Miya Cosmetics, myPUREexpress, 5-minutowa maseczka oczyszczająca z kompleksem [5% kwas azelainowy + glicyna]

Ekspresowa maseczka oczyszczająca, złuszczająca i skutecznie działająca na widoczne problemy skórne. Wystarczy 5 minut, by aktywna formuła z kompleksem [5% kwas azelainowy + glicyna], różową i białą glinką, olejkiem z nasion malin i jojoba, witaminą E i prowitaminą B5 odblokowała pory, oczyściła niedoskonałości i zaskórniki, zmatowiła skórę. Maseczka uspokaja i normalizuje wydzielanie sebum, rozjaśnia przebarwienia, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Nawilża i uelastycznia skórę.
Maseczka myPUREexpress jest przyjemna w użyciu – łatwo się rozprowadza i zmywa, nie pozostawia uczucia napięcia czy ściągnięcia skóry. Jej formuła działa skutecznie, ale jest delikatna i bezpieczna dla skóry. Działa ekspresowo i efekty pielęgnacyjne są widoczne już po 5 minutach.
A jeśli cera potrzebuje mocniejszego oczyszczenia – maseczkę warto pozostawić na 10 minut. Dzięki temu aktywne składniki mogą wniknąć głębiej i efektywniej dbać o piękno skóry. Przy regularnym stosowaniu myPUREexpress 2 razy w tygodniu wyraźnie zmniejsza się widoczność porów, zaskórników i niedoskonałości, poprawia się kondycja skóry, zmniejsza się tendencja do przetłuszczania i powstawania nowych niedoskonałości.
Bez silikonów, parafiny, PEG-ów, olejów mineralnych, parabenów. Testowana dermatologicznie. Dla wszystkich typów skóry, także wrażliwej i trądzikowej. Nie zapycha porów. Nie testowana na zwierzętach. Wegańska.

Mój numer 1!

Najlepsza i najszybsza maseczka jaką kiedykolwiek miałam! Pory widocznie zmniejszone, ładnie matuje i sprawia, że buzia nie jest zaczerwieniona. Mam cerę trądzikową i wrażliwą, już po pierwszym użyciu widać poprawę. Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona z efektów użycia tej maseczki.

raczej na nie

Moja kosmetolog poleciła mi tą maseczkę. Najpierw zapoznałam się z firmą i składem i zakupiłam w promocji za 23 zł w drogerii. Pokładałam w niej duże nadzieje, mimo 34 lat, mam tendencję do wyprysków i zaskórników w strefie T, reszta skóry twarzy w kierunku suchej. Cały słoiczek zużyłam w ciągu 3 miesięcy przy regularnym stosowaniu 2 x w tygodniu. Po zmyciu maski skóra była faktycznie nawilżona, jakaś taka napięta (zapach maseczki piękny). Nie zauważyłam natomiast zwężenia porów i niezmniejszenia liczby wyprysków. Może wypróbuję wersję zieloną tej firmy lub będę szukać dalej.

No hit i tyle :)

Super maseczka, naprawdę bardzo, bardzo fajna! U mnie efekt widać już zaraz po zastosowaniu! Skóra jest uspokojona, oczyszczona, o jednolitym kolorze. Piękny efekt!

Bardzo fajna!

Bardzo fajna glinkowa maseczka z dodatkiem kwasów. Aplikacja jest bezproblemowa. Czuć działanie oczyszczające i widać efekty. Na pewno do niej wrócę.
Bardzo lubię tą markę i jest to jeden z fajniejszych produktów Miya.

Oczyszcza i nawilża

Maseczka po 10 min bytności na skórze twarzy oczyszcza, nawilża i wygładza. Pory są wyraźnie zmniejszone, cera zyskuje "czysty", zdrowy koloryt bez efektu ściągnięcia. Nie podrażnia, nie uczula (przynajmniej mnie), do tego przyjemnie pachnie. Po jej użyciu nakładam krem nawilżający tej samej marki, ale to bardziej, tytułu przyzwyczajenia, niż konieczności.

