostrzegłam po niej żadnego efektu wow. Skóra twarzy była po samym zabiegu miękka i chyba tylko tyle. Nawet nie odczułam efektu oczyszczenia. Mam porównanie np. do żółtej glinki Cattier i widzę różnicę w zachowaniu cery. Dlatego za taką cenę na pewno jej nie polecam. Jedyny plus to,że faktycznie starcza na długo.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu

fajna

Moje odczucia są natomiast takie, że na początku widziałam oszałamiające efekty a z czasem przestałam je dostrzegać. Może zrobiłam się bardziej wybredna. Nie mniej jednak uważam maseczkę za dobrą. Na plus jest także zapach, który uwielbiam i wydajność. Mnie nie szczypała ani nie podrażniła nigdy a z tym różnie u mnie bywa. Cena rzeczywiście się rekompensuje bo maseczka na długo starcza.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

najlepsza oczyszczajaca maseczka

Bradzo dobra maseczka, idealnie oczyszcza, podczas kilku pierwszych uzyc lekko mnie szczypala- tam gdzie moja cera byla najbardziej zanieczyszczona, ale z kazdym uzyciem szczypanie to bylo mniejsze. Stosowalam prawie cala game kosmetykow nouri fousion, po ich stosowaniu cera bardzo mi sie poprawila. Maseczka jest bardzo wydajna 1 opakowanie wystarczylo mi na prawie rok, a sosowalam ja 1 raz w tygodniu, czasami siostra mi ja podkradala. Jezeli ktos ma zanieczyszczona cere to szczerze polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

delikatna, w sam raz dla naczyńkowej cery

może nie jest to arcydzieło pod względem przeznaczonego działania -wągry, pryszcze, ale wspaniała na dłuższy dystans. Czuję odżywienie skóry, mimo że mam 21 lat, czuję że jest młodsza, promienniejsza.
jeśli chodzi o cenę, czasem łapię na allegro za 50zł.
baaardzo wydajna!

Używam tego produktu od: 4mc
Ilość zużytych opakowań: 1/normalne

super

To jest najlepsza maseczka jakiej kiedykolwiek używałam. Świetnie oczyszcza skórę - po dłuższym stosowaniu pozbyłam się wszystkich zaskórników (tych przy nosie i na brodzie również). Stosuje ją co tydzień, cera po niej jest gładka, napięta. W maseczce jest skrobia ryżowa która właśnie między innymi wygładza skórę. Kosmetyk wart swojej ceny. 108 zł, a starcza na ponad rok czasu. Używam już 3 tubkę. Rzeczywiście troszkę szczypie, ale im bardziej oczyszczona skóa tym szczypanie delikatniejsz

Używam tego produktu od:2,5 lat
Ilość zużytych opakowań:2, w trakcie 3

Jest SUPER

Niedawno zakupiłam tę maseczkę. Używam ją łącznie z tonikiem Herbalife i innymi suplementami ;) i muszę stwierdzić, że moja cera jest o wiele lepsza! Mam cienką, wrażliwą, często tworzą mi się krostki, które nierzadko rozdrapuję..I stąd nierówny koloryt cery, przebarwienia i nowe krostki..Natomiast odkąd jej używam, to cera wyrównała koloryt, jest gładsza, miła w dotyku i wygląda zdrowo. I zauważyło to wiele osób m.in. z rodziny, były zdziwione, że bez podkładu moja cera wygląda tak ładnie i naturalnie. Wręcz usłyszałam, że wygląda, jakbym miała podkład na twarzy.
Także ja polecam, cena jest wysoka, ale czego się nie robi dla urody ;-).
Po nałożeniu lekko piecze w niektóre rejony twarzy, te, które podobno wymagają dotlenienia i regeneracji :-). Mimo to, jest super i nie podrażnia nawet mojej cienkiej, naczynkowej cery.
POLECAM

Używam tego produktu od:miesiąca