Catrice, Allround Mascara Extra Volume, Length & Curl (Tusz pogrubiająco - wydłużająco - podkręcający)

Wielofuncyjny tusz: pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Testowany okulistycznie.

Fajny produkt

Poszukiwałam nowej maskary i w ręce wpadła mi właśnie ta z Catrice. Jako, że mam bardzo wrażliwe oczy trochę obawiałam się jej użycia. Jakie są moje opinie z tygodniowego używania maskary - nie uczula, co jest dużą zaletą, dla osób o wrażliwych oczach, nie skleja rzęs na czym mi zależy, posiada tradycyjną szczoteczkę, która nie odbija rzęs przy malowaniu. Jedyną wadę, którą zauważyłam jest lekkie osypywanie się pod koniec dnia.
Warto przetestować produkt i wyrazić własną opinie na jego temat.

Można pokochać

Był to swego czasu mój ulubiony tusz do rzęs. Niestety od ostatniego opakowania przestał nim być. Mogłam trafić na felerne opakowanie, przy którym miałam problemy z aplikowanie tuszu na rzęsy w sposób, który by nie zostawiał grudek i nie sklejał moich rzęs.

Słabiutko

Dobrze rozczesuje rzęsy - pierwsza i jedyna zaleta tego produktu.

Nie pogrubia, nie wydłuża, minimalnie podkręca. Pigmentacja taka sobie, właściwie nie widzę przyciemnienia rzęs - jestem przyzwyczajona do mocnej czerni. Jeśli ktoś lubi delikatny efekt na rzęsach, to jak najbardziej, Jednak miłośniczkom efektu sztucznych rzęs nie polecam. Co do szczoteczki, to trochę drapie linię górną przy nasadzie włosów.

Mam mieszane odczucia

Jechałam na wyjazd i zorientowałam się, że tusz do rzęs został na biurku. A ponieważ była w okolicy Natura, wpadłam tam na biegu i złapałam pierwszy lepszy tusz do rzęs. Tym razem ślepy los był dla mnie umiarkowanie łaskawy. Tusz miał mi firankę rzęs zrobić, a na moich dość długich, ale dość jasnych rzęsach... nie zrobił prawie nic. Na plus zaliczam mu cenę i naturalny wygląd rzęs oi wytuszowaniu oraz tradycyjną szczoteczkę. Nie skleił ich, nie miałam trzech owadzich nóżek, no ale nie podkreślił ich spektakularnie. Ani nie były pogrubione, ani podkręcone, ani wydłużone. Trafił w odstawkę.

efekt xxl

Tusz zniewalająco wydłuża rzęsy, choć troszkę je tak, jakby rozrzedza. Kolor jest ultra czarny, makijaż oczu wygląda bardzo świeżo. Efekt jest świetny. Polecam.

Porażka

Ten tusz do dla mnie kompletna porażka. Kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat. Już od samego otwarcia, po pierwszym użyciu zostawił grudki, posklejał rzęsy. Nigdy więcej. Już lepszy od niego jest żółty tusz wibo, a o niebo lepszy żółty z maybelline. Dałam mu szansę jeszcze kilka razy malując się, ale zdecydowane NIE.

Brawo.

Jedna z lepszych mascar na jaką trafiłam. Posiadam wersję czerwoną i jestem bardzo zadowolona. Mam długie i gęste rzęsy. Mascara nie skleja ich, tworząc nogi pająka. Są wydłuzone, pogrubione i podkręcone. Tego właśnie wymagam od mascar. Brwo dla marki Catrice za kolejny cudowny tusz. Szczoteczka nie brudzi powiek podczas tuszowania, jest łatwy w użyciu i nie odciska się pod oczami.
Efektu pandy podczas zmywania także nie zauważyłam, o kruszeniu w trakcie dnia nawet nie ma mowy.

Do wyrzucenia

Moment po nałożeniu tej maskary , cała moja misternie pomalowania powieka porywa się rozmazanymi, czarnymi pręgami. Maskara skleja wloski, zmieniając równomierne, gęste rzęsy w rządek mizernych, czarnych zlepków.

Świetny

Oceniam czerwony. Dawno nie miałam tak dobrego tuszu do rzęs. Mocno czarny, na rzęsach "wilgotny", faktycznie dodaje rzęsom objętości i zalotności. Spojrzenie nabiera głebi i wyrazu. Cena śmieszna w stosunku do świetnej jakości i efektów.

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny

Moje odkrycie roku 2015 ;)
Mascarę kupiłam zupełnie przez przypadek - mama poprosiła mnie o zakup taniego tuszu do rzęs. Zanim wręczyłam jej prezent wypróbowałam go na sobie i.. ZAKOCHAŁAM SIĘ! Super wydłuża i pogrubia, nie kruszy się, nie podrażnia, w dodatku jest naprawdę tani jak na tą jakość.

Jedynym minusem jest wydajność - po ok. 3-4 tyg. zaczyna wysychać.

Naprawdę warto wypróbować.
Z pewnością kupią ten tusz jeszcze kilka razy!

jestem na nie

oceniam wersję niebieską/fioletową
to był mój pierwszy tusz z catrice, zachęcona niewysoką ceną, kupiłam go na próbę.
i niestety rozczarowałam się.
tusz osypuje się, rozmazuje, skrusza, w bardzo szybkim czasie. doslownie po kilku godzinach musiałam wycierac dookola oczu rozmazany i osypany produkt.
tusze w podobnej cenie, a nawet tańszej są znacznie lepsze od tego z catrice, na którego kupno drugi raz już się nie pokuszę.

Taki ,,meh...

Jako nastolatka o raczej średnim zasobie pieniędzy (:)), od miesięcy poszukuję dobrych i tanich tuszy.
Ten niestety do tych się nie zalicza.

Po pierwsze: wcale nie pogrubia, jedynie w ,,nachalny" sposób wydłuża, tworząc przy tym efekt tak zwanych pajęczych nóżek.
Poza tym odbija się... Myślę, że tusz ma za rzadką konsystencję i całkiem znośny staje się po tygodniu użytkowania, gdy jego formuła gęstnieje.

Nie kupię ponownie, moim zdaniem firma Lo-ve-ly posiada o wiele lepsze, tanie tusze:) to nie była reklama :P

Podsumowując: używanie tego tuszu jest dla mnie męką, gdy muszę co chwilkę rozczesywać moje rzęsy, i uważać żeby nóżki pajączka nie powstały:)))

Używam tego produktu od: Więcej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 połowa