Bardzo dobrze oczyszcza nie podrażniając skóry

Maseczkę 5-minutową od marki Miya zakupiłam podczas promocji w drogerii Hebe za 25zł i od miesiąca regularnie jej używam.
OPAKOWANIE
Maseczkę otrzymujemy zamkniętą w bardzo praktycznym opakowaniu. Śliczny pudrowo różowy słoiczek, zakręcany

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Maska jest bardzo gęsta, ma lekko różowy kolor, świetnie rozprowadza się na skórze pokrywając ją grubszą i regularną warstwą. Na porycie całej twarzy wystarcza niewielka ilość, maska jest wprost nie do wykończenia co jest jej niewątpliwą zaletą.
Łatwo i bezproblemowo spłukuje się wodą

DZIAŁANIE I EFEKTY
Maska jest bardzo prosta w "obsłudze". Wystarczy nałożyć ją na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić na 5 minut. Bardzo ważne jest tutaj aby nie przedłużać samowolnie czasu maseczki na skórze, ponieważ wtedy może wysuszać skóę.
Po użyciu skóra twarzy jest bardzo dobrze oczyszczona, jaśniejsza i mięciutka w dotyku. Pory są wyraźnie zwężone, a wszelkie zmiany skórne, dzięki zawartości kwasu azelainowego , są ukojone i wyciszone. Przy regularnym stosowaniu pojawia się mniej niedoskonałości na twarzy, delikatnie zmniejsza zaskórniki, a skóra ma bardziej ujednolicony i zdrowy kolor. Zdecydowanie kupię kolejne opakowania

Dla lubiących i nielubiących maseczki!

Maseczka Miya z formułą oczyszczającą jak dla mnie HIT! Jestem osobą, która średnio lubi i ma czas, żeby używać maseczki. Moja cera jest mieszana, ze skłonnościami do wyprysków i miejscowego przesuszania oraz miejscowych zaczerwienień. Moim zdaniem największy plus to szybkie działanie, bo wystarczy maseczkę trzymać 5 minut i już można zauważyć na prawdę świetne efekty oczyszczania - POLECAM ZABIEGANYM! Maseczka w pełni działa tak jak powinna, od jej stosowania zniknął mój problem z wypryskami, cera po niej jest gładka i oczyszczona oraz co również ważne wyciszona - miejscowe zaczerwienienia widoczne są dużo mniej. Produkt do tego jest baaaardzo wydajny, to małe opakowanie wbrew pozorom starcza na długo. Bardzo lubię tą maseczkę i nie zamienię jej na żadną inną!

Porządny kosmetyk

Kolejny produkt Miya, który świetnie mi się sprawdził. Bardzo lubię swoją buzię po użyciu tej maseczki. Jest mięciutka, czysta, wygładzona. Kosmetyk promocyjnej cenie naprawdę warto zakupić. Wydajność też jest zacna. Polecam spróbować

Cudowna :)

Kupiłam ją z polecenia koleżanki w drogierii strefaurody na promocji - od razu zachwyciła mnie swoim opakowaniem. Zapach jest lekki, ledwo wyczuwalny. Nałożona na twarz powoli zastyga. Jeśli chodzi o działanie to cudownie oczyszcza pory - w połączeniu z pilingiem kawitacyjnym zdziałała cuda na mojej skórze. Wcześniej używałam peeling enzymatyczny od Tołpy i nie dał on efektów z których była bym zadowolona - polecam każdemu kto walczy z czarnymi punkcikami na nosie :)

Pięknie oczyszcza

Maska jest świetna, nie podrażnia, pięknie oczyszcza i przygotowuje na dalszą pielęgnację. Nawet skóra skłonna do podrażnień, wygląda po niej dobrze. Zużyłam dwa opakowania i na pewno będę do niej wracać. Jedyny minus do cena i mała pojemność.

Różowy sztosik

Kupiłam tą maskę bo bardzo mi się z podobało opakowanie. Z reguły takie wybory okazują się kompletną klapa, ale tym razem to był strzał w 10. Maska jest bardzo gęstą i wydajna. Ma bardzo dobry skład. Super się rozprowadza, bardzo łatwo ją zmyć i nie zostawia uczucia ściągnięcia na twarzy. Po jej zastosowaniu na twarzy czuć delikatne nawilżenie i oczyszczenie. Już po pierwszym tygodniu wyraźnie było widać poprawę w wyglądzie skóry i zmniejszyła się ilość niedoskonałości????
I love it !!

Maseczka Miya

Do pielęgnacji twarzy często stosuję maseczki z glinkami. Maseczka ma kremową aksamitną konsystencję, która idealnie się rozprowadza na skórze. Bardzo przyjemnie pachnie. Zawiera naturalne składniki, jak olej jojoba czy olej z nasion malin a także glinki, glicerynę, kwas azelianowy. Maseczkę na skórze trzymam 5 minut jak zaleca producent. Po zmyciu skóra jest oczyszczona, nawilżona i delikatnie rozświetlona. Skóra jest też elastyczna i jędrna. Niedoskonałości są mniej widoczne. Opakowanie jest piękne i wygodne w użyciu.