Celia, Krem intensywnie nawilżający do stóp `Kolagen + rozmaryn`

Celia, Krem intensywnie nawilżający do stóp `Kolagen + rozmaryn`

Krem intensywnie nawilżający do codziennej pielęgnacji suchej i popękanej skóry stóp. Doskonale odżywia i natłuszcza skórę, stymulując jej regenerację. Skutecznie zmiękcza naskórek i zapobiega jego nadmiernemu rogowaceniu. Przywraca skórze odpowiednie pH, odbudowując ochronny płaszcz lipidowy. Posiada właściwości dezodoryzujące. Pozostawia komfortowe uczucie delikatnych i zadbanych stóp.
Składniki aktywne: kolagen, mocznik, rozmaryn, masło kakaowe.

Dobry ale szału nie ma

Krem do pielęgnacji stóp marki Celia "Kolagen+rozmaryn" to produkt dość dobry chociaż rewelacyjnych efektów raczej się po nim nie spodziewajmy.
Jest to krem polskiego producenta, bardzo tani, z prostym składem i o przyjemnym ziołowym zapachu, który raczej nie uprzykrzy nam jego stosowania.
Niektóre kremy do stóp mają bardzo brzydki zapach, wręcz odstraszający - w tym przypadku na szczęście tego nie ma. Nie jest to raczej krem o wybitnych właściwościach odżywczych i regeneracyjnych. Na przesuszonych, popękanych stopach wymagających intensywniejszej pielęgnacji raczej się nie sprawdzi.
Ale jako krem intensywnie nawilżający dla średnio i mało wymagających stóp będzie dość dobrym produktem. Kosmetyk szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej nieprzyjemnej warstwy. Jeżeli nie mamy zbyt dużych problemów ze stopami i oczekujemy po prostu kremu do codziennej pielęgnacji stóp, który zapewni im odpowiedni poziom nawilżenia to raczej będziemy zadowoleni.

Nawilża

Krem polskiej marki, kupiony za grosze na szybko. Kupiłam go w celu poratowania skóry na stopach, która zaczęła się przesuszać - sprawdził się. Krem jest gęsty, "śliski" w dotyku, wchłania się średnio - ja używam skarpetek, ale też trzeba zwrócić uwagę że nakładałam grubszą warstwę na noc. Na drugi dzień stopy są nawilżone, skóra miła w dotyku. Raczej nie zmiękcza - na problemowe pięty nie da rady. Pachnie charakterystycznie dla kosmetyków z wczesnych lat 90tych, przynajmniej ja mam takie skojarzenie. W ogóle jak patrzę na firmę Celia, to cała mi się wydaje taka oldskulowa, jak to teraz mówią :D ten krem polecam do codziennej pielęgnacji i trzymaniu stóp w ryzach.

bardzo lubię

To moje kolejne opakowanie tego kremu i przyznaję, bardzo go lubię.
Mam trudne stopy. Wiecznie suche, ciągłe problemy z pękaniem i grubą skórą. Teraz już wiem, że krem to tylko uzupełnienie pielęgnacji - potrzebne mi coś, co utrzyma dobry efekt pomiędzy zabiegami profesjonalnymi. Ten krem świetnie się sprawdza.

Ma dość gęstą konsystencję ale nie jest bardzo tłusty, wchłania się nie do końca ale stopy się nie lepią. Bardzo przyjemny, czuć, że nawilża. Po całym dniu stopy się relaksują - nie chłodzi ale daje im naprawdę przyjemne uczucie.

Mam po tym kremie gładką skórę stóp, dobrze nawilżoną. Pęknięć nie ma, suchych miejsc też nie. Zapach kremu jest naprawdę przyjemny. Wydajność świetna, krem starcza na długo. Cena rewelacyjna. Opakowanie wygodne, z dobrym zamknięciem ( "klik" ).

Ten krem niczym nie ustępuje innym kremom z drogerii a miałam tego na pęczki. Jeśli ktoś ma stopy jak ja to żaden krem cudów za niego nie zrobi a jedynie pomoże dbać o skórę stóp. I ten krem jest tutaj idealny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Skusiłam się na ten kremik ze względu na niską cenę i przyznam, że się nie zawiodłam. Znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem typu klik. Kremik pachnie bardzo przyjemnie, nie jest to zapach intensywny, aczkolwiek dość długo czuć go na skórze. Konsystencja biała, gęsta, trochę przypomina mi wazelinę. Dobrze rozprowadza się na skórze, łatwo się wmasowuje, ale trzeba dać mu chwilkę na wchłonięcie. Skóra jest po nim lekko śliska i ma delikatny film ochronny, co mi nie przeszkadza, bo zazwyczaj po aplikacji zakładam skarpetki.
Nie mam wymagających stóp ani większych problemów z nimi, więc ten krem spełnia moje oczekiwania. Wygładza i nawilża. Efekt ten utrzymuje się u mnie długo, aż do następnej aplikacji. Podejrzewam jednak, że u osób, które mają większe problemy ze skórą stóp, ten krem może być niewystarczający.
Jest tani i wydajny, myślę, że za tą cenę warto się skusić i wypróbować. Troszkę ciężko jest z jego dostępnością, warto go szukać w małych sklepikach kosmetycznych :)

dobrze pachnie i nawilża

krem dostałam od mamy w okresie wakacji. od samego początku bardzo się z nim polubiłam, spodobało mi się opakowanie, zapach, cena, wydajność, konsystencja i to wszystko jest na plus.
opakowanie tego kremu jest dosyć duże i starcza na długi czas przy codziennym stosowaniu. wystarczy mała kropelka tego kremu, aby dobrze nawilżyć stopy. konsystencja nie jest rzadka, tak jak w porównaniu niektórych kremów do stop. cena, bardzo ale to bardzo niska. w tym wypadku cena jednak nie świadczy o jakości, jak zresztą wszystkie kosmetyki z celii :) jestem na tak.

Używam tego produktu od: wakacje 2014
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Nie mam zastrzeżeń:)

To chyba jest mój pierwszy kosmetyk Celii, który stoi w mojej łazience, wcześniej nic tej firmy nie uzywałam.
Krem ma dość gęstą, tłustawą konsystencję, biały kolorek i przyjemny, delikatny, kwiatowy zapach. Rozprowadza się dobrze, nieźle wchłania. Całkiem nieźle nawilża, natłuszcza i zmiękcza skórę stóp, ale gdy na wakacjach wysuszyłam pięty piaskiem i nadmorskim słońcem- jednak jego nawilżanie i natłuszczanie okazało się troszkę za słabe:( i za to odejmuję gwiazdkę. W normalnych warunkach- kremik dobrze się sprawdza. Plusem jest niska cena ( ja zapłaciłam za niego ok. 4 zł)
Reasumując- całkiem przyzwoity, niezły krem:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Bardzo, bardzo dobry

Jest bardzo tani, bardzo wydajny i skuteczny.
Moje stopy bez nałożenia kremu na noc nie pozwalają mi spać.
Skóra staje się o numer za mała, ciągnie i boli. Pięty bywają popękane.
Pielęgnacja stóp to u mnie podstawa.
Ten krem bardzo ładnie się wchłania. Sprawia, że skóra jest nawilżona, gładka.
Zapach jest delikatny. Nie drażni.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

średniak

+Tani i łatwo dostępny
+cena( ok 5 zł)
+piękny ziołowy zapach
+łatwo się rozsmarowuje i wchłania

- ciężko wychodzi z tubki, jest gęsty i trzeba mocno cisnąć opakowanie
- słabo nawilża, zwykły krem nawilża lepiej
-nie regeneruje

ŚREDNIAK

Krem sprawdził się na moich stopach całkiem przyzwoicie :)
Zapach kremu przyjemny i delikatny, a konsystencja bardzo dobra. Krem ładnie się rozprowadza, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości.
Krem zawsze stosowałam na noc (dość gruba jego warstwa + skarpeteczki i lulu) gdzie na następny dzień stopy były całkiem dobrze nawilżone.
W mniej "ekstremalnych" warunkach spisywał się bardzo dobrze. Niestety jednak gdy stosowałam go latem, gdzie moje stopy były bardziej wysuszone i popękane nie radził sobie za dobrze.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe 75ml +50 ml gratis :)

Nie nawilża wystarczająco dobrze

Kupiłam ze względu na tonik z tej firmy, który sprawdza się wyśmienicie. Nie mam jakoś bardzo przesuszonych stóp, ale po każdej kąpieli wcieram krem. Lubię zadbane stopy. Gdy pierwszy raz wycisnęłam z tubki byłam lekko zdziwiona konsystencją(mimo wszystko myślałam, że tak tani krem będzie wodnisty, a tu okazało się, że konsystencja jest treściwa). Jednak to tylko iluzja. Po wtarciu w stopy krem zamienia się w taką wazelinowatą substancję. Nie wchłania się. Mam wrażenie, że tylko natłuszcza, a nie nawilża. Po przebudzeniu się widzę, że moje stopy są tylko lekko nawilżone. Nie widzę sensu kupowania takich produktów, które praktycznie nic nie robią.
Także nie polecam.

Dla mnie za tłusty

Do kupna kremu przekonała mnie cena - kosztował dokładnie 4,08 zł, co za 125 ml stanowi naprawdę dużą okazję.
Niestety, krem okazał się nieodpowiedni dla mnie, ponieważ jest zbyt tłusty, nie wchłania się w skórę. Z kwestii pielęgnacji wywiązuje się całkiem dobrze, jednak nie radzi sobie z suchymi piętami. Skład jest imponujący: naliczyłam 7 wyciągów roślinnych. Ma gęstą konsystencję, jest wydajny, przyjemnie i delikatnie pachnie, także nie ma potrzeby mycia po nim rąk.
Ogólnie nie jest to zły kosmetyk, po prostu ja wolę lżejsze kremy.

Dobry, ale tylko tyle.

Krem generalnie kupiłam przypadkowo, gdyż potrzebowałam czegoś do moich stópek (nienawilżonych, z popęknaymi piętami). Nie spełnił on do końca moich oczekiwań.

+ ładny zapach
+ ogromnie wydajny
+ cena
+ nawilżał tylko wtedy kiedy nakładałam dużą wartwę kremu i zakładałam bawełniane skarpetki na noc (moja skóra na drugi dzień była idealna)

- nie dał sobie rady z moimi piętami
- nie nawilżał do końca
- nie regenerował ani troche

Ogółem jest to krem dla osób, których stópki są nawilżone i nie mają z nimi żadnych problemów.